Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
ahoj Terrorka, Panorama je moc hezká a Pepik má pravdu, mám dojem, že to tam takhle funguje stejně, byli jsme tam na svatbě před dvěma rokama a je to tam moc hezký, hlavně ta terasa ... nádhernej výhled. Jediný co nás trošku mrzelo, že ti po desátej stáhnou hudbu a po dvanáctej nás z terasy zahnali dovnitř, prý abysme nerušili lidi v barácích kolem. Ale i tak jsme tam pařili asi do tří ;-) Kde jste všechny... halo halo, už je po svátkách, tak teď nám to zase začne na novo. Jenom pro info, dneska jsme se byli podívat na obleky a jestli ještě sháníte, tak v OP Prostějově u Vellkýho Tesca mají výprodeje... mají moc hezký, teda záleží co chcete. Mají dobrý ceny, obleky co stály přes 5 tis. mají teď kolem 2 tis. Akorát ten můj je vysokej a má ramena, takže na výšku 205 jsme tam bohužel nesehnali. :-|
Odpovědět
Holky ještě dotaz, kde budete objednávat nebo zařizovat oznámení??? Nevím jestli máme dojít do nějaké půjčovny a tam si vybrat a nebo to objednat přes web... =-)
Odpovědět
Vladiplzen: díky za info a můzu se zeptat na kolik vas tak ta veselka prisla? mi by sme se chteli vejit ve 22 lidech tak do tech 35tis s tim ze naky lidi(babicky a tak) asi odejdou brzo.
Odpovědět
Vladiplzen: jinak oznameni vidim tak na brezen a asi budu objednavat z netu nebo se kouknu mozna do bilyho slona nebo jiny tiskarny co nabizeji. V pondeli du objednavat datum na matriku tak snad se povede ten co chci
Odpovědět
Ahoj, preju pekny vecer. Prave jsem se zaregistrovala, protoze nas letos ceka svatba. Muzu se pridat? Katka
Odpovědět
kkattkka: ahoj, ja jsem tu taky odedneška:) uz vite termin? a kdepak to budete mit? :-)
Odpovědět
Ahoj, nevime nic. Asi kveten a asi Nebilovy. A vy? Vubec nevim, co vsechno mame vubec zaridit. Jen vime, ze rodice nebudou vedet, ze jedou na svatbu :-) To se dozvedi az tesne pred cestou. Ale nejak jsem zbezne prolitla bereme se a zjistila, ze hospody se zamlouvaji rok predem, ze Nebilovy uz asi neoddavaji... Jsem z toho nejaka prepadla.
Odpovědět
Ja to chtela puvodne na Býkove, pak na Kozlu, ale nakonec se de na radnici...du to v pondeli zamluvit a pak chci zamluvit hotel panorama na oslavu tak doufam ze to klapne a nebudou zadny komplikace. Ja planuju termin 11.7. a uz se moc tesim:)
Odpovědět
Ty jo a myslis, ze to stihnem na kveten? Uz mas fotografa? Ja mam skvelyho, fotlil vsechny svatby nasich znamych. Ale jinak nemame domluveno nic, protoze ani vlastne nevime ten termin. Nejradeji bychom chteli neco na Plzni severu, ale vubec nevime, kde se tu oddava.
Odpovědět
no mi bydlime taky mimo plzen, ale vsechny pribuzne mame v plzni takze to bude tam uz kvuli doprave. Ja taky zatim nemam skoro nic no:( prave se bojim ze nevyjde ta restaurace ze uz treba budou neco mit tak du takhle brzo a snad to jeste bude volny, protoze jinak fakt nevim kde udelat oslavu...Do kvetna by jste to meli vsechno stihnout:) kdyz si poradne maknete:) ono se to nezda ale co sem tak cetla tak je toho priserne co vyridit:( Jinak fotografa jeste nemam...Vse se bude odvijet podle toho jak vyjde ten termin
Odpovědět
Je nekde napsano, co se vsechno ma zaridit?
Odpovědět
No ja tak nejak vyhledavala na netu no:) ale kdyz to tak vezmu tak nejdulezitejsi je asi misto, datum, prstynky, veselka, oznameni, dort, výsluška ( o tý vůbec nemam páru co a jak a kde), fotograf, saty, oblek, odvoz hostu nebo ubytovani...no kdyz se to vsechno secte tak je to docela slusna palka a to sem urcite na mraky veci zapomela
Odpovědět
Článek se načítá
aha, no, stoji to vubec za to? :-)
Odpovědět
ja myslim ze to za to stoji:) a myslim ze me ty pripravy budou bavit .. aspon ted me teda bavi hledat veci okolo svatby :-)
Odpovědět
No, drzme si tedy palce. Me to moc nebavi. Kdyby to slo zaridit za jedno odpoledne... coz asi pujde, jen se musime dohodnout kdy a kde... Saty uz mam.
