Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
xneli: Ani náhodou to nestojí tolik!!! My máme cukroví pro 60lidí a 35výslužek a bude nás to stát 6-7tisíc víc ani rana bych za to nedala, máme cukroví z cukrárny Beneš na Kopečku, každý kdo mi je doporučil s něma byl spokojený a cena drobného je tam v průměru těch 6kč. akorát nedělají svatební koláčky, ale to ti můžu napsat na jedu paní kontakt, už jsem chutnala vzorky a jsou výborný, dělá i s oříškama navrchu, kvůli kompromisu se ženichem :-D si je objednáváme půl na půl. Známý to měl podobný jako ty, jedna paní na vesnici si řekla jen za práci 6000kč, ale materiál si dovezou sami, takže 10 000kč. Chápu sice, že to zabere čas, ale 6tis.? :-o Protože jestli je tohle normální cena, jdu to dělat taky :-N
Odpovědět
Profilova fotka
xneli: A ještě my v té ceně máme svůj dort, se kterého jsem teda slevila, protože miluju marcipán, chci ho mít potažený. ale na dort za 4tis.nemám, tak jsme si řekli, že ho budeme mít jen pro sebe, bude malí 2patra, ale menší základna, takže vyjde tak na 1500kč a dál jsou v té ceně 2malé dorty do srdíčka pro maminky a jeden pro fotografa kamaráda, který fotí nádherně, ale nic za to nechce. Jinak holky, já boty vůbec neřeším mám tak 4roky starý ale pěkný na 2cm podpadku :-D a ty budu mít a až jich budu mít plný zuby, jakože to celý večer nevydržím, tak se teď dívám po bílých balerínkách, stejně mám dlouhý šaty a není to vidět.
Odpovědět
Profilova fotka
zuza: Taky jsem měla balerínky a bylo to super pohodlný :-D a jak říkáš vidět nic nejde pod šaty
Odpovědět
zuzabra: Ahoj, prosím Tě ta cukrárna Beneš je na Sadovém náměstí 16 ?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,neli, 10tis je normální cena v případě, že tam máte i dorty, my teda mame asi 50malých výslužek, 10velkých a dorty - asi 6ks + velký svatební a myslím, že se budeme pohybovat kolem 10tis.Navíc mi slíbila asi 250malých vdolečků na rozlučku se svobodou,takže v tomto případě je myslím cena naprosto luxus, ale za tu drobotinu,co jsi psala bych více jak 6tis nedala a hlavně žádný materiál!!Jsme na vesnici a mě i ženichovi pečou od nás z vesnice, mi paní nedáváme materiál, přítel dávají všechno, tak Ti ještě můžu zjistit, kolik jim si řekl za práci - podobné množství jako máme my,ale to vidím tak na 3tis max, že si řekne,možná, možná, když budou mít více dortů,tak možná 5tis,ale to už fakt přeháním...Budeme mít na svatbě asi 80lidí a výslužek viz na začátku..Holky, já do CAXY zkoušet šaty příští týden, i s družičkama a oběma maminkama a mám hrůzu, že se do nich nevejdu, přecejenom jsem si zkoušela a zamluvila už v únoru...Ale říkám si, že když tak pilně pracuji na domečku,že jsem snad neměla možnost přibrat a váha nehlásí nějaký extrém,tak myslím, že to bude OK. Botičky jsem si koupila nakonec - zřejmě na jedno použití, ale říkám si, že mě třeba v CAXE při zkoušce něco osloví a půjčím si je tam... Holky,moc a moc se držte, zase se ukážu...KRÁSNÝ DEN..
Odpovědět
Profilova fotka
xneli: Ano je to myslím ono, je tam jediný kdo se jmenuje Beneš, každej ti to tam ukáže určitě, jo a kdyby jsi chtěla ten kontakt na paní co nám peče koláčky, tak má opravdu výborný, dnes jsem si je zamluvila 600ks, 300 obyč a 300 s oříškama za kus je 2,50Kč i s prací a surovinama, takže1500kč paní je ze Štěpánova.
