Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je super. no to je jasny, ze se nam to bude libit a ze nam vse vyjde, s tim se pocita :-D :-D :-D
Odpovědět
no jéje :-D pozejtří jdu k té kadeřnici na barvičku a ošmikat, tak se hned pozeptám co a jak. teda ale už bych hlavně šla dneska domů, mě to nebaví a jsem po tom maratonu o víkendu celkem ko a zítra jedu znovu do německa, to je peklo tohle.... a to chci dneska udělat doma vánoční výzdobu, aspon trošku. tak nevím jak se mi bude chtít :-S
Odpovědět
Profilova fotka
juj, to budes kocka, taky musim zajit na barvicku...... je, to mi povidej, taky jsem uplne mrtva, to je hrozny, nerocny vikend. Zase do Nemecka? Tak to si musis poradne dachnout, at jsi v pohode na cestu. To vyzdoba jeste pocka.... A kdy pujdes znovu na saty?
Odpovědět
už mám odrosty, takže musím vyběhnout, abych byla na vánoce v nové barvě 8-) a ještě tam musí přijít ten můj, aby ho taky šmikla, už to má nějak dlouhé :-))) Dneska je to nějaké na spaní a válení se, tak uvidím jak to bude doma, do německa frčím až ve dvanáct,takže to je pohodička, jedu za hranice, to je nějakých 110 km, tak to není tak strašný. S těma šatama nevím, nějak nic nestíhám. Psala jsem maila do Nikkol na Karlovarský a tam mi rovnou napsali, že mojí velikost nemají, teda hlavně délku, takže nevím nevím. Když to stihnu, tak se mrknu do Prahy do Adiny, tam mají moc hezký. A pak se uvidí. Když nic, tak si je nechám někde ušít nebo tak něco. 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, já myslím, že dort navíc jsou vyhozený prachy, sladkýho bude každej přecpanej. kamarádky babička si nedala říct a udělala dva malý dorty a svatební se ani neochutnal....nakonec ho dali do vejslužek... vladi, koukám, vy budete mít jídla pro regiment. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi, to si tak velká nebo malá, že na tebe v nikol nic nemají???
Odpovědět
pepik: taky sme se na tom shodli, že to bude asík zbytečný. no ono to vypadá, že je toho hodně, ale je to propčítaný na osobu a větší výběr no. Ale tak my jste to chtěli no, na druhou stranu to nevyjde tak draze, nechtěla jsem klasický studený mísy, ale i něco jiného, tak to prošlo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi, to chápu, ale já být svatebčan, tak se zblázním, protože bych nevěděla co ochutnat dřív a to se nedá říct, že sem masožrout :-) my chtěli taky něco jinýho a obložený mísy jsou dost drahý a oschnou, tak sme k večeři zvolili, teplou plněnou šunku s křenem.
Odpovědět
já si myslím, že toho bude dost, a že každej bude ujídat tak nějak průběžně :-) s těma mísama máš pravdu, pak je to okoralé a nikdo to nejí. Takže sme přemýšleli co a jak a tady to měli všechno rozepsaný jak oco a jak,takže myslím že to bude ok. A aspon lidi budou to pití prokládlat jídlem a nebude jim blbě, doufám :-D šunku s křenem já taky ráda, ale má drahá polovička nebaští křen. A taky jsme si říkali, že lidi jsou vybíraví, tak proto mix toho masa. řekla bych, že každej si přijde na svý a o tom to je. Grilovačka by tam mohla být výborná, bude u toho stát číšník a o všechno se starat, takže si to lidi užijou a nebudem muset nic nahánět. Jsme se akorát shodli s přítelem, že to je to nejlepší místo pro nás :-)
Odpovědět
pepik: no kéž bych někdy byla malá, ale měřím 183 a když vezmu podpatky aspon 2 cm, tak je to v háji. A ještě ke všemu nejsem zrovna žádná vyžle, jak mi paní řekla nahoře nic moc ale široký boky, takže velikost - záleží teda na šatech, ale cca 44. Někde jsem se vešla do menších někde ani ne do větších. Nejlepší jsou šněrovací, ty si aspon upravíš na tělo. Takže teď plánuju cestu do Prahy do Adiny a to by bylo abych něco nesehnala.
