Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Jsou tu nějaké nevěsty z Olomouce a okolí, co plánují příští rok svatbu???? Nějak to tu utichlo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky,jsem tu :-)
Odpovědět
Ahoj, tak se k vám taky přidávám, svatbu budu mít 2.6.2012, aktuálně máme předrezervované místo obřadu - Bouzov. Na 100% nám to potvrdí až v únoru a zarezervované místo hostiny - restauraze Zorba (řecká). Mám šaty a nastávající oblek, to je tak aktuálně vše, začínám mě to čím dál víc stresovat, jelikož nevím, jak nejlíp začít. Aktuálně hledám nějakou dobrou kosmetičku z OL, ale nějak nenacházím...Dál se díváme po prstýnkách a ještě oznámení, ale o tom teda ještě moc jasnou představu nemám 8-) , ale nejvíc mě trápí asi to, že nemám fotografa, jakého budete mít vy??Mějte se :-))
Odpovědět
ahoj holky, nemáte nějaký tip, kdybych potřebovala půjčit v Olomouci malou "starou" romantickou loďičku na focení? :-D
Odpovědět
ahoj, hledám osvědčenou cukrářku na výrobu svatebního cukroví v okolí Olomouce
Odpovědět
Ahoj holky my plánujeme svatbu na 18.8. 2012. Už jsem celkem nešťastná z hledání vhodného místa na hostinu. Chceme ubytovan 40 lidí, takže nejlépe aby bylo vše pod jednou střechou. Máme domluvenou schůzku v hrubé vodě v hotelu Akademie,ale jak vidím v ceníku ceny ubytování je mi lehce nevolno, protože pokud by nechali tyto ceny tak to by byl masakr. nemáte někdo zkušenost s tímto hotel. Pár lidí tu o tom psalo ale nic konkrétního.
Odpovědět
Profilova fotka
@bubusha Hotel Akademie nabízí pro svatebčany slevu asi 20%, i tak je to ale dost, vychází pokoj na 1400Kč. My jsme se rozhodli pro Bělecký mlýn, ubytují až 45 lidí a dvoulůžák je za 700Kč.
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak sháním někoho, kdo dělá dobré a hezké svatební dorty (Olomoucko), takže pokud máte nějaký tip, tak budu moc ráda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte prosím o radu Olomouc a okolí svatební šaty :-)
Odpovědět
@miskadovci taky jsem se bála do Belly jít kvůli ceně, ale nakonec jsem šla a dobře jsem udělala. Není to taková hrůza, respektive hrozně záleží které šaty si vybereš, podle toho je cena. ale můžeš mrknout do mojeho alba, tam mám svoje šaty na obrázku a vyšly mě na 8500,- což není žádný drama :)) za zkoušku nic nedáš ;)
Odpovědět
Ahojky holky, pro mě na plné čáře vyhráva CAXA, mimochodem největší v republice. Včera jsem byla vybírat a bomba!!! Vřela doporučuji. http://www.caxa.cz/svatebni-salon/sva...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vidím, že se to tu trošku rozhýbalo ;-) . Já si šaty vybrala v Uničově v salonu Nevěsta, u paní Nečesalové-Zmeškalové - velice ochotná, krásné, čisté šatičky, poradí, výběr asi ze stovky šatů, já si vybrala hned druhé..Cenově si myslím taky dobré - 5500,- půjčovné.. Jinak hostina bude v Litovli v nově zrekonstruovaném restaurantu Záložna na náměstí - je tam i hotel, bohužel nefunkční, neboť město nemá potřebné peníze na rekonstrukci. Na Akademii je to krásné, super prostředí, ale jídlo nic moc, celkově dražší a není tam signál :-). Jsem ráda, že nemusím řešit ubytko, to totiž nevím, jak bych vyřešila..Záleží, v jak velkém okruhu to chcete mít.. Dorty a cukroví dělají v Chomoutově, ale kdo nebo kde, to netuším, v tomto asi neporadím, momentálně to sama řeším..
