Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
annavienna - brala bych šaty č. 2 ;-)
Odpovědět
annavienna - urcite 1. nebo 4. ;-) to ti moc nepomahame, kdyz kazda rikame jine ze? :-D :-D :-D
Odpovědět
Diky vsem za nazor! zezulicka: No je to tezke, kazdy ma rad jiny styl... C. 1 jsou nejvetsi favorit, jen ta cena - 14 tis za pujceni mi neda spat. Tak premyslim o tom, ze si je necham usit, ale porad vaham. Bojim se, a urcite opravnene, ze budu zklamana kvalitou jak materialu a zpracovani. No casu je jeste dost, zatim. :-)
Odpovědět
no ja ti to reknu tak, vdavas se jen jednou ;-) teda s nejvetsi pravdepodobnosti. ja jsem mela saty za 5.500, a le jen proto, ze se mi libily nejvic. kdyby se mi libily za 14.000, tak bych si je pujcila. je to fakt jedinecny den a myslim, ze to stoji za to ;-) a kdybych se mela vdavat znovu, tak bych to udelala taky tak ;-) usetrit se da zase na necem jinem :-) hodne nevest tady bylo spokojeno se satama usityma v Cine podle obrazku, ale je tady i velke mnozstvi zklamanych, takze zalezi na tom, na koho bys narazila, je to dost velky risk... kvuli toho jsem to tehdy zavrhla i ja.
Odpovědět
Anna - Souhlasím se Zezu. Půjč si ty,které se ti líbí, na cenu nehleď. Stejně by jsi potom stále přemýšlela, jestli jsi neudělala špatně atd. Já jsem se taky řídila jenom tím, co se mi líbí a neřešila jsem cenu. A vdávala jsem se v šatech ve kterých jsem se cítila opravdu po všech stránkách parádně! A k šatům samotným - ty první jsou nejlepší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo,jo v tom mají holky pravdu, já dala taky za šaty 6 000,- na cenu jsem nehleděla, líbily se mi a chtěla jsem je :-D je to jen jednou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, tak jsem včera byla v salónu CAXA a mám jedny favoritky. Jsou ale v barvě vanilka - tj. dosti do žluta - a nejsem si moc jistá, že k nim zvládnu sladit barvy květin a ostatních záležitostí. Kytičku jsem chtěla z lososových růží, myslíte, že když k nim doplním i světle žluté/vanilkové růže nebo jiná kvítka, pak by to šlo ??? Obrázek šatů jsem hodila do albumu, já se v nich vyfotím v sobotu a taky přidám ;-) Díky
Odpovědět
cajthamlova: Saticky jsou krasne, ja si vanilku a lososa dokazu dobre predstavit, jsou to obe takove teple barvicky, tak by spolu mohly vypadat moc pekne :-) Ja uz jsem se taky rozhodla, pujdu do saticek c. 1. Jeste jsem podobne na nikom nevidela, tak se taky budu citit exkluzivne a rozhodne maji vetsi smrnc nez ostatni ;-) Navic bude svatba a cela oslava probihat venku (Hruba Voda), takze se to myslim i lip hodi nez klasika:)A asi budu bez zavoje, myslim, ze se k temto satum moc nehodi. Kazdopadne bych si je chtela jeste jednou vyzkouset, jestli se v nich vubec budu moci hybat a fungovat. Dik za tipy, holky.
Odpovědět
Profilova fotka
annavienna: Tvoje šatičky č. 1 jsou úžasné, opravdu nevšední. Já jsem konzervativnější, takže jsem vybírala jednodušší šaty. Dala jsem je na chvíli do alba pro radu. Ty vanilkové sice na mě navypadají jako na té modelce, ale jsou moje favoritky ;-) Co myslíte? Alča
Odpovědět
Annavienna - to je dobre, ze ses rozhodla pro c. 1 ;-) Moc ti slusi, budes krasna nevesta ;-) Alca - z tech tri ti slusi nejvic ;-) Ale ty prvni taky nejsou spatne ;-)
Odpovědět
Tak holky, jak jsou na tom u vás přípravy. Já už to mám za 14 dní, snad už se to počasí umoudří, ale co už..uvidím... ;-)
Odpovědět
yummynka - a kde to mate? na radnici? ted je to pocasi takove pitome, ale snad se to ustali a budete mit hezky ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
cajthamlova: Souhlasim, vanilkove jsou nejlepsi, moc ti sllusi. Jednoznacne favorit! Ty co mas na sobe v Inspiraci jsem si taky zkousela, a taky nesedely, hlavne pres prsa, nejak to odstavalo - saty krasne ale asi maji spatny strih.
