Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
A díky holky moc za přání..Zdenuli - jsem na tom úplně stejně, pořád prohlížím fotky, ještě ale nemám od všech a na DVD zatím čekáme..foto od fotografky bude snad v pátek....tak uvidíme..
Odpovědět
holky nas to uz ceka v nedeli, vcera jsme s maminkama planovaly posledni vychytavky - snazime se do posledniho puntiku :-) tak strasne se tesim az jsem z toho nervozni! a to jsem az do ctvrtka ve skole!!!snad budeme mit hezke pocasi....novomanzelkam gratuluji! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak konečně mám čas na PC, ale jen chvilku. Taky bych chtěla popřát všechno nejlepší do nového společného života soničce a retkap!!!!! ;-)
Odpovědět
soni: krásné fotky, vypadáš na nich fakt úžasně, supr kóča ;-)
Odpovědět
Zuzabra - nemeli jste se puvodne brat v tom altanku na flore? jinak gratuluju vsem, byly jste krasne nevesty ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, díky moc za pochvalu, postupně přidám fotky...ve čtvrtek odjíždíme do Paříže a už se i cítím lépe..tak to snad bude vše OK, počasí má vyjít:-)) marti:gratuluji a až se tu ukážeš..těším se...
Odpovědět
uz jen netrpelive cekame na fotky:-) strasne to rychle uteklo, ale bylo vsechno moc krasny!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, Zezul: měli, jenže k tomu atlánku přestěhovali během roku tu hospodu včelky a Toi Toiky, takže jsme si řekli, že to uděláme u rybníčka, jenže tam není stříška, tak jsme si to chtěli nechat jako suchou variantu a kdyby pršelo tak ve skleníku, jenže podle radnice to nejde ikdyž ty dvě místa jsou od sebe kousek, takže kdyby pršelo tak nás tam neoddají, tak jsme chtěli do skleníku, ale tam jsme se celkem zhrozili nad tou cenou (já je chápu kdyby tam někdo něco zničil, tak je to málo) ale 5000kč za 55lidí, kteří by se tam ani snad nevešli a skoro nic by nám nenachystali, se mi zdálo docela dost, v Horizontu byli bez problémů připraveni na oboje varianty a za 4tisíce jsme měli všechno včetně hudby a v nádherným prostředí, co už škoda toho altánku, vybrali jsme si špatnou dobu kdyby jsme se brali za rok nebo dva tak to tam mohlo projít, ale zase bez té Aleji 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
martinamili: Gratuluju manželko! Tak to se taky těším na fotky v Náměšti museli být krásný a svítilo sluníčko ne?
Odpovědět
aha ;-) tak hlavne ze vam to tak hezky vyslo ;-) v tom horizontu to stoji jen 4 tisice? nekde jsem cetla, ze je to tam mnohem drazsi.
Odpovědět
zuzi a holky, bylo tam kraaasne, slunicko svitilo jako dneska. byla jsem se projit rano se psem a videla jsem zamek po ceste (bydlime jen kousek odtud). byla to fakt nadhera. jen to rychle uteklo a jsem uz tyden pani :-) fotky samozrejme dam, jen najit cas. snad dneska nebo zitra vecer vsechno klaplo tak, jak melo, absolutne bez zadnych zadrhelu, az jsem si rikala, ze to snad ani neni mozny. jestli budeme mit takove stesti jako v den nasi svatby, tak budu nejstastnejsi zenska na svete :-)
Odpovědět
Ahoj holky, nevite nahodou, kde by se v Olomouci daly sehnat puncochy ve spreji? Nejak nemam odvahu objednavat pres net... A v Ol se porad moc nevyznam...
Odpovědět
Článek se načítá
kde se prodavaji puncochy ve spreji nevim, ale spousta holek tady psala, ze to pak pousti barvu a spini saty, tak pozor na to ;-)
Odpovědět
Jeej, fakt? Tak to si budu muset najit, ja jsem na to slysela jenom same pochvalne ody. Diky, jeste to tedy zvazim =-) Brala jsem to jako alternativu, protoze za prve chci mit ovetreny boty a za druhe, muj drahy nema rad silonky-jakoze na dotek, na omak, nebo jak bych to rekla. Ja to nechapu, ale on na to upozornuje pokazde, kdyz je mam na sobe :-D
Odpovědět
astra: tak bez bez silonek, vzdyt na tom vubec nezalezi, stejne ti nikdo koukat nebude :-)
Odpovědět
Jóó, asi to tak udelam... Ja jen pro ten pocit skrytych nedokonalosti ;-)
Odpovědět
navic budete mit srpen, ja jen kdyz si predstavim jaky mi bylo v lete horko a jak sem se potila jeste predstava silonek je skoru hruzostrasna, ja koupila samodrzky, ale jen ta predstava a do otevrenych botu uz vubec, neboj ono to moc sem tam prozivame :-D ja vyvadela kvuli uplne vsemu a hromada veci dopadla uplne jinak, az se ted divim nad vsim cim sem se zamyslela :-D
Odpovědět
bouncing: To mas pravdu, ze vyvadime a nakonec je vse uplne jinak - u me to bude stejny. ;-) Ale docela se na to tesim, az se v parnem srpnu zamyslim a zaklepu si na celo, jak me mohlo napadnout vzit si silonky. Anebo budou padat trakare a ja si budu klepat na celo, proc jsem si nevzala puncochy a zavreny boty :-D
Odpovědět
astra: to k tomu patri :-D ja sla bez silonek a v zavrenych botech, jen sem je nemela dost proslaply a po obradu sem mela dost, tak uz ze sine jsem odchazela na boso :-) musim podotknout ze sem vybirala jak diva jen ve svatebnich kolekcich aby to bylo opravdu ono :-D segra zase na svoji mela sandalky na 12 cm podpadku a trakare zrovna padaly, ani na destnik nepomyslely, ale zase meli dobryho fotografa, kterej vseho toho vyuzil na super fotky.....
