Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jsem zase tady, nemám času, je to hrozný! Mě se to taky blíží......ale je fakt, že teprve včera jsem se opravdu začala těšit, jako úplně opravdově, všechno mám zařízený, čeká mě jen zkouška šatů a snad jsme nic nezapomněli, vždycky si to projedu v hlavě zjistím, že nic a těším se! :-D Zdeni to chce panáka, mě ho budou muset 100% dát, fakt to pomáhá!!! 8-) denisa.ol: My máme prstýnky ze City, jak je Fischerm cestovkam tak vedle je malinky zlatnictví, tam jsme je sehnali za 6tis. krásný mám v albu, ty naše tam mají vystavený ve žlutým zlatě. Holky jak se připevňuje mašle z tylu na auto, co pod to, nějaký přísavky?
Odpovědět
Holky, ja mam presne mesic do svatby a myslim, ze se ani nedockam. sice se mi trochu svira zaludek (a uz jsem zase neco shodila, takze stresu zdar :-) ), ale krome svatby otvirame svuj business :-), prihlasila jsem se do autoskoly a dodelavame rekonstrukci bydleni, tak ani nevim, co delat driv :-)
Odpovědět
martinamilli - a do jaky autoskoly chodis? si tam spokojena? zuzabra - prstynky mate nadherny x-)
Odpovědět
tak autoskolu bych si potrebovala zopaknout :-D mam ridicak 5 let, ale od te doby jsem ridila asi 3x :-D rosi jak jste na tom s pripravama? co vam jeste chybi? ten rok strasne utekl a uz se vam to zase blizi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak ja uz to mam vse bohuzel za sebou a hned bych to zopakovala!!! Jestli z vas jeste stale vaha nad restauraci, rozhodne nevahejte nad Arigone, byli naprosto spickovi!
Odpovědět
zezulicka - no ja tu svatbu moc neresim, zarizuje pritel, spis ted resim ty statnice, abych mela klid konecne :-) mara - jo Arigone je fajn :-)
Odpovědět
mara - jinak gratuluju moc :-))) Bylo to fajn, jo? x-)
Odpovědět
rosi: ja uz mam ridicak, ale na automatickou prevodovku a auto mam na manual, tak potrebuju nacvicit razeni a udelat jen jizdy, v sobotu rano mam teprve prvni hodinu....a ucit me bude pani Kobzova z Prostejova( Bystrocice), slysela jsem na ni samou chvalu, tak jsem sla k ni.
Odpovědět
ahaa :-) ja chodim ke štajgrovi, ale desne me to nebavi ]-( ted jsem si od toho dala pauzu :-D a pokracuju zas az po svatbe. Mas krasny satky v albu x-)
Odpovědět
zezulicka - a mate auto? pac ja sem si to zacla delat az kdyz se zaclo blejskat na auto, jinak bych to zapomnela a nejezdila uz vubec :-N
Odpovědět
ahojky.. potřebovala bych radu. Svatbu plánujeme asi na duben či později, ještě nemáme přesné datum. Obřad bude určitě v Náměšti, odkud pocházím a bydlí tu moje rodina. Rodina mého BM je ale z čech. Tak hledáme něco vhodného pro hostinu, nejlépe i s noclehem. Hodně tady doporučujete arigone, ale ta cena těch pokojů je nad rámec našich možností. Zatím uvažuju o Lovecké chatě v Horce nebo o penzionu Na Figleně v Slatinicích. Nemáte s nimi někdo zkušenost? Ještě jsem tam osobně nebyla... Nebo nějaký jiný nápad? Ještě se mi líbí fotky Lukáše Navara z Litovle... nemáte taky někdo o něm nějaký echo? Moc díky za info. Přeju Vám všem, aby přípravy probíhaly bez problému a Váš den vyšel podle představ. Mějte se a ještě jednou dík
Odpovědět
cau! My to mame v hotelu Zamek http://www.hotel-zamek.cz/, mela to tam kamaradka a byla spokojena, tak jsem zvedava, co my :-)
Odpovědět
Článek se načítá
cutebabe: co treba hotel akademie v hrube vode? rosi: diky za pochvalu, jen teda ty, co jsem si vybrala se asi moc libit zenichovi nebudou, tak si me snad bude chtit vzit :-)
Odpovědět
martinamili - ale budou se mu libit :-D pac chlapi neco vidi, reknou, ze je to hrozny, pac si podle me poradne nedokazou predstavit, jak to vypada v konecnym efektu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, dneska jsem byla ve městě, že se mrknu na dortový krabice a pořád jsem to odlákadala, že se s tím nepotáhnu přes celý město, že si je koupím až půjdu nazpět, že jsem na ně zapomněla :-D ale mám písek do tácku na prstýnky ;-) rosi: děkuju za pochvalu prstýnků :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak musím uznat...že finiš svatebních příprav je MAZEC!! 4 dny před svatbou mi volal úplně nový provozní restaurace, kde máme hostinu....že o žádné svatbě teď v sobotu neví, tak že tam máme tedy dojet, ať se nějak domluvíme....no já byla na vývrat ]-( :-( Fakt jsem myslela, že zkolabuji...naštěstí, jsme to vše dnes opět doladili, tak pevně věřím, že to v sobotu klapne ;-) Dnes jsem si vyzvedla šaty a jelikož byl frmol v půjčovně, tak jsem popadla vak s šatama a jela k našim. Mamka mě přemluvila, ať jí je ukážu a když jsem otevřela vak, tak jsem málem omdlela. Měla jsem tam úplně jiné šaty a asi o 4 čísla větší než moje velikost :-. Ihned jsem volala paní do půjčovny, že mi dala jiné šaty a ta mě ještě víc vytočila, když mi oznámila, že jsem je měla takto objednané a že ty, co mám mít má na příští týden..... :-( No hrůza!! Naštěstí se po 10 minutového hovoru vše vyjasnilo a já si jela pro ty "moje šaty" znovu, paní prostě popletla 3 nevěsty dohromady! Ještě, že jsem ten vak s šatama neotrevřela až v sobotu ráno..to si nedovedu ani přestavit!! Ach jo... takže se opravdu nenudím... Holky, zatím se měj a snad se ještě zítra objevím...
