Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
Mari; to mas z Ariany ze? Delaly nam tam vyzdobu a pomahaly zaridit par veci, jsou tam super a pani kosmeticka akadernice ani nemluvim, parada :-D
Odpovědět
Bouncing: Jojo, z Ariany :-) Akorát kosmetičku a kadeřnici budu mít jinou...takže ty jejich nemohu soudit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Bou, vlásky jsi měla fakt super. Ta kareřnice za ariany má normálně salon? Hledam nějakou dobrou v Olomouci na stálo, nějak si netroufám jít to zkusit bez doporučení jen tak někam, 4 mesíce před svatbou, abych neodešla z brekem, že mam na hlavě seno. Jinak holky my jsme si nechali udělat zkušební minidortíček v cukrářské výrobně Katrin tady v Olomouci. Bou měla taky odtamtud. Poznala jsme ho v albu. No a byl fakt úžasnej. Cena se mi zdá vyšší, za 12 kilovej dort kolem 3 a pul tis. Ale fakt úžasnej. No a cukroví jsme si tam od nich vzali na zkoušku taky. Myslim, že maj 250 kč za kilo. Bylo fakt moc dobrý, ale přijde mi to hodně. Minizákusky u nich vychází asi na 10 kč za kus. No na to cukroví se asi vykašlu. Fakt trochu připomíná Vánoční cukroví. Ale ty minizákusky bych chtěla. přemýšlela jsem i o tom koupit normálně velký zákusky v cukrárně den předem. Vyjdou levnějc, a lidem je to stejně fuk že to neni minizákusek.
Odpovědět
Lovely: jmenuje se Ivana Kohoutkova, a ms salon hned naproti ariany ve stejne budove, je docela vytizena tak bych moc neotalela. Jinak barvu sem si nechala delat u kadernice tady I nas, tak nevim jak barvi nebo striha. No ja se Bala jak liceni, nejsem moc na barvicky, tak cesani, ale byla sem spokojena. Ty zakusky sme meli od jine pani pac sem se snazila setrit, pac dort mi vycerpal rozpocet na cukrovi, no sem mocvymyslela.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, no.system a mersik: na kolacky doporucuju provozovnu v Drevohosticich na Prerovsku, kdyz do vyhledavace zadate "cukrarna drevohostice", urcite to najdete. Na webu maji i ceny. Znami si tam nechali delat kolacky na svatbu a byli moc dobre, takze my je odtamtud uz mame objednane. annavienna: V salonu Bella jsem byla, pristup super, ale saty dost drahe, i 15 tisic.
Odpovědět
JJ Bella když mi řekla přítelkyně že má půjčeny šaty za 14000Kč tak jsem šel do kolen ale rozdýchal jsem to co bych pro ni neudělal že
Odpovědět
Holky, říká vám něco Knobová Eva z Uničova? Narazila jsem na ni na netu, děla moc pěknné dorty, jen by mě zajímalol, jestli i chutnají... nějaké zkušenosti??? Včera jsem byla v cukrárně Mamka, dělají tam mini zákusky za 5-7 Kč kus, takže nakonec objednáme pár, mamka napeče roládu, švagrová mini medovníky a jedna paní luxusní trubičky = a stačí. Bouncing_czech: pohledej kontakty, prosím, ještě není rozhodnuto :-)
Odpovědět
my tam máme zamluvené dorty uvidíme
Odpovědět
nasla sem telefoni cislo, je to po ceste do chomoutova, tak 10 minut autem od olomouce, kdybys mela zajem tak poslu cislo. Ale musim rictze sme toho meli zbytecne moc, veceru sme meli az o pul pate, raut okolo desate, z tohosme polovinu odvezli dom a na dort se nikdo ani nepodival, sme to nakrojili kvuli fotkam a tata to cely odvezl rano dom, pokud ti nekdo z rodiny pece tak to je super! to uz toho tak moc snad objednavat nemusis.
Odpovědět
někdo kdo měl dorty z Benkova??
Odpovědět
ahoj, prosím poradíte mi někdo kde by se dala zařídit mini hostina v Olomouci?Svatba bube v Náměšti na Hané a potom bychom chtěla nějaký pěkný hotýlek nebo penzionek,svatba bude jen ve čtyřech, takže se jedná spíš jen o oběd..
