Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
denisa.ol: Denis díky, je to dobrý tip. Dívala jsem se ale do článku Prostějovského deníku a bohužel, všechny termíny obřadů pro rok 2010 jsou prý v zámeckém parku v Čechách pod Kosířem obsazeny :-( Holky nevíte o nějakém sále, prostoru k pronajmutí? Při cenách pití a jídla, co nám nabízejí v restauracích přemýšlíme o další variantě. Totiž, že si uděláme raut sami pomocí vlastních zdrojů a cateringu... Několikrát jsem se doslechla o jakési myslivecké chatě Doubravka u Litovle, znáte to prosím někdo?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jak probíhaj přípravy? Koukám, že jsme na tom všechny podobně. Máte někdo zkušenosti s Horizontem? Měli jsme domluvenej Konvikt, ale padlo to. Není volné atrium. Zjistila jsem to včera, a to máme termín už v červnu. Asi mě z toho trefí. Už jsem s tím počítala. Jinak ptáte se na Váš Den v litovli, tak můžu jen doporučit. Zkoušela jsem tam 6 šatů, a všechny nádherné. A cena je víc než slušná. 6 - 8 tis. Na to že jsou od Maggie Sottero tak fakt super. V Praze za ně dáte 15tis. Jo, kdyby jste některá sháněla vizážistku, tak jsem k dispozici, líčím s Mary Kay:-)Tak pěkné přípravy:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, preju pekny zacatek vikendu! cajthamlova: tak s tou obsazenosti v Cechach p. K. me to mrzi.
Odpovědět
holky jeste me napadlo, ze pokud byste meli obrad na bouzove nebo v okoli, tak jsou zrekonstruovany zamecky konirny a pronajimaji je pro spolecensky akce (domluva na bouzovske matrice) je tam docela dobra kapacita i kdyz pokud mate opravdu velkou svatbu tak asi ne, a muzete si sami domluvit catering, delaji to vetsinou s mistnima, ale muzete si tam delat co chcete. je to hned pod zamkem, slo by tam udelat i venkovni posezeni. lovely: mi meli semiramis zamluvenou pred konviktem, jidlo me moc nenadchlo ale zas to nebylo ani nejhorsi, je tam moznost prijemnyho venkovniho posezeni a pan vedouci je docela prijemnej, minimalni utrata je 70 000 ale v tom je cokoliv budete chtit jako pronajem restaurace a terasy, nocni venkovni osvetleni atd... nechci strasit, musis to obvolat hodne rychle mi vsechno blokovali skoro rok pred svatbou a zrovna treba v semiramis uz meli skoro vsechny soboty a nektery patky zabrany, samy jak s konviktem atd...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Bou, sice staršně nerada, ale snažim se přesunout termín. Dnes jsme se byli mrknout v Horizontu, a volno maj. Máme to předběžně zamluvené...jenže já chci konvikt. Asi kvuli tomu všechno přesunu:-). Snad to vyjde.
Odpovědět
lovely, ja taky presouvala termin jak diva, aby mi vyslo vsechno co sem chtela, doufam, ze vam to vyjde, je to tam proste dokonaly :-D mate svatbu v sobotu nebo patek? patky jsou narychlo jednodussi sehnat.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Bou, definitivně jsem se rozhodla to přesunout ;-) . Nějak se mi ten horizont prostě nelíbil. Sice je teď zima a v létě to bude asi jiné, ale ta restaurace se mi zdála malá. Budu tam mít 60 lidí a mám ráda hodně prostoru. A hlavně, konvikt má takové své kouzlo, dýchá z toho historie. takže už mi klaply šaty i fotografka má volno, ještě kapela a kostel. Konvikt i atrium už máme zarezervované, takže když klapne kostel je to hotovka :-D . Kapelu kdyžtak seženu jinou:-)No a budeme to mít v sobotu. Docela jsem koukala, že bylo ještě volno. No akorát jsem chtěla 12.6. protože to mě drahý loni požádal o ruku a letos to vycházelo na sobotu, tak jsem si říkala že se to přímo nabízí...no a budeme mít nejspíš 24.7. ale co už, hlavně že bude konvikt:-)
