Menu Forum

Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

19. zář 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
soniccka
Registrovala se 21. února 2009 na beremese.cz. Přidala 113 příspěvků. Region Prostějov.
  • Svatba byla 5. září 2009
    V Nezamyslicích, Region Prostějov
fotoportrét
fotoportrét
soniccka
Registrovala se 21. února 2009 na beremese.cz. Přidala 113 příspěvků. Region Prostějov.
 Ahoj holky,tak koukam,ze nas ta nervozita pohlcuje vsechny...ja byla ve stredu v CAXE zkoušet šaty a vybrat malé družičkovské, byla jsem s maminkou i budoucí tchýní a dostalo mě to ticho na sedačce,jak jsem vyšlaemoticon)))ještě by to chtělo nějaké to kilčo dolů, ale ani fyzická dřína na domečku nějak nepomáhá, mno nedá se nic dělat..každopádně, pořád řeším problém s botičkama, nemám odvahu si je na netu objednat..tak jestli fakt už nic neseženu (ty,co jsem jakoby neuváženě koupila asi nebudou to právéemoticon, tak doufám, že mi v CAXE nějaké půjčí...Kytky jsou objednané, tu moji jsem nechala na květinářce, jen jí řekla,co vyloženě nechci, prostě nemám žádnou 100% představuemoticonale o všech ostatních jsem jasnou představu měla..nakoupeno snad všechno i na výzdobu stolů-chci sama, jen mi onemocněl pán,co mi měl dělat čokoládky - nemáte nějaký tip?Už bychom pomalu, nebo spíš rychle měli začít zvát příbuzenstvo a taky jsem říkala, že mám musím doplnit album.Ještě mě čeká zkouška účesu a líčení..Tento týden chci poslat oznámení poštou přátelům z CZ a SK a take jsem vytvářela mailové oznámení, taky přihodím do alba(snad večer,když nepadnu ze stavby KO)Cukroví objednáno, krabičku z máme taky doma, čeká mě lepení kytiček a razítkování (taky pro inspiraci dám do alba),dnes jsem si koupila lepší inkoust,protože ten první nějak rychle vybledl..Ještě musím jít ukázat,jaký chci ten svatební dortík a zanést paní cukrářce figurku (teda jestli se tam nosí - nevím)Tak jsem Vám snad zase napsala všechnoemoticon)holky, držte se..zvládnete to..Hezký den S.
27. črc 2009 ve 14:35  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdenula2
1
Registrovala se 2. března 2009 na beremese.cz. Přidala 226 příspěvků a 2 alba. Region Olomouc.
  • Svatba byla 22. srpna 2009
    V Olomouci, Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
zdenula2
1
Registrovala se 2. března 2009 na beremese.cz. Přidala 226 příspěvků a 2 alba. Region Olomouc.
 soniccka: s botama mi ani nemluv, já si je nakonec objednala přes net (riskla jsem to) - ale mám je očekávat v srpnu, tak doufám, že do 22.8. mi dorazí a stále se modlím, aby mi byli - jinak nevím...

Dnes jsem už 100% domluvila a potvrdila květiny + dekoraci stolů - detaily budeme řešit 14 dní před svatbou.
A ve středu jdu na zkoušku účesu...vezmu sebou závoj, čelenku i sponečky...jsem zvědavá, co vykouzlíme emoticon
Začla jsem si na papír psát, co musím ještě zařídit, ať to mám stále u sebe emoticon a také jsem si zhruba načrtla harmonogram svatebního dne, abych věděla, na kolik se začít domlouvat s kadeřnici, kosmetičkou, kdy má dojet fotograf, kameraman atd.
Když vidím, co mě vše čeká....tak to už zase na mě jde emoticon
27. črc 2009 v 15:52  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
retkap
Registrovala se 6. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 13 příspěvků a 1 album. Region Olomouc.
  • Svatba byla 29. srpna 2009
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
retkap
Registrovala se 6. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 13 příspěvků a 1 album. Region Olomouc.
