Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
no mě je to úplně jedno....další návrhy???
Odpovědět
tak holky, kde ste kdo, přidejte svoje návrhy 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek tak pracovní proces hnus....sice zatím od lidí klid,ale dodělávání a kontrolování faktur to mě fakt neba, ty se moc nebaví, lidí alespoň někdy řeknou něco zajímavého a člověk se třeba i zasměje kávu?????????? no snad stačí jen říct a když bude přítel doma, tak půjdu, ale potřebuji to vědět nějak trochu dopředu
Odpovědět
Profilova fotka
teď jsem koukala na albíčka...holky já vám závidím pepik to má za 137 a vladi za 207? dní, jo já dnes za 68 katastrofa,ale pak už si budu jen užívat a vy dokončovat přípravy, tak nevím co je lepší.
Odpovědět
mape: ale prosím tě, už máš snad všechno zařízený ne, takže už si budeš jenom užívat, a počkej v létě, až budu nervozní, tak se budeš jenom smát ;-) Mě to pořád nedochází, ale je mi jasný že měsíc dva předem, to se mnou bude asi k nevydržení.... bude ze mě nervák :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky,tak atdy je to nějaký mrtví,co se děje????? no snad většinu mám,ale napsala jsem co ještě a příde mi toho strašně moc,nemám šaty pro ženicha,malého a družičku,muším domluvit podrobnosti v restauračce,domluvit kytky,dohnat tetku na pečení,svat.dort od známé snad, sestřenice krabičky na výslužky,dodělat pozvánky na raut,dokoupit obálky,koupit barvu do tiskárny :-D ,atdatd.............ještě si myslíš,že už mám skoro vše? pomooooc ale je fakt,že pak se budu už jenom smát
Odpovědět
Profilova fotka
díky za tip, dneska sme se byli kouknou v tom OP a oblek sme koupili za 2500 i s košilí :-D taky sem byla na zkoušce účesu, tak sem spokojená. taky už mám domluvenou tiskárnu (na zábělskej) na oznámka, tak už jim jen poslat podklady....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak u me je to des.... Ale ted jsem se vratila od holicky, nechala jsem si barvicku, v sobotu jdeme na ples, tak abych byla kocka :-) Jinak opravdu nestiham, ted se pres leden stehujeme, takze pokladame koberce, kupujeme dalsi skrine, pracku, lednicku, no des, a do toho zkousky ve skole a pracovni proces. No ale jsem rada, ze v praci jsem, kdyz slysim, co se deje jinde, tak jsem rada tam, kde jsem.... Vcera jsem volala na matriku, asi v pondeli jedeme do Tremosny, tak jsem na to zvedava. Tak se mejte a at se vse dari...
Odpovědět
ahoj holky, tak jsem si říkala, že se to po svátcích uklidní a zatím mi to přijde horší a horší, dokonalá nestíhačka. mape: mlčím a šoupu nohama,přeci jenom toho je ještě dost... ale ty to zvládneš a pak ten spokojený výraz bude stát za to ;-) pepik: tak to jsem ráda :-) mají tam toho vážně dost a za dobrý ceny (když se chytnou slevy tak paráda) gejsa: taky to nemáš jednoduchý :-S jsem ráda, že máme stěhování za sebou a dlouuuho o tom nechci slyšet. A když se nás tu takhle sešlo víc - copak ta kávičku nooooo? 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, jenom letem, razím zase do práce. Kávička někdy příští týden? Docela bych to brala, vypadnout na chvilku z té mašinérie a vypnout.
Odpovědět
zdravíčko, souhlasím s komtestou, příští týden by to bylo fajn :-) co vy na to dámy?
Odpovědět
Profilova fotka
já sem pro
Odpovědět
Článek se načítá
a kdy?
Odpovědět
dočetla jsem jen kousek a už mě zas jíme panika :-D
Odpovědět
Ahoj, tak uz mám datum:) 11.7. 11:00..k memu udivu moc volných terminu uz nebylo, predstavovala sem si to az tak kolem druhe odpoledne, ale bohuzel:) a zejtra mi maji volat z panorama hotelu tak snad vsechno klapne tak jak ma:)
Odpovědět
skafa: a z čeho tě jíme panika??? že se nic nestíhá, neboooj, ještě se dá něco zařídit. To kafčo by holky bylo mohlo být ten příští týden, jenom si řekněte den - páč mě je to jedno...,alespoň zatím nic nemám :-) Terrorka: jj, oni to mají kolikrát skoro rok dopředu plný.. je to děs
Odpovědět
holky, uz máte fotografa? já vůbec nevim jakyho, nemam s tim zadny zkusenosti :-(
Odpovědět
Profilova fotka
terorka: no teď už na červenec budou asi rozebraný, ale zkus lukášapetra... ty máme my a všichni je chválí. ještě je prej dobrej huňatý a u zvonu, ale nevím název.
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek děvčata, v práci toho mam jak nas..... ]-( a nemám čas sem zaskočit, tak jsem sem vlezla aspoň teď ;-) no káva by nebyla špatná, ale jsem tenhle týden nějaká přichcíplá, tak doufám, že příští týden bych byla fit a mohla přijít. tak čekám návrhy, kdy a kam mam přijít :-)
Odpovědět
taky ráda někam zajdu, den nechám na vás a buď půjdu nebo ne
Odpovědět
Profilova fotka
tak ten můj je út, st, čt v práci do večera, tak pro mě by bylo nejlepší pondělí nebo pátek, ale jinej den si taky snad zařídím
Odpovědět
dobré ránko, taky jsme tak promrzlí, i když jedu do práce autem,tak jsem zmrzlá jak sobolí hovínko :-D už bych chtěla to oteplení Koukám, že by se nás tentokrát mohlo sejít víc, takže podstatný je domluvit den, ten pátek není vůbec špatnej, jak říká Pepik, druhej den se nemaká, mohla by to být pohodička Jak zbytek, holky písněte jakej den se vám hodí, ať se nějak domluvíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já se přidávám pro pátek :-)
Odpovědět
no vida, tak to už jsme tři na pátek 8-) takže ještě se musí vyjádřit gejša, skafandřík, mapemo a prostě všichni kdo půjdou :-))) Druhá věc, kam se půjde? Já bych navrhovala kavárnu v Sedláčkovce, jak jsem říkala minule, ale je vám jasný, že si pořád nepamatuju názvem, jenom že tam dělají výbornou kávičku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dneska nám přišel návrh oznámka a super cena - 60ks za 1100 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hodím ho do alba, až to všem řeknem, nerada bych, aby se to někdo dozvěděl dřív :-.
Odpovědět
pepik: a to jste si nechali dělat na té Doubravce podle vašeho návrhnu, nebo mají nějaké stránky???
Odpovědět
Profilova fotka
jj, jmenuje se to Adapt, měli sme návrh a všechno řešili po mailech. dneska poslal konečnou verzi a v pondělí si jedem pro vzorek (nejsem si jistá papírem)
Odpovědět
já pátek ne, my jedem na hory, dozvěděla jsem se to včera večer
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek,zatím počítám s pátkem,když se něco nestane,napište místo pepi: ADAPT je super tiskárna dělají pro nás a jsme s nimi naprosto spokojeni,ochotný a milý pan majitel
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?