Odpovědět
Ahoj holky, jste pilne jak vcelky, to se musi nechat. U me pripravy stoji na bodu mrazu, protoze se s nastavajicim nemuzeme shodnout na miste. Ale jelikoz nam prijede polovina hostu ze zahranici tak musime mit neco s ubytovanim a hotel Akademie je jedina volba, kde jsou schopni udelat obrad, hostinu i nabidnout ubytovani. Jen nas desi predstava ze bude prset a budeme muset byt oddani vevnint - coz by znamenalo jeden z tech konferencnich salu- a to fakt ne. :-| Tak porad zkousime prijit na nejake alternativy, ale v Olomouci a okoli bohuzel moc na vyber neni. Kazdopadne zjistuju, ze pro svatbu v Olomouci musi clovek trochu slevit ze svych naroku na idealni svatbu, a taky se obrnit pevnymi nervy- jako treba sehnat schopneho fotografa v regionu je taky nadlidsky ukol. Za 14 dni jdu zkouset saty, tak snad do te doby bude konecne jasno kde a kdy. lovelylady: jak to budete mit s party? Na konviktu mi vadilo, ze tam neni misto na tancovani a spatna akustika. Ale to se asi presunete nekam jinam, predpokladam? Holky, mate taky takove stresy kvuli tomu zarizovani nebo je to u me jen extremni??? Mejte se krasne, a drzim palce at nam to vsem vyjde podle predstav! :-)
Odpovědět
lovely: tak to je super !!! skoda ze to nevyslo na takovy perfektni datum, ale urcite nebudete litovat :-D Taky sme chteli puvodne obrad na kopecku, ale nechteli nas oddat v katolickym kostele. Uz se moc tesim na fotky !!! anna: zas kdybyste nasli misto na hostinu v olomouci v centru tak byste meli hromadu moznosti na ubytovani, nam taky vetsina cestovala a po veceri, se odskocili prevlict , osvezit a pohodicka. Jinak ja resila stejny dilema s fotografem a pak jeste sem chtela anglicky mluviciho dj, taksi kluci trochu pocestovali ,ale super. Neboj ono to vsechno vyjde ;-) jinak po veceri v konviktu se ty stoly daji presunout protoze sou hodne v prostoru a tanecniho prostoru sme meli dost i ceilidh- skotsky tance, a s akustikou sme taky problem nemeli, hudba hrala od prijezdu, pres veceri az do konce a bavit sme se mohli normalne. dalsi vyhoda je ta klimatizace , je cukrovi netece a neveste se nepece v satech! Ale chapu ze to nemusi byt podle kazdyho predstav ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
annavienna: Neboj, také jsem měla docela stres (viz moje příspěvky výše), nic nebylo podle našich představ a také jsme z nich dost slevili. Strávila jsem hodiny na internetu hledáním, objeli jsme asi 12 míst, zkoušeli různé kombinace a pročetli několik rozpočtů a návrhů. Šli jsme pak vylučovací metodou a teď se rozhodujeme mezi dvěma posledními variantami - a hlavně tedy už nejsem ve stresu, hurrááááá ;-) Bou má pravdu v tom, že když v Olomouci seženeš rozumnou restauraci, pak ubytování není problém. My máme rezervován termín v Podkově - výborně vaří, je tam pěkné prostředí s venkovním posezením ve dvoře a pan provozní je velmi vstřícný. Ohledně Akademie se ale deště neděs. Budete tam jediná svatba a s obřadem můžou počkat až pršet přestane. (Případně přesuňte termín dříve, to je menší pravděpodobnost, že bude ošklivě pršet?).
Odpovědět
Profilova fotka
denisa.ol: To už nevadí. Jak jsem psala výše, máme posladní dvě varianty a mezi nimi se rozhodujeme. Bělecký mlýn jsme zrušili a celou svatbu přesunuli do Olomouce, případně do Hrubé vody.
