Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
pepik.24: a mas to tam vyzkousene? Asi nevis, zda jezdi domu, ze?
Odpovědět
Profilova fotka
gejsa: no nemám, měla sem jít na zkoušku, když mě pustili z nemocnice, ale mají bohatý zkušenosti a sou levný, tak snad to bude o.k. taky sem z toho nervozní - jsem náročná :-) tos mi včera volala ty???
Odpovědět
Profilova fotka
gejsa: snad budu spokojená. přece jen ty penízky jsou za to hrozný, ale snad to bude stát za to ;-) pepik: se necháš nalíčit a učesat u pekla v tom salonu? taky je to moje jedna varianta. zkusim tam taky zajít a domluvit se tam s nimi. počítám, že na líčení a účes pojedu do města, tak je mi celkem jedno, jestli to bude k Peklu nebo k Tylovce. spíš rozhodnou jejich zkušenosti a cena ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mikanek: jj, tak s cenou mě tam opravdu mile překvapili...nemusíš běhat :-) kadeřnictví 377224299, kosmetika 775206466
Odpovědět
Profilova fotka
pepik.24: Aha, tak to jsem nevedela, ja se ptala na ceny a oni mi rekli, ze tam uz holicka neni, tak jsem se nic nedozvedela :-( jake maji ty ceny? Pockej, tak ty jsi taky holicka? Vcera jsem jedne volala a rekla mi, ze je po autonehode, ale ze by to mohlo klapnout, kdyz to mame az v cervnu? A ceny 500 doma a 1000,- v salonu?
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to sem byla já :-) :-) :-) už nevím kolik mi tam řekli přesně, ale i se zkouškou to bylo pod litr a kosmetika asi 400, nebo tak nějak, fakt už nevím
Odpovědět
Profilova fotka
pepik: díky, čísla využiju, už mám zapsáno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mikanek: no ja si prave taky zjistovala info a vida, a na jednu z nich narazim primo tady, no tak to je sila :-) jeste mi v jednom salonu doporucili In studio v Dominikanske, rikali mi 570,- za uces a nebo taky holicka na Lochotine, uces kolem 400,- kdyztak mam kontakt, ale doma..... Ja bych prave chtela aby za mnou prijela a to prave ty levnoucky moc nedelaji..... pepik: je tak to me moc tesilo :-)
Odpovědět
mika: tak se pořádně vykurýruj, teď to lítí všude, jsem byla včera u mami a taky kejchá, frká a horečka... :-x mě tak napadlo, čistě náhodou, kdyby sis zítra vzpoměla a zeptala se těch Potůčkových jestli nemají 1.8. volno :-D co?? že bych jim pak zavolala na jistotu :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
gejsa:, když pošleš mail, můžu ti poslat pár svých výtvorů, abys měla představu. já bych ti sice tu zkoušku mohla udělat i teď, ale v sedě, takže by ses musela válet po zemi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: tak jim kdyztak zavolej, a jen se informuj, a mas to hned :-) Zrusit to muzes vzdy...... pepik: Tak mas to tam pres IP, jsem fakt zvedava......
Odpovědět
Profilova fotka
gejsa- máš to tam
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
pepik: ano, uz jsem v rychlosti koukala, diky moc. A to jsou vsechny ucesy delale doma? nebo na provozovne? Vubec nevim, jak to udelat, vse bych mela radeji doma, ale zase provozovna ma vyhodu, ze kdyz bude neco treba, tak zase se pro to jen sahne a je to. Ach jo...
Odpovědět
Profilova fotka
všechno doma potřebný věci mám, jde hlavně o to, že se to musí nejdřív natočit, já používám varné natáčky, což je hodně rychlé, ale jsou malé, takže velký lokny a přehyby neudělám, jedině, že bych si v práci půjčila velký natáčky a sušák mám. no v klidu si to promysli a mě tu vždycky najdeš :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pepik: tak ju :-) a jeste ta zkouska, ta je za kolik? a rikas, ze bys mela byt v poho v breznu? Stejne mi vlasy jeste dorostou..... Tak to je dobre, a nahodou kosmeticku neznas, ktera prijde domu a nebo chodi primo nejaka s Tebou?
Odpovědět
gejsa: zavolám jim, jen co se domluvím s drahou polovičkou jak to uděláme atd. Tak snad někoho najdeme, abych pravdu řekla já tady v Plzni znám jenom tak Vavrušku a od něho mi zrzovali a až tady jsem se dozvěděla o těch Potůčkových. holky ale koukám, jak je svět malej co, si voláte a ani nevíte že tu spolu kecáte :-D Já jsem kadeřnici vyřešila domů, teď jenom abych ještě vyřešila kosmetičku a bude to ok. Kamarádka mi nabízela že mě na líčí, má v tom bohatou praxi, ale nějak ne že bych jí nevěřila, ale snad bych radši brala profi kosmetičku :-x
Odpovědět
Profilova fotka
no já to mám v květnu a to mi slíbili, že už budu tancovat, tak snad nekecali. těžko odhadnout, kdy budu práce schopná, ale ten březen bych viděla nadějně. znám kosmetičky, který se tomu nevěnujou, možná bych jednu sehnala, ta líčila doma kámošku... já taky dorůstám :-)
Odpovědět
pepik: určitě to bude v květnu dobrý, neboj svatbu si užiješ ;-) já jsem přemejšlela o kosmetičce na Doubravce, tak mi doporučují salon na rohu Těšínský a Masaryčky, naproti poště, je tam opravená vila a v tom salon se vším všudy, kamarádka tam chodí a prej super, tak nevím, asi to budu muset chodit zkoušet na kosmetiku a uvidíme.
