Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
pekny oblek se da koupit u koutneho v prostejove
Odpovědět
Profilova fotka
od Koutnyho ma mm vesticku x-) a obleky Marks&Spencer, ale ten je nejbliz asi Brno a Ostrava.. Bou, jak se jmenovala ta tvoje kosmeticka? ta byla fajn.. :-) no a pekne at na tebe vlezou... uz me nebavi byt furt jedina tehotna v rodine...:-D
Odpovědět
Ahojky holky...díky majatob jse tu. Potřeboval bych od Vás pár tipů na svatební hostinu pro cca 75 hostů. Přemýšlela jsem nad Vsiskem "U Facků". Máte někdo zkušenost???? Děkuji předem :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
preceo :-D tak snad sem brzo nekdo zavita, ja moc neporadim, v Olomouci jsme se nebrali :-D :-D :-D
Odpovědět
Zdar holky, ja musim vynachvalit hotel Zamek ve Velke Bystrici. Obsluha vyborna a jidlo taky a velmi prijemne nas prekvapila celkova cena :-) Ve vsem nam vysli vstric, povolili nam vlastni vino a slivovici, nealko napoje tam nemeli vubec predrazeny a pan majitel profik, fakt maximalni spokojenost.
Odpovědět
celkem jsme meli cca 80 lidi.
Odpovědět
jo, jinak pan majitel ze zamecku je trochu sveraz, ale pak tam vsechno slapalo paradne. Zalezi, co kdo ocekava, my jsme chteli velkou svatbu a velky prostory, ale konvikt nebo bystrovany bychom nezaplatili, pac manzelova rodina se nepodilela na financovani a my nechteli cekat nevimjak az na to nasetrime.
Odpovědět
rosi a co nejake foto do albicka, bude? :-)
Odpovědět
zezulicka - casem mozna, ale nejak se nehrnu si to sem davat verejne :-)
Odpovědět
no ja se ti ani nedivim :-D jsem na tom stejne, proto mam v albu takove fotky, jake tam mam :-D :-D
Odpovědět
Moc děkuji za tipy a pokud se tu najde ještě někdo,tak pisněte zkušenosti :-) ;-)
Odpovědět
preceuska: zas takovej vyber na velky hostiny v olomouci nemame, jak psala rosi: zamecek v bystrici, semiramis v bystrovanech, my meli konvikt a taky max spokojenost, jeste me napada archa na kopecku, ale k te sem nejak lasku nenasla, pak mozna jeste hotel akademie v hrube vode ti maji party stan, kousek od bouzova je myslim hotel kozov, jinak me uz nic nenapada. a co vy? uz vdane pani? jak se mate?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoooj holky,je, tam máme další přírůstek - gratuluji x-) holky,to ja pořád škola a stavba..už se těším, až bude ta největší dřina za námi, teď se betonují podlahy a můj manžel je tam furt, já jsem pak pořád v práci nebo se učím, pak ve škole, práci pořád novoty a celkově..achjo..to je práce a starostí..Ale prkno jsem nakonec sehnala, je obrovské, široke 46cm - super a musím se přiznat, že se i hezky dá složit..ale do auta to byl horor dostat..ale nakonec jsem ho sehnala v tescu a bylo v akci kolem tisicovky..z dvou tisic..takze spokojena:-))))a pořád mám před sebou vymýšlení kuchyně, barvy kachliček atd..což už budou takové sladké tečky:-)))a mimo..taky už bych si dala říct..nejsem nejmladší..ale chceme to všechno v klidu dodělat...Mejte se moc krásně, ať se daří:-)
Odpovědět
Soni a kde stavite?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,stavíme v takové malé vesnici mezi PV a Vyškovem...já jsem celý život žila na vesnici a manžel taky..jsem ráda, že máme domeček, v bytě a ve městě bych si asi nezvykla..ale je to věc názoru a co má člověk rád...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, hlásím se mezi vás :-) .Plánuju svatbu na červen, zatím jsem v začátcích.Je super, že se tady člověk dočte spoustu užitečných věcí. Těm co už jsou vdané moc gratuluji, a těm co plánují...trpělivost, však my to zmáknem ;-).
