Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no mně bude letos 30 :-D :-D :-D brala bych raději chlapečka :-D už jsem si zvykla na jednoho :-D ale i holčička potěší :-D hlavně ať je to zdraví :-) tak ty máš ještě času ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/album.... můžeš mrknout na Laďouška ;-)
Odpovědět
no, urcite by si spolu vic rozumeli, kdyby to byl klucik :-) kouknu ;-)
Odpovědět
Teda ten uz je velky! :-)
Odpovědět
ma krasne oci!
Odpovědět
Profilova fotka
díky :-) no čekám , že už se každou chvíli probudí, tak pak budu mizet a zase sem někdy juknu :-) no a pak se taky už jednou potkáme na koníkovi ;-)
Odpovědět
:-D :-D no s konikem bych to tak zhave nevidela :-D :-D
Odpovědět
tak se mej krasne a pozdravuj prcka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky si nech dařit ;-) my už máme po procházce a tatina doma :-) páááá
Odpovědět
Many: Já se do salonu Váš den taky chystám a po mailové a telefonní komunikaci mám z nich ten nejlepší dojem. A když jsem koukala na fotky ve Tvém albu - náááádhera. ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no.system - díky ;-) a budu se těšit jaký si vybereš ;-) hned bych si zase nějaké zkusila :-) no doufám,že si brzo udělám víc času a juknu vám všem do albumů :-D
Odpovědět
Ahoj holky, potřebovala bych od Vás radu. Nemáte některá tip na pěkné a zároveň ne moc drahé ubytování v Olomouci nebo blízkém okolí? Můj muž skoro vlastní je totiž z Vysočiny, takže asi 20 hostům je třeba zařídit ubytování na 2 noci... Zkoušeli jsme už jeden penzion, ale 24000 se mi zdá docela dost a žádnou slevu dát nechtějí. :-( Za každou radu budu vděčná. Předem moc díky ať se přípravy daří!!!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no.system: zkus restauraci-hotel Fojtstvi na Kopecku. Maji tam priznive ceny a pri ubytovani vice nez 10-ti osob poskytuji slevu.
Odpovědět
denisa.ol: Moc a moc děkuju. Bohužel na netu nemají moc fotek, ale napsala jsem jim mail s prosbou, jestli by nějaké neposlali. Tak jsem zvědavá. :-)
Odpovědět
ahojte holky, teda budouci nevesty :-) ja vam tak zavidim ty pripravy :-) pred rokem presne jsme se rozhodli vzit a zacala jsem vyletem do prahy okouknout saty :-) to: cajthamlova - ja se vdavala v Namesti - bylo to tam nadherne, mohli jsme se protekcne fotit ve zlatem salonku a sednout si na kresilka, ale co me nemile prekvapilo, ze tam bylo malo mista. bylo nas neco pres 40 a nekteri i sedeli. nikomu to nijak nevadilo, ale me to prislo trochu lito. ale pani oddavajici mela moc pekny proslov. a kdyz jsme se fotili (jen ja se zenichem), tak si nekteri sli projit po zameckem parku a bylo to strasne romanticky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj bodoucí nevěsty, tak jsme zatím v hledání místa hostiny moc neuspěli. Chtěli jsme to na Lovecké chatě v Horce, ale nemají náš termín volný a vlastně až do poloviny září nemají volný žádný víkend na hostinu a ubytování. Bylo mi to opravdu líto . :-( Tento víkend bude náročný - chceme objet 7 míst , :-p tak snad to zvládneme ;-) Annavienna: Pan vedoucí v Konviktu je opravdu velmi příjemný. My jsme tam chtěli mít hostinu kvůli výbornému jídlu, ale nakonec jsme to zavrhli ani ne tak kvůli ceně, jako proto, že nám moc nevyhovují prostory. Hledáme "vše pod jednou střechou" - hostinu, raut i ubytování a taky, kde by se dalo být venku, zabavit děti a tak podobně. To univerzitní atriu má navíc špatnou akustiku, tak si tam nedokážu představit hovor hostů a hudbu :-| Retkap: Mohla bys prosím i pro mně upřesnit tu výslednou cenu v Prachárně? Také o ní uvažuju ... Předpokládám správně, že píšeš-li 1.000,-Kč na osobu, pak je to za jídlo, ale bez nápojů? Měli jste tam i zajištěné ubytování? Ceníkové ceny na webu jsou dost vysoké :-(
Odpovědět
No.system-za všechny :-(
Odpovědět
No.system- Já měla šaty z Litovle. Majitelé jsou úžasní, měli se mnou svatou trpělivost, protože jsem si nemohla vybrat ze dvou šatiček a rozhodla jsem se až týden před svatbou. Dvě kamárádky měly od paní i kytky a byly nádherné!
