Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
že bysme se přeci jenom sešli?? to by byla paráda, zatím si to píšu do bonzbloku a počítám s tím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, takže v tý Sedláčkovce???
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, my měli fotky od zvonu a spokojená s nima moc nejsem...musim konstatovat, že u zvonu dělají super fotky na doklady, ale u těch svatebních nejsou moc kreativní...viděla jsem fotky od lukáše a petry a ty fotí super, potom ještě skvělý fotky dělají naproti komornímu divadlu, nevim jak se to tam jmenuje, je to kousek od kačaby...tam si nechala dělat portrétovky kámoška a fakt moc krásný, mají tam taky spoustu fotek ve výloze ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D ještě že sme Potůčkom volali včas....
Odpovědět
ta Sedláčkovka by šla - co vy na to holky? nebo máte jiné návrhy? :-) my jsme Potůčkovi prošvihli a mrzí mě to, takže teď přemejšlím koho sehnat, nevíte jak Vavruška? K tý Kačabě se skočím mrknout, třeba to bude ono.. Jinak už mě nikdo nenapadá :-|
Odpovědět
Profilova fotka
u Vavrušky jsem se byla ptát, ale ten to má děsně komplikovaný, nemají udělanej ceník, kterej by ti strčili do ruky, aby sis to mohla v klidu doma prohlídnout a porovnat...když jsem tam byla před rokem, tak mi ten jeden fotograf strčil do ruky papír a tužku a že si to mám sama psát, během té půlhodiny co mi na PC pouštěl nějakou prezentaci s fotkama, jsem absolutně nestíhala pobírat kolik nás to nakonec může stát...pže ten pán furt mlel a mlel a já z tý hromady informací byla totálně zblblá...takže nakonec jsme skončili u zvonu, kde nám to sice pěkně přehledně napsali na kus papíru, fotky nás vyšly na 2,5 tisíce komplet se vším všudy, ale mě se nelíbí...protože skoro polovina fotek z parku je zkažená jen díky tomu, že si paní fotografka nevšimla, že se ženichovi přetočila korsáž květem dolů...zjistili jsme to až když jsme si šli vybrat, jaký fotky si nakonec vezmeme :-( naštěstí jsem tam měla kamaráda, který taky fotil a měl mnohem hezčí fotky než profi fotografka...
Odpovědět
Profilova fotka
no u Vavrušky jsou sice hezký fotky, ale všechny stejný... taky záleží kdo to fotí, sám pan Vavruška na to začal docela kašlat a rád všechno fotí ze spoda, takže tam máš akorát dlouhý nohy :-) a hlavně podle mých informací, tak ti nená cd s fotkama zadarmo!!! a myslím, že kámošce to vyšlo kolem 7000, a pak ještě připlácela za fotky pro příbuzný.
Odpovědět
tak to je síla, takže co tady zbejvá, zeptat se vedle tý Kačabi a nebo najít nějakého soukromníka? ach jo, tak to jsme docela prokaučovali... no snad někoho stihnem.. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
no u tý kačaby dělají nádherný videa, tak fotky snad taky.
Odpovědět
tak je to rozhodnuto a jako první se stavím tam a uvidíme co z nich vypadne. Třeba to bude ono a hned to zamluvíme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky děvčata, koukám, že kafčo se tu nedomlouvá, ale bohužel tenhle pátek se mi to vůbec nehodí, vlezla mi do toho shůzka na domluvu hostiny...
Odpovědět
holky tak já nevím , jak to udělat, aby se nás sešlo co nejvíš, nějaké návrhy, kdy se to hodí všem???? :-|
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojky,tak v pátek mám sraz s květinářkou ve čtyři,ale to bych zvládla,tak napište přesně kde a v kolik, kdyžtak dorazím trochu déle,,,,,nebo jiné návrhy
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak u me je ctvrtek a patek uplne pase, takze bohuzel :-( jinak vubec nestiham, vzdy jsem tu na skok, abych se dozvedela novinky a pak hned zase mizim. Tak se opatrujte a ja jdu zase predstirat uceni ]-(
Odpovědět
tak v ten pátek nakonec můžu ;-) holky, kde v Plzni oznámení?
