Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
A no tak já při tom stíhám vařit. Všem hezký víkend. A příští týden se tu ukážu minim. jsem v práci. Takže ažten další.No kdyby mi to vyšl dřív, uvidíme. Akdo tu nemusí Nightwish?
Odpovědět
právě že naopak máme je rádi, aspon teda mluvím za sebe 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem to myslela i já ne, asi. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já měla v plánu na můj příchod wind of change, ale nakonec to necháme klasice...a na scorpíky si pak trsnem :-)
Odpovědět
nazdárek, holky tak jsem dojela v pohodě, ale cesta byla šílená :-S a zatím máme hrubý nástřel na tu hostinu, páč přesný rozpčet nám pošle do mailu, ale říkal, že bysme se měli se vším všudy vejít do 40 tis. Tak si říkám, že jestli mu to vyjde, tak to bude dobrý. Když vezmu, že 30 lidí hostina a pak přijde dalších 35 lidí.. tak doufám, že mu to vyjde a strefí se do odhadnuté částky. Byl moc milej, ukázal nám i svatební apartmá. No vážně doufám, že se mu to povede a vyjde nám to tam, je to úžasný. Tak uvidíme, do kdy to pošle, pak řeknu přesnou částku. Tak a jdu si dát bublinky :-) mějte se krásně a užijte si páteční večer
Odpovědět
Profilova fotka
kde všichni o víkendu jste???
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky..... vladi: to jsem rada, ze jsi dobre dorazila :-) pepik: je to mrtve, ze? akorat se nechavam insipovat dortikama :-)
Odpovědět
nazdárek holky, no nevím jak vy ale já jsem na severu zavalená sněhem, včera tady byla od rána vánice, takže dneska to balíme a jedem zpět. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
No tak to budes mit krusnou cestu...
Odpovědět
Tak jsme živí a zdraví dorazili dom, cesta celkem nic moc.. ale dojela jsem 8-) Koukám, že tady je přes víkend vážně mrtvo ;-) gejsa: a kde se inspiruješ?
Odpovědět
dobré ránko :-) tak kde jste všechny? koukám, že tu není mrtvo jenom o víkendu... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre ranko :-) vladi: je dobre, ze jste v poradku dorazili, byla to urcite spatna cesta....
Odpovědět
Článek se načítá
nic moc, už se mi jelo i líp :-D no a co u vás holky, jakej byl víkend, já pořád čekám na tu kalkulaci z Pramenů, jestli se pán trefil nebo ne
Odpovědět
Profilova fotka
my měli o víkendu byt jen pro sebe a koukali jsme do zblbnutí na filmy....
Odpovědět
nazdárek, žije tady někdo??? halooo holky kde jste? :-|
Odpovědět
čus, já tu chvilkama budu, už jsem ale v práci :-p :-N
Odpovědět
není možný, tady ještě někdo žije :-) sláááva, tak co, byla jsi se mrknout na šatky?
Odpovědět
skafa: máš nějaké fotečky z toho zkoušení?
Odpovědět
Profilova fotka
no odpoledne to snad bude živější :-)
Odpovědět
je další ovečka do stáda, jak ti je? Lepší se to pořád???
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky..... tak jsem byla zase s kamaradkou v Lady S a byla tam jina slecna a byla docela prijemna. ale stejne si tam kamaradka nevybrala... A jak se mate a co noveho? Krasne nam sviti slunicko, ze? :-)
Odpovědět
čauky, tak jak to tak tady vidím tak v Ladys si nikdo nevybral, no to je jedno, stejně se tam chystám, třeba budu úspěšná :-D jinak pořád všechno stejný, práce práce a zase jenom práce... Jenom mě tak napadlo, že příští týden bysme mohli dát to kafíčko 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, treba tam zrovna Ty vyberes :-) no v praci toho mame taky hodne, je to des a lepsi to ted nebude, at uz je po Vanocich :-D
Odpovědět
vladi, mam auž jsem je tu měla, ale zas jsem to smazala
Odpovědět
skafa: tak to mě mrzí že jsem to nestihla :-| gejsa: to mi povídej, vážně ať už je po vánocích, aspon bude trochu klídek. Ještě k nám na víkend jede tchýnička a švára s manželkou, tak to bude taky paráda. Bych je chtěla seznámit s tátou a bráchou, páč mami už znají :-)
Odpovědět
vladi, já vám je sem dam, až přijdu domů, ju?
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: no tak to budete mit veselo :-) skaf: no tak snad se stihnu cihnout i ja :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek holky,tak opět chvilka...o víkendu jedu 360km na svatbu sestřenky,když nezapomenu foťák,tak se svámi rozdělím o zážitky a možně inspiraci na šaty,nevím jaké má vybrané je to taková rychlovka,byli jsme domluvené,že my nedorazíme,ale nakonec včera volala a tak dlouho přemlouvala,až jsme kývli,ale cesta bude asi hrůza mají tam 50cenťáků sněhu,jinak přítel si zkoušel sako,které chtěl na naši svatbu a zjistil,že opět varostl v ramenech,tak musíme koupit nové,ale to až na naši,teď si půjčil od tatího. ale tím,že jedeme na její svatbu,tak je musíme pozvat i my,ale to asi nedorazí,,,je ve třetím měsíci,,,tak toho bude mít asi plné zuby...no uvidíme pepík:tak fajn,že jsi zpátky
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: jo lepší, ale ne žádný zázraky.no zatím jsem bez rehábky, tak se víc čekat ani nedá. teď sme se měli sejít s Potůčkovými a domluvit detaily,ale když sem jim řekla jak sem na tom, tak sme to odložili na asi únor, uvidíme, jak mi to bude běhat. no a teď vlastně nemáme co jinýho na zařizování....
Odpovědět
tak to tam máte
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?