Odpovědět
zuzabra: děkuju za tip na cukrárnu Beneš. Včera jsem tam volala a prý by nebyl problém, ač jsem si myslela, že už je to na posledních chvíli, paní říkala, že času je ještě dost. Pojedeme tam příští úterý. Koláčky máme zadané naštěstí u pána, co nám peče vždy, takže tam nás snad nic nemilého nepřekvapí.
Odpovědět
Profilova fotka
xneli: Jo to jsem ti zapomněla říct, že paní mi říkala, že to stačí objednat týden před svatbou :-D ale z toho mám trochu strach, aby pak neřekli, že už toho mají moc, já si tam zavolám 3týdny předem a uvidím :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Holky nemate nekdo zkusenost nebo reference o cukrarne KATRIN Chomoutov?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, nevim jestli jste to tady uz resily a na docitani je toho hodne tak se zeptam:-) typy na fotografa z okoli Olomouce?
Odpovědět
Profilova fotka
adulinka: Slyšela jsem, že pečou výborně, ale když jsem se tam ptala na cenu cukroví, tak to bylo víc, než mi nabídli jindde, tak že osobní zkušenost nemám. Ale spousta holek je tu chválila. A myslím že nepečou koláčky, ale to už si nejsem jistá. aj11: My měli fotografku přímo z Olomouce, pí. Martinovskou. Je to naprosto úžasnej člověk a focení s ní byla opravdu sranda a moc jsme si to užili. Ale někomu možná přijde trochu dražší, ale to je na tvém uvážení. Dostali jsme DVD s 300 fotkama a 110 fotek vyvolaných a i s prací jsme dali 6 800 Kč. Jo a fotky byl hotový myslím za týden.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, nemůžu na netu najít kontakt na tu cukrárnu Beneš, mě cukroví peče jedna paní, ale na dorty mi teď babi odřekla :-( Chci potažený marcipánem a babi mi řekla, že si na to netroufá....tak teď sháním někoho jiného... díky...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
rurunka: tak cena mi prijde dobra, zatim co jsem nasla tak chteli pres 10 000 a ani ne za tolik fotek... diky moc
Odpovědět
Profilova fotka
zdenula2: My měli dortík z cukrářské výrobny Moser, dodávají dorty do bohemky a ještě do jedné cukrárny u nádraží, ale svatební dort je lepší dohodnout u nich. My měli 3 patra a potažené také jakýmsi marcipánem a vyšel nás na 1800 Kč, což mi přišlo jako úžasná cena. aj11: Nemáš zač. My měli také většinou dražší nabídky a i za míň fotek, ale myslím, že se dá sehnat i levněji, ale není to profi fotograf. Nevím už jméno, ale vím, že se to tu už probíralo.
Odpovědět
zdeni a nechces si jen nekde nechat udelat ten marcipan? s tim je desne jednoducha manipulace, potahnete to jednadve...
