Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hihihi já už jsem z toho taky jelen, jojo, před obědem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a nemusíš vědět jak se jmenuješ, stejně se za chvíli budeš jmenovat jinak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To je fakt, abych začala trénovat podpis :-)
Odpovědět
Ahojky, tak teda k tomu prstynku. Ja nosim zasnubni na leve a tam taky zustane. Snubni budu nosit podle Nemcu, tudiz na prave. Ve svatebni den ale taky necham vsechny prsteny doma, aby vynikl ten snubni. Takze tak :-) creaters01: Tombolu budeme delat tu srandovni verzi - jako 'Scrabble = pismenkova polivka' atd. Prijde mi to vtipne, ale muzeme pouzit jen nekolik napadu, jelikoz to musi davat smysl i v anglictine a nemcine... ;-) Lovelylady: Ti chlapi jsou vsichni stejni - pro toho myho je taky vsechno trapas, tancovat neumi, zpivat neumi, nebude se prece ztrapnovat kdyz nic neumi...atd atd. Proste nuda, k nicemu ho neukecam, a proto jsem mu o tombole ani nerikala, stejne by to zamitl, protoze to nezna. Tak to zaonacim jako ze to pro nas prichystali kamaradi a bude... ach ti chlapi... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, potrebuju radu, uz jsem z toho na nervy, jak kazdy vymrcuje :-( jak to udelate az se budete s manzilkem fotit po obradu? budou na vas hosti cekat, nebo pojedou napred? Mě pan fotograf rikal, ze to bude tak na pul hodinky, coz si myslim by se dalo vydrzet ne? Těšila jsem se na kolonu :-| navic jsme si chtěli nechat vyfotit svatební tabuli a vubec vidět to taky tu krásu, ne že přijedem a bude to poházené a každý si bude rvát pupky bez nás ]-( fakt nevím..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, Tak já to mám vyřešené tak, že až se budu fotit jen s manželem kolona pojede na místo hostiny bez nás. Na hostině je ale nepustí do Atria kde bude svatební tabule. Pustí je jen do restaurace a na zahrádku, budou nachystané jednohubky, svatební koláčky, káva a nealko. My pak s drahým přijedem a zasypou nás rýží a bude tradiční rozbití talíře a přenesení nevěsty na hospinu přez práh. Takže do sálu s hostinou vstupuje první nevěsta s ženichem. Já se naopak těším na tu slávu, až dorazíme jako novomanželé. ;-)
Odpovědět
My to taky mame uplne jinak. Jelikoz to mame vsechno na jednom miste, tak bude obrad, pak skupinove foto, potom pripitek a obed a my dva se na foceni vytratime az kdyz si hosti objednaji kavicku :-) Snad se do te doby necim nepokapu :-) Kazdopadne pul hodinky na foceni, to by na vas hosti mohli klidne i pockat, vis jak to je, nez se lidi vymotaji, to je pul dne.
Odpovědět
Profilova fotka
No musím to nějak vymyslet ke spokojenosti všech :-| holky a budete házet kyticí nebo si ji necháte usušit?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, ani nápad, kyticí házet nebudu. Takovou krásnou, ještě by se mi poničila. A beztak, budu mít na svatbě jen asi tři svobodné slečny ( z toho jedna je ségra, krerá má před sebou celou vysokou), a dvě zasnoubený, takže tam už se svatby stejně plánujou. Ani ženich asi podvazkem házet nebude. Spíš mě napadlo ho vydražit. To by se mohlo hodit:-), ale nadruhou stranu, co když by ho nikdo nechtěl?? :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, no kdo by nechtěl nevěstin podvazek? ;-) A kdyby náhodou ne (což si nemyslím), tak by mohl naoko dražit i manžel a už by se určitě někdo přidal ;-) Včera jsem byla na zkoušce líčení a měla jsem na sobě teda hroznou vrstvu make-upu, ale prý to tak musí být, aby to bylo pěkné na fotkách :-| Tak budu aby si to ženich ještě nerozmyslel, až mě uvidí zblízka :-D :-D A prý musíme doma trénovat, aby mi neožužlal rtěnku a lesk, a to ji teda prdím, přece si nenechám kvůli nějaké blbé rtěnce ujít krásný novomanželský polibek :-) Pan fotograf říkal, že polibek musí být dlouhý, aby stihl aspoň 4 fotky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj creaters01, máme svatbu ve stejný den :-) Kdepak budete slavit? My se přesouváme z obřadu na hradě Šternberk do restaurace Podkova v Olomouci. Ohledně focení to máme vyřešené podobně jako Lovelylady. Po obřadu nám kamarádi chystají nějaké překvápko, pak uděláme pár skupinových fotek a následně hosté odjedou k restauraci, kde je nepustí ke stolu, dokud nepřijedeme s ženichem :-) Kytičku házet asi budu, ale ne tu svojí, ale svědčinu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky tak se taky přidávám. Máme svadbu 24.9 2010 v Olomouci na radnici. No a pak máme taky hostinu v Podkově :-) cajthamlova kolik budete mít lidí. My jen 20. Podkova je sice trošičku drahá, ale pan majitel je velice ochotný a i to prostředí se nám líbí. Pak mi musíš napsat jaké to tam bylo ;-) Já kytice rozhodně házet nebudu, chci si ji nechat.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj Beruna 1, pro Podkovu jsme se rozhodli kvuli dobremu jidlu, stylovemu prostredi a hlavne kvuli panu majiteli, který je opravdu vstricny. Budeme mit asi 60 lidi, takze celou restauraci budeme mit pro sebe. rada pak napisu dojmy. Uz jedna nevesta (no.system) zde psala, ze to tam bylo super!
Odpovědět
Ahoj holky, neznate v Ol nejakou sikovnou svadlenu na upravu satu? Nakonec jsem si saty koupila, ale potrebuju je trosku zuzit. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
cajthamlova: ahoj, my budeme mít obřad na radnici a hostinu na sv.kopečku ve fojtství, je to tam uzavřené, takže super soukromí a budeme mít k dispozici salonek a celou terasu..Tak já ty naše hosty asi taky pošlu napřed, když vidím že to tak většina z vás dělá, ale zase jsem chtěla tu kolonu, tak nevím :-( beruna: ahoj my budeme mít taky kolem 20 lidí, pořád někdo odříká :-( trošku mě to mrzí, chtěla bych lidí víc.. annavienna: neznám přímo švadlenu, ale ve svatebním salonu caxa ve vsisku, ta paní majitelka si některé šaty šije sama, tak třeba by ti pomohla..zkus se zeptat. já osobně mám z caxy skoro všechno ;-)
Odpovědět
Creaters: Ahojky. Myslím, že nemusíš mít strach poslat hosty napřed. Udělali jsme to stejně a nikdo si nestěžoval. Až jsem se divila, protože ten den bylo velké vedro a čekali skoro hodinu (focení se nějak protáhlo). :-) Naopak jsme byli pochváleni, protože hosté měli k dispozici občerstvení - jednohubky, nealko, sangriu... K tabuli je ale nepustili. Mohli být na zahrádce a v ostatních prostorách restaurace...
Odpovědět
Ahoj holky, neznáte v Olomouci nějakou šikovnou paní, která by mě zároveň nalíčila i učesala? na kosmetiku nechodím, takže nemám přehled :-( Máme tady na konci srpna svatební oslavu a fotograf říkal, že je lepší profi líčení
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Silvie_p, zkus kosmetiku a kadeřnictví ve svatebním salonu Ariana ve Ztracené ulici. Na svatbu mě češe Ivana Kohoutková a líčí paní Romana Handlová. Obě jsou příjemné a vstřícné. Alena
Odpovědět
Profilova fotka
Lovelylady : Ahoj, tak jaká byla svatba? Doufám, že se povedla a že to bylo podle vašich představ (až na to počasí)..napiš tvoje dojmy a zážitky ať vím co mě v sobotu čeká ;-)
Odpovědět
Lovelylady: Milá mladá paní :-) Gratulujeme k svatbě a už se těšíme na dojmy a fotky :-) creaters01: tak tebe to čeká už teď v sobotu? Jak prožíváš poslední dny? Já mám před sebou ještě 5 týdnů, ale jsem už teď šíleně nervózní.
Odpovědět
Profilova fotka
cajthamlova: zatím jsem na podkovu slyšela jen samou chválu, tak snad budu chválit taky ;-) Silvie: Já mám kosmetičku a kadeřnici domluvenou přes Caxu, češou a líčí i modelky, které pro ně fotí šaty, tak si myslím, že budou mít velké zkušenosti. Provozovnu mají v Koruně ve 2. patře My také pošleme hosty předem, kde na ně bude čekat drobné občerstvení, ikdyž chceme jen pár fotek z radnice...
Odpovědět
holky, díky za tipy na kadeřnice a kosmetičky. problém je v tom, že svatbu máme už za pár dnů, ale oslavu pro rodinu a kamarády budeme dělat až poslední srpnovou neděli. což je super, volné restaurace, fotografové a tak, ale kosmetičky a kadeřnice v neděli moc nefungují. tak jsem chtěla jednu, která by mě učesala i namalovala, abych neotravovala víc lidí. variantu 1 kadeřnice a 1 kosmetička si nechávám v záloze, kdybych nikoho nenašla. nebo to risknu a vlasy si udělám sama a seženu jen kosmetičku na líčení kvůli fotkám
Odpovědět
Profilova fotka
annavienna : ahoj, jo mě to čeká už teď v sobotu :-) nervy mám na pochodu, ani pořádně nespím, protože pořád přemýšlím jestli mám opravdu všechno zařízené, tak jak má být :-) ale na druhou stranu se už těšíííím ;-)
Odpovědět
creaters01: přeji ať vám to zítra vyjde, hlavně ať máte pěkné počasí a vše klapne tak, jak sis to naplánovala. Držím palečky a už se těším na dojmy a foto :-) lovelylady: Už jsem viděla fotečky, nádhera! Hanka Pauchová nám bude fotit taky a po tom co jsem viděla tvoje fotky tak se na ni těším ještě víc :-) S tím Konviktem je to fakt scénář z hororové svatby. To je fakt obrovská škoda, slyšela jsem na ně předtím jen samou chválu, ale to, co předvedli na tvé svatbě je fakt neomluvitelné. Ale špatné vzpomínky vždycky zmizí rychle a zůstanou jen ty pěkné. Ať vám to spolu klape a jste šťastní. A teda ty šaty, úchvatné, začínám litovat, že jsem si je nevyzkoušela :-) Teď už ale nic měnit nebudu, mě to čeká už za 5 týdnů. :-)
Odpovědět
Lovelylady: Moc a moc gratuluji! Máte nádherné fotečky a moc Vám to oběma sluší. Taky je mi líto problémů, které jste měli... Obdivuju Vás, že jste to zvládli.. Vím totiž, jak jsem byla vděčná, že už se v den svatby nemusím v podstatě o nic starat a vy tohle.. Každopádně budu dávat Konvikt jako odstrašující případ.. Tohle se opravdu nedělá.
Odpovědět
Klarko moc vam jeste jednou gratuluju, moooc vam to sluselo! Ale teda s tim konviktem to je sila, a ja ho tak propagovala... No vubec to nechapu, ja je otravovala jak diva a vysli vstrict uplne ve vsem, proste vsechno bylo jak sme to domluvili... Moc me mrzi ze ste tam meli takovy problemy, to my nekdo udelat ve svatebni den tak me tam normalne svihlo.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak už jsem mladá paní :-) Byl to nádherný den, vše nám vyšlo, dokonce i počasí :-) hned po obřadu ze mně všechen stres spadl a celý den jsem si krásně užila :-) Nejlepší bylo focení, pan fotograf byl skvělý, už se těším na fotečky, ale budou až příští týden,,tak jsem zvědavá.. Jinak vůbec nevím, co se lovelylady stalo ve svatební den, nikde jsem to tu nenašla :-( ale pokud byly nějaké problémy, mrzí mě to za ni..
Odpovědět
ahoj creaters01: gratuluju k svatbe mlada pani, super ze vam to vyslo podle predstav. Uz se vsichni moc tesime na fotky. :-) Tu hororovou historku od Lovelylady najdes u jejich fotek (svatebni album).
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo už jsem si to přečetla, hrůůza, takové jednání jsem snad ještě nezažila..sice jsme také měli menší problémy na hostině, ale dalo se to přežít, ve srovnání s konviktem to nic nebylo.. A děkuji za gratulaci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravím vás jako mladá paní. S tou hostinou to byl fakt nářez, ale den jsme si zkazit nenechali a byli jsme s manželem fakt nad věcí...zanadávali jsme si od plic a torchu jsme se tomu i smáli. Servírce jsem řekla, že ať už mi přijde říct cokoliv, že neni nebo došlo, je mi to jedno... Měli jsme na svatbě samý super lidi, kapela hrála báječně a všichni se perfektně bavili, z toho jak nám neuměli v atriu pustit novomanželský tanec pan kapelník udělal největší srandu a běhal s mikrofonem mezi lidma a ptal se, kdo s tim umí...až došel kě mě, tak jem řekla, že snad někdo z personálu Konviktu, tak jsme hromadně volali personál, kerý byl zalezlý na baru a vůbec je nezajímalo co se v atriu vlastně děje. Přiběhla teda servírka..koukala jak puk, že s tim neumí...a všichni se tomu smáli... kapela byla pohotová a okamžitě se ptala, zda to máme i na CD a měli jsme, takže nám to šupi do své aparatury a za obrovského potlesku za vyřešení problému jsme šli s drahým tančit... Mám na ten den opravdu jen nejkrásnější vzpomínky,užívali jsme si s manželem hlavně jeden druhého, a to že něco nefunguje nás opravdu nerozhodilo, a za to jsem moc vděčná...ostatně, to že umíme společně zdolávat nepříjemnosti a vypjaté situace víme...zvládli jsme spolu celou medicínu včetně státnic nás obou...nás neporazí nic:-) Moc gratuluju Creaters ke svatbičce a těším se na fotky, a děkuju vám holky za krásné gratulace a Bou ještě jednou za svícny...večer když svítili v atriu, tak to byla nezapomenutelná romantika. Dokonce jsme s manželem přemýšleli, že bychom si od Tebe jeden koupili na památku:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?