Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo ještě k Caxe zase musím uznat,že jsem asi jen narazila na někoho kdo neměl svůj den, protože neteř si tam byla vybrat šaty pro družičku a slečna byla mooooc příjemná a vydržela i hromadu převlékání :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
smudlinka10 Smudli me treba strasne prekvapilo, ze ty saty vubec neupravuji...treba v belle by mi je klido zkratili o pul metru, kdybych chtela a zuzili o dalsiho pul metru... v caxe proste bud sedi nesedi...takze me byly klasicky vsechny saty dlouhy a maly pres prsa....no hotovo.....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, vidím, že s caxou nejste moc spokojené, já jsem asi jediná, která narazila na super paní, která byla opravdu ochotná a strašně příjemná, byla myslím zrovna vedoucí.. šaty mi zkrátili a ségře svědkyni je zúžili, naprosto v pohodě, měla jsem tam odtud půjčené všechno, moje mamka šaty, sestra šaty a její syn taky..Asi opravdu záleží, kdo tam zrovna je.. Jinak vítám annuviennu mezi novomanželky :-)
Odpovědět
Ahoj holky,tak pred par mesici me pritel pozadal o ruku a svatbu zatim planujeme na pristi rok.Puvodne jsme chteli svatbu na Bouzove,ale nejak jsem neslysela zrovna dobre doporuceni,pani by pry nejradeji nauctovala i vzduch.Tak nevim jestli ma nektera z vas lepsi zkusenosti? Jeste bych se chtela zeptat,jestli neznate nekde v okoli olomouce nejake misto restauraci nebo nejaky sal spolecny i s hotelem? Predem dekuju moc za rady :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holciny :-) creaters tak to jsi mela stesti, ja tam byla minuly tyden znovu, kvuli satum pro me dve druzicky a zase hruza....pani bych kopla do jejiho pozadi....ja teda mam spis vic tech nespokojenych, nezh spokojenych, asi mam fakt smulu... pav.86 my budeme mit hostinu v hotelu akademie v hrube vode...maji tam krasnej party stan a hlavne kruhovy stoly, to se mi hrozne libi :-) a ubytovani taky....tak zkus tam, jinak v olmiku me nic nenapada, mozna hotel hesperia nebo pracharna....
Odpovědět
slunecinecko:dekuju za tip na to uz jsem se taky divala,dokonce i pritelovi se to libilo tak uvidime,hned jak se dostaneme do CR tak se tam urcite podivame. Ale jak to tu tak procitam tak se mi cim dal tim min chce podivat do salonu Caxa a to jsem se tam docela tesila,ale tak nastesti to neni jediny svatebni salon v Olomouci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, tak ja som bola v salone v Litoveli- Vas den. Maju tam krasne saticky maggie sottero a za super ceny. Velmi mily a ochotny personal. Odporucam. Ja som si vybrala saticky Cambria Marie, na niektore modely chystali vypredaj a ked som sa spytala na tieto konkretne, tak mi vyhovela. Teda som si ich kupila za neuveritelnych 8000 Kc. A su iba moje, boli len par krat pozicane. V salonoch na Slovensku by som len za pozicanie dala okolo 500 eur. Takze ja som nadmieru spokojna a odporucam:)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, prosím Vás, kdo má zkušenosti s Hotelem Akademie? Nějaké témata jsem našla, ale potřebovala bych lepší postřehy- například kolik lidí se vejde do toho venkovního stanu, jestli je před stanem parket na tancování, jestli je prostor pro živou hudbu, jestli je tam ozvučení a pod.. Jo a nejvíc mě zajímá jestli je možnost venku rozestavit na obřad židle , aby byla ulička pro nevěstu..děkuji za jakékoliv informace!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj dámy, zdravím vás....plánuji svatbu na červenec, pořád zvažujeme místa a jelikož budeme mít hosty z různých měst, bude lepší zůstat v Ol než pořád někam přejíždět...napište mi prosím jakékoli info o radnici. Jak dlouho tam asi trvá obřad, jaká je řeč oddávajícího a hlavně co hudba? Neslyšela jsem moc dobré reference. Můžu mít i vlastní hudbu? Děkuji moc :-) a přeji příjemné plánování
Odpovědět
Ahoj Hani, já měla svatbu na radnici. Obřad byl docela rychlý (čas Ti přesně zjistím - musím se kouknout na video). Ale popravdě nám to vůbec nevadilo.. Bylo to tak akorát... O hudbě jsem taky neslyšela nic hezkého, proto jsme si zajistili vlastní houslistku, která nám hrála na "podkreslení" obřadu. Na začátku a na konci jsme pak měli klasický svatební pochod, který jsme nechali na místních hudebních - na tom nebylo co zkazit... :-) Jinak, co se týče hudby, vlastní hudebník není problém. Horší je, kdybys chtěla např. hudbu z CD. Nemají na to aparaturu, takže by sis musela donést vlastní přehrávač. To jsme zavrhli, protože si nedokážu představit, jak by dokázal ozvučit tak velkou místnost. Navíc bychom museli mít někoho, kdo by hudbu ve správný okamžik pustil. Snad jsem Ti trochu pomohla. Přeji krásný zbytek víkendu. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ano děkuji moc za info :-) no nemusíš koukat na video :-) ale byla jsem v Tovačově kamarádce a obřad opravdu se vším všudy za 10 min...prostředí na radnici se mi líbí a hudbu holt zkusím nějak pořešit, času mám dost do července. Tak děkuji moc za odpověď a užívej manželství :-) já chci mít taky do fialova, tvé růže byly krásné :-)
Odpovědět
Ahoj děvčata, nenašla jsem žádné reference ani spokojené nevěsty z restaurace U zlatého muflona. Nemáte s ní někdo zkušenosti?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
hanickaa.d : ahoj, já jsem měla také obřad na radnici, obřad trval tak 20-30 minut, přesně nevím, byla jsem trochu mimo :-) my jsme na radnici strávili mnohem déle, protože jsme ještě fotili nějaké fotečky.. Ale jinak cekem příjemné, a s hudbou jsme také neměli problém, když jsme si zamluvili termín, tak jsme dostali papír, kde byl seznam písní a bylo jich dost, od každého něco, a zahrané to bylo taky pěkně. Řeč si moc nepamatuju, popravdě řečeno jsem ji moc nevnímala, ale můj celkový dojem je pěkný :-) Tak doufám, že se vám tam bude líbit a budete spokojení..
Odpovědět
Profilova fotka
lunciatko: my budeme mit hostinu venku v akademii....je to tam naadherny, muzes si vybrat, jesli chces mit usporadani stolu kruhove nebo klasicke stoly, u kazdeho kruhoveho stolu muze byt max 8 lidi, ale muzou ti pristavet jeste dalsi stan...pred stanem je parket, kde se muze tancovat a v pripade neprizne pocasi maji i ohrivaci lampy....ve stanu je primo i bar, takze nemusite nikam odbihat...novomanzele maji svatebni apartman zdarma...kdybys chtela jeste vic info, tak dej vedet....my uzh mame i cenovej rozpocet a myslim, ze je vzhledem ke sluzbam super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no s hudbou v Olomouci.. my jsme si třeba napsali noty..:-) prý to taky není problém, zahrají prý všechno..:)
Odpovědět
@smudlinka10 Ahojky, to musela být nějaké náhoda, co znám lidi, tak tam byl každý spojený. Dokonce to tam teď funguje i tak, že když si jdeš zkusit svatebky, mají tam v atelieru fotografa, a ten ti to zdarma nafotí a pošle na email, protože přece jen fotky z mobilu, jsou takové divné.
Odpovědět
Profilova fotka
@sisinkasisink to je teď, mají krásný salon ale na tu paní bych už nerada narazila
Odpovědět
To je mi naprosto jasný, však máš právo volby si vybrat koho chceš mít u sebe .... kdo se bude o tebe starat, hýčkat tě.
Odpovědět
Profilova fotka
@sisinkasisink víš co, ono to zamrzí ale teď už mi na tom tak nesejde ;-) zase jsou holky co se tam cítí moc dobře a tiše závidím když vychází s úsměvem a jsou spokojené :-)
Odpovědět
To máš pravdu, co jsem se bavila s tou kamarádkou co tam byla, tak šla jen že se jako podívá, našla si jedny šaty které by si na svatbu vzala, šla se v nich do toho atelieru nafotit a bylo rozhodnuto, s fotografem se hned dohodla na termínu, měl tam i album s fotkama jak fotí, co fotí, ceník. Dívala se tam i na prstýnky, vybrala si prý dokonce i limuzínu a hned mi volala, že je úplně unešená.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ono je to i penězích, my třeba bereme svatbu jako párty a podle toho se vše odvíjí. Taky bych chtěla limuzínu ale ta by nám byla na nic když to máme na obřad cca 300m :-D
Odpovědět
@smudlinka10 To je pravda, na co limuzína, když to máš "za rohem" Kde to vlastně máte? Máš kameramana? Fotografa?
Odpovědět
Profilova fotka
@sisinkasisink v Doloplazích v kulturáku, fotografa máme jako svatební dar a kameru nechci. Tohle mě nebere, někdo to natáčet bude ale profík mi příjde zbytečný
Odpovědět
Fotografa jako svatební dar? To jsi si ho nevybrala sama? Jako že to bude překvápko?
Odpovědět
Profilova fotka
@sisinkasisink mám bratránka profi fotografa z Prahy, chtěla jsem od něj nafotit svatbu a on řekl, že nám to dá jako svatební dar
Odpovědět
To já krásné ......
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, máte některá zkušenosti s půjčením svatebních šatů v salónu Ariana??
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, nemáte některá kontakt na hudebníky, co hrají v Ol na radnici? Budeme mít obřad v altánku ve Smetanových sadech a tam automaticky hudebníci nedorazí :) Díky
Odpovědět
Profilova fotka
@terunka88 máme.. já tam mám fotografku, ale spolužajda si tam půjčuje maturiťáky a je spokojená.:)
Odpovědět
Profilova fotka
@mischa.b a už máte zamluvený termín? my jsme na ně kontakt dostali, když jsme si ho zamlouvali..:)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?