Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lovelylady : děkuji za gratulaci :-) tobě taky ještě jednou gratuluji a jsem ráda, že vás to nerozhodilo, byla by to škoda kazit si tak krásný den :-) Máš moc hezké fotečky, já už se našich nemůžu dočkat :-)
Odpovědět
Ahoj holky, kolik tak dáváte za malování u kosmetičky? Moje kosmetička chce 800 Kč (vč. zkoušení). Zdá se mi to hodně. :-| Co myslíte?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj rewq , já jsem platila za líčení 500 Kč a měla jsem v tom dvě zkoušky..jakou máš kosmetičku?
Odpovědět
Já mám kosmetičku v salonu Ariana. Ale šaty odtamtud nemám, tak mám zřejmě přirážku :-(
Odpovědět
jj, pokud mas od nich saty, tak mas slevu 200, cili liceni se zkouskou za 600. 800 je fakt hodne. Urcite sezenes levnejsi :-) creaters01: Jak dopadla svatba mlada pani? Tesime se na zazitky a dojmy. Kazdopadne gratulace nejvetsi :-)
Odpovědět
Ahoj holky, j´á jsme se enchalal líčit v Arianě a platila jsem myslím 600 Kč i se zkouškou, ale byla moc šikovná a fajn atmosféra.
Odpovědět
Díky holky. Takže to sedí. 600 normálně a 200 přirážka. O tom, že je paní dobrá jsem věděla, o přirážce ne ;-) Ale nikoho jiného hledat nebudu, tolik času už nemám ... :-.
Odpovědět
AHoj slečny a mladé paní, nemáte náhodou některá na půjčení/prodej svatební závoj? Já jdu v pátek na zkoušku účesu a potřebovala bych to vyzkoušet dohromady. Dík. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, rewq- mě líčila jedna kosmetička z mary kay a platila jsem jen tu 500 za dvě zkoušky a svatební líčení. Bylo to fajn, poradila mi i mimo svatbu, jak se starat o pleť a tak, díky ní jsem si koupila hydratační krém a hned mám lepší pleť :-) annavienna: děkuji za gratulaci, svatba dopadla na jedničku, každý si to chválil, že prý předčila jejich očekávání :-) z čehož mám teda velkou radost, měli jsme tombolu (nápad samozřejmě vzešel tady :-D ), živou kapelu a v záloze jsem měla několik her, pro případ že by se lidé nudili a nakonec byla jen jedna ;-) Akorát mě teda naštvalo, že servírka co tam byla nás začala kolem druhé hodiny nenápadně vyhazovat, začala ze stolů vše odnášet a tak..tak to říkalo hodně lidí, že je to škoda, že když byla taková zábava..Počasí nám vyšlo nakonec na jedničku, ani vedro ani zima, takže super :-) A nejvíc se mi líbilo focení, pan fotograf byl úžasnej, vymýšlel takové krásné romantické pózy..dnes k němu jdeme s manžílkem vybírat fotky, tak je poprvé uvidím, moc se těším :-) hned jak budou, tak je sem dám..
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer holky, muzu se k vam pridat? Svatbu tak nejak planujeme na červenec 2011, tak snad to klapne :-)
Odpovědět
Ahoj slunecinecko, vítáme další Olomouckou nevěstu. Na to, že je na matrice v OL každý termín zaplněný až k prasknutí je nás tu ale podezdřele málo. Kdepak se asi ostatní schovávají??? Já mám svatbu už za necelé 3 týdny, hrozně se těším. Kde budete mít svatbu vy?
Odpovědět
Profilova fotka
annaavienna: Ahojky, jeee, koukam, ze tve saty favoritky jsou i me favoritky :-N :-N teda dnes jsem sla okolo a zamilovala jsem si je...jsou z Belly na dobrovskyho, ze jo....jinak my svatbu na radnici rozhodne neplanujeme. Mame vybranou kaplicku na kopci a kraji lesa v Krakovci u Laskova x-) x-) tri tydny? Jeee, tak to utece jako voda
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
annaavienna: aha, tak nakonec, ne-e...jsem koukla i do druhyho alba...ale me se strasne libi ty co mas v albu jako saty c. 1 s tema jako kdyby volankama x-) x-) je musim jit testnout :-D objednavala ses tam dopredu na to zkouseni?
Odpovědět
Jé Anavieno ty máš satbu v Hrubé Vodě??my tam taky psali a poslali nám rozpočet s nabídkou. Jenže nakoenc ot vypadá na svatbu u moře. Tak budu čekat jak vám to vyjde ;-)
Odpovědět
slunecinecko: Jo, moje puvodni favoritky, s albu svatebni saty jsou to c1, jsou z Belly. Uplne jsem se do nich zamilovala, ale nakonec to nevyhraly...castecne taky kvuli te vysoke cene, nejak se mi to nevlezlo do rozpoctu. Vybrala jsem si jine, ve kterych se citim uzasne a jsou levnejsi :-) Tak snad i vysledny efekt bude stat za to. lucil07: jj, svatba bude v Hrube Vode, je tam krasne a navic je super, ze tam budeme mit vsechno pohromade- obrad, hostinu i oslavu. Uz se nemuzu dockat! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
annavienna Anni a muzu se zeptat, kolik tam to pujcovne bylo? Ja pocitam s 15ti tisici, tak doufam, ze to bude stacit :-N :-N hlavni je tvuj pocit...ja chci taky pohodlne, ne abych byla cely den v kreci
Odpovědět
tak jestli počítáš s 15tis, tak to máš v pohodě. Moje favoritky, Lasposa Licena, stojí 14tis. :-)
Odpovědět
Az si je půjdeš zkoušet tak nezapomeň udělat pár fotek a dát je sem :-)
Odpovědět
A ještě jedna věc, vidím, že svatbu máte až za rok, do té doby je určitě zlevní, přece jenom už budou použité a bude to stará kolekce. Já myslím, že bys je pak mohla půjčit tak za 8tis. :-)
Odpovědět
An díky, taky nám dělali rozpočet.To že je tam vše na jednom místě je velká výhoda 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, ta jsem dneska přesně měsíc vdaná :-D . Strašně to utíká. V pátek konečně odjíždíme na líbánky, tak se strašně moc těším. Annavienna, ty jo za tři týdny, to je paráda, pořádně si to užij, protože to strašně rychle utíká...a je to fakt den plný lásky a radosti ;-) Už se moc těším na fotečky. A holky co teprv plánujete, užívekte si to. Už se to nevrátí. Já jsem si spoustu věcí dělala sama a rozhodně nelituju. Mam pocit, že díky tomu, že jsem byla při přípravách tak pečlivá pak dopadl náš den opravdu na jedničku. A já jsem si to těšení moc užívala.. Creaters01 kdepak máš fotečky?? těším se na ně. Tak zatím papa nevěstinky.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěsty i novomanželky, přidávám se k řádkům lovelylady. Také už jsem měsíc pod čepcem a hrozně to utíká. Stále si dokola prohlížím fotky a pomalu nevěřím tomu, že se to stalo. Bylo to jako pohádka :-) Pěkně si to užijte a věřte, že Váš den bude vždy ten nejkrásnější! Ali
Odpovědět
Ahoj holky, to jsem rada, ze se na nas taky jeste prijdete, i kdyz uz jste vdane pani, podivat. Me to ceka za tyden, jsem hrozne nervozni ale taky se moooc tesim. :-) Beru si vase rady k srdci a uziju si to od zacatku do konce. Uz ted si to uzivam, pripravy a to "teseni". V utery jedu do Olomouce, tak mi to asi vsechno prijde jeste realnejsi, kdyz budeme vyzvedavat dort, manikura, vlasy atd.... Nemuzu se dockat. Hned po svatbe odjizdime na libanky, takze fotky budou nejdriv az 2 tydny po svatbe... ale urcite vam vsechno ukazu a povykladam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Annavienna, jak dopadla Vaše svatbička? Spokojenost?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem po dlouhé době tady :-) konečně jsem sem dala pár foteček, ale těch profi opravdu jen pár, protože jinak jsou pořád moc velké i přes fotografovo zmenšení a já to zmenšit neumím :-S Kdyby někdo poradil, budu moc ráda a určitě přidám další ;-) díky
Odpovědět
