Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
Yummy: maji hodne druhu slavnostich menu, ktery nemani myslim normalne na dennim jidelnicku, ale musis si to vyzadat treba po mailu. Maji I tradicni svatebni menu, my meli pasticku, chrestovou polivku, kureci roladku a peceny brambory a grilovanou zeleninu a desert byl italske tiramisu s jahodami. Kuchar a majitel se vymenil za lepsi. Vsem moc chutnalo. Jej esi mas mail. Tak snad jeste ty meny mam tak bych ti to preposlala.
Odpovědět
Tak jsem zjistila, že moje fialovo-růžová kytice asi nevyjde, protože prý šeřík hodně rychle vadne (sdělil mi to teď večer přítel a co si tak pamatuji, tak má asi pravdu). :-( Takže už mi ani odpovídat nemusíte, jelikož jdu zítra kytici přeobjednat, zřejmě zvolím skutečně něco krémovějšího a teplejšího. Jakou budete mít svatební kytici vy?
Odpovědět
Ahoj, holky! Chtěla jsem se zeptat, jestli některá nemáte zkušenost se salonem Váš Den v Litovli. Na netu se mi moc líbí jejich šaty, ale moc by mě zajímalo, kolik asi půjčení stojí a jak vysokou chtějí zálohu... Všem marodům tu přeji brzké uzdravení!!!
Odpovědět
Ahoj holky! Pridavam se do debaty, zrovna zacinam s planovanim svatby, na konec srpna - zacatek zari. Jsme terprve v prvni fazi, ale chci se zeptat, jestli mate nekdo zkusenosti se svatbou a hostinou v hotelu Akademie v Hrube Vode??? Taky by me zajimalo, jaky mate zhruba rozpocet svatby pro 70 lidi??? DIKY za napady a rady!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, tak me uz ta strevni chripka nastesti zase opustila. no.system: na zmineny salon v Litovli jsem slysela jen chvalu, ale osobne jsem tam nebyla. cajthamlova: Byla jsem na dvou svatbach na zamku v Namesti a 70 lidi se tam podle mne urcite nevejde! Ona ta mistnost je dost mala a kdyz se naplni mista na sezeni, tak ani stoupnout si poradne neni kam. Hrad Sternberk je pro 70 lidi vpohode, teda do kaple byste se asi nevesli, ale pokud to chcete venku, nebo v Hodovnim sale, tak to podle me neni problem. Kdyztak se zkus kouknout na jejich webovky, tusim, ze tam maji kapacitu jednotlivych lokalit zminenou. Pokud bys to tam nenasla, tak mi napis, nasla bych Ti to v jejich info-letaccich (my se totiz bereme prave tam).
Odpovědět
Profilova fotka
Denisa.ol: Díky, máme rezervovaná obě místa a potřebovala jsem se rozhodnout. Měla jsem také pocit, že 70 lidí se na Náměšť nevejde. Je tedy rozhodnuto pro Šternberk. Už jste byli na matrice zaplatit poplatek? Připadalo mi, že paní matrikářka na to moc nespěchá, ale trochu se obávám, aby ten termín opravdu dodržela. annavienna: V hotelu Akademie jsem ještě nebyla, ale dnes jsem mluvila s vedoucím. Byl příjemný a vstřícný, určitě mu zavolej a na všechno se poptej. V rozpočtu hodně záleží na tom, co všechno potřebuješ (kolik lidí na oběd, kolik na další raut/hostinu, kolik na přespání apod.). Počítá se kolem 1.000,-Kč na os :-( (Také mám podobný počet lidí a vůbec z toho nejsem nadšená). yummi: nabídku svatebních menu v Konviktu ti pošlu na ip. Už jsem se tam byla informovat, ale je to nad naše finanční možnosti. Každopádně menu vypadají chutně a jídla se dají libovolně kombinovat. Určitě si vybereš + ti udělají zdarma ochutnávku 2 vybraných menu ;-) !
