Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
jo a ted jsem koukala, že středu taky nemůžu, páč frčím do Prahy na jednání a pak se tam chci mrknout do jednoho salonu na šaty, když už tam budu tak toho využiju ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, se mnou ještě nepočítejte, v pátek jdu na kontrolu, tak mi snad dovolí víc pohybu a sundaj sádru....
Odpovědět
Profilova fotka
už tenhle? no tak zatím nic nemám, tak snad mi do toho nic nepřijde ;-) ale chtělo by to, aby nás bylo o trochu víc, ale zatim se nikdo další nehlásí... vladi: byli jste si na Klínovci zalyžovat? já o tom silně přemýšlim na tenhle víkend, že bychom protahli sjezdovky, tak uvidím, jestli nám to vyjde ;-)
Odpovědět
mika: jo už tenhle, příští týden to bude ještě víc hektický :-) jinak lyžovat jsme nebyli, jeli jsme do Německa a od rodičů je to nejblíž přes Klínovec, ale bylo tam fakt nádherně
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: tak to jo, no mě stačí, že jsi mi potvrdila, že sněhu je tam fůra (narozdíl od Plzně) :-D
Odpovědět
mika: tak to jo, jsme málem v sobotu neprojeli ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak už mi to tu dneska v práci pěkně leze na mozek, za chvíli pro mě přijede přítel. no už aby tu byl :-D jdu balit. mějte se :-)
Odpovědět
mika: ty se máš, já ještě dvě hodky a pak s autem na technickou a na nákup.... :-| to zase bude něco
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek ženský,tak jsem si přečetla srazík,zatím nevím,ale pokusím se. Napište kde a já se snad ukážu.
Odpovědět
mape: to by bylo fajn, zatím to vypadá na ten čtvrtek - po práci nebo jak se to hodí zbytku, nebo jako minule v půl šestý a někde kolem náměstí, něco najdem ;-) Tak co holky? Dávejte návrhy na kavárničku nebo tak něco :-)
Odpovědět
ahoj, já čtvrtek nemůžu
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko vespolek :-)
Odpovědět
Článek se načítá
dobréé ránko :-) to je dneska ale hnus co, jsem ráno musela škrabat... jsem byla zmrzlá jak sobolí hovínko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no vidíš, já škrabat nemusím, jelikož mě jede tramvaj :-D teď si z teplíčka užívám ten zasněženej pohled ven, kdyby to tak chtělo vydržet až do vánoc :-(
Odpovědět
mika: to mi řekni, jakej zasněženej pohled, na borech je jenom bláto, pravda možná zmrzlé, ale bláto. Holky a jak to bude s tou kávičkou, já abych se kdyžtak nějak domluvila i s drahou polovičkou. Koukala jsem že Skafa nemůže, tak nevím jak zbytek. Zítra jsem na příjmu jenom do 11, pak frčím do Prahy, tak by bylo fajn, kdybysme se nějak domluvili :-N tak co vy na to
Odpovědět
Profilova fotka
no představ si, že u jižního nádraží je na stromech a střechách jinovatka, ráno tu drobně sněžilo, i když na chodníkách a silnici už je to roztátý... no to kafíčko nevím, já zatím můžu, ale myslim si, že přítel bude mít ve čtvrtek výplatu a nejspíš bude chtít vyrazit na velký nákup :-N
Odpovědět
no mě je to celkem jedno, jenom to musím vědět dopředu, abych se podle toho zařídila,když to nevyjde teď tak jindy ;-) Já už nákupy nechci ani vidět,ale zejtra bych se chtěla stavět v Ikee :-) musím ještě domyslet nějaké dárky :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ty už jenom dokupuješ dárečky? tak to ti fakt hodně závidím, já jsem o víkendu nakoupila jen 2 a nevim, kdy mam vyrazit na další... nějak mě vyděsili ty lidi v hypermarketech ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, no ja ve ctvrtek muzu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no a kolik je nás na ten čtvrtek? 3? =-)
Odpovědět
tak zatím to vypadá, že asi 3 a Mape říkala, že možná taky, takže by to bylo 4 :-D
Odpovědět
holky, tak jsem tak koukala na ebay, a začínám si pohrávat s myšlenkou, že bych si šaty nechala ušít tam, nevychází to tak draze a když mi je udělají na míru, tak by to bylo super, některý jsou tam vážně božský, přesně ty co bych chtěla... ach jo, tak já nevím
Odpovědět
Profilova fotka
no to víš, se šatičkama to neni jen tak, vybrat ty správný. a jak se pohybují ceny na ebay?
Odpovědět
co jsem koukala, tak okolo šesti sedmi tisíc a to není tak strašný, ale záleží jak se povedou no, čína je čína, já s nima dělám a vím co to je... jenom jsem to tam projela a fakt super, ty jedny jsou moje srdeční záležitost, bordo bílý, s vlečkou, no prostě paráda, ach jo, ještě se tu poptám holek a uvidíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak ta cena by byla v pohodě ;-) já pořád dedukuju, který vybrat z těch zkoušených. se mi holky mrkněte do alba a řekněte mi svůj názor, který bych měla vybrat....
Odpovědět
tak já tě jdu proštudovat ještě jednou a uvidíme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, se naotravuju, co? dneska jsem fotečky ukazovala už dvou kamarádkám. tak si budu za chvíli sbírat čárky, který se líbí a který ne :-D
Odpovědět
mika: tak jsem tady u oběda zkoumala ty šaty a pro mě jsou favoritky ty netradiční - mají krásně dělanou tu sukni a vynikne v nich tvoje postava, jsou vážně moc hezký a potom ty v barvě šampaně s tím řasením přes prsa a je to princes, jsou taky krásný. :-) Měla bys je očíslovat,ať je nemusím takhle popisovat, abys pak nepochopila jiný než já myslím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já vim, mám v tom albu trochu chaos :-N ale vím, které myslíš. ty šampaň se mi taky moc líbili, ale házelo mi to tam divný boule vzadu na šněrovačce a paní v salonu už to nějak neřešila, chvátala, aby vyzkoušela jinou slečnu, tak jsem myslela, že se na ně vyprdnu. ale tyhle se líbili už více lidem, tak nevim, jestli tam nemam zkusit vyrazit znova, třeba bych narazila na jinou prodavačku :-)
Odpovědět
bejt tebou, tak vyrazím ještě jednou a vyzkouším, uvidíš co a jak, za to přeci nic nedáš ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?