Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zuz4a budu ráda za kontakt,moc děkuji:-)
Odpovědět
@foxiinka Děkuji za info
Odpovědět
Profilova fotka
holky poradte prosim studio v olomouci, kde me ucesou a zaroven nalici a kde mate dobre zkusenosti. diky
Odpovědět
Profilova fotka
@miskadovci Salon Ariana.. Spokojenost moc..:)
Odpovědět
@miskadovci Taky Ariana a spokojenost ;-)
Odpovědět
Ahoj, máte prosím někdo zkušenosti se svatebními koordinátorkami v Olomouci?
Odpovědět
Profilova fotka
@1zv1 máme svatební koordinátorku z Olomouce a jsme zatím moc spokojeni. Koordinuje nám nejen svatební den, ale vše kolem. Samozřejmě Vám může koordinovat pouze svatebni den, nebo dávat jen konzultace. Můžu poslat její stránky, jestli chceš :-)
Odpovědět
Holky, nemáte prosím tip, kde v Ol sehnat polystyrenové srdce? Je mi jasné, že buď papírnictví, nebo květinářství, ale potřebovala bych vědět, přímo obchod kde opravdu mají...a ještě levný cylindr na auto? Děkuji za rady..
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, prosím vás, nevíte, kde v Ol či okolí sehnat snubní prstýnky z oceli či titanu? Do svatby máme dva měsíce a prstýnky zatím žádný! Olympia a City zklamalo, nevíte o nějakém konkrétním zlatnictví, kde bychom mohli něco sehnat??? Předem díky!
Odpovědět
@lenickae a byla jsi i v Globuse jak je to stříbrnictví než vejdeš do potravin
Odpovědět
Profilova fotka
@gattenka Jo tam jsem byla, když opomenu nepříjemnou a neochotnou paní, tak tam sice měli pěkné ocelové šperky, ale ne vyloženě snubní..já bych si i možná vybrala, ale pro chlapy tam nic neměli..neměli vyloženě snubáky v páru.. :-|
Odpovědět
Ahoj holky, sháním nějaké místo na svatební hostinu kolem Bouzova, popř. Olomouce nevíte o něčem hezkém? Díky :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@natalyxy pěkná je třeba Prachárna, takové pěkné a romantické prostředí? u nás to byla záložní varianta, kdyby nevyšla ta první :-)
Odpovědět
ahoj holky, nevite nahodou o někom, kdo se vdával, nebo bude v kapli na Klášterním Hradisku? Mám ještě v záloze sv. Kopeček, ale tam jsem se byla podívat před 14 dny na jedné a pan farář byl trošku nesvuj:-) Můžete mi některá doporučit dobrý Catering? budeme to mit mimo restauraci. Diky Jitka
Odpovědět
Ahojky holky svatbu planujeme az na duben 2013, ale tim, ze doposud jsme byli mimo olomoucti, moc tu toho nezname. Obrad chceme v sv.Domu, ale kde obed a vecerni raut vubec netusime. Neco malo uz jsme objeli, ale za ty penize nam to moc pecka neprijde. Nejake doporuceni???
Odpovědět
@avodavoz ahoj, sestra to mela taky na Domu a je to fakt luxusni!! dalo se domluvit, ze jim otevrely tu "zahradu" vedle domu, je za zeleznym plotem, takze tam zadny pejsek nemuze... a fotili se rovnou tam. s tou restauraci Ti moc neporadim... zalezi, jestli potrebujes i ubytko, tak to je fajn restaurace na sv. Kopecku, myslim fojtstvi, nebo bez, tak to pak mas neomezeny vyber:-) Kamaradka to mela v Konviktu a nebylo to dobre... vsichni byli takovi roztahani po ruznych mistnostech.
Odpovědět
ahoj holky, poraďte mi prosím místo na obřad i hostinu na jednom místě v Olomouci a okolí, zhruba pro 80 lidí. Máme ji zamluvenou na Horizontu, ale mám trochu obavy, tak se rozmýšlíme, zda to neudělat někde jinde. Děkuji předem.