Odpovědět
Ahoj holky, neobjednávala jste některá svatební dort v cukrářství Katrin v Chomoutově? Jeli jste si pro něj nebo Vám ho dovezli přímo do restaurace díky ahoj
Odpovědět
yummy: mi meli :-D jsou sice o neco drazsi, ale myslim ze delaji nejhezci dorty v okoli olomouce. Ja vymyslela jak diva a i kdyz se chvilama vyvraceli ze zidle udelal presne co sem chtela. Pro dort jsme jeli den pred svatbou, maji ovsem problem pokud jedes v lete a nemas auto s klimatizaci, pac to rychle tece. tak sme mrzli v aute ale dort byl ok, a pak ti ho daji v konviktu hned do lednicky. taky si muzes rict jestli ho chces nazdobit zivima kytkama nebo jesli si to udelas sama, ja samozrejme nikomu neverim ze udela nic lip nez ja tak sem si koupila kvitka a nakonec to zdobila nase koordinatorka pac ja na to uz nemela cas ani silu...z toho plyne ponauceni... ale mini zakusky a svatebni kolace sme meli od jinud. Dort nam tam nakonec stal celej den a noc a dalsi den rano ho tata jen nakrojenej (pro fototky) odvezl pac vsem jidlo lezlo aj usima, tak sme asi tak polovinu vyhodili , pac toho bylo moc. Ale chutnal dobre, udelaji ti klidne kazdy patro jiny, my meli spodek orechovej ty dalsi patra vanilkovy a minidortiky okolo cokoladovy. Vyjdou vstrict ve vsem.
Odpovědět
A na kolik teda asi prosim prosim vyšel? ;-) Měli jste to na kila?:)
Odpovědět
yummy, bylo to na porce, teda mega porce, melo toho byt 80 porci, 50 porci dort a 30 porci bylo 30 minidortiku, mrkni do alba na velikost, u toho velkyho nejde poradne videt to 4 patro. Byl to obr, platili sme 6 000, ale ted ho maji v jejich albu myslim kolem 10 000 , pac to pred tim nedelali a nevedeli jak to bude narocny. Bylo to drahy kvuli tem minidortikum, prej je to hrozne pracny a proto tak drahy. Ja tam zavolala, domluvila si shuzku, ukazali mi co delaji i s cenama , ja sem si prinesla vlasni obrazek. a snad az 4 mesice potom sem delala objednavku, tak to jed omrknout nic za to nedas ;-)
Odpovědět
to bounciig....Ty jo, tak to je docela pálka...tak uvidim, jak se domluvíme...jinak už jsem byla na schůzce v konviktu s panem Komárkem a byl super!:)
Odpovědět
yummy: maj tamo hodne levnejsi, zalezi co navymyslis ;-) jo pan komarek je super, rikal ze letos budou zase vylepsovat, ja jim tam chtela menit ty venkovni slunecniky, to bylo jediny co me nenechal, letos by uz je mohli mit vymeneny za bily tak to bude vypadat jeste lip. Je tam super atmosfera, pri obedu v atriu nam hral jazz vsichni povydali, tim ze je to tak velky a vsechno bili tak to je takovy slavnostni ,no rozhodne bych tam sla znovu, uplne bez sekundy rozmysleni, verim ze budete mit stejny zazitek!
Odpovědět
Zdravim olomoucke nevesty... Tajně sem chodím rok a pul,cerpam inspiraci a sleduji, jak chodi pripravy. Dneska jsem se zeptala pritele, jestli se muzu zaregistovat, ikdyz jeste nejsem ve stavu zasnoubena, nevadilo mu to (naopak), tak jsem tady mezi vami :) No.system: poslala jsem ti nejake udaje na Ubytovnu Marie a pak me jeste napadl Penzion na Hrade, ale ten je uz drazsi :(
Odpovědět
Holky, my máme obřad i hostinu u Vlasáku v Hranicích. Máte nějaké zkušenosti?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, vitam novou nevestu! Dnes jiz byvale nevesty, nemate nektera zkusenost s cukrastvim Benesovi na Kopecku? A kde jste si nechavali vazat kytky? Predem diky za jakekoli postrehy. cajthamlova: taky byste mohli zkusit Fojtstvi na Kopecku, jak jsem radila no.system a meli byste tam hostinu, raut i ubytovani na jednom miste.
Odpovědět
cajthamlova: my jsme si už Loveckou chatu rezervovali v listopadu, zdálo se nám to brzy, ale už v té době měli dva víkendy v červenci plné
Odpovědět
co se týká svatebního obřadu, tak ten jsme pořád odkládali, protože bych nevěřila, že pět měsíců před svatbou už neseženeme volný termín kolem oběda, nabízeli nám buď v 9: 00 hodin ráno a nebo až v 15:00 hodin. Tak jsem obvolala pět míst a nakonec jsem uspěla v Náměšti, no původně byli plány jiné, ale zase to beru pozitivně, nemáme to daleko ( cca15 minut) a jak píše martinamili, tak si myslí, že tam budou hezké fotky.
Odpovědět
holky když máme obřad v 11: 30hodin kdy máme pozvat kapelu a není blbé když bychom dělali tombolu hned po obědě, protože u nás jak se rozpijou a začne se tančit, tak už je pak tombola bezpředmětná :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?