Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
hahaha, me zas nutil asi 10 min cibulovy krouzky, tak sem byla lehce neprijemna a pak uz se na me ani nepodival :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ty jsem nastesti nemela, ale topinka byla dobra, na tu jsem mela chut taky :-D ja jsem vlastne mela chut uplne na vsechno :-D :-D :-D no co, vsak zivim dva, ze jo :-D a uz jdu konecne uklizet dokud prdola spi!!! :-N
Odpovědět
halo zdravim do olomoooca, mam par fotek v albu, postupne budu pridavat - mam je velky a musim je upravovat a neni casu ach jo, ty vdane zeny maji zivot!? :-)
Odpovědět
AHoj holky, hlasim se mezi vdany, probehlo to paradne a musim moc pochvalit cukrarnu v Přerově (super zakusky za bezva cenu) a hotel Zamek ve Velky Bystrici - jidlo meli uzasny a skvely personal, takovej jsem jeste nikde nezazila.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holčiny,tak se po dlouhé době ozývám,koukám co se tu změnilo. Zdravím Bou a Maju! Já jsem ještě stále celá :-D ,ale dáváme tomu tak týden a je to :-D. A taky gratuluji všem mladým paním a hodně štěstí!
Odpovědět
Ahoj katus!!! jeeeee uz jen tyden? ses na konovi? pak musis pridat obrazek :-D jak jinak? uz se tesis az to budes mit za sebou co?
Odpovědět
ahojky Zuzabra můžu se tě zeptat kolik jste dali za svatbu v tom horizontu?teda prý je to tam celkem drahý ta hostina a tak vůbec?díky moc moc..
Odpovědět
ahojky bou a máji....děkujííííí moc za rady ten konvikt musím omrknout nikdy jsem tam nebyla takže fakt nevím ako to tam vyzerá :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Bou: jj jsem tam,těším se moc,už je to takový docela náročnější :-D ,jsem jako velryba :-D
Odpovědět
petrasek009: volala jsem do Horizontu a pán mi řekl, že se obřad pořádá první sobotu v měsíci a možná po domluvě na matrice v Olomouci byste mohli mět obřad i jindy, jinak cena obřadu je tento rok 4000,- Kč, ale příští rok už to bude 6000,- Kč a svatební hostina nevím, protože tu plánujeme někde jinde.
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko nevestinky a mlade panicky :-D katus, ty jo, tak ty uz budes kazdou chvilkou aj maminka, moc drzim palce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
terca07: Ahojky my měli svatbu v Horizontu,tedy jen obřad,ale nádhera,fotky krásný,zkrátka všechno byly jsem moc spokojení a vyšlo to jak jsme chtěli.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Maja: Achojky,děkuji:-)
Odpovědět
Ahoj holky, jsem čerstvě požádaná a začínám plánovat, bohužel nejsem absolutně plánovací typ a docela se toho bojím. Potřebuju poradit. Chtěla bych někde, kde to není jak na běžícím pásu. Líbilo by se mi to venku, problém je ale v počasí, co když bude hnusně? Nejlepší by bylo u nějaké pěkné restaurace, která má i prostory na oddávání a zároveň by tam byla hostina. Dočetla jsem se, že něco takovýho je snad ve Velké Bystřici, znáte to? Holky prosím poraďte, kde je krásný místo k oddání. Dík moc
Odpovědět
gabri; spis v akademii v hrube vode, nebo horiront v bystrovanech ;-)
Odpovědět
ahojte holky, dneska slavim prvni vyroci! jsem presne mesic vdana :-)jak se mate?
Odpovědět
Ahoj holky, taky bych se ráda "vetřela" mezi Vás. :-) Svatba mě čeká sice až v červnu, ale není nad to si alespoň ty základní věci naplánovat dopředu. A tak mám na Vás jeden dotaz. Máme mít obřad v obřadní síni Olomoucké radnice, ale jestli jsem vše správně pochopila, nabízejí jen hudbu hranou na housle a varhany. A my chtěli s přítelem vlastní, dokonce jsme si už vybrali písničky a chtěli si je vypálit na CD a přehrát... Ale prý bychom si museli obstarat vlastní přehrávač a já si nějak neumím představit malinkatý kazeťáček na tu poměrně velkou místnost. Nemáte někdo zkušenost nebo alespoň info z doslechu, jak se v takovémto případě zařídit? Moc díky...
Odpovědět
ahoj no system, no já byla kolegyni z práce na radnici a taky měli nachystanou hudbu vlastní na cd jenže jim jaksi nikdo ani neřekl, že tam není přehrávač....ta hudba co tam hrál ten dědula bylo přímo hrůzostrašná...něco na témo počkej ať si vzpomenu jo ...už vím stín katedrál, ave maria a takový ty pohřební smutný písničky fakt si nemyslím, že by to malej cd přehrávač neutáhl. Určo je to lepší varianta a hlavně je tam ticho takže hudba určitě slyšet půjde to si myslím nebude problém dáte volume na max a je to:-) ale hudbu určo vlastní :-) mě ten zážitek odradil od svatby na radnici....ale tím tě nechci nějak odrazovat...to néééé...každý má na to svůj názor...tož tak!
Odpovědět
Profilova fotka
no.system: Ahojky. Já měla svatbu na radnici letos v dubnu a žádnou aparatůru tam opravdu nemaj a ani netuším, jak by to s tím kazeťáčkem bylo... To by si měla lepší se zeptat přímo jich tam. Jinak musím oponovat petraskovi. My si vybrali písničky z jejich seznamu a i když ti nezahrajou nic moderního, tak to bylo dle mého názoru zahrané krásně. Měli jsme klasický pochod, ave mariu a yestrday a byli jsme naprosto spokojení a řekla bych, že ty varhany tomu dodají i takovou zvláštní mrazivou atmosféru. Za nás prostě spokojenost.
Odpovědět
no byli na svatbe na radnici tedka v zari, a abych rekla pravdu tak ani nevim co hrali, meli urcite vybrano z jejich seznamu a asi to zas tak hrozny nebilo pac bych si toho urcite vsimla, svatbu meli peknou dojemnou a pan oddavajici byl moc sympaticky, dustojne pusobici starsi pan a u proslovu sem si i zaplakala, no ja bych asi rvala i kdyby tam pes stekal , takze na to nedej :-D ale proslov v porovnani s ostatnima necirkevnima svatbama mel opravdu moc peknej. Jediny co mi prislo takovy trochu divny, ze to bylo hrozne rychle oddbity, 30 min tam a ven, ale mozna to bylo i tim, ze to byla snad prvni svatba na ktere jsem kdy byla kde nevesta hned jeste pred obradem cekala s ostatnima, tak v tom nebylo zadny ocekavani a napjeti az se nevesta vynori, tak to pusobilo ze se vsichni nahrnuli a zase vyhrnuli, ale jinak to byla pekna svatba x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, po dlouhé době jsem zase nakoukla...se přiznám, že mi to povídání s vámi moc chybí...My jsme teď pořád na domečku a makáme, makáme, abychom toho do vánoc co nejvíce stihli a na jaře se mohli nastěhovat, je to nádhera, jak to roste doslova pod rukama...jsem nadšená...Jinak práce, škole, bojuju na všech frontách...a sobotu jsme dostali fotečky od kamaráda,co nás fotil a jsou nádherné, zkusím je dnes přidat do albumu...já jsem nadšená..tak ráda na ten den vzpomínám...ale už mám obyčejné starosti, jako sehnat nejlepší žehlící prkno (by jste se divili, jaký to může být problém:-(a takové drobnosti do domácnosti) Holky, změnil se vám moc život po svatbě??? Já můžu říct, že jsem šťastná pořád a je fajn, když mi manžel řekne ženooo, jsem doma :-)))))))))))
Odpovědět
soni: hahaha o zehlicim prkne mi povidej :-D se me si tedka dela mazza srandu ze sem jak stra zenska, hackuju, pecu uklizim... jinak taky bojuju ve skole, praci, je toho hromada a na nic moc casu. Zivot se urcite zmenil, mame za sebou 2 mesice spolecneho bydleni v nasem prvnim byte. i vztah se zmenil, je to takovy vic intimnejsi a blizsi. No ja sem stastna jak blecha v kozichu, momenty sice taky mame, ale to je normalni !!!