Odpovědět
@silvie81 ahojky:), tak my to máme objednané v areálu Gardenpark (Olomouc - Nemilany), je to krásná restaurace se zahradou, obřad bude na zahradě, oběd v restauraci a večerní párty na zahradě, určitě doporučuju, posílám ti odkaz na jejich stránky https://www.facebook.com/pages/GARDEN.... O horizontu jsme taky uvažovali, ale tohle se nám zdálo lepčejší:)
Odpovědět
Ahoj budoucí nevěsty! Nabízím poukaz na aplikaci nových řas (metodou řasa na řasu) nebo na 2x doplnění v Olomouci! Ideální příležitost jak být ve svatební den (a ještě dlouho poté) ještě o něco krásnější :-)
Odpovědět
Dobrý den můžete mi prosím poradit nějaké pěkné místo na focení svatby v Olomouci nebo okolí? Moc děkuji
Odpovědět
pořád nemáme cukráře na dort, ani na výslužky, máte někdo tip?
Odpovědět
Profilova fotka
AHoj holky, máme svatbu v červenci, chtěla jsem se zeptat na nějaké tipy na svatební kytici a další květinovou výzdobu v olomouci nebo okoli. jinak pokud mužu poradit, tak na focení je tu spousta krásných míst, třeba ve smetanových sadech, pak park pod konviktem, nebo jsou pekné fotky u dómu, pak v okolí olomouce, zalezi jak si to predstavujete a kde budete mit obrad. s vysluzkou bych rada poradila, ale nam pecou starsi pani od nas z vesnice, spis ze znamosti. Dorty objednavame az z prostejova.
Odpovědět
Profilova fotka
@avodavoz kamarádka to měla v restauraci Podkova a byli moc spokojení. Taktéž druhá kamarádka to měla ve Flóře a taky si nemůže vynachváli a poslední typ, nad kterým jsme uvažovali my je Prachárna, ale nemám žádné reference na tuto restauraci, jen se nám líbilo moc okolí a přístup zaměstnanců byl taky velmi příjemný a zdálo se, že chtěji hodně vyjít vstříc. Tak dobře vyberte :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jitkaak ahoj, já sice nejsem z Olomouce,ale mám od tamtud půjčené šaty. A když už jsem tam byla,tak jsem šla do města, nevím co to je za ulici,ale je to když jdeš od muzea směrem do města a po pravé straně je takové malé květinářství. Vlezla jsem tam a byla jsem nadšená ze všeho co tam měli. nádherné čerstvé kytky, krásně navázané kytice , nemohla jsem z tama odejít. Kdybych bydlela v Olomouci,tak bych si tam určitě nechala udělat celou výzdobu :-)
Odpovědět
Ahojky, kdo uvazuje o svatbe mimo restauraci, tak bych doporucila Kulturni dum Bohunovice, cca 15 km od Olomouce, je uplne novy, takze cisty, krasny, obrovska kuchyn i prostory, asi 100m je i ubytovna az pro cca 75 lidi. Takze my mame asi rozhodnuto. Protoze kdyz slysim kolik ty svatby v Horizontu, na fortu Krelov a podobne stoji, tak pro 80 lidi se mi nechce davat pres 100 000,- jen za jidlo a piti a strachovat se, aby nekdo nevypil vic. Jen teda vlastniho kuchare bychom meli, ale potrebovala bych sehnat tak 4 servirky, pomocniky na cepovani piva, myti nadobi, roznos jidla a tak, nevite napr. o nejake stredni skole, ktera poskytuje studenty treba oboru kuchar, cisnik? A tip na nejakou kadernici?
Odpovědět
Profilova fotka
@ivanep jee, tak moc dekuji za tip, zajdu tam :)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@avodavoz Ahojky avodavoz, taky plánujeme svatbu v dubnu :-)
Odpovědět
Ahoj holky. Chtěla bych se zeptat - měla některá z vás obřad v kapli v Konviktu? ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, poradily byste mi nějakou šikovnou kadeřnici z Olomouce, která je ochotná přijít česat k nevěstě domů?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?