Odpovědět
rosina, martinamili díky, popřemýšlím o tom zdenula2 pěkné, to jsou teda infarktové stavy... tak to aspoň potom všechno klapne na jedičku, uvidíš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
cutebabe: tak mi meli hostinu v Arigone a pak hoste zustavali v ruznych penzionech. My jsme osobne meli apartma v Penzionu U Jakuba a spokojenost roste az do nebe, vazne fantasticke, dokonce nam i nachystali svatebni loze a sampano z vlastni vule jako prekvapeni. Dost hostu take zustavalo v Penzionu Kriva a byli rovnez spokojeni. Trochu si pohledej a neco najdes. Jeste jsem mela ubytovany dve slecny v Penzionu Na Hrade, coz je luxusni mistecko.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Zdenuli - NO TO JE MAZEC!!!Drž se, drž se, drž se...Teď si to vyberete a pak všechno klapne!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem se teď na chvilku urvala ;-) Od rána je celkem "hoňka"..ale nehtíky mám už udělané, rozvezenou část cukroví po svatebčanech a tu další mám už skvěle naplánovanou :-D Ale ještě musíme zajet do restaurace s cukrovím, dorty a alkoholem a pak ještě vyzvednout auta, ve kterých pojedeme Večer si už dám jen sprchu a celkovou hygienu těla :-) Pevně věřím, že se počasí aspoň trošku umoudří a nebude pršet...trošku chladnější počasí mi ovšem vůbec vadit nebude, ba naopak. Jak jsme jezdili s tím cukrovím, tak musím říct, že to tedy pěkně "teče" v takovém parnu... :-D Jo a ještě teď zajedu koupit ženichovi ještě jednu náhradní bílou košili..kdyby mu bylo vedro a nadměrně se potil, ať se může převléknout :-D :-D Možná se ještě ozvu...zatím se mějte a zítra na mě myslete..
Odpovědět
zdeni, tak to sou teda radosti, s tema satama by me trefilo!!! tak zejtra drzim palce :-))
Odpovědět
Bude se tady někdo vdávat ve Šternberku na hradě? Svatbu plánujeme na cca červenec 2010 a nevím, kdy je dobré si rezervovat termín... Stačí to třeba i listopadu či začátkem prosince? Docela se bojím, že nic volného nebude, protože hodně žen tady si rezervuje termíny i rok dopředu! ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak Zdenula to už má asi za sebou..snad mají krásné počasí, tady teď začalo pršet...
Odpovědět
maricko klidne si to rezervujte uz ted at mate klid :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky,potřebuji radu, nemáte někde uloženo, nebo nepotkaly jste někde poděkování rodičům?Já jsem už s nápadama na nule:-((Díky za pomoc
Odpovědět
podekovani rodicum, co to smankoty je?? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
soniccka: Já bych doma jedno měla ;-) Tak mi písni mailik do ip a já ti ho pošlu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky...tak jsem vložila fotečky do alba... Bylo to prostě úúúúúúžasné, krásné a nekonečně romantické, fakt jsem šťastná a spokojená. x-) Musím říct, že ani ty kapky deště, co nám odpoledne padaly z nebe...nám vůbec nevadily. Vše klaplo, jak mělo a všichni nám tvrdí, že to bylo suprové...strašně akční...stále jsme něco dělali, měli na nás připraveno plno úkolů a soutěží :-D Strasně jsme se nasmáli....Škoda, že do alba můžu dát jen pouhých 50 fotek... ;-) Holky....hned bych si to zopakovala...se vším, co bylo....samozřejmě s tím stejným chlapem x-) První novomanželský tanec walz jsme také zvládli na 1* a moc mě bavilo se koukat na ty překvapené výrazy v obličejích našich hostů, jak se diví, že můj "manžel" umí takto tančit. :-D ;-) Škoda jen, že to tak rychle uběhlo...ale my jsme se snažili si tento den natáhnout, co to šlo...spát jsme šli až v 4.30 ráno :-D HOLKY, všem co to teprve čeká...moc závidím...máte se na co těšit...!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
cutebabe: Ahojky,Lukáš je opravdu profesionál,zkus mrkonout na navarafoto.com
Odpovědět
katuskaa: krásné ráno, no já právě koukala na jeho webovky a jeho fotky se mi moc líbí... on fotil vaši svatbu?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?