Odpovědět
Profilova fotka
rosina: jojo...to jsem si říkala, že to tak udělám. Babička je "cukrářka" doma peče už několik let, ale s marcipánem nemá zkušenosti, tak jsem jí to navrhovala s tím, že jí pomohu. Že to bude jedna dvě, jak píšeš. Ale minulý týden to doma zkoušela a chytala z toho nervy a byla úplně nešťastná, že jí to nejde. Moc se mi omlouvala, ale že na to nemá nervy, že by z toho byla hotová....vše musí mít vždy TIP TOP a toto prostě nemohla překousnout. Tak jsem jí řekla, že než aby se nervačila a rozčilovala a pak byla nešťastná, že se jí to nepodařilo, jak chtěla, tak že si to nechám upéct někde jinde. Bude mi tedy péct jen dort "za syna" pro bud. tchýni. tak proto teď sháním někoho jiného. Holky, nevíte, kdo peče ty malé dortíčky? Mám je v albíčku. 2 cukrářky mi řekly, že je to pracné, že z toho důvodu to nedělají :-|
Odpovědět
Ahoj holky, nevidela nektera z vas nekde na svatbe cimbal?Trosku se toho bojim....hlavne abych si na to zatancila, ale pry to jsou sikovni kluci a zahraji vsechno, jen nevim co to vsechno muze byt :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ivcik: ahojky, my budeme mit cimbal pred punoci jako zpestreni. myslim, ze to bude docela sranda, zas trosku zmena. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aj11: Ahojky,my měli pana Prošvice a je úplně bezvadnej.Na fotky jedeme v úterý je vybrat a pak nám je vyvolá,tak sem pak hodím ukázky.Ale jeho přístup neměl chybu.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holcenky, uz se to nezadrzitelne blizi!!! Dnes jsem si znovu zkousena saty, nebot porad nad nimi vaham...a vzdy, kdyz je jen vidim, tak se mi moc libi i na me, ale nejsou moc typicke, tak to vite, jsem trochu na pochybach..ale jo, to se zvladne. Trochu jsem dnes kvetinarce predelala me predstavy, snad to zvladne, je to kamoska...zitra se jdu mrknout na boticky. A pak uz jen objednat jidlo a par drobnosti, kolacky jsou uz taky dohodnuty, tak snad se to i povede. Jeste musime vyzvednout prstynky, nechali jsme je pro jistotu v prodejne, koupit malovatka a sponecky a pak uz jen par propocenych noci s nocni murou a jdeme na to ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky....to jo..letí to jako voda ;-) Prsteny ještě nemáme, botky mi také stále nedorazily a ještě musím plno věcí zařídit + objednat... Ale objednala jsem dnes dorty a máme již skoro víc jako polovinu hostů osobně pozvaných a to musím říct, že nám těch cca 65 hostů dalo zabrat :-D No, nervičky mi už pracují.... :-D
Odpovědět
ahojte holky, my uz mame taky prstynky a svatebni oznameni taky jsme dopatlali :-) dam to pak do alba!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, pridavam se do vasi diskuse. Zarizeneho jeste vuuubec nic nemame :-( , zatim jen s pritelem vymyslime nejakou zakladni koncepci (jako kde a kdy) a na beremese cerpam inspiraci. Za tyhle stranky jsem fakt vdecna, clovek se tady dozvi spoustu veci.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Denisa.ol, vitam Te! Stranky Ti vazne muzou dost pomoct, ale i taky muzes pekne znervoznet, ze spoustu veci Te ani nenapadlo delat :-) Hlavne se drzte vasich predstav - hodne stesti!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.. denisa.ol - souhlasím s mara15, že jsou stránky super, ale také člověka opravdu dost děsí a nervují. Když kolikrát čtu, jak některé holky "blázní" a mají vše do detailu vyřešené již 4 měsíce předem, tak jen kroutím hlavou... Pro prstýnky si jedeme zítra do Brna, jsem na ně už moc zvědavá x-) pak je hodím do albíčka Hosti jsou již skoro všichni pouzvaní, ještě teď o víkendu a začátkem týdne pozveme poslední A JE TO, uf.... ;-) S botičkama jsem měla dobrý šok, paní z internetového obchodu mi napsala, že boty budou až začátkem srpna, tak doufám, že se to stihne. Hned jsem tam volala, ale paní mě ujistila, že se nemusím bát... :-D Teď stále uháním provozního z restaurace, aby mi dal rozpis stolů, židlí atd., ať to mohu dál předat květinářce se kterou řeším dekoraci svatební tabule a ikebany. No a taky bych měla začít uvažovat nad zasedacím pořádkem... Jo, jinak dorty jsem si už objednala u jedné paní z vesnice za Přerovem, ale můžu říct, že dost s minidortíčky mi žádná cukrárna nechtěla upéct, že je to velice pracné a že se do toho prostě nechtějí pustit :-| Tato jediná paní byla ochotná udělat aspoň 1 patro...a to jsem původně chtěla 3....
Odpovědět
Zdenula: to je zvláštní, že se cukrářky brání minidortíčkům, protože obvykle bývají jedním z druhů drobného svatebního cukroví právě kulaté minidortíčky. Cukrárna Beneš je určitě peče, protože jsme si je v cukrárně, kam je dodávají, kupovali na košt.
Odpovědět
Profilova fotka
zdenula2: ja si je delam sama! :-) Budu mit pujceny 4-patrovy stojan, tak nahoru dam v celku kulaty dort a pak uz jen minipidi a prolozim to zivymi kvety... Uprimne, nekdy se tady nestacim divit, jak nekteri sili...ja to beru trochu s nadhledem, ale jak se ritime do finale, tak se trochu klepou kolena, to jo. Dnes jsem dozvedela, ze se nam posouva cas obradu o 2 a 3/4 hodiny...nevadi, alespon se vyspim a muzu udelat vyzdobu v restauraci sama, ale i tak je to trochu stres... Zitra se jdu podivat na boticky, tak snad konecne neco najdu!! A taky doplnky a kupuji nova malovatka..ach jo!
Odpovědět
Profilova fotka
mara15 - tak to jsi dobrá, že si je upečeš sama.....no, neříkám, že bych se do toho také nepustila - zase takové nemehlo nejsem :-D Ale zařizuji a komplet vše řeším sama, takže bych to musela dělat asi po nocích a na to fakt nemám. Cukrárna Beneš mě trošku překvapila, volala jsem si tam a paní mi řekla, že jsou tam pouze ve všední dny a to od 8.00 do 13.00 /jsou jen výrobna/, což jde mimo mě. Ptala jsem se paní, zda se nejde domluvit třeba odpoledne, že chodím do práce (asi jako každý) a popravdě se mi nechce brát dovolená jen kvůli tomu, že se tam zajedu podívat. A když jsem se paní ptala, zda pečou minidortíčky potažené marcipánem, tak říkala že neví.... Ale jak píše "xneli" že by to tam mohli udělat, tak přemýšlím, že bych si tam na otočku sjela, no uvidím.... Nějak ztrácím energii, elán a sílu... - čím víc se to blíží, tím víc se mi do toho nechce :-D
Odpovědět
Zdeni, ta pracovní doba u Benešů mě taky zarazila. V domě, kde je výrobna i Benešovi bydlí, jestli teda je má dedukce podle zvonků správná, tak nevím proč objednávky v odpoledních hodinách nevyřizuje někdo z nich? Ale mají to holt takhle, tak my jsme si s přítelem museli vzít půl dne volna. Paní ve výrobně byla velice ochotná. Co se týká energie a elánu, tak ty už mě v minulých týdnech po neúspěšné sérii v zařizování a kvůli pár prudičům úplně opustili, ale včera jsem si byla zkoušet šaty v Caxe s doplňkama a hlavně mi šlo o boty, jestli jsem utrefila podpatek, a tam mi energii zase dobyli. Po delší době jsem měla pocit, že se na svatbu těším. :-) I přesto, že nemám domluvenou druhou kadeřici, která by mě na svatbu učesala, neboť zkouška u té původní dopadla dost hrozně. :-) Holky nevíte o nějaké dobré kadeřnici z Přerova?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak prstýnky už máme doma... jupíí 8-) V sobotu jsme si je vyzvedli, pán mi ho ještě trošku zmenšil, vyleštil a bylo to....jsou móóócc pěkné, teda aspoň mě se líbí x-) :-D Xneli: já měla kadeřnici v Přerově, ale už tam nepracuje. Teď pracuje v Praze, bydlí u OL....ale nechala si jen pár zákaznic, které češe. Mě tedy bude česat ona, ale vím, že už nikoho nebere. Jinak kolegyně z práce chodí ke kadeřnicím: na Kratochvílce (naproti Knihtiskárny), pak na Hotel Jana a do Kolosea....ale já u nich nikdy nebyla, tak vůbec netuším, jaké jsou. Ale zkusit je můžeš ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?