Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mica4 Moc děkuji :),nám se právě líbí prstýnky od Rýdla a ten má v Olomouci i kamenný obchod,tak se pak zkusíme podívat tam a srovnat ceny. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, já si půjčila šaty na tř. Míru - je to spíše kadeřnický a kosmetický salon (Unique), ale začínají tam i s půjčovnou. Je tam strašně milá paní, ceny bych řekla slušné. Mně šaty padly hned do oka i na tělo, takže jsem neváhala a do Caxy ani nejela. Nevím, jak to tam je s úpravou šatů na míru, to jsem se neptala, jelikož mně fakt šaty pasovaly. salon Unique, tř. Míru 71a, mob. 737419957, http://www.salonunique.wz.cz/index.html - šaty na netu zatím vyfocené nejsou - zaparkovat se dá přímo před bránou
Odpovědět
Tak sem prošla na netu svatební salóny. Máte některá zkušenost se salonem Popelka nebo se salonem na Dobrovského?
Odpovědět
A ještě mám jeden dotaz - nemáte některá zkušenost s metodou p -shine na nehty, kdo to v Olomouci dělá?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky nemáte nektera zkušenost s kupovanim pricesku do svatebního účesu? Nemám odvahu si ho objednat přes net. Nevíte o nejakem obchode v Olomouci a okolí?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak v Popelce jsem byla, rychle jsem si vyzkoušela dvoje šaty a mazala jsem pryč. Šaty mi přišly ušmudlané, závoje zašedlé....no hrůza. Paní měla ke všemu takový laxní přístup, prostě bych tento salon nedoporučila. Nový salon je otevřen i na Palackýho - Lamour. Tam mají moc pěkný šaty, ale docelá drahé.
Odpovědět
já jsem si půjčovala šaty v Arianě a jsem spokojená.. jsem malý prcek, takže mi paní šaty zkrátí a nebyl to vůbec problém.. prstýnky máme z Benettu v OC City
Odpovědět
:-) holky jak pokračují přípravy?
Odpovědět
Ahoj holky, plánujete některá svatbu do fialkové - lila? Plánuji objednávat z netu nějaké dekorace a bylo by super, kdyby jsme se třeba dohodly na objednávce dohromady a v Ol si to předaly, jak kvůli množstevní slevě, tak kvůli rozpočítání poštovného :-) Kdyžtak se mi ozvěte, momentálně chci objednávat dekoraci na auta.
Odpovědět
Momentálně chci takové srdce, mají slevu za víc ks.
Odpovědět
Profilova fotka
Jůů odkud máš to srdce, mohu se zeptat? Díky Lucka
Odpovědět
@zaziinka máš ip ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@barushaaa v lamouru mají super šaty i když jsou dražší,ale zase se musí uznat,že všechny jsou uplně nové,protože salon je otevřený 2 měsíce...já jsem si tam vybrala a rozhodně nelituju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@phoebe88 prosím,nevíš náhodou jestli v bennetu vykoupí zlato???
Odpovědět
@kakia88 tak to vůbec netuším..... :-| jedině se tam zajít zeptat...
Odpovědět
Profilova fotka
@phoebe88 nevadí ...až půjdu kolem zeptám se
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@arletkaa Správní poplatek za povolení uzavřít manželství mimo stanovenou dobu nebo mimo úředně určenou místnost je vždy 1000,- Kč (stodola, zámek nebo zahrada není obřadní síň). Tzv. druhá částka je místní poplatek, který je schválený většinou za svatbu mimo obřadní síň 1x v měsíci, tady se platí méně třeba 1000, 500, nebo i zadarmo (jak kde). Dražší je to v jiných termínech podle schválených sazebníků poplatků - většinou navýšení o 100 %. Chci mít svatbu příští rok a obcházím a hledám na internetu. Mně se líbí i v kostele
Odpovědět
Profilova fotka
@zuz4a ahojky, v Olomouci je super nehtařka sídlí v hotelu Flora, pí. Losenická - kontakt najdeš lehce na netu :-)
Odpovědět
Holky, u Caxů mají super svatební papírové kapesníčk, dnes jsem koupila balíčk za 25kč.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, nevíte o kosmetičce, která dokáže pěkně nalíčit? Sháním už více jak 2 měsíce a pořád nic. Děkuji
Odpovědět
janinka 186 zrovna včera jsem byla na zkoušce líčení, taky jsem hladala dlouho, ale naštěstí jsem natrefila, moc šikovná holka, líčení mi vydrželo krásně až do večera. Je v Hlbočkách, sice z ruky, ale stojí za to! Jestli chceš pošlu kontakt.
Odpovědět
Profilova fotka
@akinorevaburh to bys byla moc hodná :-) děkujííí
Odpovědět
@janinka186 Chodím k jedné paní u ušáku. Nevím, jak líčí, dělá mi jenom kosmetiku, ale ona sama bývá nalíčena moc pěkně - takové decentní nalíčení na každý den :-). Můžu taky poslat kontakt, pokud pro jsou pro tebe Hlubočky z ruky.
Odpovědět
Holky, tak Popelka opravdu nee. I když jste mi radili, že do tohoto salónu nemám chodit, tak jsem to přece jenom zkusila a přidávám se s negativní referencí. Hrůůza :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@zuz4a já tam radši ani nešla,když sem slyšela samá negativa...
Odpovědět
Ahoj holky, hledám někoho kdo má zkušenosti - i jen z doslechu, se salonem Luna co je v Koruně v Ol. Ať hledám jak hledám nemůžu o tomto saloně nic najít. Doporučují ho v Caxe. Díky
Odpovědět
@kakia88 Já si chtěla jen půjčit spodničku do šatů, tak jsem si říkala, že to nebude problém. A paní byla dosti zvláštní, vyzvídala na mě, kolik jsem za šaty dala, a pak mi začala tvrdit, že TAKOVÉHLE šaty by si tu nikdo nepůjčil a nezapomněla dodat, že jsou určitě už použité (což nejsou a i kdyby, je mi to fuk). Byla jsem tam s budoucí tchýní, a to taky dosti vyrypovala, jak to, že nejsme do rodiny (tchýni vykám, tak proto to poznala)
Odpovědět
Profilova fotka
@imila1 vůbec nevím,že v Koruně něco takového je :(
Odpovědět
Profilova fotka
@kakia88 @imila1 salon Luna už v Koruně bohužel není. Před pár týdny tam skončil a teď je prý někde ve Velké Bystřici :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?