Odpovědět
lenickae děkuji, že jsi mě sem nasměrovala... :-)
Odpovědět
my to teda v Hrubé Vodě mít budeme.... takže já s tím problém nemám, mě se to tam líbí.... jsme s přítelem oba spokojení... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@phoebe88 To je hlavní, abyste byli spokojeni, protože každému vyhovuje něco jiného. Já chci třeba obyč.svatbu, nic extra, a někdo zase chce svatbu luxusní, velkou, honosnou - každému prostě vyhovuj něco jiného, kdyby to tak nebylo, tak jsou všechny svatby na jedno brdo, na jednou místě, v jedné restauraci :-D. Ale jak jsem psala - na akademii jsem byla několikrát a prostředí je tam nádherné!!!
Odpovědět
@lenickae Ty jo, tak to jsi mě nepotěšila s tím jídlem. Jakože tam špatně vaří, nebo jídlo není čerstvé? My máme svatbu naplánovanou taky na Hrubé Vodě. Je pravda, že osobně jsem tam nic nejdela, ale od známých mám vesměs pozitivní reference na jídlo:)
Odpovědět
Profilova fotka
@makrela85 No, párkrát jsem tam jedla a připadalo mi to nic moc - chuťově, vzhledově, ale je pravda, že to bylo jídlo na úrovni menu - jedli jsme tam v rámci jednoho školení, takže ta úroveň taky odpovídala ceně.. Vyloženě na večeři jsem tam nebyla, takže nemůžu říct, že by tam vařili špatně..My budeme mít hostinu v Litovli - ještě jsme tam taky nic nejedli, ale máme v plánu si tam skočit na večeři, ať víme, do čeho jdeme :-).
Odpovědět
@lenickae .No uvidíme.Právě jsem tam pro nás zarezervovala akční pobytový Valentýnský balíček, jehož součástí je tříchodové menu, tak aspoň si taky vyzkoušíme, do čeho jdeme.:) Snad to nebude tak hrozný, nevím, kde bych ještě sháněla na poslední chvilku místo pro obřad, hostinu a ubytování v jednom:)
Odpovědět
Profilova fotka
@makrela85 Určitě hrozný to nebude, to si nemyslím. Tak Valentýnský balíček, hmm, tak to si to užijte :-)
Odpovědět
makrela85.. můžu se zeptat budeš využívat služeb té aranžérky? já jsem se s ní chtěla sejít jenom se jí zeptat na barvy a tak a že bych si to pak udělala sama...
Odpovědět
No zrovna to řeším:) Já ale jetšě ani nemám vybranou barvu svatby. Ale nejspíš jí využiju a domluvím se s ní co má a co nemá , kdyžtak si ještě dokoupím nějaké serepetičky na výzdobu a nechám to na ní.
Odpovědět
no já to asi taky tak udělám... vůbec netuším pořád přemýšlím a kombinuju.. hele holky a myslíte, že třeba v té Caxe budou mít šaty pro menší ženský? měřím jen 158 a bojím se, abych sehnala šaty...
Odpovědět
@phoebe88 Se šatama by problém neměl být. určitě nejsi jediná malinkatá nevěsta. Poradí ti i vhodnej střih a typ pro tvou postavu. Já jsem zas 180 cm žirafa:) no .Mám šaty z Litovle.
Odpovědět
Profilova fotka
@phoebe88 Také si myslím, že ohledně šatů nebudeš mít problém, já měřím 164cm a neměla jsem problém..nezapomeň, že něco ti přidají boty... V Caxe jsem nebyla, ale prý tam mají obrovský výběr, takže by sis určitě měla vybrat..
Odpovědět
Mně ta Caxa hrozně zklamala. Děsný nepořádek a nevkus - zvláště ta její návrhářská kolekce společenských šatů byl děs. Ale naštěstí v Olomouci jsou i jiné půjčovny :-(
Odpovědět
Týýý jo... no tak doufám, že to bude v pohodě... jinak teda taky půjdu jinam...
Odpovědět
chce to projít si toho víc ;-)
Odpovědět
holky, kde si necháváte péct dort?
Odpovědět
ahoj holky, nevíte kolik stojí svatební obřad na Prachárně? Myslím tím cenu, která se platí magistrátu za obřad jinde než na radnici. Tuším, že se cena liší i podle dne, my zvažujeme pátek.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?