Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: No ja nevim, ale asi jo, ona nam da rovnou alba a pak i vsechny fota na CD, takze pohoda, dela rozmery jen 13X18 to uz je ted taky normalni. Mnam, takovou bastu, bych si taky dala, prijdu na navstevu, kde ze to bydlis? :-D Jejda, zehleni, to jsem delala vcera, bleeeeee, no tak je na chvili alespon pokoj. Mnam, tak to jste se mely, lae jinak bych Te vazne moc rada poznala :-)
Odpovědět
gejsa: to víš, jak se to říká, láska prochází žaludkem ne jenom u toho mýho, ale u jeho bráchy a mamky taky, takže jsem s tím takový malý šplhounek :-D hele naposled jsem jim vyfikla šťouchaný brambory a masíčko, tos měla vidět jak si pochutnali ;-) O zehlení mi ani nemluv, už se k tomu chystám asi týden a pořád se ne a ne dokopat.. mám narvanej koš, že to přepadává, ach jo :-S No to nevím jak jsme se měli, ale ráno jsem vstávala s menší opičkou, jo to víš víno a k tomu citrus, bleeee to už hodne dlouho neudělám. Ale sranda byla ted báječná, nakonec mě vyzvedával miláček, když jel z práce :-N Určitě vyjde to posezení před vánocema, takže se poznáme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: NO ale to je dobre, delala bych to same, no ja teda delam to same :-D tak to teda toho mas pozehnane, uff, to ja nastesti zehlim rovnou po kazdem vyprani, max do 3-tiho dne, pak se mi to na prd zehli, tak radeji co nejdrive. tak to mas dobre zarizene, nekdo vydelavat musi, aby ten druhej to mohl rozhyrit :-D :-D :-D jj, jsem na to zvedava... tesim se, snad to vyjde,
Odpovědět
gejsa: řekla bych, že to tak dělá víc holek :-D měla bych to dělat stejně, jenže mě se do toho vždycky tak ukrutně nechce, prostě děs běs. Ale naposled jsem si k tomu dala skleničku vínečka a japa se mi to žehlilo :-D Náhodou, se na tom podílíme oba dva, akorát včera to prostě nějak sedlo, nejdřív že jenom na kávičku a sklenku do Simsalabim a nakonec jsme se ještě přesunuli no prostě nečekané akce jsou vždycky nejlepší a to já šla domů brzo, holky se ráno hlásili, že dorazili kolem čtvrté :-D jsem proti nim mejdlo Určitě něco vyjde, že jo holky, že se zase sejdem někde na kávičku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: No ja mela vcera taky sklenicku vina :-D a slo to super.... jj, planovane akce sjou opravdu ty nejlepsi, tak to je vzdycky :-D tak to bys mohla vydrzet dele a pak jit rovnou do prace :-D
Odpovědět
gejsa: to bych asi umřela u počítače a hlavně dneska musím bejt řidič, beru si služební autíčko na nákupy :-D tak abych někde na někoho nedejchla a on nepadnul :-D jeee a to mi píše kamarádka, jestli nepůjdem dneska všichní..... si chvílema přijdu jak alkoholik, ale dneska když to vyjde tak to jistí cola a kafe, bych asi jinak umřela :-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: NO to verim, jsme na tom stejne :-D to se mas, ze si takhle vezme sluzebni auti a jedes ke "tchanovym" a ted na nakupy, teda.... treba zrovna budou nekam chtit jit, zaklad neni az tak spatnej, na to se pit da...
Odpovědět
gejsa: no aspoň nějaká ta výhoda :-) ale v neděli s ním frčím do německa na firemní nákupy, tak se hned podívám i soukromě :-) je ale už by to mohlo dneska zkončit, jsem nějaká ko :-|
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: To jsem chtel arict, ze bych si tam nakoupila rovnou i pro sebe :-D No a to Te jeste ceka narocna prace doma, ty jo, nezavidim Ti to. Takhle po "tahu".