Odpovědět
Profilova fotka
skaf: me docela holky nahlodaly s tim Adaptem, jak je pry na Doubravce a neni to tam drahe, co psala pepik.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, holky odvolejte se v Adaptu u pana Čechury na Moniku z reklamní dílny,Křížkova ulice 4,Roudná, možná vám udělá cenu a nebo se za mnou stavte v práci
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, ženský.. Pátek by byl fajn. Mezi pátou a šestou? Co říkáte, jen kde? Oznámka už mám hotový, Objednávala jsem je přes net od fi. Stloukalovi s.r.o. a jsem spokojená. Mailem mi posílal návrh i se všema úpravama, které jsme chtěli a po schválení formy jsem je do týdne měla na dobírku doma. Šatky už mám doma, asap se vytáhl. Nějaké úpravy, ale jinak jsou nádherný.
Odpovědět
ahoj holky, mě se pátek hodí, takže stačí jenom potvrdit, co a jak. Platí to v té Sedláčkovce v té kavárně? Jenom přemejšlím, že když se sejdem v pátek, jestli to tam nemáme zamluvit :-| a kolik se nás vlastně sejde???? že by 5??? Komtesa: mohla bys mi prosím poslat odkaz na ty Stloukalovi? Máte krásný oznámení, přítel by chtěl taky něco takového :-)
Odpovědět
holky prosím vás ještě dotazy ohledně toho Adaptu, tam ale musíte poslat jak to přesně chcete, nebo to doupraví? Nejsem na tohle moc šikovná, takže bych nejradši, abych si vybrala styla a oni udělali ten zbytek :-N komtesa: děkuju za kontakt, už jsem to prohlížela a mají tam krásný oznámka, jsem to cca spočítala, že když nám udělají oznámení, pozvánku ke stolu a ještě jmenovky tak se vejdem cca do 1800, tak to je taky fajn :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vladi já jsem spokojená. Fakt byly rychlý a ochotný. A řekla bych, že i ceny mají fajn. Nechci tím, ale nijak odrazovat od Adaptu, nemám s nima zkušenosti, ale pan Čechura je fajn člověk a věřím, že udělá všechno co vám na očích uvidí. Je to totiž můj spolužák ze zš.
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak ta káva v pátek? Dáme si srazík někde na rohu? A kdyby někdo zamluvil stůl, bylo by to fajn. Nebo můžeme na blint.
Odpovědět
Nikdo se tady k tomu pořádně nemá, takže jinak holky nahlašte kdo v pátek jde, sraz bude v kavárně v Sedláčkovce cca v půl šesté? Když to do zítřka potvrdíte, tak tam zkusím bloknout stůl. Zatím počítám že jde: já, komtesa, mapemo, pepik, skafandrik :-) Hláásí se ještě někdo? aby mi pak někdo nevyčinil, že jsem na něj zapoměla Tak a je to :-D teď stačí potvrdit a je to ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já potvrzuji. Jinak přidala jsem na chvilku fotky šatů do albíčka. Jsou mi trocu větší, ale s tím se dá něco dělat. Lepší než kdyby byli malý. tak mrkněte a kritizujte :-) :-) :-) :-p
Odpovědět
šatky máš mooc hezký, pravda je že jsou fakt trošku větší, ale šikovná švadlena to upraví jedna báseň a jaká je barva, ono to z těch fotek moc nevyzní, je to taková ta ivory nebo ne? a s výšivkou vid. Pro mě mají naprosto úúúžasnou vlečku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, aby sme nebyli každá jinde :-) komtesa: šaty nejsou moje krevní skupina, ale to není důležitý, ale asi bys měla mít něco s vyztuženým horeškem, ...nedšlají ti hezkou postavu :-(
Odpovědět
no já jsem myslela, že to je jenom pracovní foto a že pod tím bude ještě spodnička a ten hořejšek utahnutej... pak to bude určo ono :-) Pepik - počítám s tebou a víš kde je ta kavárnička? já si za bohu nemůžu vzpomenout na jméno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jestli myslíme to samí...kousek od Kajetánky, směr pošta, ale ještě v tom bloku...tak to je Átrium
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, to me stve, ze nemuzu, tak jsem se tesila a nevyjde to. Tak si to hezky uzijte a pak sem vse nabonzujte :-)
Odpovědět
já v pátek dorazim, ale o chvilku později, kde přesně to je?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?