Odpovědět
Profilova fotka
Sháníte-li někdo fotografa - pak doporučuji Radima Spitzera - http://www.radimsphotography.com/ - umí to s dětmi i s nevěstami ;-) Ohledně Dj mám tip na Honzu Mlčocha. Umí pěkně napodobovat Gotta, Korna, Michala Davida apod., pouští hudbu z PC a dělá karaoke. Komu tedy nejenom tato hudba sedí, jukněte na jeho stránky na youtube;-) Alča
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojky holky, už jsem tu dlouho zase nebyla co :-) mladým paním gratuluju a nevěstám přeju pěkný přípravy :-) dám vám sem jeden odkaz, sice sem moc nepatří, ale na druhou stranu patří ztratila se mi svědkyně, kamarádka, spolužačka |-| a už nevím kde všude to dát,.... jukněte, nikdy nevíte , co kdybyste jí potkaly , díky http://aplikace.mvcr.cz/vozidla/patra...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, Bou, tak se můžu radovat nejvíc , v kostele jsem se včera domluvila. Takže už je to jistota. Taky jsem byli včera na UP domlivit se na atrium a pani byla moc hodná a taky nám dala slevu. Takže paráda. Jinde bych už to fakt nechtěla, jsem prostě moc paličatá :-D . Jo a dort si necháme dělat taky v katrin jako vy:-) Jo a holky, taky jsem si tady na Olomouc strašně stěžovala, přistěhovala jsem se sem za snoubencem z Mariánských Lázní, a tam je míst na svatbu milion a samé krásné hotely a ještě tam mam haldu známích (žila jsem tam od narození). A vy to tady aspoň znáte, ale zařizovat svatbu v uplně cizím městě(bydlím tady sotva půl roku) to je teprv nářez. Pořád jsem byla ve stresu a pořád jsem si stěžovala a myslím, že ze mě byl drahý už na prášky. Nadávala jsem na jeho rodnou Olomouc. No ,ale teď už se to uklidnilo...Stres přijde asi zas až těsně před svatbou, protože jinak už vše potřebné mám domluvené. Takže hlavu vzhůru a lovu zdar.... annavienna : budeme mít pronajaté atrium a tam bude ai 8 kulatejch stolů, takže místo pro taneční parket bude velké. Ze začátku jsem si to taky neuměla představit jak se to tam naskládá, ale pak jsem si vzala to album co tam maj na ukázku hostin a stoupla si s ním do atria abych věděla kde co bude. No a zjistila jsem, že je to fakt velký.
Odpovědět
Ahoj olomoucké nevěsty :-N , tak jsem se proklikala až sem a přidávám se do diskuse, abych načerpala inspiraci a případně někomu i poradila. ;-) My máme svatbu v srpnu, zatím máme zamluvené místo na obřad a hostinu a já mám zamluvené šaty. To je zatím vše :-) Času je málo a věcí na zařizování tak zhruba milion, tak snad to všechno stihneme... :-. Jinak šaty mám z Litovle, jinde jsem ani nehledala, hned jsem si tam vybrala. Čím víc bych jich nazkoušela, tím by bylo pro mě horší rozhodování... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem také přemýšlela o šatech z Litovle, ale cena mi přijde příliš vysoká :-( Chci, aby mi to ten den slušelo, ale nezaplatit 10.000,-Kč.
Odpovědět
Šaty tam mají od 6,5 do 8 tis. Kč. Plus závoj, rukavičky, ozdůbky ... uvidíme, kam se to až vyšplhá! :-N
Odpovědět
Ahoj holky, neporadily by jste nějaké příjemné solárko v Olomouci? |Díky ;-)
Odpovědět
cajthamlova: Dík, vím, že si tím musí asi projít každá... Nakonec jsme se pevně rozhodli pro Hrubou Vodu, a budeme doufat v pěkné počasí. Přinejhorším rozdáme deštníky :-) Přesunout na dřív to bohužel nejde, to byl jedinný volný termín v sobotu...ale teď už jsou přípravy stejně v plném proudu, oznámení na cestě, příští týden si jdu zkoušet šaty... tak se nám to pomalu začíná rýsovat. Holky, máte někdo tip na dobrého a nepředraženého DJ? Pokud možno měl by umět anglicky nebo německy jelikož budeme mít mezinárodní hosty. Dík.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, měl tady někdo svatbu na Kopečku? =-)
Odpovědět