Odpovědět
Profilova fotka
adresa na Potůčkovi: http://www.lukasapetra.com/ máš tam i ceny :-)
Odpovědět
pepik: díkes, hned se tam mrknu :-) gejsa: to se nějak zvládne, aspon v to doufám, nic jiného mi totiž nezbývá 8-)
Odpovědět
tak jsem koukala na ty stránky a jejich fotky vypadají moc hezky a asi by se mi i zalíbil ten balíček TOP za 6500 je tam focení i doma pak něco málo na hostině a to by nám asi stačilo. Stejně tam bude spousta dalších lidí s foťákama a to na momentky stačí :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
vladi: potucky asi vzdej.. ja si je zamlouvala v sprnu a na nas datum mel volno uz jen jeden z nich, tak jsem si ho vzala... aspon toho jednoho posledniho... :(
Odpovědět
kotatko: jo vlastně ty je máš viď, no tak pak je to jasný, páč máme svatbu ve stejnej den :-) takže holky prosím o info o dalších možnostech na fotografa, abysme ještě něco sehnali...
Odpovědět
Profilova fotka
no zkus jim zavolat nebo napsat mail (ja psala Petre)... treba jim ta druha odpadla, nikdy nevis.. a nebo by ti mohli dat tip na nekoho dobryho odsud ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Joo..a dneska mi pani z Mirosova poslala materialy.. takovej ten papir na uzavreni manzelstvi, seznam co mame vybrat za hudbu a tak... fakt je strasne mila a ochotna.. i nam k tomu nalepila vlastnorucne psany vzkaz.. podepsany jako "Jarka" :D
Odpovědět
Profilova fotka
Coz mi jeste pripomnelo, ze mezi tim vsim poslala i kontakty na vselijaky firmy..mimojiny je tam i par fotografu tady z Plzenska.. tak ti je pak muzu hodit do IP, kdyby ti Potuckovi nijak nepomohli ;)
Odpovědět
kotatkoz: řekla bych že budou fakt plní, takže jestli můžeš tak mi prosím hoď nějaké kontakty do IP, abych to nějak omrkla. Takže nakonec všechno dobře dopadlo co - termín je, paní milá a ochotná, tak to jsem moc ráda. To my pojedeme na Manětín až po novém roce, teď je to všechno nějak nabouchané a nestíháme nic
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: vsak mi tam taky pojedem az nekdy na jare.. protoze az ji pry odevzdame ty formulare, tak si az do svatby necha nase rodny listy :D Tak musime nekdy nejpozdeji 30 dni pred, ale rikala radsi jeste o dalsi mesic driv, ze pak jak budou prazdniny a dovoleny, se to vsechno protahne... A do toho IP to jdu teda napsat ;)
Odpovědět
kotatko: jo vidíš, já musím někde najít můj rodnej list, vůbec netuším kde :-N a za kontakty předem díky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: to uz mam nastesti za sebou... hledani RL a kontrolovani datumu kdy nam a svedkum projdou obcanky :D
Odpovědět
kotatko: jo tak svědky jsem už donutila si udělat novou občanku, mě ještě platí a přítel si jí musí taky nechat změnit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Chudak, menit obcanku takhle nadvakrat :D Ale tak my se zas chcem po svatbe stehovat a zmenit si tam pak trvaly bydliste.. tak taky budem delat co mesic novou obcanku :D
Odpovědět
neboj, my taky v srpnu jsme se přestěhovali do vlastního, a teprve po vánocích budem řešit změnu občanek a pak v létě znovu :-) takže tomu taky neuniknem.
Odpovědět
Profilova fotka
vladi, koukám že vy nemáte zamluveno nic...tak hlavně abyste pak nemuseli vymejšlet jinej datum :-)
Odpovědět
pepik: náhodou máme zamluvenej termín i místo na hostinu, takže si myslím že to není nic. A svatbu máme v srpnu, tak poslední důležitý chybí fotograt a to snad ještě někoho seženem. Bude teprve prosinec...
Odpovědět
Profilova fotka
aha, tak to jo, to sem blbě pochopila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: nezapomněla jsem se na tebe zeptat, ale moc tě nepotětíšim, Potůčkovi už mají na 1. srpna 2 svatby... mám z tý schůzky moc dobrej pocit, konečně se něco začíná rýsovat ;-)
Odpovědět
dobré ránko :-) mika: nic se neděje, děkuju za zeptání. Snad ještě seženu někoho jiného :-) jo a jinak už mi konečně přišla kalkulace na tu naší hostinu a jsme na 45 tis. - cca 30 lidí hostina a 30 lidí raut a pak ještě od osmi grilovačka, pití je v tom taky, akorát tvrdej si budou platit, tak to zase není tak strašný, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre rano...... vladi: no to jsme taky tak na stejne cene a taky si budou platit tvdej sami... a co vikend, vydaril se? a Rajska? :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?