Ahoj holky, tak vás taky konečně zdravím jako mladá paní :-) Svatba byla skvělá, až na to, že celý, ale opravdu celý den pršelo. Obřad byl venku, všichni hosté stáli pod deštníkem, jen my dva pod širákem, a doteď nevím, proč nás nikdo neschoval. Ale nějak mi to bylo v tu chvíli jedno. Obřad byl jen civilní, takže i s překladatelkou to nezabralo víc jak 20 min, takže sice mokrá a promrzlá, ale vydržela jsem to. Jen jsem se modlila, aby vydržel účes. :-) Na oběd se šlo do stanu, který byl naštěstí vytápěný. Výzdoba byla super, jídlo mňam mńam, jen ten déšť pořád ne a ne přestat a já začínala mít depku z toho, že nebudeme mít pěkné svatební fotky a mě se zatím rozteče makeup a spadne účes. Už jsme vymýšleli krizové scénáře jako focení v palmovém skleníku. Naštěstí odpoledne kol 5hod přestalo přesně na 1 hod pršet, tak jsme se vrhli akčně na focení a zvládli pár super místeček. Jen skupinovky jsme museli udělat vevnitř v hotelu,protože po návratu z focení zase začalo pršet, ale co už. Všechno proběhlo podle plánu, selátko na rožni i ohňostroj, všichni byli úžasní. Jedinou výhradu mám na svou svědkyni, myslela jsem, a čekala jsem, že mi bude ten den oporou a pomůže, ale celý den se mnou skoro ani nepromluvila a večer seděla zaražená se svým přítelem u stolu a ani se mnou nešla tancovat. Zkoušela jsem se ptát, co v tom je, ale nic jsem z ní nedostala. Tak to mě mrzí nejvíc, ale jinak to byla úžasná svatba a následovala úžasná svatební cesta na Maledivy. Vrátili jsme se v neděli a ještě teď jsem z toho všeho unešená. Teď už mě čeká jen obíhání úřadů kvůli novým dokladům. Fotky by měli být příští týden, už se na ně moc těším a hnes sem pár dám. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky nevěstinky i mladé paní, vítám annu viennu mezi novomanželky, a jsem moc ráda, že jsi si svatbu i přes nepřízeň počasí užila. Se svědkyní mě to moc mrzí, ale s tím se nadá nic dělat. Netrap se tím. Moje svědkyně byla taky nějaká smutná a moc se nebavila. Patala jsem se jí, jestli je vše OK, a říkala, že jo. Taky mě mrzelo, že se nabaví, přitom vím jak to umí roztočit. Naštěstí jsem měla ještě dvě ségry družičky, kreté byly úžasně pozitivní a svítily jako sluníčka, a zařídilly absolutně všechno, a věřim, že kdybych chtěla modré z nebe tak mi ho do hodiny seženou :-) Koukala jsem do albíčka, moc vám to oběma slušelo. Těším se na další fotečky:-) Moc moc gratuluju a přeju štěstíčko a hlavně hodně lásky do manželství. Taky jsme se před týdnem vrátili ze svatebky v Karibiku, bylo tao naprosto dokonalé. Ani se mi nechtělo domu. A už vůbec ne do práce. Postupně pracuju na výměně dokladů, zatim mam jen občanku a banku, ještě řidičák, techničák, pas..kartičku z pojišťovny...a určitě je toho víc. Chlapi to maj zase jednodušší, je to nespravedlivý! Přeju krásný den kočky :-)
Odpovědět
Ahojky, tak já jsem v pondělí zajela do OL a oběhla si všechny úřady, co se daly. Ještěže OP, řidičák a pas je v jedné budově :) I tak mě to ale zabralo celé dopoledne, to čekání.... Je to fakt nespravedlivé, že chlapi nic měnit nemusí. Už si zvykám na nové jméno a začíná se mi to líbit :) Jinak jsem přidala pár fotek, tak se mrkněte. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
annavienna koukala jsem, mate nadherne fotky :-) a v akademii budeme mit hostinu :-) jsem rada, ze mas jen same pozitivni reference :-) a moje vyhlidnuty a zamilovany saty licena mi vuuubec nesedely :-( ale stejne to jedny z belly vyhraly, uzh je mam v albu. Byla jsem i v caxe a teda pristup se ani nahodou neda srovnat...v belle je uplne zlata zenska, v caxe to byl des bes...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, nemáte někde typ na dobrou cukrárnu kde nechat vyrobit dorty jako poděkování rodičům? Slu s Caxou taky nemám dobré zkušenosti, sice hlásají jak mají šaty v nadměrech apod ale chování se mi nějak nelíbilo, připadala jsem si jako kus sádla než ženská s nějakým kilem na víc |-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?