Menu Forum

Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

19. zář 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
zuzabra
Registrovala se 1. října 2008 na beremese.cz. Přidala 146 příspěvků a 3 alba. Region Olomouc.
  • Svatba byla 29. srpna 2009
    V Horizontu Olomouc, Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
zuzabra
Registrovala se 1. října 2008 na beremese.cz. Přidala 146 příspěvků a 3 alba. Region Olomouc.
 Ahojky holky, tak jsem zase tady, nemám času, je to hrozný!
Mě se to taky blíží......ale je fakt, že teprve včera jsem se opravdu začala těšit, jako úplně opravdově, všechno mám zařízený, čeká mě jen zkouška šatů a snad jsme nic nezapomněli, vždycky si to projedu v hlavě zjistím, že nic a těším se!
emoticon
Zdeni to chce panáka, mě ho budou muset 100% dát, fakt to pomáhá!!! emoticon

denisa.ol: My máme prstýnky ze City, jak je Fischerm cestovkam tak vedle je malinky zlatnictví, tam jsme je sehnali za 6tis. krásný mám v albu, ty naše tam mají vystavený ve žlutým zlatě.

Holky jak se připevňuje mašle z tylu na auto, co pod to, nějaký přísavky?
19. srp 2009 v 00:06  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinamili
Registrovala se 30. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 265 příspěvků a 2 alba. Region Olomouc.
fotoportrét
fotoportrét
martinamili
Registrovala se 30. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 265 příspěvků a 2 alba. Region Olomouc.
 Holky, ja mam presne mesic do svatby a myslim, ze se ani nedockam. sice se mi trochu svira zaludek (a uz jsem zase neco shodila, takze stresu zdar emoticon ), ale krome svatby otvirame svuj business emoticon, prihlasila jsem se do autoskoly a dodelavame rekonstrukci bydleni, tak ani nevim, co delat driv emoticon
20. srp 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rosina
Registrovala se 29. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 3658 příspěvků. Region Olomouc.
  • Svatba byla 3. října 2009
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
rosina
Registrovala se 29. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 3658 příspěvků. Region Olomouc.
    Region Olomouc
 martinamilli - a do jaky autoskoly chodis? si tam spokojena?
zuzabra - prstynky mate nadherny emoticon
20. srp 2009 v 09:23  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zezulicka
1
Registrovala se 19. června 2007 na beremese.cz. Přidala 2613 příspěvků a 2 alba. Má 8 přátel. Region Olomouc.
  • Svatba byla 29. srpna 2008
    Na Bouzově, Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
zezulicka
1
Registrovala se 19. června 2007 na beremese.cz. Přidala 2613 příspěvků a 2 alba. Má 8 přátel. Region Olomouc.
  • Svatba byla 29. srpna 2008
    Na Bouzově, Region Olomouc
 tak autoskolu bych si potrebovala zopaknout emoticon mam ridicak 5 let, ale od te doby jsem ridila asi 3x emoticon
rosi jak jste na tom s pripravama? co vam jeste chybi? ten rok strasne utekl a uz se vam to zase blizi emoticon
20. srp 2009 v 09:26  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mara15
1
Registrovala se 16. června 2009 na beremese.cz. Přidala 94 příspěvků a 2 alba.
  • Svatba byla 15. srpna 2009
    V Arboretu Bila Lhota a pote v Olomouci, Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
mara15
1
 Ahoj holky, tak ja uz to mam vse bohuzel za sebou a hned bych to zopakovala!!! Jestli z vas jeste stale vaha nad restauraci, rozhodne nevahejte nad Arigone, byli naprosto spickovi!
20. srp 2009 v 09:28  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rosina
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
rosina
    Region Olomouc
 zezulicka - no ja tu svatbu moc neresim, zarizuje pritel, spis ted resim ty statnice, abych mela klid konecne emoticon
mara - jo Arigone je fajn emoticon
20. srp 2009 v 10:41  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rosina
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
rosina
    Region Olomouc
 mara - jinak gratuluju moc emoticon)) Bylo to fajn, jo? emoticon
20. srp 2009 v 10:41  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinamili
fotoportrét
fotoportrét
martinamili
 rosi: ja uz mam ridicak, ale na automatickou prevodovku a auto mam na manual, tak potrebuju nacvicit razeni a udelat jen jizdy, v sobotu rano mam teprve prvni hodinu....a ucit me bude pani Kobzova z Prostejova( Bystrocice), slysela jsem na ni samou chvalu, tak jsem sla k ni.
20. srp 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rosina
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
rosina
    Region Olomouc
 ahaa emoticon ja chodim ke štajgrovi, ale desne me to nebavi emoticon ted jsem si od toho dala pauzu emoticon a pokracuju zas az po svatbe. Mas krasny satky v albu emoticon
20. srp 2009 ve 12:24  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rosina
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
rosina
    Region Olomouc
 zezulicka - a mate auto? pac ja sem si to zacla delat az kdyz se zaclo blejskat na auto, jinak bych to zapomnela a nejezdila uz vubec emoticon
20. srp 2009 ve 12:25  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cutebabe
Registrovala se 18. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 8 příspěvků.
  • Svatba byla 12. června 2010
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
cutebabe
    Region Olomouc
 ahojky.. potřebovala bych radu. Svatbu plánujeme asi na duben či později, ještě nemáme přesné datum. Obřad bude určitě v Náměšti, odkud pocházím a bydlí tu moje rodina. Rodina mého BM je ale z čech. Tak hledáme něco vhodného pro hostinu, nejlépe i s noclehem. Hodně tady doporučujete arigone, ale ta cena těch pokojů je nad rámec našich možností. Zatím uvažuju o Lovecké chatě v Horce nebo o penzionu Na Figleně v Slatinicích. Nemáte s nimi někdo zkušenost? Ještě jsem tam osobně nebyla... Nebo nějaký jiný nápad?

