Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
@mica4 Tady je ceník http://www.olomouc.eu/phprs/view.php?...
Odpovědět
@zuz4a děkuji. No nejlevnější to zrovna není...
Odpovědět
Je to vyděračství ]-( . Chtěla jsem svatbu mimo první sobotu v měsící a nevěřila jsem, že bych musela zaplatit 11 000 jen za to, že mi úředníček dojede pár kilometrů vedle a dvacet minut na mě bude mluvit. Tak jsem druhý den volala na matriku a paní mě to potvrdila :-S.
Odpovědět
@bubusha Ahojky, ja mam domluvenou svatbu na hrube Vode na cervenec a muzu jen doporucit. Ceny nam upravili a dali vyraznou slevu a hlavne se s managerem jde na vsem domluvit. Doporuci i fotografa, kameramana, aranzerku, udela menu podle vasich predstav.. nemusis se bat. Poste si tam domluv chuzku a pak budes chytrejsi :) Ja mam na ne jen ty nejlepsi reference.
Odpovědět
@zuz4a no mě to přijde jako totální zhovadilost platit tolik peněz. Nás by pátek vyšel na tuším 6 tis. :-/ vracím se prozatím k původnímu nápadu - zámecký park v Čechách pod Kosířem, tam je to 3. tis pokud to pro letošek nezměnili.
Odpovědět
holky, nebyla jste některá v Zábeštní Lhotě. Vím, že tam jsou hodně hostiny v hospodě "Ve stodole" a taky obřady hned vedle. Nebyli jsme se tam podívat, jen o tom vím. Nemáte některá více informací, dojmů?
Odpovědět
ahoj chci se zeptat jak zařizujete dekorace, využíváte služeb dekoratérky, nebo si nakupujete sami? a případně kde. mám obavy z eshopů kvůli fotografiím, které zkreslují barvy materiálů...
Odpovědět
@lchytilo v Olomouc City je obchod přímo se svatebními dekoracemi, ale nevím, jak je to tam cenově
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, nemáte někdo nějaké novější zkušenosti s restauraci Archa na sv.kopečku? Myslíte, že by pro ně byl problém uspořádat pouze slavnostní oběd, a třeba v pátek, abychom neblokovali sobotu tím že tam nebudeme celý svatební den? Hledám v okolí Olomouce nějakou stylovou restauraci cca pro 30 lidí, což by neměl být nikde problém...ale aby to vypadalo opravdu hezky a vařili dobře. 2.tip je vila Primavesi, tam by bylo i hezké místo na focení. Ale nejsem z Olomouce, tak teprve hledám na netu a tady na beremku.
Odpovědět
Zkušenosti nemám, ale vypadá to tam opravdu hezky - míváme tam firemní večírky ;-) Primavesi je taky úžasná, ale pro mě je to jiná cenová kategorie.. Na Kopečku je ještě restaurace/penzion Fojtsví, hodně pak bývají svatby taky v Olomouci v restauraci Podkova, V Ráji nebo v hotelu Prachárna.. ;-)
Odpovědět
Holky jsem rada, ze nejaka komunikace z Olomoucka.. :) Kdo vas bude cesat a licit?? poradte prosim
Odpovědět
holky, prosím vás.. potřebuju poradit.. příští pátek jdu vybírat šaty a do Caxy nechci.. prý tam neupravují šaty a to já budu potřebovat... máte nějakou dobrou zkušenost s jiným salonem?
Odpovědět
Článek se načítá
Ariana, 8.května 16, Olomouc. Jsou tam milí, šaty mají pěkné a ceny dobré. Šaty upraví, tak jak chcete (mně třeba vyměnili krémovou stuhu pod prsama na bílou a taky změnili způsob připínání vlečky - ale to chtěla zas jiná slečna, ale mně to taky víc vyhovovalo). Já tam byla moc spokojená.
Odpovědět
Ja byla v Litovli v VASDen a byli uzasni a upravuji saty a saty byli nadherne. Mam vybrano :)
Odpovědět
Profilova fotka
@zulejka A muzu se zeptat, jak se tam pohybuje pujcovne?
