Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak už jsem do albíčka nahustila všechny fotky mezi kterýma vybírám, no lehký to nemám, vybírám z těhle 5....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vas zdravim po vikendu, jeeee zase byl tak kratkej :-( Musim se s vami podelit o muj dnesni sen, prijeli jsme na Bykov a ja tam zjistila, ze nemam obcanku, ,tak jsem se tam rozbrecela a rvala jak pitoma, ze to bez ni nejde, at me jako nekdo pro ni doveze, no tak me mama nalozila a jeli jsme zase domu pro obcanku :-D a jak se mate Vy?
Odpovědět
nazdárek, gejsa: teda ty máš ale sny,by mě zajímalo, co se ti bude zdát tejden před svatbou :-) víkend celkem šel, byli jsme zase u rodičů, takže pohoda klídek, nic jsem nedělala a jenom jsme popíjeli atd. Vlastně jsme si udělali ještě jeden víkend do německa, na Klínovci byli úžasně, pravá ladovská zima :-) Jo a holky, co s tou kávičkou??? já abysme to nějak stihli do vánoc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: no tak to jste si opravdu uzili :-) jo a jinak diky za info o kadernici. S tou kavickou, ja nevim, mam toho opravdu v praci desne moc.... :-( Navrhnete nekdo nejakej termin a uvidi se...
Odpovědět
gejsa: není zač, jsem s ní stejně probírala návrhy na účesy atd, takže jsme to hned rozebrali, když budeš chtít, tak ti pošlu ještě jméno a číslo do IP. ta kávička je taky nahonem, nějak nic nestíhám, ale když se domluvíme zavčasu, tak aspon na chvíli bych šla .. uvidíme co na to zbytek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, mohlo by to jit, tak co treba utery 16? :-) samo nekdy po praci...
Odpovědět
tak to jsem v háji, to máme firemní akci na Kalikováku, takže to nemůžu :-|
Odpovědět
Profilova fotka
A co treb atenhle ctvrtek a nebo pristi stredu? A mne by se to nejvice hodilo nekde u namesti, tak kdyby nebylo moc namitek, byla bych rada. Ale jinak se prizpusobim :-) Snad to vyjde.
Odpovědět
tak jestli si můžu vybrat tak já bych byla pro tady ten týden, příští to bude nějaký hektický, takže ten čtvrtek by mi vyhovoval a u náměstí je dost kaváren, minule jsme byli v Café Emily a moc dobrý dělají taky v Sedláčkovce, jenom nevím jak se to přesně jmenuje mezi Šenkem a čedokem tak je tam taková kavárnička :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, to vubec nevim kde to je :-D ale najdu si to na netu a jiste se jeste domluvime.....mne docela vyhovuje to Cross Cafe je to naproti poste, jak stavi tramvaj... ZENSKY, TAK CO? JAK TO VYHOVUJE VAM? AT SE SLEZEME...
Odpovědět
když já bych ráda něco kuřáckýho páč jsem kuřák :-N a aspon jednu či dvě bych si u kafíčka vínečka dala, prosííííím :-N jinak se dá najít všude možně něco, tahle kavárna je kousek od toho, jak je křižovatka sedláčkovky a riegrovky tak směrem jako k čedoku. Někde najdu jak s to jmenuje 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
OK, tak muzeme, my jsme taky chodili do Kafe Rosa.... Snad se pripoji vice bab :-)
Odpovědět
Článek se načítá
no já doufám, že se přihlásí :-)))) aby bylo co nejvíc nevěst :-)
Odpovědět
jinak je mi to celkem jedno, hlavně ať si tam můžu zapálit :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jj, je to sice na ryhclo, ale jinak se k tomu nedokopeme a nesejdeme se, pak bude jeste vetsi blazinec... no jasny, at si zapalis, neco najdeme...
Odpovědět
no jsem strašná jako kuřák, chápu, ale tak snad to překousnete :-N a doufám, že se sem ještě někdo mrkne a domluvíme se =-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ja vim jake to je, taky jsem si dopravala cigarka, takze to chapu, a u kaficka prece chutna nejlepe :-D
Odpovědět
no jéééje, u kafíčka je to nejlepší :-D , ale jak tak koukám, tak nevím nevím jestli se někdo přidá, je tady nějaké mrtvo :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Snad sem jeste nekdo koukne, myslim, ze minimalne mikanek by mohla...
Odpovědět
no a mapemo nebo skafandrik by to taky mohli stihnout - no prostě uvidíme, kdo se sem ještě mrkne, nebo jim to pošlem do IP.. a nevím jak Pepik, jestli se dokulhá nebo ne tak holky, kde se touláte,??? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, zrovna kdyz je potreba, tak se sem podivaji ive ctvrtek vecer ]-(
Odpovědět
bych tomu i věřila, ale tak snad je to sem nějak zláká aspoň do odpoledne :-|
Odpovědět
Profilova fotka
jj, to je proste zakon schvalnosti.... taky verim, ze to vyjde a zavitaji sem...
Odpovědět
něco mi říká, že by mi cigaretka bodla už teď, to je zase shonu před těma Vánocema... nevím kam dřív skočit 8-( a to ještě musíme dneska odvézt auto na technickou, kurnik a já bych tak potřebovala doma něco udělat.... a ještě si představím že za 14 dní je tady Štědrej den, tak mám deprese....
Odpovědět
Profilova fotka
No to mi povidej, je to na palici, ja nemam ani upecene basty, nic, to se chystam o vikendu, protoz edo ted opravdu nebyl cas. No a tak celkove to je desny, nic nestiham, des bes...
Odpovědět
pečení asi vzdávám, udělám nějakou štolu, vánočku nebo jablečný závin,ale na cukroví už vážně nemám čas a stejně pak jedem hned pryč, tak někde něco malého koupím a bude to :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ju, tak to se mate, ja prave chtela domluvit nejakou chatu na Silvestra, ale vubec nikdo nevi, jak to bude v praci, kdy vubec pujdeme a tak, takze nemuzu nic planovat, ch jo....
Odpovědět
Profilova fotka
zdravím vás ženský, koukám, že o víkendu je tu mrtvo a teď jste se rozjeli ;-) kafíčko bych si dala, tak navrhněte termín a já se pokusím najít čas... toho 16. by to u mě i docela šlo :-) dneska jsem v práci po 14 dnech a vůbec mi to tu teda nebaví, mam tady toho až nad hlavu :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Navrhly jsme tenhle ctvrtek, protoze 16 ma vladi akci z prace :-)
Odpovědět
zdravím Mika :-) teda holky dneska je vážně šrumec, nevím co dřív.... :-| Já jsem si předběžně poznamenala do kalendáře na ten čt, abych nich neplánovala :-) takže se uvidí, jak se rozhodne zbytek
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?