Odpovědět
Profilova fotka
vladi :no vidíš a mě všude řekli, že se všechno vyrábí na vysoký modelky, tak všechno zkracujou.... a 44 není zas tak velký, aby s tím musel být problém. určitě seženeš a budeš krásná nevěsta.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj děvčata, koukám, že probíráte výslužky, jak to budete řešit? budete je roznášet před svatbou všem nebo si zbytek, co budou lidi na hostině, tak jim je dáte až pak? =-) jo a ještě jsem četla o tý cukrárně, dělám u Jižního a cukrárna Roza už není, zavírali jí někdy začátkem září :-| sestra od nich měla dělané svatební dorty, ale já se budu muset porozhlédnout jinde. jedna varinata je cukrárna U Marka nebo Crystal na Klatovské, tam mají výborné dortíky x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
od marka jsem měla dort pro syna, byl levný,. ale chuťově nic moc a ještě se zdeformoval ;-(
Odpovědět
dobré ránko holky, pepik: jo to mi povídej, ale já si připadám jako slon a všude mi říkají že dlouhý nemají :-| takže to mi řekni na koho šijou.... mika: ona Roza už fakt není??? tak to je síla, jezdím okolo toho denně a nevšimla jsem si toho, tak to nevím. Tak buď to co říkáte vy a nebo mi hotel doporučil Prácheňskou cukrárnu, a tam to taky nevypadá špatně. Joa co se týká roznášení, tak to dostanou až půjdou ze svatby a je to, žádnej štres 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre rano holky...... jj, tak do toho Crystalu se chystam abych zjistila ceny a tak, no a dortik bych od nich chtela. Jinak s tema vysluzkama, nekomu pred svatbou, nekomu po svatbe.
Odpovědět
gejsa: nazdárek, tak se pak ozvi s tou cenovou nabídkou, by mě zajímala, ještě pojedu ke strejdovi do Dolní Lukavice a tam se taky poptám, říkal že snad je družky dcera dělá někde v curkárně tak se taky pozeptám a uvidíme
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: jasne, ze Ti dam vedet, to je samozrejmost :-) no z Dolni Lukavice jako vezt dort a nebo dela nekde tady v Plzni?
Odpovědět
no to já právě nevím, tam bydlí strejda, ale nevím kde oni jako mají provozovnu, to ještě zjistím. Jinak mi to sem kdyžtak poveze strejda
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, tak to jo, teda, ja bych se bala vezt dort. :-)
Odpovědět
ne že bych z toho byla nadšená, ale vážně se ještě uvidí jak a co bude ;-)
Odpovědět
vladiplzen. Ahoj je mi divný že ti v salonu nikkol řekli že na tebe nemají tak dlouhý šaty, protože já jsem ted u nich zkoušela dost šatů a většina mi přišla hodně dlouhá a spíš jsme řešili kde je zabrat,. Ale je fakt že mi říkali že momentálně mají největší velikost 42 a větší budou někdy na jaře. To mě dost zarazilo protože já mám konfekční 42. Ale u nich jsem oblíkla i šaty vel.38 v pohodě. Oni mají všechny na šněrování tak se to utáhne jak potřebuješ.Asi to chce ozkoušet, každý má jiné velikosti. Jinak přeji hodně štěstí při hledání šatiček ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to je pravda, já si taky většinou kupuju 38 a všude mi pasovali 36.
Odpovědět
hmm tak to bud ráda, to mě se nestalo, takže nějak nemám chuť to tady moc obcházet, zajedu do té prahy a pak se uvidí :-|
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek přidala jsem slíbené foto sestřenky svatby, fotek je málo,ale alespoň pro představu. S přítelem jsme si vyzkoušeli tanec a svatbu jsme si užili...jo sestřenka v pátek v 18hodin neměla ještě vybraného svědka a to se druhý den v 11hod. brali a co jinak nového,drbete statečně,myslela jsem,že to ani nedočtu jsem KO z práce dolezu domů a nejraději bych zalezla a spala
Odpovědět
dobré ránko holky, mape: sestřenka byla moc hezká nevěsta, takže jsi pochytili co a jak a ted už jenom ta vaše vid ;-) gejsa: včera jsem mluvila s tou kadeřnicí a mám pro tebe info :-) prý do pětistovky se vejdeš jak se zkouškou tak potom účesem, pokud nebudeš chtít předem barvit atd, pokud barvení tak cena je jiná. a zkouška atd někdy na jaře, záleží jak se domluvíte :-) jo a přijede klidně k tobě domů, aby tě učesala na svatbu
Odpovědět
halo halo kde jste všechny, se po vás slehla zem :-(
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem tady!! :-D včera jsem byla zase zkoušet šatky, rozhoduju se mezi 3, ach jo a stejnak se rozhodnout nemůžu :-(
Odpovědět
jeee, slááva není tady mrtvo. No a jaký troje hrají prim? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mikanek: a kde máš fotky? z těch co máš v albu se mi nejvíc líbíš v těch favoritkách :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já do albíčka šoupny fotečky těch, mezi kterými se rozmýšlím, ty favoritky asi nebudou, přítel mi tyhle šatičky dost zkritizoval ]-( to je typ pro ty, co váhají, jestli fotky ženichovi ukázat. no jo, bála jsem se, abych se mu líbila, tak jsem mu fotečky ukázala...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?