Odpovědět
Zdravím všechny nevěsty a vdané. Preceouska: Připojím se k tipu na hostinu-my jsme ji měli na hotelu Prachárna, vše bylo úžasné, ale hostina max do 65-70 lidí (kapacita restaurace). Je tam nádherné okolí (to mi chybělo třeba ve Velké Bystřici), úžasný personál a hlavně skvělá provozní, která myslela na všechny podrobnosti včetně barvy ubrousků. Dovolili nám vlastní slivovici. A na to kolik jsme měli lidí, nás nakonec docela příjemně překvapila i cena (vlezli jsme se v průměru do 1000 na osobu). A ještě musím všem doporučit salon Váš Den v Litovli :-) a fotografa Lukáše Navaru-je sice dražší, ale fotky je jediné co člověku ze svatby zůstane...s vyjímkou manžela :-)
Odpovědět
bou: vdane pani se maji dobre! jedna otevrela kavarnu na hornim namesti v olmiku, takze nestihla ani svatebni cestu a prakticky se nezastavila od svatby!!! :-) a to to byly vcera presne dva mesice!!! :-)
Odpovědět
wow a ktera je to kavarna, ze bych zasla otestovat? :-D jinak posilam odkaz na fotky :-) (neprofi) http://www.facebook.com/album.php?aid...
Odpovědět
Rosi super fotky!! ;-) byla jsi moc krasna nevesta ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,rosi, krásné fotky...blahopřeji...Marti..tak kavárna v Olomouci, to teda napiš, kde, třeba se někdy přijdeme mrknout?A máš tam prodavačky nebo jsi sama šéfová i obsluhující? a kolikpak máme nově nastávajících maminek? :-) já si musím na miminko ještě počkat, nejdřív musíme dodělat domeček..teď vybíráme kuchyň a řeknu vám,to jsou pálky, to je mazec:-(Mějte krásné dny S.
Odpovědět
Ahoj holky tak se také přidávám k olomouckým nevěstám. Termín máme 10.7.2010. preceouska: zkus Loveckou chatu v Horce nad Moravou nebo Autodemont také v Horce - tam už jsme se byli podívat a vejde se tam až 100 lidí, je to tam hezké, ale chtěli jsme něco, kde můžeme být i s naším pejsanem, proto se jedeme o víkendu podívat na tu loveckou chatu ( slyšeli jsme jen samou chválu tak uvidíme jak pořídíme). soniccka: to Vám závidím, že už jste tak daleko, my také stavíme, ale doděláváme teprve základovou desku no řeknu ti dřina jak blázen, já když tam pomáhám, tak večer ležím v posteli a jsem úplně mrtvá, no už aby to bylo vybírání kuchyně..... :-D , ale to si ještě počkáme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooooj, chtěla jsem Vám popřát krásné a pokojné vánoční svátky a moc si užijte/užijme ty první manželské :-) S.
Odpovědět
ahoj soni, jsem sama sefova, obsluhující prodavackauklizecka v jedne osobe :-) zatim nemam na zamestnance, od noveho roku mi bude pomahat mamka a mam par brigadniku, ale jinak nikoho. sidlim na namesti v OL a kazdou sobotu (ctvrtky) jak slysim zvony a troubit auta, tak si vzpomenu na svuj den D - ach jo, to rychle leti - uz 3 mesice jsem pani :-) terce gratulujeme k terminu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, po hodne dlouhe dobe jsem zase tady. Konecne jsme se svatbou trosku pokrocili. Vybrali jsme termin a misto obradu, mame predbezne rozmyslenou restauraci, prstynky se vyrabeji a jinak pribyly nejake drobnosti jako samodrzici puncochy nebo par veci na vyzdobu. Taky mam domluvenou kadernici, ale zkouska ma probehnout az v dubnu. Jinak vsem preju krasny svatecni cas!
Odpovědět
Tak my to máme v Hranicích ,,Na Staré Střelnici,, vše na jednom fleku, což je super...je to tam sice trošku dražší, ale myslím, že to stojí za to ;-)
Odpovědět
Zdravím všechny přítomné nevěsty. Zrovna s budoucím manželem (nezní to skvěle? ;-) ) řečíme místo naší hostiny. Chtěla jsem se zeptat, jestli nemáte některá zkušenosti s restaurací Podkova v Olomouci - klidně i jen z doslechu. Jakákoliv informace pomůže. Na první pohled se nám tam docela líbí, ale jistota je jistota. Moc děkuju a přeju krásný večer. :-)
Odpovědět
no.system - tak to vůbec netuším, ani kde to je:), ale je pravda, že bydlím v Olmiku krátce, zeptám se přítele jestli to náhodou nezná, ale pochybuju. V které části Olmiku to je?
Odpovědět
misonulka: ahojky. je to v centru, kousínek od letního kina...
Odpovědět
Ahoj holky,nemate nekdo kontakt na dobrou kadernici a kosmeticku z OL?? Ptala jsem se u jedne,ale chce 1200 kc za uces bez umyti vlasu coz se mi zda fakt dost. :-S
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?