Odpovědět
ahoj hoky, děkuji všem za reakce na svatební menu v Konviktu, oni nám ho poslali, nabízí i ochutnávku, ale ty názvy - člověk neví, co si ořed tím představit....tak jsem spíš myslela jeslti jste něco třeba někdy neprubly.... :-)
Odpovědět
Ahojky cajthamlova: Dik za tip, my jsme se tam uz byli ptat a s panem vedoucim jsme uz predbezne domluveni, je moc ochotny a taky hlavne vypada ze opravdu udela, co bude v jeho moznostech. Ocenujeme profesionalni pristup, protoze na vetsine mistech nam jen ukazali naducane album fotek, volne terminy a vic se s nama nebavili... Taky se nam libi, ze se tam da udelat obrad, na radnici, popr v Namesti me odradilo to masove oddavani- kazde pul hodiny jeden obrad. A u nas bude polovina hostu ze zahranici takze by bylo docela neprakticke vozit je sem a tam. Na kolik ti v Konviktu dali rozpocet ze je to nad tve moznosti? Jen pro orientaci, zatim jsem se setkala, ze chteli tak 1000 na osobu za jidlo (obcerstveni+obed + vecerni raut) + cca 700 za piti. K tomu jeste ta vyzdoba, kvetiny, saty, fotograf a tak.... Kazdopadne, jak to tak vypada, levna zalezitost to urcite nebude, ale s tim se jaksi pocita, ze :-)
Odpovědět
Ahoj holky, některá z vás vdaných se fotila v Olomouci na kašně - ;-) zdál se mi to super nápad, chci se na ně podívat ještě jedou, ale nevím, kdo z vás to byl, poradíte? Apropo jak jsi tam v těch šatech vylezla?
Odpovědět
Anna...: My měli 67 lidí (67 na oběd, 130 večer) na hotelu Prachárna a po všech stránkách úžasné. A cena nás docela mile překvapila-vlezli jsme se těsně do 1000 na osobu a to jsme opravdu vymýšleli-tedy co se týče jídla a hlavně pití. Je tam naprosto fantastická provozní, která zajišťuje tyto hromadné akce.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, ted o vikendu jsme nakoupili nejake drobnosti na svatbu jako kravatu, svicky, pro me 2 celenky. Shaneli jsme taky oblek, ale zatim jsme nevybrali. Taky porad nikde nemuzu sehnat boty. cajthamlova: poplatek jsme zatim jeste neplatili. Ptala jsem se jich, do kdy se to tak musi zaplatit a bylo mi receno, ze neni dany nejaky termin. Takze se spis snazime zaridit ostatni veci a az budeme vedet, ze na ten termin nam vse vychazi, pujdeme tam vyridit formulare a placeni. Ale zase rozhodne bych tam nechtela jit az tesne pred svatbou, to je jasne.
Odpovědět
retkap: Ahojky! Prosím Tě, s tou necelou tisícovkou počítáš za těch 67 hostů nebo za všech 130? Tzn. celkem 67000 nebo 130000? Díky za odpověď. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahojky neznáte náhodou p.Hrdličkovou ze Zikové v Olomouci.Dělá nechty a mám na ni několik rozporuplných referencí.Dík za odpověď
Odpovědět
Ahoj holky, přidávám se do diskuze a sdělování informací k přípravě svatby v Olomouci a jejím okolí, čeká nás to v září tohoto roku a počítáme s max. 70 hosty. Nemáte někdo zkušenosti s Loveckou chatou v Horce? Na webových stránkách mají moc pěkný sál, ale nevím, jak vaří a jaká je úroveň ubytvání. no.system: Do salonu Váš den v Litovili jsem volala, ceny za půjčení šatů se u nich pohybují od 6 do 8tis. V sobotu jedu zkoušet, tak zjistím víc. retkap: z hotelu Prachárna jsem dostala nabídku na hostinu a ubytování, ceny za nealko nejsou z nejnižších (např. 100 kč za litr džusu), proto mě dost překvapilo, že vás hostina vyšla 1000 kč na hosta, což je dost slušné. Můžu se zeptat co jste měli za menu?
Odpovědět
Ahoj holky, tak my jsme dneska blokli Konvikt a pan provozní na mě udělal velký dojem. Jinak já jsem se upsala svatebnímu salónu Ariana i co se týče účesu a líčení a zatím z nich mám velice dobrý pocit. Jinak teď řešíme květinářství - uvažuju o Schweitzerově ulici a svatebním dortu - Chválkovice či Horka. Poradíte? Mějte se ahoj T.