Odpovědět
tak to mas super, ze uz mas saty:) ja saty planuju schanet az tak unor-brezen
Odpovědět
Ja uz je mam dva roky - kamaradka je shanela na svatbu a ja sla s ni a premluvila me, at si je zkusim a padly jak usite pro me. Tak jsme si je koupila.
Odpovědět
aha:) tak to mas fakt vyhodu alespon v tom:) a oblek pro zenicha budete kupovat kde? popripadne pujcovat? ja vubec nevim, ten muj to nikdy nosit nebude tak jestli neni lepsi to jenom pujcit
Odpovědět
Oblek ma, jeden tmave mpodry a druhy cerny - divadlujem, takze nosi. Mozna si koupi jeden novy svatebni, ale to nevim. Urcite to neni bezpodminecne nutny. Jeste jeden dotaz - uz se asi nedrzi ta povera o svatbe v kvetnu, ne?
Odpovědět
ja myslim ze kdo ji chce drzet ji drzi a kdo nechce tak se proste vezme:) ja bych na naky povery nedala..pover je hodne a to by pak clovek musel zvazovat jestli takhle jo nebo takhle ne:) ja na to neverim a v kvetnu bych se klidne vdala:)
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek ženské,tak je to tady rok 2009 a už to bude rok vdaných......ale myslím,že plno znás HURÁ! zdravím nové drbny: no koukám,že to máte docela narychlo, my tady zařizujeme min,půl roku dopředu, budu vám držet palečky,ať to vše zvládnete,ale je pravda,že sestřenka to zvládla za tři měsíce a to měla 50 lidí i na oběd. vladi:oznámko zkus u Krále, zeptej se v Martinský a nebo je také v poařížské,ale to je,až za tím salonem nebo servisem,jako kdyby jsi chtěla jít zadem do ČSOB. no a já jinak chci zvládnout tento týden prstýnky a musím dodělat obálky na oznámko a začít ho asi pomalu rozesílat, další týden bych si chtěla dát sraz s Nikolou z ateliéru a dát dohromady kytky a výzdobu. písnu jak pokračuju.....zatím papa
Odpovědět
mape: nazdááár, tak už přišel náš rok co, za chvíli je to tady :-) to víš, vám už se to krátí. Dík za tip na oznámka, stavím se tam v týdnu a zkusím něco omrknout, abysme si vybrali a kdyžtak už objednali. Je to dopředu, ale nechci se pak stresovat na poslední chvíli. zdravím nově příchozí, tak ať to stíháte holky ;-)
Odpovědět
No, ja predpokladam, ze to behem dvou tydnu zaridime. Budem mit jen obed - zadnou hostinu. Vcera jsme to secetlii a bude nas 28 a 7 deti. Kdyz nenajdeme nic rozumnyho na Plzni severu, udelame to v Nebilovech, pokud jeste fungujou. Oznameni posilat nebudem, ale budem mit par tech, ze se svatba konala. Nechcem nic velkeho. Pri predstave, ze zarizuju svatbu tri mesice mi beha mraz po zadech :-)
Odpovědět
kkattka: zeměpis nebyl moje hobby, ale vím, že oddávají i v Mariánské Týnici, když jsi chtěla ten sever, je to tak 20 km a cesto zpět je výborna restaurace U Rudolfa, aspon mám dojem že se to tak jmenuje v těch Plasích
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek děvčata, koukám, že se nám to tu pěkně rozrůstá :-) to je dobře ;-) na oddávání ještě na severu vím o klášteru v Plasích a jak psala Vladi, tak Mariánská Týnice, nic jinýho mi už nenapadá... U Rudolfa vaří výborně, měli jsme tam na jednu oslavu domluvený malý salonek, tak můžu jen doporučit.
Odpovědět
Profilova fotka
rudolf je jednička a měli byste se i vejít, jinak je dost hospod v Kralovicích, hezký svatby jsou v Manětíně.... no Nebílovi fakt už prej neoddávaj :-S ale zkus se zeptat ve Šlovicích. jinak vítám nový kusy, doufám, že pak s náma zajdete na kávičku.
Odpovědět
Profilova fotka
ps: abys na nic nezapoměla, tak stačí tady ten svatební plánovač :-)
Odpovědět
Ahoj holky, dik za nove zpravy. Dneska jsem tu meli fotografa a nahlodal nas, ze je skoda, ze to nikomu nereknem, Tak mame dve varianty - nikomu nic nereknem a obed s rodicema - Nebilovy a nebo to reknem normalne a vecer bude u nas zahradni party, ale pak nevimze zadne misto a preferovali bychom asi plzen.
Odpovědět
Profilova fotka
tak kdy podniknem to kafe?????????????????
Odpovědět
nazdárek, tak už nám to zase začlo, už jsem zase v pracovním procesu, vůbec se mi ráno nechtělo vstávat. Pepik: já jsem pro, stačí říct kdy a kde, většinou můžu po práci a dělám do půl páté,takže po pátej se můžu kamkoliv dostat. Tak co dámy, dáme aspon novoroční kávičku ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?