    Region Olomouc
 Ahoj holky, nemáte náhodou tipa na někoho, kdo peče takový ty malý svatební koláčky-tvaroh mi stačí. A hlavně nestresujte. My to máme za pár a mě spíš začíná znervózňovat můj klid. Jo a viděla jsem, že tady řešíte botičky. Já dvoje prodávám-špatná velikost z netu. Mám je v bazaru, ale hodím je i do alba. Akorát lodičky mají teda docela podpatek.
28. črc 2009 v 08:37  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdenula2
1
fotoportrét
fotoportrét
zdenula2
1
 retkap: jsou pěkné... ale já chci s uzavřenou špičkou emoticon

Myslím si, že trošku nerviček a stresů k těm svatebním přípravám patří emoticon
28. črc 2009 ve 13:16  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mara15
1
Registrovala se 16. června 2009 na beremese.cz. Přidala 94 příspěvků a 2 alba.
  • Svatba byla 15. srpna 2009
    V Arboretu Bila Lhota a pote v Olomouci, Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
mara15
1
 tak ja boty vyresila v sobotu, proste jsem sla na nakupy a uz predem si rikam, ze nic nenajdu..a tak jsem zacala nakupovat pro kamaradku a priteli tricka atd. a pak nahodou jsem zasla do jednoho obchodu a uplne se zamilovala..a ted jeste s pravdou ven emoticon Mam saticky po kolena, kremove a budu mit krasne cervene otevrene boticky..proste byla to laska...a to jsem si rikala, ze pokud nic nenajdu (hledala jsem telove..) tak se nastvu a koupim nejake vyrazne barvy a hle! povedlo se a to jsem jeste nebyla ani nastvana emoticon)
28. črc 2009 v 16:34  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
smudlinka10
19
Registrovala se 27. července 2009 na beremese.cz. Přidala 1413 příspěvků. Má 49 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
smudlinka10
19
Registrovala se 27. července 2009 na beremese.cz. Přidala 1413 příspěvků. Má 49 přátel.
 Ahojky,
potřebovala by jsem radu, plánujem svatbu jen s rodiči,prarodiči a svědky...hledám vhodné místo pro obřad a také restauraci na malý oběd jen pro cca 15lidí. Nevíte o něčem?
28. črc 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdenula2
1
fotoportrét
fotoportrét
zdenula2
1
 mara15: červené botičky...hmmmm...tak je hoď do albíčka...ať se také pokocháme emoticon

smudlinka10: bohužel Ti asi neporadím, my jsme hledali restauraci, kde se nás vleze min. 70 emoticon a to byl celkem "hukot" ale v OL je plno restaurací, kde se pro 15 lidí dá sehnat pěkné místečko.... Záleží, co si představuješ a také zda do toho chceš investovat nebo spíš hledáš něco méně finančně náročné...
28. črc 2009 ve 21:32  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mara15
1
fotoportrét
fotoportrét
mara15
1
 smudlinka10: Zkus zajit do restaurace U Andela na Hrcirske...ja sice nejsem z Olomouce, ale byla jsem tam a vari naprosto skvele! Maji tam verandu s vyhledem, ktera je hezky oddelena od restaurace, takze budete mit soukromi a myslim, ze mi tenkrat rikali, ze max do 22 lidi - tak to byste meli super! Ceny jsou ale trochu vyssi, i kdyz podle toho, co si date..hodne stesti.
29. črc 2009 v 09:35  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdenula2
1
fotoportrét
fotoportrét
zdenula2
1
 smudlinka10: ....U ANDĚLA je to moc pěkné - terase do parku je úžasná...několikrát jsme tam byli s přítelem na večeři...
Vedle je ještě také dobrá restaurace NOSTALGIE, ale ta je cenově ještě vyšší než Anděl....ale také je to tam moc pěkné a terásku do parku tam mají také.
Myslím si, že i ARIGONE má nějakou terásku, tam jsem zatím nebyla...ale prej je to tam také pěkné.
Když mrkneš na net nebo to oběhneš osobně, tak jistě na něco narazíš, co bude přesně to, co hledáš emoticon
29. črc 2009 ve 12:52  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
soniccka
fotoportrét
fotoportrét
soniccka
 Ahoj holky, doplnila jsem částečně albíčko, zbytek zase jak bude chvilka..dnes dopoledne mezi úklidem dám všechny ty věcičky na jedno místo a jsou toho dvě takové větší plastové bedýnka na kolečkách, dají se stohovat,tak mám hezky připraveno i uklizeno..ve čtvrtek jsme měli sedánek s kolegyněmi z bývalé práce, tak to bylo super..odtajnila jsem termín a svatbu,tak jsme to všechno probírali(většina už vdaná a s dětičkama)..bylo to moc super..ale pořád mě toho tolik čeká..achjo..ale další dobrá zpráva, čokoládky přecejenom budou, pán se uzdravil a už chodí do práce, takže jsem mu nastínila,co by se mi líbilo, tak doufám, že to na tu malou čokoládku nějak vymyslí, navíc dělají i čokoládové penízky fakt za super cenu,takže mám radost, že to snad vyjde...Mějte krásný víkend, ukážu se S.
1. srp 2009 ve 12:08  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sbedik
1
Registrovala se 27. září 2007 na beremese.cz. Přidala 248 příspěvků. Region Přerov.
fotoportrét
fotoportrét
sbedik
1
Registrovala se 27. září 2007 na beremese.cz. Přidala 248 příspěvků. Region Přerov.
 soniccko všimla jsem si že se vdáváš ve stejném termínu jak jáemoticon)))))))a máš vybrané krásné svatební šatičky a přesně takové mám i jáemoticon))))))), nemáš je taky půjčené z caxy?
1. srp 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
smudlinka10
19
fotoportrét
fotoportrét
smudlinka10
19
 Ahojky holky,
děkuji za rady...nakonec se našla Hanácká restaurace,až bude termín tak se tam máme přijít domluvit emoticon
Jinak Nostalgii nechcu,tam nemám dobré zkušenosti emoticon
1. srp 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
retkap
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
retkap
    Region Olomouc
 No, já bych do Hanácké nešla. Vždy je tam strašný smrad z kuchyně... Ale super zkušenosti mám s res. V ráji. Je to pod Hanáckým kopcem a opravdu tam výborně vaří. Měla jsem tam promoční večírek. A pro cca 15 lidí je to ideální
1. srp 2009 ve 22:00  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
smudlinka10
19
fotoportrét
fotoportrét
smudlinka10
19
 Tak to děkuji za upozornění emoticon
1. srp 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdenula2
1
fotoportrét
fotoportrét
zdenula2
1
 smudlinka10: já se také musím přidat k retkap, ale do Hanácké bych rozhodně nešla, je tam neuvěřitelný smrad a prostředí se mi vůbec nelíbí...je to spíš taková hospoda tzv. "lepší pajzl" emoticon bléé...ale na svatební hostinu určitě neee
3. srp 2009 v 16:29  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
smudlinka10
19
fotoportrét
fotoportrét
smudlinka10
19
 děkuju holky,už jsem tu čest taky měla,díky slabému žaludku jsem vystřelila jak raketa emoticon
3. srp 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdenula2
1
fotoportrét
fotoportrét
zdenula2
1
 emoticon emoticon emoticon
3. srp 2009 v 16:33  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
smudlinka10
19
fotoportrét
fotoportrét
smudlinka10
19
 jdu hledat něco jiného se salonkem
3. srp 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
soniccka
fotoportrét
fotoportrét
soniccka
 Ahojky holky..preji krasny den a musim se priznat, ze uz jsem nervozni a mam jeste jeden problem - nevite nahodou o nejakem kameramanovi, kdy by tocil svatby atd?Nejak jsem tohleto nedotahla do konce a uz jsem z toho v koncichemoticonsbedik:ahojky,jj, presne jako tyemoticon)akorat ty jsi v nich krasne hubenoucka a ja XXL (ale mam velikost satu 44 - coz me doslova nadchlo..) tak se tam treba potkame,jak si je pujdem pujcit,jedes streda odpoledne nebo az ctvrtekemoticon)Vcera jsem byla s obrazkama svatebniho dortu, bude mit tri patra a pani rikala,ze mam pocitat 1200-1500,-kc ale spis k te nizsi hranici,ono asi hodne dela ten marcipan a kyticky..je to ten v albicku s figurkama a kytickama,jen ty budou modre..a moc se dceri pani libilemoticon))))))))))))a presne ji asi padl do oka,vybrala jsem dobreemoticon)))))),Zdenuli,co rikas na ty moje boty v albicku?Asi mi nezbyde,nez jit v techto..ale pro sichr zkusim neco jeste vybrat na pujceni v salonu))Tak jdu zase pilne pracovat..krasny den holky S.