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky :-) píšu vám zprávičku o Kátě ;-) Nicolka už je na světě :-) měří 50 cm a váží 3,65 kg :-) narodila se ve 2.17 :-) nevěstám pěkné přípravy ;-)
Odpovědět
gratulujeme katusce!!! zavidim! i my chceme mimi, ale cekaji nas jeste jine povinnosti (otevrit kavarnu a dodelat bydleni, chceme bydlet uz na vanoce v novym, tak litame od rana do vecera, a to si jeste odskocim na par dni v tydnu do skoly...), tak snad na podzim zacit vozit kocar :-) jo a tak teda reknete, jaky je dobry prkno,taky si chci poridit...je to s tim jakoze hlinikovym povrchem fakt tak dobry? a je lepsi vetsi, na kterym se bude dobre zehlit a nebo mensi, ktery je lip skladnejsi? bou: taky se tesim, az upecu prvni kolac v nove troube :-)
Odpovědět
jo a travim tedka dost sobot na hornim namesti a jak tak slysim ty auta houkat na poledne, tak je mi to lito, ze ja uz nejsem zadna nevesta ;-( ale mam hodneho manzela :-)
Odpovědět
kato , taky moc gratujuju!!!! az pridas fotky sem nebo na konika tak nam dej vedet!!!
Odpovědět
to me to tedka taky bere, a manza by neprotestoval, letos koncime skolu, tak jak bude mit praci jistou tak byseme se mohli zacit pokouset, coz doufame bude nejpozdeji okolo velikonoci. Ale ja si ted vymyslela ze chci udelat jeste jednu vysku a aby to melo cenu tak bych se tomu musela poradne venovat. Tak my dal na vyber bud mimi nebo kariera, no kariera zatim vyhrava. tak uvidime jestli se neco zmeni do konce skolniho roku. jinak sem nakonec prkno dostala a muzu vam holky rict nekupujte malou mrchu i kdyz je skladnejsi a taky ne uplne neco nejlevnejsiho, nadavam pokazde kdyz to vytahnu a pac manza musi nosit kosile na praxi, tak je to docela casto, tata si koupil takovou velkou stabilni kravu asi za 1500 ale holky to je pozehlenicko, vubec se to neda srovnat. :-D :-D :-D a o troube ani nemluvim, mame takovou starou kraxnu, ale rikam si jeste 8 mesicu nez se zas budem stehovat a Buh vi kam, tak to nema moc cenu resit. marti: taky si obcas rikam, ze bych si ho vzala znovu, je to super byt nevesta co?
Odpovědět
Profilova fotka
jeee, tak kata uz ma mimi, gratuluju x-) x-) x-) peti az tak te to bere??? hm, hm, ze by bratranek nebo sestrenicka pro nase dva budulinky? x-) x-) x-) x-) x-) prkno co nejvetsi a nejstabilnejsi!!!!!! jak psala bou, tatka ma velky a je super, ja mam zeleznou malou potvoru a uz se tesim az ju vymenim :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, holky potřebovala by jsem toto info - kde v Olomouci pronajmout veterána, kde sehnat pěkný oblek, kosmetičku aaaa ještě jsem chtěla něco a to jsem zapoměla :-N kdyžtak prosím IP,děkuji ;-)
Odpovědět
no bere , nejak na me ty matersky pudy dou :-D :-D :-D ale jeste to aspon rok musim vydrzet, si rikam :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?