Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
jo, ještě jsem vám chtěla napsat, že jsem se dnes dívala na oznámení u krále v martniskej a moc mě tam nic nezaujalo, leda mě snad zaujala cena, která je teda šílená, to nás oznámení vyjdou na dvojku, což teda dát nechci za takovou blbinu
Odpovědět
Profilova fotka
no tam sem psala mail, jestli nám ho udělá podle našeho návrhu, už je to 14 dní a ještě neodepsal...jeho škoda
Odpovědět
já zksuim to oznamko pořešit nějakindivinduálně, jakože samovýroba neplánujete některá na auto ženicha cylindr? my možná jo, že bych si ho pak třeba za úplatu půjčila ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
skaf:no chtěla sem, ale neprošlo to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dík za kritiku, je to samozřejmně pracovní foto. Spodnička bude, jen ještě nevím jakou. A jsem domluvená se švadlenou na březen. Teď toho mají moc. Celej hořejšek se musí zůžit, to mi řekněte podle čeho to šili ;-) :-) :-) asi na slona. Ta vlečka se dá sundat, takže si je užiju i večer.Barva je šampaň, to je nejtmavší z ivory. Na pátek se těším snad to najdu. Už jsem se pěkně dlouho netoulala Plzeňskýma uličkama.
Odpovědět
ahoj holky, teda koukám tady se to včera rozjelo Pepik: tak teď nevím jestli myslím tu samou kavárnu nebo ne - tahle je v Sedláčkovce, když půjdeš směrem od čedoku k poště, tak po několika metrech je kavárnička. Bože je jsem vážně tele, že si nepamatuju jméno, zkusím to někde najít a ještě to sem písnu.. Skafa: no bysme ho chtěli, takže jestli ho budete mít, tak já bych si ho pak půjčila za úplateček, to je jasné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nedáme si sraz u Čedoku ať nevlezeme každá do jiný kavárny?
Odpovědět
jo to by bylo taky řešení :-D
Odpovědět
Sláááva našla jsem to, je to Fashion Café a adresa je Sedláčkova 16
Odpovědět
Profilova fotka
o.k. tak to se bude hned líp hledat :-)
Odpovědět
no ale že mi to dalo práci to najít :-D chodíme tam na kafe často,ale ani jednou jsem si nezapamatovala název,tak teď už je to ok. Jo a bude to na tu půl šestou nebo jak? Já tam cvrnknu a zamluvím pro jistotu stoleček pro pět nevěst ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to bude určitě jistější
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Souhlas. Jo koukám na ty cylindry, Květuše je tu inzeruje v bazárku za 170,- nezdobený,ale ať koukám na jejich e-shop tak ne a ne je najít. Nevíte jestli se dá organza koupit normálně v krámu s látkama, nebo bude lepší jí objednat?
Odpovědět
tak jo, tak já to zařídím, se těším - teda pět nevěst pohromadě, tak to bude síla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No koment. Snad z nás nezešílí, myslím obsluha v kavárně :-D
Odpovědět
to se ještě uvidí, myslíš že bys mohla vzít na ukázku to oznámení? mě by zajímalo jak vypadá v reálu :-N budeme asi taky objednávat od stloukalů
Odpovědět
Profilova fotka
komtesa: hledej šmudlo, jsou tam určitě... no koupit se asi dá normálně, ale někde sem tu četla, že to vyjde přes net o dost levněji já jí budu určitě objednávat (9,2m za 70kč), tak to můžu vzít i tobě, abys ušetřila poštovný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jasnačka. Jen mi to v pátek dopoledne připomeň, teda když tu budeme courat. Nebo já ho dám do kabelky hned a je pokoj.
Odpovědět
Profilova fotka
Pepi to myslíš vážně? Já viděla nejlevněji za 130,-, prozradíš obchůdek?? Sím, potřebuji toho víc. Pak bychom se mohli dohodnout a dát objednávky dohromady.
Odpovědět
Profilova fotka
Joj ten cylindr už je tam. Včera tam ještě nebyl.
Odpovědět
holky já jsem možná neznabožka škopková, ale na co si objednáváte organzu???? výzdoba stolu? Já na tohle nejsem totiž dvakrát zručná, tak proto se ptám :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no teda je to ta užší, ta široká nevím, mrkni na svatebni-doplnky i
Odpovědět
Profilova fotka
Vladi, já tedy na auta, tabuly nebudeme extra zdobit, jdeme jen s rodiči a babičkami na pozdní oběd a večer na hřiště to nemá význam.
Odpovědět
aha, tak to pak jsem v obraze, já bych chtěla na auto ty medvídky Me to you - myslíte si, že to není dětinský? Když mě se ty panenky moc nelíbí a co jsem viděla ozdoby z živých kytek - tak na tu chvíli za ty peníze mi to přijde zbytečný a ještě to cestou opadává (to se stalo kamarádce). No a drahá polovička by měla ten cylindr...A méďové by mi mohli zůstat doma jako památka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já taky na auta, mašle mi přijdou moc úzký méďové sou fajn, ale mýmu se nelíbí, tak budem mít umělou kytku ze stejných stránek jako organzu
Odpovědět
Profilova fotka
Pepi nemůžu se na ty stránky dostat, hlásí mi to chybu. Hoď do ip odkaz,sím pekně :-)
Odpovědět
no já to doma nakousla, ukázala fotky a nic neříkal, takže to nakousnu ještě jednou a pak je objednám, asi z toho eshopu Květuše :-) nebo ještě mrknu tady na bazar, jestli je nemají jo holky a už jste přemýšleli nad muzikou při příchodu? mě ten můj dostal, když řekl, že přeci půjdeme na klasický svatební pochod ... vážně jsem byla překvapená a zjišťuju, že to není tak špatný nápad
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já vás pro dnešek opustím, musím do Pilsen. Ještě nějaké zařizováníčko a odpoledne musím strávit s drahou polivičkou. Má sváteček můj Radeček, tak chystám překvápko ;-), děti jsou sice doma, ale ty vyženu na led. Tak zatím papa a zítra se připojím.
Odpovědět
Profilova fotka
no Jirka půjde na pochod a já na Bacha
Odpovědět
no já nevím jak to ještě bude, první jde vlastně Pája s mami a pak bych měla já s tátou ne? tak nevím jak tu hudbu nakombinovat... ach jo, se musíme nějak ještě domluvit
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?