Odpovědět
Miskadovci, od 5 do 8 tisic. A saty jsou naadherne. Vybrala jsem si na jejich strankach, a ve finale kdyz jsem byla zkousce e mi libily uplne jine :)
Odpovědět
Profilova fotka
@phoebe88 ahoj, ja si budu vybírat šaty z caxy a bylo mi řečeno, že šaty mi určitě upraví na moji postavu. Asi by bylo lepší se zajít zeptat osobně. Ke mně byli velmi milí a ochotní :-) Prakticky nebyl problém v ničem, můžu jen doporučit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@alex85 Archa je moc pěkná a dobré zkušenosti co se týče jídla. Nám se ještě libila restaurace Podkova. moc příjemné protředí a jídlo taky moc dobré. Akorát nevím jak s focením. Ještě je moc hezké prostředí restaurace Horizont. Je to zasazené v přírodě. Na fotky úžasné místo. Mají to hodně zarezervované dopředu, tak si kdyžtak zjisti, zda Váš termín bude volný ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No spíš by mně zajímaly nějaké zkušenosti někoho kdo už tam svatbu měl, kolik chtěli za výzdobu, jestli si můžu donest něco vlastního, kolik za jídlo, pití atd. Jestli vláček v zoo organizují oni, jestli poskytují slevu na ubytování pro hosty. Napsala jsem jim maila ze všemi dotazy a ani na jeden mi neodpověděl pan majitel, pouze napsal at mu zavolám a domluvíme se na osobní schůzce a já jsem ráda, když znám alespon přibližnou představu než někam jdu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janinka186 No spíš by mně zajímaly nějaké zkušenosti někoho kdo už tam svatbu měl, kolik chtěli za výzdobu, jestli si můžu donest něco vlastního, kolik za jídlo, pití atd. Jestli vláček v zoo organizují oni, jestli poskytují slevu na ubytování pro hosty. Napsala jsem jim maila ze všemi dotazy a ani na jeden mi neodpověděl pan majitel, pouze napsal at mu zavolám a domluvíme se na osobní schůzce a já jsem ráda, když znám alespon přibližnou představu než někam jdu emoticon
Odpovědět
Profilova fotka
@alex85 Kolik bude stát jídlo ti nikde dopředu neřeknou. Všude, kde jsem se ptala já mi řekli, že ať jim napíši co bych chtěla a podle toho dají cenu. Já osobně preferuji osobní schůzky, pokud to samozřejmě není stovky km daleko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@janinka186 To je jasný, ale kdyby mi třeba řekli, že za výzdobu chtějí 5 tis, nebo něco podobného, tak ušetřím svůj čas a žádná osobní schůzka neproběhne :-D Jsem z Brna, takže sice Olmík není daleko, ale chtěla jsem mít alespon přibližnou cenovou představu, z penzionu u veterána mi ji třeba napsali, vybrali nějaké svatební menu a poslali ceník...
Odpovědět
Profilova fotka
@alex85 všude jsou jinak ochotní ;-) Jinak co se týče penzionu u veterána, prostředí moc hezké, ale jídlo nás odradilo. Bylo to jedno z míst, které se nám líbilo, ale jsem ráda, že jsme si to šli vyzkoušet a víme, že tohle rozhodne nee :-D Krom jídla by ti měli říct všechno ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@alex85 Tak treba vyzdobu nam vsude rekli priblizne stejnou cenu, cca 80Kc na osobu. A verim, ze zrovna Archa nebude vyjimkou.
Odpovědět
Profilova fotka
@miskadovci A kde to teda budete mít? ;-)
Odpovědět
Chci se zeptat.. nemáte někdo zkušenosti s tou kosmetikou - vizážitskou co nabízíte v Arianě? je to nějaké studio Felicity...
Odpovědět
Profilova fotka
Také se hlásím!!! Jsem ráda, že se tu od vás lecos dozvím, já to totiž všechno musím řídit z "čech"! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sajintra vítej ;-) to máš teda složitý, přitel je z Moravy? nebo jste si jen prostě vybrali, že vaše svatba bude v Olomouci? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janinka186 : Děkuji. Ano přítel je z Moravy a jeho příbuzenstvo je četnější než moje, talkže jsme se nakonec rozhodli takto. A abych byla přesná, obřad budeme mít v Náměšti. Třeba šaty se převezou jednoduše, ale vozit si sebou svoji kadeřnici kterou znám a na kterou jsem zvyklá ............??
Odpovědět
Profilova fotka
v tomto to máš těžký, ale spouta holek tady má zkušenosti, tak si určitě vybereš :-) určitě si ale nejdříve vše vyzkoušej. Je jasný, že ne všem musí vyhovovat ta samá kadeřnice. A který den v září to plánujete?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?