4. srp 2009 v 10:54  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
retkap
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
retkap
    Region Olomouc
 Smudlinka: Běž se opravdu podívat do toho Ráje. Je to tam moc pěkné. My jsme tam byli na promoci moc spokojení!
5. srp 2009 v 07:54  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinamili
Registrovala se 30. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 265 příspěvků a 2 alba. Region Olomouc.
fotoportrét
fotoportrét
martinamili
Registrovala se 30. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 265 příspěvků a 2 alba. Region Olomouc.
 smudlinko: pred rokem se zenil (budouci svagr, bracha meho bud. man. emoticon ) a hostinu mel v Podkove, moc prijemny personal, jidlo bylo ok, ale nejlepsi byl raut - zmizel, ney by rekli svec!udelaji ti i vyzdobu, vsichni byli spokojeni.
5. srp 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdenula2
1
fotoportrét
fotoportrét
zdenula2
1
 soniccka: pěkné botky, ale já chci s uzavřenou špicou...jsem strašné "vymyslo" a tak trošku "rypáček" emoticon
Jinak budu mít stejný dort jako máš v albíčku - 3-patrový čtveratý s motýlkama - ale vše v oranžové barvě...jak jinak taky. emoticon emoticon
Dnes mi paní z internet.obchodu poslala mail, že boty očekávají každným dnem....tak věřím, že včas dorazí, ať si to mám v čem mašírovat k tomu oltáři (tedy na radnici) emoticon
Pomalu začínám vše potvrzovat a odškrtávat, co mám a co musím ještě řešit.
Teď v sobotu mám druhou emoticon rozlučku se svobodou....takže teď spíš lítám kolem příprav rozlučky...
Holky, už se mi to krátí......bude to tady ani se nenaději.. emoticon
6. srp 2009 ve 12:50  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdenula2
1
fotoportrét
fotoportrét
zdenula2
1
 Holky, nevíte o nějaké galanterii v OL, kde bych sehnala šiřší oranžovou stuhu...chci ji přilepit na krabičky s výslužkama....ale všude mají buď tenké nebo příliš široké emoticon nebo nemají oranžovou barvu....
6. srp 2009 v 15:00  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
retkap
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
retkap
    Region Olomouc
 Zkus galanterii na Masaryčce-je to na rohu vpravo ve směru k nádraží. Tam mají docela výběr
6. srp 2009 v 16:09  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdenula2
1
fotoportrét
fotoportrét
zdenula2
1
 Ahoj holky.....už máme za sebou "seznamovačku rodičů" emoticon
Musím říct, že jsem nadmíru spokojená a úplně překvapená. Měla jsem z toho zbytečné obavy emoticon Oboje rodiče se chovali úplně skvěle, byli příjemní a konverzace vůbec nevázla....ba naopak emoticon Byli jsme oba strašně překvapení....ale asi to bylo tím, že se dali do řeči při prohlídce našeho nového domku. Byl to dobrý tah, pozvat je k nám do domku - na neutrální půdu pro obě strany. emoticon
Dokonce si tykají emoticon což jsme s přítelem absolutně nepostřehli, kdy to stihli... emoticon Takže fakt SUPER!! Taťka mě moc příjemně překvapil...doufám, že mu to vydrží i ve svatební den.... Jak jsme se loučili, tak se dokonce domluvili, že se sejdou u taťky přítele na jeho chalupě...my jsme s přítelem jen nevěřícně koukali a nechápali emoticon U aut se ještě vybavovali a mamky se chichotaly a pak na sebe troubili jako malé děti emoticon emoticon
Takže spokojenost největší....jsou z nich kámoši...což jsem ani ve snu nepředpokládala emoticon

retkap: díky moc...skočím si tam emoticon
6. srp 2009 ve 21:46  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katuskaa
Registrovala se 14. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 128 příspěvků a 1 album. Region Olomouc.
  • Svatba byla 4. července 2009
    Bystrovany-Horizont, Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
katuskaa
Registrovala se 14. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 128 příspěvků a 1 album. Region Olomouc.
  • Svatba byla 4. července 2009
    Bystrovany-Horizont, Region Olomouc
 Zdenula: Ahojky,tak to ti závidím moc ty rodiče. U nás to tak není i když bych si to moc přála,vždycky jsem toužila po velké rodině a aby se všichni scházeli. Proto bych chtěla aspoň tři děti emoticon
6. srp 2009 ve 22:17  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdenula2
1
fotoportrét
fotoportrét
zdenula2
1
 katuskaa: já jsem absolutně nečekala, že by to mohlo takto dopadnout...obojí rodiče jsou "z jiného těsta", mají odlišné názory, chápání atd. velice nás to s přítelem překvapilo emoticon
Nevím, jak to bude dál...ale pro dnešek jsem spokojená a doufám že i na svatbě to bude O.K. emoticon
6. srp 2009 ve 23:00  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinamili
fotoportrét
fotoportrét
martinamili
 holky na me dopadla takova krasna svatebni nalada emoticon
9. srp 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bouncig_czech
Registrovala se 1. října 2008 na beremese.cz. Přidala 1116 příspěvků. Má 20 přátel.
  • Svatba byla 3. července 2009
fotoportrét
fotoportrét
bouncig_czech
Registrovala se 1. října 2008 na beremese.cz. Přidala 1116 příspěvků. Má 20 přátel.
  • Svatba byla 3. července 2009
 ahoj holky emoticon
tak uz se Vamto taky blizi co? hned bych si ten den zoopakovala, jen kdyby tech priprav nebylo!!! to byla hruza!!! my jsme se vratili minuli tyden a ted hledame byt a snad nejakou praci,fuj zase zpatky do reality...
10. srp 2009 v 10:39  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
soniccka
fotoportrét
fotoportrét
soniccka
 Ahoj holky,a velké ahoj bouncig a gratulace, poprvé po svatbě ji tady vidím...emoticon Holky, potřebuji radu, kolik Vás bude stát kameraman?Já jsem si nejdříve říkala, že to z těch rodinných záběrů nějak dáme dokupy, ale pár lidí mi řeklo, že je to škoda, tak jsem si nad tím začala lámat hlavu a začala obvolávat, téměř všichni mají už plno a říkali si takové částky, že jsem padala, např.10tis atd..ale asi je to normální, nevím, poradíte,nevíte?Jinak včera jsem byla na zkoušce líčení, já byla nadšená, ale asi je lehce výraznější (na to, že se obvykle vůbec nelíčím), tak jsem říkala, že to prostě doladíme až "naostro"emoticon)V pátek před svatbou k ní jdu ještě na nehty, takže to kdyžtak ještě vyzkoušíme...jinak už máme doma i čokoládky svatební na stůl a další drobnůstky, musím přidat do albíčka..mějte se krásně a držte se,ať se daří přípravy...
11. srp 2009 v 08:18  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš