Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Yummynko, gratuluju ke krásné svatbě a přeju moc štěstí a lásky do manželství. Taky budu mít hostinu v Konviktu, jako ty. Moc se na to těším. Byla jsi spokojená? Budu ráda, za postřehy a rady:-)
Odpovědět
yummynka: Moc a moc gratuluju. Oběma Vám to slušelo. Byla jsi překrásná nevěsta. :-) Jaké jsou pocity, když "to má člověk za sebou"?
Odpovědět
yummynka: Opozdene, ale pridavam se ke gratulacim. Vyslo vam to nadherne, tak hodne slunicka i do manzelstvi!!! :-)
Odpovědět
Teda.. Tady je nějak mrtvo... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, mrtvo. Všichni asi pilně zařizují ;-) Já mám tento měsíc asi nejvíc nabitý. Zatím jsem si domluvila kosmetičku a kadeřnici na zkoušky a na svatební den. Jinak chci do konce května vyrobit oznámení, domluvit na hradě průběh obřadu, vybrat víno a výzdobu na hostinu, ochutnat a objednat dort a sehnat oblek a košili pro ženicha :-) No.system: Jé, ty už to máš přesně za měsíc! Co ti ještě zbývá zařídit? Začínáš být nervózní? :-D
Odpovědět
Cajthamlova: Nervozitu pociťuji vždy, když si vzpomenu, jak rychle se to blíží. Příjde mi, že ještě nedávno jsem tvrdila, jak je vše daleko... pohoda... ;-) Myslím si, že to nejdůležitější už mám. Jen jsem teď kvůli nemoci musela odložit zkoušku u kadeřnice a nákup spodního prádýlka pod šaty. Ale to snad vše doženu. Zase jsem doma v teplíčku měla možnost pokročit v přípravě svatebních novin a průvodce pro hosty, kteří nejsou místní. A co ty a přípravy? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no.system: Úplně tě chápu, stále si říkám, že je to daleko, ale přesto mě začíná šimrat v břiše kdykoliv se podívám do kalendáře ;-) Já zařizuju postupně podle plánu :-) Jak jsem psala, květen mám hodně nabitý, ale nejdůležitější je výroba oznámení a domluva ohledně obřadu. Ostatní se dá i posunout. Co vlastně píšeš do těch svatebních novin? Nikdy jsem je na žádné svatbě neviděla.
Odpovědět
Ahoj holky, děkuju vám za pochvaly! Svatba se moc vydařila, vše bylo fajn. Hlavně jsem byla ráda, že jsme vymysleli večer svatební večírek a viděli se spoustou kamarádů, to bylo moc prima. Počasí vyšlo - tomu nevěřím ještě teď! Držte se, přeji pěkné přípravy i když jsou to nervy, tak je to fajn, uvidíte, jak se vá pak bude stýskat :)
Odpovědět
Cajthamlova: To šimrání v břiše moc dobře znám. :-) Ve svatebních novinách máme něco málo o nás, jak jsme se seznámili, různé svatební zvyky, vtipy... Skvělá inspirace je na vévévé tečka svatebni-noviny tečka wz tečka cz Je docela legrace je vyrábět, jen času by mohlo být víc... Pořád ho byla spousta a najednou to strašně letí....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jak probíhaj přípravy? Já jsem měla původní temín 12.6. Uplně mě z toho mrazí, že by to bylo už tak blízko, ještě že jsme to přesunuli na červenec..času dost:-)
Odpovědět
Holky.. nám už zbývá jen osm dní... Příští dny budou kritické. Všeho toho rozdělování a rozvážení cukroví se úplně děsím. Hlavně na nic nezapomenout, dobře zorganizovat, ať si ten D pořádně užiju. Držte mi pěsti. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj no.system, uvidíš, že vše dobře dopadne! Cukroví nějak rozdělíš, to nic nebude. Držíme vám palečky! Alča
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky, tak u me je to az ( uz) za 3 mesice. Pripada mi, ze nic nemam... hlavne jeste porad nemam saty.. jeste jsem se porad nerozhodla. za 14 dni jedu zase do OL zaridit par veci, tak se jeste chci podivat do Litovle do salonu Vas Den, mate s nima nekdo zkusenosti?
Odpovědět
Holky!!! Vše jsme zvládli na jedničku. Pak napíšu podrobnosti a dodám fotky. x-)
Odpovědět
no.system - gratuluju ;-) to vam zrovna vyslo krasne pocasi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jsem tu skoro nova,delsi dobu zaregistrovana,ale toto je muj prvni prispevek. Ja se budu vdavat 28.8.2010 v unicove.Budeme mit malou svatbu jen svedci a rodice.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám novou nevěstu, a gratuluju no.system ke svatbičce, moc se těšim na fotky. Annavienna : já mám zamluvené šaty v Litovli, určitě tam zajeď, mají nádherné šaty od Maggie Sottero za polviční půjčovné než v Praze. Paní majitelka je moc milá..Takže rozhodně doporučuju:-) Holky mam to za měsíc, a taky mam pocit, že tolik věcí ještě nemam zařízenejch...Ale na druhou stranu jsou to krásný starosti...:-)
Odpovědět
Díky lovelylady, mám tam příští týden domluvenou schůzku, tak snad něco vybereme 8-) Další dotaz do placu, nevíte někdo o smyččovém triu/kvartetu na obřad? Už jsem se ptala snad všude, a v OL je to docela bída. Našla jsem jednu skupinu z Brna, ale ti zase chtějí hrozné peníze za dopravu, budete mít/nebo jste měli někdo kvartet na svatbě? Jinak držím palce všem, co se vám to blíží! Má svatba je až v září, ale taky mám pocit, že nemáme vůbec nic zařízené a čas neskutečně utíká. Tak šup šup, já jdo objednávat výzdobu :-)
Odpovědět
Lovelylady a zezulicka: Děkuju za gratulace. annavienna: V agentuře Váš Den jsou opravdu skvělí. Ochotní, příjemní a hlavně mají nádherné šaty... Na obřadu jsem měla houslistku, která hraje v Moravské filharmonii (nechtěla jsem ty, co běžně hrávají na radnici, tak jsem si raději vzala svou). Je to moc šikovná slečna. Možná by pro ni nebyl problém dát do hromady kvartet. Kdybys chtěla, pošlu Ti na ni kontakt interní poštou.
Odpovědět
Profilova fotka
no.system: Připojuji se s gratulací! Moc vám to slušelo! Vidím, že jste oslavu měli v Podkově, také to tam budeme mít. Ještě nejsme ale domluveni na výzdobě. Jak to probíhalo u vás? Udělali ji oni nebo ty sama? Měli jste také jimi doporučovaného Dj? Alča
Odpovědět
cajthamlova: Děkujeme za gratulace. Výzdobu dělali sami. Jsou moc šikovní, takže jsem neměla důvod se jim do toho plést. Dala jsem jim jen vzorek barvy, aby věděli, jak výzdobu ladit. Květiny pak brali z "našeho" květinářství. Hudbu jsme měli vlastní. Chtěli jsme je už dávno dopředu, takže jsme nabídku pana majitele odmítli. A i když jsem to psala už do svého alba - opravdu jsme byli maximálně spokojeni a ještě teď si k volbě Podkovy gratulujeme. :-)
Odpovědět
ahoj holky :-) mam nesvatebni otazku :-D nevite, kde se daji v Olomouci koupit nejake morske potvory, nejlip cerstve (nemrazene)? Myslim treba slavky a tak... nekolik lidi mi poradilo tesko, ale tam nic takoveho neni, nebo makro, ale tam nemuzem, nemame tu kartu na to.... tak ja jen, jeslti treba neznate nejaky obchudek, kde by se to dalo sehnat :-)
Odpovědět
Me teda napada jen to Makro, maji tam obrovsky vyber. Zkus se zeptat po znamych, nekdo urcite bude mit karticku ;-) Nebo se zeptej v nejake rybi restauraci, odkud berou zbozi, treba dostanes dobry tip :-) Jinak teda jsem byla v patek v Litovli, spousta krasnych satu, ale zase jsem nic nevybrala. Teda jedny me nadchly, ale byly o cislo vetsi, takze snerovani uplne na doraz(nevypadalo to moc hezky) a mela jsem pocit, ze v nich docela 'plavu' a byly mi dlouhe, takze pani majitelka by mi soupla nejakou extra velkou spodnici, ale zas nechci mit metr a pul cirokou sukni... tak nevim. Fakt jsem z tech satu uz zoufala, svatba se blizi a ja porad nemam zadne vybrane. Jinak skoro vsechno zarizene, jen to nejdulezitejsi, saty porad ne. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Annavienna: a jaké šaty Tě to nadchli? Já mám zamluvené ASM 3185. No ale jsem dost drobná i když měřím 173, mám velikost 34, takže mi je budou zužovat. Zkoušela jsem i Michelle, a ty mi padli dokonale, ale zdáli se mi moc jednoduché.A já právě chci megasukni, takže jsem dokonce paní ukecela, ať mi dá širší spodnici než chtěla. Ještě mě čeká poslední zkouška...a bojím se že zas budu vymejšlet, jestli by se mi nějaký nelíbili víc...Jedno je jasný chci jedině maggie sottero :-D , ty šaty prostě miluju, všecky ;-)
Odpovědět
lovelylady: Mrkni ke me do alba, jsou to saty Edith. Ja chci bezpodminecne ciste bile saty, a tyhle maji bile jen v 8, takze snerovani na doraz a jak rikam, hodne dlouhe. Mensi cislo jen diamant/ruzova - a teda ta diamantova vypada tak 'zaprane'. Ty co mas zamluvene, nejsou to nahodou ASM 3158? Ty jsou krasne, ale me se nelibi ty moc narasene sukne, chci neco hladkeho, takze ty Edith by byly presne to prave orechove, jen fakt nesedi na 100%, coz me moc mrzi.
Odpovědět
Profilova fotka
Koukala jsem na ně, jsou krásný 8-) Já myslím, že šněrovačka nadoraz nevadí, není to sice tak pěkný, jako když může krásně vyniknout. Já jsem měla na doraz všechny šněrovačky, a to jsem zkoušela jen nejmenší šaty co tam měli. A zkoušela jsi Michelle? Ty jsou s hladkou sukní, nebo Ebony. Já jako tak nakasanou sukni taky nechtěla (chtěla jsem hlavně širokou ;-) ), ale když jsem je viděla na sobě prostě mě uchvátili a bylo jasno :-D . A byla jsi už v Caxe? Já jsem tam byla vybírat šaty na holčičku co nám ponese prstýnky, výběr veliký, ale chování fakt děsný. Kdybych ty šaty fakt nepotřebovala, tak se otočim na podpatku a jdu pryč. Nechápu, jak může mít někdo tak šílenej přístup k zákazníkum...přece my je živíme. Já kdybych se tak povýšeně chovala ke svym pacientum, tak budu brzo sedět v ordinaci naprázdno a pak už bych mohla jít rovnou po žebrotě:-)
Odpovědět
jj, no s tim snerovanim by se to jeste dalo, rikali mi,ze by mi je jeste trochu zabrali. Ale vadi mi ta delka... musela bych si porad drzet sukni. Tak nevim nevim. Nakonec nejspis vyhrajou saty La Sposa z Belly (v albu hned prvni). Libi se mi, ze jsou takove netradicni. V Ol a okoli jsem byla uz ve vsech salonech. Bohuzel i v Caxe. Hruzna zkusenost a nikdy vice. Strasna neochota, vybirani sat z katalogu a dokonce jsem dostala sprda, kdyz jsem prehlidla ze vybrane