Ještě se mi líbí fotky Lukáše Navara z Litovle... nemáte taky někdo o něm nějaký echo?

Moc díky za info.
Přeju Vám všem, aby přípravy probíhaly bez problému a Váš den vyšel podle představ.

Mějte se a ještě jednou dík
20. srp 2009 v 16:21  •  Svatba byla v červnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rosina
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
rosina
    Region Olomouc
 cau! My to mame v hotelu Zamek http://www.hotel-zamek.cz/, mela to tam kamaradka a byla spokojena, tak jsem zvedava, co my emoticon
20. srp 2009 v 16:40  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinamili
fotoportrét
fotoportrét
martinamili
 cutebabe: co treba hotel akademie v hrube vode?
rosi: diky za pochvalu, jen teda ty, co jsem si vybrala se asi moc libit zenichovi nebudou, tak si me snad bude chtit vzit emoticon
20. srp 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rosina
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
rosina
    Region Olomouc
 martinamili - ale budou se mu libit emoticon pac chlapi neco vidi, reknou, ze je to hrozny, pac si podle me poradne nedokazou predstavit, jak to vypada v konecnym efektu emoticon
20. srp 2009 v 17:19  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzabra
fotoportrét
fotoportrét
zuzabra
 Ahojky, dneska jsem byla ve městě, že se mrknu na dortový krabice a pořád jsem to odlákadala, že se s tím nepotáhnu přes celý město, že si je koupím až půjdu nazpět, že jsem na ně zapomněla emoticon ale mám písek do tácku na prstýnky emoticon

