Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte nevestinky :-) dloouho jsem tu nebyla... :-N katuskaa, jak je maminko? v kolikatym tydnu uz ses? :-)
Odpovědět
cau majatob! mas krasny album svatebni, uplne nadherna prirozena nevesta x-) x-)
Odpovědět
zdeni, gratuluju k svatbe, nadherny fotky a moc vam to spolu slusi :-) je videt, ze jste si to uzili super :-) x-) koukam, ze mate hodne podobny prsynky, jako my :-D
Odpovědět
Profilova fotka
rosi, dekuju :-) ja jsem ani necekala, ze ty fotky dopadnou tak dobre...fotograf-kouzelnik udelal z opic kanarky :-D co ty? jak se tesis?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,ruru:diky moc za mailik..uz na tom pracuji..Zdenuli:bomba fotky, ze z nich cítit to štěstí a pohoda - nádhera,ještě jednou gratuluji...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, moc děkuji za gratulace ;-) Už balím na svatební cestu....zítra odlétáme....jupíííí!! Už se strašně moc těším, na to....jak budeme spolu a jak si odpočineme... Zatím se mějte a všem, co to čeká...zááááávidím :-)
Odpovědět
majatob - ale nepovidej, sem te videla aj na fotkach bouncing a kóča seš :-D ja se tesim uz docela, vsechno se zacina pekne zarizovat (no, pravda pritel dela vsechno a ja se ucim), takze pohoda, rozdeleni roli jak ma byt :-D zdeni, tak tu svatebku ti teda megazávidím! my pojedem až někdy kdoví kdy´, možná měsíc po svatbici by to mohlo klapnout, mam tem nejaky volno v praci :-D
Odpovědět
ahojky, chtěla bych se zeptat jestli nevíte o nějaké hezké restauraci nebo spíš penzionku nebo hotílku v olomouci, kde by jsme mohli mít svatební hostinu. No hostinu, spíš to bude taková večeře jen ve 4 (svatba bude hodně malá) no a chtěli by jsme tam pak i přespat. tak kdyby jste mi mohli poradit o něčem pěkném a kde dobře vaří, na internetu jsem si našla, že v olomouci je penzionek a restaurace garnet tak nevíte o tom něco?na fotkách to vypadá docela pěkně.
Odpovědět
maja: jen z vas dvou, uboha sestra na vsech fotkach ( a bohuzel nejen na nich) vypadala jak bohyne dojnosti :-D :-D :-D rosi: uz ti chybi jen mesic co? jak ste na tom? zdeni: taky se pridavam ke gratulantum, jdu omrknout album :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak já v sobotu..už mám dovču a musím všechno dokončit..snažím se být v pohodě a nestresovat..teď v sobotu jsem měla rozlučku..naprosto luxusní záležitost..chvílema jsem napočítala přes 70lidí a kdyby přišli všichni,počítám, že bych nás fakt bylo 100:-))))ale všeho bylo dost a pařilo se do ranních hodin..krásná akce..sice teď ještě hledám hlas, který mi někam utekl..ale už se můžu v klidu(snad) připravovat na svatbu..joo a dostali jsme koňa:-)))houpacího..paráda..dětičky se na něm střídaly, moc se jim líbil..a když jsem se ptala, proč koňa, tak prý chtěli čápa, ale toho nesehnaly:-)))holky moje..bylo to skvělé...Tak mi držte palec, ať máme počasí a vše se vydaří...
Odpovědět
hmmm tos mela paradni rozlucku, to me to vsichni odmitli (teda spis odmitly) a nebo se vubec neozvaly. a na svatbe zrusilo ucast uz 7 lidi (40 bylo puvodne), mezi nima i rodina, tak mam smisene pocity :-(
Odpovědět
ale jinak se tesim, zkousela jsem si jeste jednou saty a trochu jsem shodila a jsem opalenejsi (uz jsem byla odvolana z pozice reditelky vapenky :-) ), tak jsem se libila i sama sobe :-) trochu. nejvic se tesim asi na zenicha, jak mu to bude sluset a na cukrovi, jak nam bude chutnat :-) jinak jeste je potreba koupit tyl a organzu na svatebni auta a udelat jmenovky na stoly, trapne se rozloucit se svobodou a hura do manzelstvi :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
cutebabe: nene,svatbu nám fotil Prošvic,ale trochu ho znám a je fakt dobrej
Odpovědět
Profilova fotka
majatob: Ahojky,no už se to blíží,jsem ve 32.týdnu. Tak si doma pomaličku uklízím a už jen čekám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky,nenechavejte mě tu samotnou..já už v sobotu...dnes jsem tady měla kamaráda a zkoušeli jsme fotit svatební fotečky...a úžasný, jsem naprosto nadšená, pak jsme jeli ke známým, trošku popili a teď se chystám dokončit díky rodičům a na tombolu..a to jsem dnes mezitím přesívala písek, včera vybírala na poli brambory a to jsem si říkala, jak pondělí a úterý bude relax..zítra jedu na šaty, medikůru a taky konečně už fakt všem vykecala, že je v sobotu svajba:-))))))))))))))))a už jsem asi i lehce nervozni, aby vyšlo počasí, abych se vešla do šatů a tak..už to mám našlapáno až do neděle..uff..bude to záhul..holky, držte mi palce..
Odpovědět
Profilova fotka
rosi, ooo, tak dekuji :-D bou, no to vis, co je moc, to je prilis...treba ses mu jako bohyne dojnosti libila :-D :-D :-D katus, je, tak to budes mit mimouse za chvilicku u sebe x-) x-) x-) soni, neboj, vsechno vyjde tak jak ma... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, maja:díky...
Odpovědět
soni neboj, ja se teda taky bojim a to mame jeste presdava tydny...na posledni chvili se rozhoduju co s manipedikurami, kadernikama apod....chtela jsem aby me ucesala segra ale nedari se ji to podle nasich predstav, tak jsem na vazkach....ach jo
Odpovědět
Ahoj holky,tak my už to máme za sebou. Tak jsem chtěla poděkovat za všechny rady, které jsem tady obdržela nebo přečetla. ;-) Pro ty které to ještě čeká, tak užívejte každou minutu, protože najednou se člověk probudí v neděli ráno a zjistí, že je to pryč :-( a zase do práce :-)
Odpovědět
a to neni fer ze :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky..tak já zítra...myslete na mě..ať všechno vyjde..jdu do sprchy a spát..dobrou...
Odpovědět
soni, tak co, vdana pani, vsechno OK?
Odpovědět
bouncing - bohyne dojnosti :-D ty si telisko :-D :-D ja jsem na tom paradne, chodim do prace, odstatnicovala jsem a o vsechno se stara pritel. Akorat me stve, ze neprijede ani jedna sestrenka a bratranci, blby vymluvy si vymysleli 8-( 8-(
Odpovědět
rosi nic si z toho nedelej, nam taky neprijede jedna sestrenka, co je horsi, ze neprijede svagrova...ale hlavu si z toho tezkou nedelam. nebudu prece nikoho premlouvat a doprosovat se,m aby se prisel pobavit!!! malem jsem nejdriv zalozila novy forum na tema "Trapne vymluvy proc nejit na svatbu", ale pak jsem si rekla, ze svou energii budu soustredit na jiny veci :-) treba jak prekecat zenicha, aby si poridil novy oblek-mame na to uz jen necely 2 tydny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky,byla to prostě bomba:-)))pořád nějak nic nestíhám a pořád uklízíme a snažím se všechny ty okamžiky znovu v paměti přehrávat..ale prostě to nemělo chybu, nepršelo, nebylo vedro, trošku foukal studený vítr..a až na zdržení s focením, kde jsme byli hodně dlouho to nemělo žádnou chybu:-))
Odpovědět
soni: no vidíš, blahopřeju. perfektní příprava přinesla perfektní ovoce. Hlavně, že jste si ten den užili, jak se patří.
Odpovědět
Soni: taky se pridaam ke gratulantum, uz se tesim na fotky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky..už chodím zase do práce a musím říct, že ten návrat do reality všedních dnů je dost tvrdý...20. nastupuju do školy a pak ale jako třešinka jedeme na svatební cestu do Paříže:-)tak doufám, že ten týden a něco v práci vydržím a ještě jednou uteču mimo realitu a že si nepřivezu žádnou prasečí či jinou chřipku... Holky..díky moc za rady a podporu..a fotky dodám co nejdříve, polepším se:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky...tak se tu opět po dlouhé době objevuji... ;-) soni + retkap - holky, moc gratuluji a přeji jen to NEJ....NEJ x-) Já se stále dívám na fotky ze svatby :-D :-D nebo pouštím video..jsem prostě "potrhlá"...ale fakt jsem z toho stále nadšená a musím říct, že jakmile mám splín nebo tak něco..tak se mi náladička ihned spraví. Vrátili jsme se ze svatebky - ale byla krátká :-| (jen 7dní) ještě bych tam byla...super odreagovačka a relax....hmmm Soni, Paříž je úchvatná a nádherná...bude se Ti tam jistě moc líbit a pro svatební cestu jako stvořená.. Výborná volba, fakt!! :-) My jsme tam byli s manželem na naší první společné dovolené - chtěl na mě udělat dojem :-N a podařilo se :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky,pár dní vdaná a už marodím:-(a příští týden máme jet do té Paříže, tak doufám, že se brzy vylečím,v práci jsem si vzala dovolenou, ale kolega, co mě zastupuje dnes prý taky onemocněl, tak asi budu muset zase makat..naštěstí můžu z domu, tak by to snad mohlo fungovat....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?