Odpovědět
Tak my máme zamluvenou restauraci Archa na Svatém Kopečku, také, zdá se, to vyjde 1000,-Kč na hosta (až se divím, když to tam je poměrně drahé). Yummynka: také mám šaty z Ariany :-) Ale líčení a účes jsem nakonec zvolila jinde, tak snad jsem neudělala chybu... Květinářství jsem vybrala naproti Prioru (Salon květin), byli milí, poradili a na kytici se mohu juknout večer předem, aby to kdyžtak mohli doladit přesně podle mých představ :-)
Odpovědět
Ahoj chtěl bych je upozornit,že pokud si vyberete šaty,které uvadí ag.VD z Litovle,tak budete zklamaní ,jelikož mají klamavou reklamu a z tech šatů tam mají max. 2.Jinak zkušenost špatná.Přítelkyně byla zklamaná. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, dnes jsem konecne sehnala svatebni boty, tak mam radost. zase jedna vec z krku... yummynka: Co se tyka svatebniho dortu, tak cukrarna v Horce je jedna ze dvou, o ktere uvazujeme. Mamka moji kamaradky si tam ted nechava pect narozeninovy dort na zacatek unora, takze pak budu vedet, jak jsou na tom jejich dorty chutove. Ja jsem se divala na jejich stranky, ale tusim, ze ceny tam nemaji uvedene. Ta mamka od kamosky si vybirala z katalogu primo u nich a rikala, ze ceny svatebnich dortu tam jsou az do 10 tisic...Ja bych kazdopadne chtela, aby ten svatebni dort byl krasny na pohled, ale taky dobre chutnal. Pak dam vedet.
Odpovědět
Profilova fotka
mmersi: na Loveckou chatu jezdime casto v lete, je tam moc prijemne okoli a je to idealni zastavka treba kdyz se jedem projet na kole...Mne prijde, ze tam delaji spis zverinove speciality nez "normalni" jidla. Ale mozna ze maji i nejaka bezna svatebni menu, chce se to zeptat primo tam.
Odpovědět
mmersi: Moc děkuju za informaci. Já už tam dnes taky volala a jsem objednaná, ale až na později. Nemám teď vůbec kdy tam dojet. Takže budu ráda za jakoukoliv zprávu - jsem opravdu zvědavá, jak budeš spokojená. Přeju příjemné a hlavně úspěšné vybírání!!!
Odpovědět
Ahoj, holky! Chtěla jsem se zeptat, jestli některá neznáte dobrou manikérku. Chtěla bych si na svatbu nechat udělat nějaké pěkné nehtíky a nerada bych šla někam naslepo - bůhví, jak by to pak dopadlo. ;-)
Odpovědět
no.system: Vybírání šatů se odkládá na zatím neurčito :-( V dnešním mrazivém dnu nám odešel starter v autě, takže se tam nemám jak dopravit. Tak uvidíme, kdo je navštíví dřív :-)
Odpovědět
mmersi: Každopádně si dáme vědět. Jsem zvědavá. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky nevěsty a mladé paní :-) tééda tady už jsem tak dlouho nebyla ;-) mi to nedalo a musela jsem juknout a pozdravit :-D nevěstám krásné přípravy :-) hned bych si to zopákla :-D
Odpovědět
Ahoj Many :-) a jak se vam dari? uz jsi tady opravdu hoooodne dlouho nebyla ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky zezul - suprově ,malej měl už teď 20 měsíců :-D a v létě se dáme do druhýho :-D a co vy ;-) je už mimi na cestě nebo dokonce na světě ;-)
Odpovědět
teda, tak vy uz mate i naplanovane druhe jo? tak at se vam rychle zadari ;-) u nas neni mimi ani na ceste, ani narozene :-D jestli vubec nekdy, tak za hooooodne dlouhou dobu :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aha, tak to si ještě asi hodně mlaďoučká,že :-) teda mně už ty roky utíkají :-D :-D tak chci druhý teď a hlavně ať nejsou moc od sebe, teď budou 3 roky, tak akorát :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jééé co to tady vidím za diskuzi od Litovli - to myslí Váš den ;-) - kikina-janik tééééééééda já od nich měla šaty a byla jsem velice spokojená ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) se vším ;-) ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
no 24 za pul roku, tak to je jeste malo :-D a chtel bys zase klucika nebo bys ted radeji holcicku?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?