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky nevěsty a mladé paní :-) annavienna - jo,jo znám jí, je z Benkova, že :-) dorty má dobrý ;-) a krásný ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jinak moje svědkyně se už našla :-) a nevěstám přeji pěkné přípravy :-)
Odpovědět
Ahoj slečny nevěsty a manželky... mám dilema, jak už to tak bývá, při výběru šatů.... mrkněte prosím ke mě do alba a poraďte mi.... a neříkejte mi, že je tu na to speciální diskuse, já chci názor od krajanek ;-) Dík
Odpovědět
Annavienna: Tak já osobně hlasuji pro ty druhé. Když pominu fakt, že budou praktičtější, protože nemají tak dlouhou vlečku, řekla bych, že v nich vypadáš skvěle - padnou Ti jako ulité. A se závojem nemá celkový dojem chybu. :-) Budeš krásná nevěsta
Odpovědět
Tak mně se zase líbí ty první:), měla jsem podobné dilem....myslím, že ty druhé jsou takové klasiščtější. Ty první jen tak někdo nemá, tak záleží na tobě, jak chceš vyznít...jestli klasika nebo něco "jiného" a z jakého salonu jsou ty první? Smím - li se ptát? ;-)
Odpovědět
Já popravdě taky myslela nejdřív na ty první, ale nějak si neumím představit, jak s tou vlečkou fungovat. :-D Ale musím říct, že je překrásná. :-)
Odpovědět
diky holky, ty první jsou senzační, jsou z Belly, vlečka se dá připnout k sukni takže to by problém nebyl. Máte pravdu, že první jsou hodně netradiční, až jsem se sama sebe ptala, jestli na to vůbec budu mít odvahu. Ale zase jsem chtěla něco extra a připadám si v nich luxusně jako v Sex and the City. :-) Samozřejmě tomu odpovídá i cena = 14 tis. Ty druhé, klasika, Caxa za 5,5 tis, jsou opravdu pohodlné ale zase taková klasika.... no jo.... tak jsem se o moc dál nepohla :-|
Odpovědět
Cena vysoká, ale pokud jde ta vlečka odepnout, nemají opravdu chybu.
Odpovědět
Přidala jsem do fotoalba ty moje šaty, vybrala jsem si ty napravo....já bych volila ty první jsou čučavé! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Annavienna: Já hlasuji pro šaty č. 1 - jsou rafinovanější a dělají ti hezší zadeček ;-) Kdepak jsi zkoušela? Já byla před 14ti dny v Arianě a včera v Chantal. V Arianě bych si vybrala šatičky podle mého gusta, ale stojí 6.500,-Kč a už je přede mnou mají zamluvené 3 nevěsty (jak pak asi budou vypadat :-(. V Chantal mám také favoritky a jen za 4.000,-Kč. Ještě se chystám do Inspirace, Popelky a Caxy. Alča
Odpovědět
Profilova fotka
yummynka: Vybrala sis dobře, také bych ti poradila ty napravo, jsou moc a moc pěkné! Z Ariany, že? Alča annavienna: Už jsem si přečetla, že jsou to šatičky z Belly. Mě se strašně zalíbily ty co jsou na figuríně za tebou vpravo. Opět mě ale děsí ta cena :-( Asi má nereálné cenové představy???
Odpovědět
cajtham: děkuju moc za pochvalu, já si pořád nejsem jistá:)
Odpovědět
Profilova fotka
yummynka: mno, já si také nejsem u těch svých šatů jistá, ale hlavní je, abychom se v nich dobře cítily a připadaly si krásné, ne ? ;-)
Odpovědět
Ahoj nevěsty nemáte některá svatbu ve Šternberku na hradě?
Odpovědět
Profilova fotka
kikina.janik: My máme obřad na Šternberku, chtěli bychom to venku na nádvoří. Pročpak se ptáš?
Odpovědět
annavienna rozhodne saty c.1...mam podpbny styl jak ty....taky jsem si je zkousela v Belle :-) I kdyz cena je fakt za pujceni je vysoka :-! Ale budes v nich kocka.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky a kluci, to annavienna: tobe moc slusi oboje saty, tak to je fakt tezke rozhodovani! Ja osobne byt tebou bych si pujcila ty druhe levnejsi, protoze rozdil v cene je tak fakt velky a ty druhe jak rikas klasicke, taky nejsou zas tak uplne bezne. No ale samozrejme zalezi na tobe. Kazdopadne at se rozhodnes pro jednu nebo druhou variantu, budes fakt kocka. kikina.janik: my mame obrad na hrade Sternberk. A ted jsem si vzpomnela, ze ses me ptal v IP na tu hudbu, co? Promin, ze jsem jeste neodpovedela. Co se skladeb na obrad tyka, tak tam maji docela rozmanitou nabidku, zhruba pres 60 skladeb. Ale docela tezko se to dohledava, protoze pani ma v seznamu jine nazvy tech pisni, nez je oficialni, nekdy je tam preklep a take ma to podle skladatelu, ne interpretu, coz je docela problem. Kazdopadne my jsme jeste neudelali konecnou selekci skladeb. Na to tak nejak neni cas...Ale uz se na to budeme muset vrhnout, mame nejvyssi cas!
Odpovědět
Profilova fotka
yummynka: vybrala sis dobre, slusi ti. A vsimla jsem si, ze mame obrad ve stejny den a dokonce i v temer stejny cas - my presne ve 12.
Odpovědět
Denisa.ol: děkuju moc, tolik druhů, to si pak člověk nemůže být jistý....ty tvoje jsou taky moc pěkně, ten barevný pruh to nádherně zúžuje...chtěla jsme napsat, že se třeba potkáme na radnici, ale ty, jak jsme si teď přečetla, budeš ve Šternberku....no jsme zvědavá...kéž by vyšlo to počasí...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?