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky,svatební cesta byla úžasná a Paříž nádherná..a už jsem zpět v pracovním procesu..už mám foto od fotografky, jak se k tomu dostanu, šoupnu je do albíčka..Krásný den...Astraia7 já jsem si koupila samodržky, pak klasické silonky, měla jsem napůl otevřené boty a vydržela jsem v nich, než jsem si po focení obula svoji nejoblíbenější obuv - žabky, koupila jsem bílé a silonky sundala a bylo...:-)))
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj astraia7, prosím, můžeš mi říct, co je to za restauraci, nebo penzion, který máš na fotce v albu? Moc se mi líbí ;-) . Díky Lovelylady
Odpovědět
ahojky nemáte někdo zkušenosti s Akademií v Hrubé vodě a popř. také s Horizontem v Bystrovanech??díky moc...zajímá mě hlavně cena, kvalita služby...zda si můžem dovézt vlastní alkohol apod....popř. kde je to poměrně levné,ale dobré...?kolik Vás vyšla celá svatba plánujem se pro max 50 lidí vlízt do max 100000!!díkec moc...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte :-) petrasek, na to se zeptej bouncig, ta to poctive projela vsechno a ma prehled :-D a vlizt by ses mohla ;-)
Odpovědět
maja: hahaha :-D :-D :-D petrasek: hruba voda, nevim jestli se vlezete do restaurace a kdyz kolik vam zbyde parkete je otazka, nabydnou vam zadarmo stan, coz by se mi libilo ale bohuzel byl potistenej reklamou na pivo coz nam nevonelo a ve vnitr interier nic moc. Bystrovany jsem mela zamluveny, ale nebyla sem uplne nadsena, ve vnitr to hraje vsema barvama, venku pekny, ale v arboretu hned vedle budou celej den trajdat lidi, minimalni utrata je 70 000 aby ti zavreli restauracku, ale obrad tam jde udelat taky tak by to slo do minimalni utraty, na menu maji divny kombinace jidel, v akademii se mi menu zdalo lepsi. A ted muj vitez :-D , tralaaaa: samozrejme Konvikt, kdybych se vdavala znovu tak hostina bude znovu tam, nadherny, elegantni s hromadou venkovniho posezeni a zahradou na hradbach nad michalskym vypadem, nezapomenutelne. Jidlo, personal a domluva na 1* K tomu ti muzu napsat slohovku, kdyby te cokoliv zajimalo klidne pisni do ip. Zalezi, jakou svatbu nebo jaky styl mas na mysli. Jeste mezi me favority patri vila primavesi - to byli moje top two.
Odpovědět
Profilova fotka
bou, no vidis, mela jsem pravdu,ikdyz mi bylo jasny, ze skoncime u konviktu :-D co tak ponocujes? pises ukoly? :-D :-D :-D
Odpovědět
ale Lea je v praci, a nejak se mi samotne nechce, i kdyz bych se konecne vyspala bez toho abych mela loket ustavicne v usmevu.... no vsak vsichni vyme ze sem zatizena, ale rekni, vsak ste to objizdeli s nama.... jeste me napadl ten zamecek v bystrici, ale to se mi zdaji ty bystrovany aj huba voda trochu lepsi....
Odpovědět
Profilova fotka
no je fakt, ze konvikt byl proste uzasnej x-) no hrubou vodu jsem nevidela, tak nemuzu posoudit, bystrovany se mi libily, ale ty cizi lidi kolem...to je na prd. zamecek se mi vevnitr docela libil a pristi rok uz aj to leseni zmizi..tezko rict, jeste ze jsme nemuseli vybirat :-D :-D :-D ja tak rada jezdim k tchyni x-) cpu se cukrovim co nam nabalila, to je dobrotaaaa x-) x-) x-)
Odpovědět
zamecek, ta restauracka kde sme byli je ta nejhezci cast,.... ale s panem vedoucim bych se asi nebyla schopna domluvit...
Odpovědět
Profilova fotka
no ten byl takovej divnej... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja mela takovou chut na kafe a vzdycky me obesel a nenabidl :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?