Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
skaf: a jake vyhraly? Koukam, ze jsi byla v A&P Artu :-) ty sruhe jsem taky zkousela, ale kdyz jsem si vzala botky, tak mi byly kratke :-( jsem holt kobyla... Ale jsou nadherne.
Odpovědět
Profilova fotka
mě se nejvíc líbíš v těch prvních, dělají ti nejlepší postavu :-)
Odpovědět
dobré ránko holky, Skafa: ty první jsou božský a moooc ti sluší, jak říká pepik dělají super postavu :-) půjdeš se ještě někam podívat nebo už máš vybráno? Já jsem chtěla vyrazit v pátek znovu a zase se to komplikuje, musím na nákup, večír uvařit, ráno přijede tchýně a v neděli jedu do německa... ach jo, ale zase na firemní náklady, takže aspon nějaké plus, akorát budu vyřízená :-S Mape: tak to si užijete, jedete přes celou republiku ne? Hlavně opatrně. A koukej fotit, ať máme nějakou inspiraci ;-)
Odpovědět
holky :-N všichni mi říkaj, jak jsou supr ty první, jako tady na beremku a prostě podle fotek, ale nejlíp jsem se cítila v těch druhejch, já se picnu no zatim vybráno nemam, nechávam to koňovi
Odpovědět
jee, tak to máš pěkné dilema, ale ať na ně koukám jak koukám, tak mě se opravdu nejvíc líbí ty první, nemůžu si pomoc,že to tak řeknu, dělají ti hezká prsa štíhlé boky a pak se to rozšiřuje do sukně a to je paráda, ty druhé nejsou špatné, jenom ti dělají trochu širší boky oproti těm prvním :-) ale jinak dej na sebe,aby ti v nich bylo příjemně :-) ještě určo něco oběhneš a pak uvidíš
Odpovědět
Profilova fotka
skaf: tak když si nejsi jistá, tak to si ještě nenarazila na ty pravý....
Odpovědět
halo halo, kde jste kdo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ja jsem tady :-) Dneska mame "rande" s fotografkou u Lizalky, tak jsem na to zvedava :-)
Odpovědět
nazdárek, tak to pak dej vědět co a jak, my jsme se ještě ani nerozhoupali se nějak domluvit, jak kdo nám to bude fotit atd. Tak abych pak měla inspiraci od tebe :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No tak aby jsi nedoapdla jako ja, ja moc chtela Potuckovi a uz bylo pozde ]-( Tak radeji za vcasu....
Odpovědět
musím se o tom poradit s drahou polovičkou a pak se nějak domluvíme, je to na srpen, tak snad ještě budou mít volno
Odpovědět
Profilova fotka
NO radeji s nim domlouvej co nejdrive, ja jim taky volala davno a rekli, ze to je pase.... Tak at opravdu sezenete toho, co se vam bude fakt pasovat..
Odpovědět
Článek se načítá
no budu to muset doma nadhodit co jako s tím a jak to bude chtít :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to sem ráda, že sme zvolili květen, ale i tak sme to načasovali akorát, volali sme Potůčkom v září...
Odpovědět
Profilova fotka
NO ja jim volala hned na konci zari nebo zacatkem rijna a nic :-( No nevadi, taky budeme mit pekne fotecky, tak to nevadi.
Odpovědět
a kurna, tak to jsem zvědavá, když mě to prostě přijde všechno zbytečně moc dopředu, dyk se kuřna berem za 9 měsíců... tak co lidi blázní 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
To jsem si taky rikala, ale kdyz jsem pak volala, tak jsem si rikala, ze to zase az tak brzo neni....
Odpovědět
já ti nevím, asi nás okolnosti donutí, abysme taky něco zamluvili nebo se aspoň pozeptali :-| jak to budete mít vy? fotograf a kameraman na obřad a hostinu a pak pryč? nebo dýl
Odpovědět
Profilova fotka
No tak fotograf asi opravdu na ten obrad, park a hostinu a pak at jede, bude tam dost znamejch co budou mit fotak a kameraman tam zustane, je to kamarad, tak tam bude i spat....
Odpovědět
nevím jestli to má cenu nechat natáčet profi, táta má digitální kameru, tak bude brácha točit, nevím jestli má smysl ještě objednávat dalšího kameramana.. jde jenom o to, že to sestříhá na DVD s hudbou a to já tam dám taky..
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, to mas pravdu, brachovi a segre jsem svatbu natacela ja a taky to stacilo :-)
Odpovědět
tak aspon se nějaká korunka ušetří :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, to je pravda :-) vcera jsem obvolavala kadernice, tak jsem na to zvedava. Asi se zajdu podivat za tou, co doporucovala Skaf. Chci kadernici a i kosmeticku, aby prisla domu, aby to bylo tak lepsi, nez nejaky litani po meste.
Odpovědět
tak když natrefíš na dobrou kosmetičku tak mi dej vědět, taky jí nemám, i když tuhle mě u Branky zastavili a dělali nabídku na nějakou kosmetiku tak jsem se s nima zakecala a prej se mi ozvou, tak jsem na to zvědavá. Jinak se asi začnu vyptávat po kamarádkách a snad něco najdu...
Odpovědět
Profilova fotka
Jasny, taky tak :-) ted zrovna v pondeli nastupuje znama do kosmetickeho salonu, tak zjistim ceny a vse okolo.... Jinak mi rikali, ze mam tak pocitat s 500 za naliceni...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj děvčata, uf dalo mi to pěknou fušku dočíst to, co mi uniklo... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, jakpak se mas? a jak jdou pripravy? To my mame jeste cas, ale vam se to uz hooooodne blizi, duben bude za chvili, desne to leti.
Odpovědět
Profilova fotka
gejsa: no teď právě to neni u mě nic moc. jsem doma s angínou, ale už se to trochu lepší, tak jsem se dohrabala k pc ;-) přípravy nějak pokulhávají, chtěla jsem vyrazit tenhle týden konečně jedny zamluvit, ale teď se to docela zkomplikovalo, snad příští týden to bude dobrý a už vyrazim. doufám, že nebude pozdě :-( zítra máme domluvenou schůzku s Potůčkovými, snad to klapne.
Odpovědět
Profilova fotka
mikanek: Je, tak se brzo vymarod, at jsi brzo fit..... Hm, Potuckovi, tak to je fajn. Taky jsi mela to stesti...
Odpovědět
Profilova fotka
já se nechám česat i líčit u pekla
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?