saty nemaji v moji velikosti. Pak na me 'asistentka' celou dobu 'stekala' stylem: "Ruce nahoru, ruce dolu, neotacet, drzet, nesahat atd." Bylo to horsi nez za mlada ve skole. A po vyzkousene dvou satu, jakmile jsem naznacila, ze se urcite hned nerozhodnu, mila pani asistenka zmizela a misto sebe nam prihodila nejakou praktikantku s tim, ze ma nahore nejakou znamou a ze ja stejne nebudu nic zamlouvat. Zustala jsem jak oparena, a to se mi ty saty teda docela libily, ale uz z principu je nechci! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jako Caxa nikdy více .V Litovli jsem otravovala asi 2 a půl hodiny, zkoušela jsem patery šaty,paní byla strašně milá, a ochotně mě svlíkala a oblíkala.Nemohla jsem se rozhodnout meti trojema a paní mi nabídla zamluvit na jednu zálohu všechny troje najednou(na prvním místě byli právě ASM), ať se v klidu doma rozmyslím které chci. Jen kdyby o nějaké z nich projevila zájem jiná nevěsta tak by mi zavolala a musela bych se rozhodnout, zada je budu mít, nebo budou volné pro druhou nevěstu. Rozhodovala jsem se měsíc, a pro definitivní rozhodnutí jsem jela vyzkoušet ještě jednou ASM a pak už jsem si byla jistá. Potom jsem přesouvala svatbu na jinej termín ( kvuli místě hostiny, které nebylo volné) a paní Obšelová mi vyšla maximálně vstříc a ještě mi řekla, že kdykoliv můžu šaty ještě změnit, za jiné které budou volné. Na sebe jsem jinde ani zkoušet nebyla. Věděla jsem že chci Maggie. Takže jsem jela rovnou do Litovle. Tím, že to byl jedinej salon, kde jsem byla jsem si myslela, že tak milí jsou všude. Pak jsem sháněla závoj. Šla jsem do Ariany a tam byla velice nepříjemná a drzá slečna min. o 5 let mladší než já....a říká: My závoje nepůjčujeme. Jedině k šatum. A já na to: Ale já ho nechci půjčit. Chci ho koupit. A ona na to: a to se jako budete vdávat VY, jo??Pch... no a to už mě dorazila. Tak říkám : ANO, JÁ! Pak mi donesla ukázat tři příšerně špinavý dlouhý závoje(asi pošlapaný od bot nebo co, a že prej prodávaj jen ty použitý a nový ne. No myslela jsem, že mě omejou. Drahý mě krotil, ať se na ni vykašlu...No a pak další úžasnej zážitek v Caxe. Jo a kámošce od mojí nej kamarádky v Caxe dali špatný šaty den před svatbou, a ještě jí tvrdili že jsou to ty co měla zamluvený. Naštěstí to byla její velikost, takže se prostě vdala v nich, i když je nechtěla a nelíbili se jí. Protože ty co měla zamluvený prostě měla jiná nevěsta (která jim asi zaplatila víc). Takže jsem ráda, že mam šaty z Litovle. Kde mi je určitě nespletou.A ty buď ráda, že jsi odešla včas, než jsi si nějaké zamluvila. Taky by ses mohla vdávat v uplně jiných, než sis vybrala.
Odpovědět
No jo, Caxa si bohužel buduje velmi špatnou pověst. Škoda, sami si házení klacky pod nohy a jde jim hlavně o kvantitu než kvalitu. Já teď vážně přemýšlím, že si šaty nechám ušít, neboť si nikde nemůžu vybrat. :-) Jinak holky, máte někdo tip na dobrou kosmetičku? Dík.
Odpovědět
Profilova fotka
Annavienna :hledáš někoho, kdo tě nalíčí na svatbu?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?