Odpovědět
Profilova fotka
Yummynka: Budu vám držet palečky, ať se počasí umoudří a vše se povede! My to máme až v červenci, takže máme ještě na vše plno času. Včera jsem si zamluvila šaty a teď se vrhám na výběr prstýnků a na svatební oznámení (s největší pravděpodobností si je připravíme a vytiskneme sami). Taky se chystám zastavit v Chomoutově v Katrin, ať nám udělají dortík na ochutnávku, mňam ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Annavienna: Mě se na těch šatech z Inspirace nelíbil hlavně materiál. V létě bych to asi ocenila, zdály se mi takové chladivé, ale vadilo mi, že sukně šustila :-) Na co se chystáš ty?
Odpovědět
annavienna: ano na radnici, snad nebude pršet, ale když jo, tak se z toho taky nezhroutíme... ;-) cajthamlova: my jsme si je tiskli také sami, i jmenovky na stoly a měli zatím velký ohlas.... Dort máme taky u Katrin zamluvený....akorát ta cena je vyšší než jinde, ale určitě to bude stát za to...
Odpovědět
Profilova fotka
yummynka: Myslíš, že je Katrin dražší? Na intermetu uvádí cenu 200-300Kč/kg - to mi nepřijde zas tolik. S těmi oznámeními jsem sama zvědavá. Vy jste si je navhli a pak někde nechali vytisknout nebo jste si je i sami doma vytiskli?
Odpovědět
cajthamlova: Navrhli jsme si je i tiskli doma, bylo to šup šup a řekla bych, že rozdíl není...ale záleží jakou máte představu. No když někde řeknu že svatební dort bude stat 3000 - 3500Kč tak se hourtí, každý má kolem 1500. Ale asi zase bdue dobrý a mně se tam líbily.... ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, opět jsme si dnes ověřila, že jsem udělala dobře, že jsem do svíé svatby zapojila svatební salon Ariana. Opravdu doporučuju!
Odpovědět
ahoj nevěsty, budete mít některá na svatbě živou hudbu? Poradíte? Nám minulý týden odpadla a zatím se nám nepodařilo sehnat nikoho jiného :-( :-(
Odpovědět
ahoj holky, máte některá zkušenost se salonem Bella?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky přidávám se k rewq. Prosím poradte kapelu, taky mi odpadla, přesouvala jsem termín, a už tam něco měli. Meli jsme mít syrings. Tak je zkus rewq. Paní Chytilová jejich zpěvačka je moc příjemná,mě moc mrzí, že je mít nebudeme.
Odpovědět
zkuste Melody Music http://www.melody-music.cz/ mela je kamaradka a byli super ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
yummynka: Copak se ti u Ariany povedlo? K tomu dortu od Katrin, dělali jste nějakou ochutnávku?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,moc Vás po dlouhé době zdravím a všem budoucím nevěstám přeji pevné nervy a hlavně si ty přípravy užijte:-)))my si v novém domečku užíváme pohody manželství, je to krásné a rádi na svatbu vzpomínáme, minulý víkend jsme zase koukali na DVD:-)))jak ten čas letí..jinak pořád práce (furt samé jednání), škola, domácnost a kdy utíkají jeden za druhým...mějte se moc krásně a přeji hodně štěstíčka - nám všem..
Odpovědět
Soni mas fotky domecku na modre strese?
Odpovědět
cajtjamlova: ahoj ochutnavku jsme nedelali, ale v sobotu jsme byli opravdu moc spokojení, takže doporučujeme...no v Arianě:nevimm rpostě je to osobní salonek, kde je bomba atmosfera ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky máte zkušenosti s dortem z Mamky?
Odpovědět
Profilova fotka
yummynka: Moc gratuluji ke spokojené svatbě, slušelo ti to! Držela jsem vám palečky na počasí a ono to super vyšlo, že?
Odpovědět
cajt: Děkuju za gratulace, taky ti to uteče neboj. To sluší každé něévěstě, tobě taky bude ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?