Odpovědět
holky ještě jsem koukala na ten salon andělské krásy a tam píšou, že svatební líčení i se zkouškou a možnost namalovat v místě konání a cena se zkouškou je 585 kč.. to není tak strašný ne
Odpovědět
Profilova fotka
gejsa:málem sem zapoměla,ceny zahrnujou i zkoušku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jak se mate? konecne je patek, jak si chcete uzit vikend? Vladi ma docela narocnej, kdyz ji prijede ta navsteva.... Ja dneska koncim driv, ve 14:45, tak se tesim az uz to konecne bude. Jinak vcerejsi kaficko s fotografkou bylo super, jeto fajn zenska, napsali jsme smlouvu, zaplatii zalohu a pak povidali. Snad vse bude dle planu.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj děvčata :-) teda včera to byl teda večer, nějak to mezi náma s přítelem docela skřípe, slovo svatba a co si o tom myslíš moc doma vypouštět z pusy nemůžu... je nějakej na nervy. no asi i muži mají své dny :-p vladi: jestli si ještě nevolala Potůčkovým, tak se ti na 1. srpna optám, jestli mají volno. dneska máme schůzku v 18.hodin, tak pak bych sem písla ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mikanek: asi uz je z toho nervozni :-) njn, opravdu i muzi maji sve dny :-D snad to bude zase brzo dobry...
Odpovědět
ahojda holky, tak už je pátek to super co, taky to dneska balím brzo, ve tři beru auto a mizím pryč :-) musím to doma vygruntovat a navařit :-) gejsa: můžu se zeptat, jenom na kolik vás ten fotograf cca vyjde, abych měla představu? nebo mi to písni do IP. mika: neboj chlapi někdy mají ty svoje dny, já to většinou detailně s přítelem nerozebírám, většinou nahodím že by to jako chtěla, a buď se chytne a nebo to nechám na jindy, zatím to prochází všechno výborně, dokonce sám na noční seděl u počítače a hledal místa na tu hostinu a potom jako kde by se mohli ubytovat hosti, takže zatím paráda. Nevolala jsem jim, musím najít jejich webovky a mrknout se na to, ale kdybys byla hodná a jenom se zeptala, jestli mají volno, tak by mi to pomohlo. Bych rovnou věděla, jestli se mám zajímat nebo ne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ale jo, sem mu ještě ráno psala smsku, jestli svatbu chce a prý jo, že mě miluje, tak tim si to u mě zase vyžehlil :-) jsem ale zvědavá, jak se bude angažovat dneska večer na tý schůzce s fotografy :-N kamarádka, která se vdávala letos v dubnu, tak ta byla ráda, že s ní přítel šel jednou vybrat prstýnky a víc se o svatbu nezajímal. pro něj to byla druhá svatba. no asi musim být ráda, že ten můj je na tom o trošku líp :-D i když né o moc :-p
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: tak to vse dobre zvladni. Nam fotografka rekla, ze to vyjde tak cca 5000-5500,- podle toho jak se moc bude fotit, ze cenu radeji moc nerika, protoze pak prijde treba babicka, ze chce jeste tamtu a tamtu a je to hned jinak.... Ale jinak ma ceny, ze za ty obradni a prijezdove, ty ma za 30,- a potom ty atelierove (pro nas na bykove ty parkove, aranzovane) tak za 60,- takze cena bude dle mnozstvi.... a co budes varit dobreho? mikanek: ty jo, ja mam asi zlatyho chlapa, se vsim mi moc pomaha, vse rozebirame a delame spolecne. Uff :-)
Odpovědět
mika: tak vidíš, třeba mu to prostě jenom nesedlo, chlapi to někdy berou jinak. A počkej třeba tě překvapí, že se bude zajímat ;-) gejsa: to je asi tak normální cena ne? s tím počtem má asi pravdu, i když co si budem povídat album uděláme ale stejně tam moc fotek nedáš.. takže se uvidí a zbytek bude pěkně zálohovanej na CD i od známých atd. Přítel je zatím taky v pohodě, pomáhá, zajímá se ale zase to neřešíme každej den, prostě sem tam nebo když jsme u rodičů a ti jsou zvědaví x-) jinak slíbila jsem udělat rajskou s plněnýma paprikama a nějakou polívku, nejspíš vývar se zeleninou, takže mám odpol co dělat, k tomu uklidit, vyžehlit a zvládnout nákup, to bude zase něco a to jsem se včera trošku zdržela ve městě s holkama .... trošku jsme popili, takže bych nejradši zalezla do postele a spala jak mimi 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
gejsa: se máš. já jsem taky byla ráda, že se o tom chtěl bavit, ale teď je nějakej divnej. snad ho to přejde. ale pořád mám útěchu, že kamarádky manžel byl ještě horší :-p vladi: jé rajská, mňam. to zní hodně dobře, že by to byl nápad na víkend na obídek ;-) a jak ses rozhodla s Potůčkovými? optám se ti nebo už sis to zjištovala?
Odpovědět
Profilova fotka
potřebovala bych poradit. řeším teď oznámení, patlám si doma vzory, nejspíš si ho udělám sama. ale mam jedno dilema, píše se u citátu i autor nebo ne? někde jsem ho viděla a někde ne, tak nevim... :-N
Odpovědět
mika: nezjišťovala jsem ještě nic, tak bys byla moc hodná kdyby ses mi zeptala, jestli mají volno a já bych to pak dořešila ;-) a rajská je opravdu víkendový oběd, když nám přijede ta návštěva tak ať si šplhnu, ještě hodím něco na plech a mám vystaráno :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?