rosi: děkuju za pochvalu prstýnků emoticon
20. srp 2009 ve 23:17  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdenula2
1
Registrovala se 2. března 2009 na beremese.cz. Přidala 226 příspěvků a 2 alba. Region Olomouc.
  • Svatba byla 22. srpna 2009
    V Olomouci, Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
zdenula2
1
Registrovala se 2. března 2009 na beremese.cz. Přidala 226 příspěvků a 2 alba. Region Olomouc.
 Ahoj holky, tak musím uznat...že finiš svatebních příprav je MAZEC!! 4 dny před svatbou mi volal úplně nový provozní restaurace, kde máme hostinu....že o žádné svatbě teď v sobotu neví, tak že tam máme tedy dojet, ať se nějak domluvíme....no já byla na vývrat emoticon emoticon Fakt jsem myslela, že zkolabuji...naštěstí, jsme to vše dnes opět doladili, tak pevně věřím, že to v sobotu klapne emoticon
Dnes jsem si vyzvedla šaty a jelikož byl frmol v půjčovně, tak jsem popadla vak s šatama a jela k našim. Mamka mě přemluvila, ať jí je ukážu a když jsem otevřela vak, tak jsem málem omdlela. Měla jsem tam úplně jiné šaty a asi o 4 čísla větší než moje velikost emoticon Ihned jsem volala paní do půjčovny, že mi dala jiné šaty a ta mě ještě víc vytočila, když mi oznámila, že jsem je měla takto objednané a že ty, co mám mít má na příští týden..... emoticon No hrůza!! Naštěstí se po 10 minutového hovoru vše vyjasnilo a já si jela pro ty "moje šaty" znovu, paní prostě popletla 3 nevěsty dohromady! Ještě, že jsem ten vak s šatama neotrevřela až v sobotu ráno..to si nedovedu ani přestavit!! Ach jo... takže se opravdu nenudím...

Holky, zatím se měj a snad se ještě zítra objevím...
20. srp 2009 ve 23:40  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cutebabe
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
cutebabe
    Region Olomouc
 rosina, martinamili
díky, popřemýšlím o tom

zdenula2
pěkné, to jsou teda infarktové stavy... tak to aspoň potom všechno klapne na jedičku, uvidíš
emoticon
21. srp 2009 v 07:37  •  Svatba byla v červnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mara15
1
fotoportrét
fotoportrét
mara15
1
 cutebabe: tak mi meli hostinu v Arigone a pak hoste zustavali v ruznych penzionech. My jsme osobne meli apartma v Penzionu U Jakuba a spokojenost roste az do nebe, vazne fantasticke, dokonce nam i nachystali svatebni loze a sampano z vlastni vule jako prekvapeni. Dost hostu take zustavalo v Penzionu Kriva a byli rovnez spokojeni. Trochu si pohledej a neco najdes. Jeste jsem mela ubytovany dve slecny v Penzionu Na Hrade, coz je luxusni mistecko.
21. srp 2009 v 09:35  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
soniccka
Registrovala se 21. února 2009 na beremese.cz. Přidala 113 příspěvků. Region Prostějov.
  • Svatba byla 5. září 2009
    V Nezamyslicích, Region Prostějov
fotoportrét
fotoportrét
soniccka
Registrovala se 21. února 2009 na beremese.cz. Přidala 113 příspěvků. Region Prostějov.
 Ahojky Zdenuli - NO TO JE MAZEC!!!Drž se, drž se, drž se...Teď si to vyberete a pak všechno klapne!
21. srp 2009 ve 14:46  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdenula2
1
fotoportrét
fotoportrét
zdenula2
1
 Ahoj holky, tak jsem se teď na chvilku urvala emoticon Od rána je celkem "hoňka"..ale nehtíky mám už udělané, rozvezenou část cukroví po svatebčanech a tu další mám už skvěle naplánovanou emoticon Ale ještě musíme zajet do restaurace s cukrovím, dorty a alkoholem a pak ještě vyzvednout auta, ve kterých pojedeme
Večer si už dám jen sprchu a celkovou hygienu těla emoticon
Pevně věřím, že se počasí aspoň trošku umoudří a nebude pršet...trošku chladnější počasí mi ovšem vůbec vadit nebude, ba naopak. Jak jsme jezdili s tím cukrovím, tak musím říct, že to tedy pěkně "teče" v takovém parnu... emoticon
Jo a ještě teď zajedu koupit ženichovi ještě jednu náhradní bílou košili..kdyby mu bylo vedro a nadměrně se potil, ať se může převléknout emoticon emoticon
Možná se ještě ozvu...zatím se mějte a zítra na mě myslete..
21. srp 2009 ve 14:46  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rosina
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
rosina
    Region Olomouc
 zdeni, tak to sou teda radosti, s tema satama by me trefilo!!! tak zejtra drzim palce emoticon)
21. srp 2009 v 15:02  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maricka2
Registrovala se 21. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 38 příspěvků. Region Olomouc.
  • Svatba byla 20. března 2010
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
maricka2
Registrovala se 21. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 38 příspěvků. Region Olomouc.
  • Svatba byla 20. března 2010
    Region Olomouc
 Bude se tady někdo vdávat ve Šternberku na hradě? Svatbu plánujeme na cca červenec 2010 a nevím, kdy je dobré si rezervovat termín... Stačí to třeba i listopadu či začátkem prosince? Docela se bojím, že nic volného nebude, protože hodně žen tady si rezervuje termíny i rok dopředu! emoticon
21. srp 2009 v 19:10  •  Svatba byla v březnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
soniccka
fotoportrét
fotoportrét
soniccka
 Ahojky, tak Zdenula to už má asi za sebou..snad mají krásné počasí, tady teď začalo pršet...
22. srp 2009 ve 14:55  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinamili
fotoportrét
fotoportrét
martinamili
 maricko klidne si to rezervujte uz ted at mate klid emoticon
22. srp 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
soniccka
fotoportrét
fotoportrét
soniccka
 Ahojky holky,potřebuji radu, nemáte někde uloženo, nebo nepotkaly jste někde poděkování rodičům?Já jsem už s nápadama na nuleemoticon(Díky za pomoc
23. srp 2009 v 11:29  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rosina
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
rosina
    Region Olomouc
 podekovani rodicum, co to smankoty je?? emoticon
23. srp 2009 v 19:43  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rurunka
Registrovala se 6. března 2008 na beremese.cz. Přidala 696 příspěvků a 3 alba. Má 35 přátel. Region Přerov.
fotoportrét
fotoportrét
rurunka
Registrovala se 6. března 2008 na beremese.cz. Přidala 696 příspěvků a 3 alba. Má 35 přátel. Region Přerov.
 soniccka: Já bych doma jedno měla emoticon Tak mi písni mailik do ip a já ti ho pošlu.
23. srp 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdenula2
1
fotoportrét
fotoportrét
zdenula2
1
 Ahoj holky...tak jsem vložila fotečky do alba...
Bylo to prostě úúúúúúžasné, krásné a nekonečně romantické, fakt jsem šťastná a spokojená. emoticon
Musím říct, že ani ty kapky deště, co nám odpoledne padaly z nebe...nám vůbec nevadily. Vše klaplo, jak mělo a všichni nám tvrdí, že to bylo suprové...strašně akční...stále jsme něco dělali, měli na nás připraveno plno úkolů a soutěží emoticon Strasně jsme se nasmáli....Škoda, že do alba můžu dát jen pouhých 50 fotek... emoticon
Holky....hned bych si to zopakovala...se vším, co bylo....samozřejmě s tím stejným chlapem emoticon
První novomanželský tanec walz jsme také zvládli na 1* a moc mě bavilo se koukat na ty překvapené výrazy v obličejích našich hostů, jak se diví, že můj "manžel" umí takto tančit. emoticon emoticon
Škoda jen, že to tak rychle uběhlo...ale my jsme se snažili si tento den natáhnout, co to šlo...spát jsme šli až v 4.30 ráno emoticon

HOLKY, všem co to teprve čeká...moc závidím...máte se na co těšit...!! emoticon
26. srp 2009 ve 13:45  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katuskaa
Registrovala se 14. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 128 příspěvků a 1 album. Region Olomouc.
  • Svatba byla 4. července 2009
    Bystrovany-Horizont, Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
katuskaa
Registrovala se 14. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 128 příspěvků a 1 album. Region Olomouc.
  • Svatba byla 4. července 2009
    Bystrovany-Horizont, Region Olomouc
 cutebabe: Ahojky,Lukáš je opravdu profesionál,zkus mrkonout na navarafoto.com
27. srp 2009 v 06:48  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cutebabe
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
cutebabe
    Region Olomouc
 katuskaa: krásné ráno, no já právě koukala na jeho webovky a jeho fotky se mi moc líbí... on fotil vaši svatbu?
27. srp 2009 v 06:54  •  Svatba byla v červnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš