Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
@terunka88 : Ahoj, měla jsem z Ariany půjčené šaty na svatbu v dubnu a byla jsem moc spokojená. Je tam fajn atmosféra a nevybavují nevěsty ve velkém, takže je to osobní a strávit tam svatební ráno česáním, líčením a malováním, bylo moc fajn a sranda.
Odpovědět
@hanickaa.d: My měli svatvbu na radnici, která se mi moc líbí a protože mám Olomouc moc ráda, byla jsem tam spokojená. Seznam skladeb k výběru jde poslechnout tady: http://www.olomouc.eu/urad-online/obj...
Odpovědět
My měli svatvbu na radnici, která se mi moc líbí a protože mám Olomouc moc ráda, byla jsem tam spokojená. Seznam skladeb k výběru jde poslechnout tady: sjedete na uzavření manželství a kliknete na odkaz seznam skladeb - http://www.olomouc.eu/phprs/view.php?...
Odpovědět
Profilova fotka
K té hudbě-seznam je jasný, spíš jde o kvalitu...hudebníci se střídají. Nedávno jsem byla na vítání občánků a houslista asi neměl svůj den....
Odpovědět
Profilova fotka
@yummynka joa prosím tě jak se orientačně pohybují ceny půjčovného v arianě?
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@hancazelinka : Jj, máme 25.6., nakonec jsem zjistila, že přítel kontakt má a máme je tedy domluvené, nabízeli nám dokonce přenosné varhany do parku :-D Díky, ale nechci :) Budeme mít housle
Odpovědět
Profilova fotka
@slunecinecko Ahoj, taky si chci půjčovat šaty z Belly, ale nemám vůbec ponětí, v jakých cenových relacích se pohybují. Vím jen, že je to dražší salon, jen nevím, co si pod tímto pojmem představit..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, nemáte některá zkušenost se salonem Luna - vlasy, nalíčení? Jaké jsou tam ceny? Nebo je lepší Ariana? Kolik asi chtějí za makeup a vlasy i se zkouškou? Orientačně, moc by mi to pomohlo, a nikde jsem to tu nenašla. Díky
Odpovědět
@mischa.b Gratuluji k termínu, máme svatbu ve stejný den:-). Do Ariany se chci taky jít tento týden přeptat na líčení i česání. Kdyby se ti podařilo někde přecejenom něco vyštrachat, budu ráda, když napíšeš.
Odpovědět
Profilova fotka
@pinkwomen Fakt, a kde to máte? My v altánku ve Smet.sadech, tak jestli se tam náhodou nepotkáme :) Zatím nic moc nevím, jen že zkouška na líčení a vlasy je v Luně šest týdnů před svatbou, cenu nevím....
Odpovědět
@mischa.b My to máme v Křelově, takže škoda, nepotkáme:-D Já mám tedy už vybrané a zarezervované šaty,a dokonce jsem dnes zamluvila i oddávajícího, takže to tedy toho 25.6. asi nakonec vážně bude:-D
Odpovědět
Článek se načítá
@pinkwomen ahojky a kde v Křelově to máte? Protože my to máme taky 25.6.2011 na pevnosti a už to máme i zaplacené, tak bych se nerada dozvěděla, že tam budou dvě svatby zaráz...
Odpovědět
holky prosím Vás nevíte, kde se dají v OL sehnat pěkné prstýnky za "rozumnou" cenu? :) vůbec nemám zdání, kam jít a přes net je kupovat nechci, přeci jen tomu zas tolik nevěřím, co se týká velikosti apod..
Odpovědět
Profilova fotka
@petss ahojky, s přítelem jsme našli asi nejrozumnější v klenotnictví Patrik v Denisově ulici. Budeme mít prstýnky odtamtud z bílého zlata za něco málo přes 10 tis. pár. Nejhorší zkušennost máme ve studiu snubních prstenů, které je na rohu Ztracené a denisovy (nevím přesně, jak se jmenuje). Ono nevadí, když si člověk nevybere, ale ten přístup!!!
Odpovědět
děkuji za radu :) mrknem tam :)
Odpovědět
Ahojte nevěsty z Olomouce, mám na vás dotaz, co říkáte na stránky http://www.svatebnieshop.cz/ nebo spíše na ty šatky, znáte ten salon někdo? myslím tím, jak ty šaty vypadají a jestli se podobají obrázkům..a jestli se tam dají nějaké vyzkoušet...díkes ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pinkwomen Tak to asi ne, ale říkala jsem si co kdyby, v altánku to mají ten den ještě dvě svatby, ale je mezi námi asi hodina odstup :) Šaty mám taky už zajištěné, vlastně máme skoro všechno včetně prstýnků, krom obleku ženicha, ale už má předvybráno...
Odpovědět
Ahoj holky, za šaty v Arianě jsem dala asi 7500 Kč, ale záleží na modelu jsou tam i za 5000 Kč. Líčení v Arianě se zkouškou bylo za 600 Kč, přípravky Mary Key. Účes u kadeřnice v Arianě byl ze zkouškou za 1000 Kč. Prstýnky jsme kupovali se Vídeňské ulici za Drápalem - Konečná z bílého zlata a stály dohromady 6.300 Kč, ale měli jsme jednoduché záleží opět na modelu. Tak hodně štěstí při výběru...
Odpovědět
@petss Neboj, v Křelově to sice máme, ale na Prachárně ne na pevnosti ;-)
Odpovědět
@pinkwomen taky krásné místo :) každopádně doufám, že nám to oběma vyjde, hlavně aby bylo počasí :)
Odpovědět
jennys1: Ahoj, nedá mi to, aby ti nenapsalamoji zkušenost s tímto svatebni shopem...Před měsícem jsem si tam objednávala šaty na maturitní ples, s paní jsem se domluvila, že si je vyzvednu osobně přímo u ní doma. Když jsem tam přijela, šaty měla pověšené na figuríně a byly moc pěkné. Vyzkoušela jsem si je, ale byly mi strašně velké (samozřejmě to nebyla chyba té paní - nějak mi to ani nevadilo, že jsou větší a řekla jsem si, že si je prostě nechám spravit u švadleny), ale ten přístup té paní byl opravdu hrozný - hned jak jsem tam přišla mi začala tykat, což mě docela urazilo, hned na mě vyhrkla "Na co to máš ty šaty?" a já "na maturiťák", potom mě ještě začala urážet, že je to moje chyba, že jsou šaty velké, že jsem se prostě blbě změřila a donesla metr, aby mě přesvědčila, že má pravdu ona a začala mě přeměřovat, přitom mi ten metr na prsách pořádně utáhla, aby šlo vidět, že jsem se fakt spletla. Přitom mám pocit, že mi nechala poslat jiné číslo než L, které jsem si objenala, protože nikde na šatech nebylo napsané, že jsou L a na L teda rozhodně nevypadaly, spíš na Xl neli XXL. Vrchol všeho byl, když mi šaty dala jen tak do ruky a už se se mnou loučila, přitom venku pršelo a než bych s něma došla do auta byly by pěkně promočené, nakonec teda šla do spíže a donesla mi nejmenší tašku, kterou doma měli, šaty pěkně zmuchlala a narvala je to té taštičky, která byla navíc roztrhlá...U šatů za 5000 bych fakt čekala, že se paní bude chovat šlušně a bude mít šaty alespoň v nějakém vaku nebo něco. Paní strašně nepříjemná, u ní bych už nic nekoupila!!! Jinak šaty jsem si nechala spravit a jsou teď moc krásné, ale ted přístup - šlo jí jen o to z vás vytřískat co nejvíc peněz!!!
Odpovědět
Ještě dodatek: není to žádný salon, ale obyčejný byt v paneláku - žádný salon
Odpovědět
Profilova fotka
Tak co je tu nového? My konečně dovyrobili oznámení:)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Ahoj, pošlete mi prosím někdo kontakt na hudebníky z radnice, prosím, prosím..:)
Odpovědět
Ahoj holky, neměla některá z vás svatební hostinu v restauraci Archa na Sv. Kopečku? Nebo neznáte někoho takového? Díky moc! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lennynka Ahoj, já byla na firemním večírku právě v Arše a musím říct, že to prostředí je tam luxusní! Kdybych byla přímo z Ol, tak bych chtěla hostinu určitě tam! Nevím tedy, jak je to finančně, ale co se týče interiéru, je to super!
Odpovědět
@lenickae Děkuji :-) ! Mně se to tam právě taky moc líbí, o víkendu se tam pojedem mrknout a domluvit na finančních a dalších podmínkách a uvidíme, jaký názor budeme mít pak, máme ve hře i jiné restauračky.... ;) Ten interiér je ale opravdu velmi stylový! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lennynka Ahoj, také jsme uvažovali o Arše, tak jsem se tam byli ptát. Prostředí je opravdu hezké, ale vše ostatní dle mého názoru je už horší, ale nevím, jak jste na tom finančně atd. Za to aby Vám celou restauraci uzavřeli, chtěli minimální útratu 120 000,-Kč. Jste tam časově omezení, veselit se můžete pouze do 2 hod do rána a pak každou další hodinu, když chcete pokračovat si přičtou 1000,- Kč. Mě velmi zklamali i v jednání a chování, pan provozní neustále ve spěchu a celkový dojem i z personálu hrozný !!! Jelikož je to u Zoo, často jsme se tam zastavili na kávu a po minulé návštěvě této restaurace už nikdy více. Nestíhají, dlouho se na vše čeká a ještě personál dává najevo podrážděnost včetně pana provozního, který by měl jít příkladem. My měli hostinu v restauraci Podkova. Maximální spokojenost, profesionalita, milé jednání, pan provozní se může jen kvůli Vám přetrhnout !!!!
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, nevíte jak se cenově pohybuje půjčení šatů v salonu Bella v Ol? Slyšela jsem, že patří mezi ty dražší, tak jestli tam mám vůbec chodit... :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?