yummynka: Ahojky. Můžu ti doporučit salon na třídě Svobody. Pošlu Ti na ně kontakt IP. Sice jsem tam chodila jen na masáže, ale byla jsem max. spokojená a kamarádka chodí právě i na solárko a chválí. Tak to můžeš zkusit, pokud to pro Tebe není moc zruky. Přeju příjemné přípravy a chytání bronzu. ;-)
Odpovědět
Když jsme u toho bronzu, máte někdo zkušenosti se Spray Tan? Nevím, jak se tomu říká v Česku - nastřikovací opálení pravděpodobně :-D Nechce se mi chodit do solarka, jelikož se stejně špatně opaluju a nic by mi to nedalo, ale mam zase strach, že v tom spreji to bude pouštět barvu.... nerada bych místo bílých měla šaty oranžové. :-|
Odpovědět
Teda, holky... Tady je nějak mrtvo.. Copak nikdo nic nechystá? ;-) Nebo že by bylo naopak tolik práce? :-) Já mám o starost míň. Máme zamluvené dortíky i cukroví. Z jídla zbývají ještě koláčky. Jen zatím vůbec nevím, kam na ně... Jinak přeji úspěšné vkročení do nového pracovního týdne a příjemné přípravy. :-)
Odpovědět
ahoj holky,chtela jsem se zeptat nemate nekdo typ na levnou cukrarku z okoli Pv, Ol??? A kolik vas vysel jeden vdolecek??? Ja momentalne shanim botky...ale asi si je pujdu pujcit, jeste teda nevim kam. Pokud mate nekdo typ prosim poradte....diky
Odpovědět
ahoj mersik, no já sice cukroví ještě neřeším, ale osobně si myslím, že lepší, než cukrárna je nějaká paní, co peče doma. Mívají krásné cukroví a výborné a cena bude určo lepší. Konkrétně jsem to nesrovnávala, ale myslím, že to tak nějak bude. No a botky taky nevím:-( Koukala jsem u Bati, ale nic neměli. Svadbu máme až v srpnu, tak do té doby ještě určo na něco natrefím :-)
Odpovědět
NO prave hledam nejakou pani co to pece doma za rozumnou cenu....nevis o nejake?? :-)
Odpovědět
Písnu do IP. Ale nevím, jestli to pro tebe nebude třeba z ruky. Uvidíš:-)
Odpovědět
Kdyz jsme u toho cukrovi, shanim taky nekoho, kdo pece dobre cukrovi= nebo spis zakusky. Vcera jsem byla za jednou pani, dostala jsem na ni doporuceni ale byla jsem v soku. Mela spinavy byt a smrdelo to tam. Ble, peceni doma jo, souhlasim, ze je to levnejsi ale je taky dulezite jak a kde to ta domaci pekarka dela. :-o Takze pokud mate nekdo tip na dobre zakusky (spis teda shanim mini zakusky, nez "vanocni" cukrovi) sem s nim. Svatebni kolacky se budou pict doma :-) Jeste jeden dotaz, mate nekdo zkusenost se salonem Bella? Chystam se tam v sobotu, jak se tam pohybuji ceny a pristup? A mate nekdo zkusenosti se sitim satu na miru---- dostala jsem kontakt na nejakou pani v Dubu, co pry nechava sit v Cine. Dik za tipy :-)
Odpovědět
holky mi meli minizakusky od nejake pani co ma cukrarskou vyrobu, ale ne cukrarnu,minizakusek byl za okolo 7 kc a byli vyborny, pokud chcete tak pohledam kontakt. bella je super,pristup parada a saty taky super, cena je 12 000 se zavojem. segra meal saty z ciny a byla naprosto dokonala, ale byla bych opatrna pac i kdyz sijou na "miru" tak malokomu opravnu sednou presne, i kdyz si tady nevesty hodne pochvalujou, sem tam sem se desila,takze to chce dobrou krejcovou, segra taky musela nechat upravovat ale to se nakonec musi vetsinou i s designerskyma, a byla uplne paradni! mrni na album majatob.
Odpovědět
Já si v Belle v Olomouci zkoušela pár šatů, ale všechny se pohybovaly okolo 8000,-Kč, je zase pravda, že jsem měla starší modely. Jinak šaty mají moc pěkné. Ty novější modely stojí cca okolo 11-13 tisíc... Přístup bych řekla, že je tak průměrný. Alespoň ta paní, s níž jsem měla co do činění já, byla taková...neslaná nemastná, ale ochotná zase ano :-) Nakonec jsem však sehnala šaty jinde a to jsem si nejdříve myslela, že šaty z Belly žádné netrumfnou ;-) Šaty z Číny? Já bych se trochu bála toho ušití. Látky mohou být kvalitní, ne už asi tolik to ušití...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?