Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mica4 děkuji jsi zlatá :-)
Odpovědět
@janinka186 není zač, snad budeš spokojená :-)
Odpovědět
ahoj má někdo osobní zkušenost s olomouckými cukrárnami? teď jsem si nechala péct k narozeninám dort v "mamce" a byla to hrůza, z venku krásný, ale uvnitř suchý a odfláknutý, takový si na svatbu určitě nepředstavuji...
Odpovědět
holky a co kytky? kde si necháte dělat?
Odpovědět
@Ichytilo no já jsem si chtěla nechat dělat u jedné paní, ale známá mi řekla, že je nemá tak nazdobené, takže zvažuju cukrárnu na Kopečku - tam to prý mají vynikající... dělají vše, dorty, záskusky i koláčky....
Odpovědět
http://verakaraskova-dorty.webnode.cz... Super cena a vytvoří jakákoliv přání. Já si u ni také budu nechávat péct.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, prosím poradíte mi, kde se v Olomouci dá sehnat takový ten barevný dekorační písek?
Odpovědět
@barucca já myslím, že tady někdo na beremku psal, že ho teď dokonce měli slevněný v Tescu.. ale jestli tam je netuším
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, jak řešíte šperky? Ja na krku nebudu mít nic a potřebovala bych výrazné naušnice. Koukáte jen po bižuterii?
Odpovědět
Profilova fotka
@phoebe88 díky moc za tip, sjedu se tam mrknout :-)
Odpovědět
@janinka186 já mám teda vybrané u vietnamců... já tady do toho nechci dávat zbytečné peníze, protože takové výrazné stejně potom nosit nebudu.. takže asi tak....
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@ancina1979 teďka nějak nevím k jaké věci jsi tady psala....
Odpovědět
Ahoj holky :) Chtela bych vas poprosit, zda nekdo nemate tip na sikovnou vizazistku a kadernici (nebo idealne nekoho kdo dela oboje) a je ochoten ve svatebni den dojet za nevestou. Svatbu mam v Hranicich a tam jsem jeste nenarazila na nikoho sikovneho, tak zkousim i okoli :) Predem moc dekuju! :-)
Odpovědět
Ahoj holky,mám svatbu v září a už ted řešíme kde udělat hostinu a pořád nevíme.Bude nás asi je 19lidí a nechci žádnou hogo fogo viz Horizont,Archa,Podkova atd
Odpovědět
@lchytilo cukrárna Katrin, Chomoutov
Odpovědět
@gattenka my jsme to taky dost řešili.. je fakt, že vás není moc... zkus se poptat a uvidíš... fakt nevím =-) :-S
Odpovědět
phoebe88 už to máme vyřešené
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj,bohužel nemám moc času pročítat celou diskuzi,ale chtěla jsem se zeptat jestli mi můžete poradit dobré zlatnictví tu v Olmiku,které není nějak extra drahé.Moc děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jita48 Ahoj,já budu mít kadeřnici a vizážistku v jedné osobě z Team Hair Studia.Salon je v Michalské ulici,už jsem se tam byla ptát,znám jednu jejich kadeřnici takže vím do čeho jdu,jsou všichni mladí a tím pádem i moderní a kreativní :-)
Odpovědět
@pajinka2 levné a velký výber mají za Drápalem tak se tam běž mrknout
Odpovědět
@pajinka2 Ahoj, my půjdeme ke Konečným do Vídeňské ulice a do podloubí v ulici mezi Korunou a Muzeum, po levé stravě, vedle obchodu s plavkami Arena
Odpovědět
Profilova fotka
@gattenka jak jste to teda nakonec vyřešili?? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mockrát děkuji za rady :). Ještě bych se ráda zeptala,jesli tu máte některá zkušenosti s nákupem snubích prstýnků přes internet?
Odpovědět
@pajinka2 No tak nás to dobře vyšlo u pana zlatníka Talíka na Polské ulici (u zast. Smetanovy sady). Donesli jsme si obrázek a on to podle toho vyrobil.
Odpovědět
Holky, potřebovala bych poradit nějaký svatební salón/půjčovnu svatebních šatů v Olomouci, u které se dá zaparkovat a měli tam rozumný ceny. Chtěla jsem do Caxy, ale slyším na ni více špatných referencí než dobrých. Šaty mám, chci si půjčit jen spodničku a něco do vlasů.
Odpovědět
holky, prosím o kritiku jedněch šatů, co mám v albu. Budu ráda za vaše názory. Děkuji
Odpovědět
@pajinka2 osobně dáváme přednost osvědčeným zlatníkům z místa bydliště, ale pokud víš přesně co chceš, tak se podívej hlavně na reference firmy na netu. Nám se líbí model od Retofy, viděla jsem je ve skutečnosti, tak bych si jej na netu klidně objednala, ale jen přímo u Retofy. Myslíme, že u zlatníka nás vyjdou levněji než u Retofy.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?