Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to jsem taky byla ja!!!! Urcite se zeptej nebo mi dej kontakt na IP. Diky!!
Odpovědět
Profilova fotka
mara15: Fakt nemáš za co děkovat. Já měla tyhle stavy taky, ale buď v poho. My ještě z rodinných důvodů měnili týden před svatbou počet jídel a bylo to úplně v poho, žádný problém nebyl. A kdyby jste tu holky ještě cokoliv potřebovali, na něco se pozeptat....., tak klidně do toho. Určitě se nás tu najde víc, které Vám rády poradíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky nevěsty a mladé paní :-D :-D :-D :-D už jsme tu tak dlouho nebyla, tak jsme si teď udělala chvilku času než se synek probudí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Katuš myslím na tebe ;-) zítra ať ti vše výjde podle tvých představ ať i počasíčko výjde ;-) jééé hned bych si to zopáákla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
haf haf - blahopřeji mladá paní :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bouncig... - blahopřeji mladá paní :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nevěsty kráásné přípravy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla.. vidím, že komunikace frčí 8-) Já jsem na tom také s přípravy celkem "bídně",ale nebyl na to čas.. - ale stěhování proběhlo dle plánu a musím říct, že v novém se bydlí dobře :-D Soni, máš se na co těšit. Teď se to s přípravami snažím napravit a celý týden se jim věnuji. Oznamko mám už skoro všechno naobálkováno a nejbližší rodině bylo i předáno, taťkovi kápla i slzička ;-) Babička zkouší péct svatební dort, máme předběžně zamluvený oblek pro ženicha /Sunset Suit/. Zítra ještě frčíme do Brna, ale vypadá to, že nakonec vezmeme ten zamluvený. Přes net jsem si objednala punčochy, závoj, noční košilku a také bižuterku...dnes bych si pro část měla jít na poštu..jupí :-) Ale mám celkem problém s botičkama :-( Nic se mi nelíbí nebo to nemají v mé velikosti... Mám v plánu hodit do albíčka další fotečky co nejdříve,takže pak vám písnu... Haf haf + Bou = moc blahopřeji k dnešnímu VELKÉMU DNI Katuš = ty si to zítra řádně UŽIJ x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, nejdříve chci poblahopřáte bou a katuskaa.Doufam,ze probehlo vše podle představ a už se těším na fotečky:-))Zdenulo ahojky - tak jak čtu,už bydlíte v novém - moc gratuluji, my pořád stavíme,budujeme,ale už máme rozvody plynu,vody,ted budeme delat elekriku a momentalne stavime zidku k sousedovic zahradce..ale domecek uz je pod strechou:-))Jinak ted začínám také trošku více řešit svatbu, oznámení pomalu chystám, botičky jsem po dloooouhéém usilí sehnala, nejsou to prostě ty nej a vysněné,ale koupila jsem si je.Jak půjdu do salonu zkoušet šaty před svatbou, zkusím se na půjčení zeptat, třeba mi tam nějaké padnou do očka..V sobotu večer jsem byli u nás u kostelíka fotit s mým kamarádem, zkoušeli jsme nějaké fotečky - rozostření atd..ženicha mi dělala svědkyně a moc jsme se nasmáli:-)sice máme profifotografku,ale paní je moc bez nápadů, jenže těch já mám na rozdávání a zdá se, že můj kamarád, který má oblibu ve fotografování a kvůli mě nakupuje knihy fotíme svatbu atd..., mi mé představy splní:-))))Cylindr na auto už jsem obohatila o přísavky, koupila kytky a stuhy,takže ten už jen dovyrobím(ruru:4 přísavky a myslím,že bude držet:-)) a v srpnu musím na úřad vyplnit papíry,atd..tak doufejme,že to proběhne v klidu, akorát můj nastávající pořád nemá vyřízení pas na svatební cestu, už ho tam musím nahnat, bývá tam teď šílená fronta...Holky,přeji všem, ať se daří přípravy a zase se ukážu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,tak už to je za námi,dnes jsem to obrečela,že to strašně rychle uteklo. Cítila jsem se jako princezna v pohádce :-D MANY: děkuju moc!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Katus - ještě 1x GRATULUJI!!! x-) Soni, joj už bydlíme a máš se na co těšit, je to SUPER ;-) Ach jo....stále nemůžu sehnat boty :-( Chtěla bych s uzavřenou špičkou v bílé barvě, nějaké šmrncovní a moderní, nic usedlého...ale nic nemají.... Objela jsem OL, PR, PV i Zlín a Brno a "bída" :-| Ale ženich je již komplet nachystaný - máme koupený oblek, svatební košili (se zakrytým zapínáním), oranžová kravata, manžetové knoflíčky a také boty....už jen chybí ponožky a spodky :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky! Gratuluju všem vdaným paním, doufám, že jste si to pořádně užili!!!!! Já ten den asi probrečím, nestresuju, ale za to když si představím jak tam budeme stát, no já to asi nevydržím a budu brečet........... :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
katuskaa: moooc gratuluji a hodne stesticka! bouncing: take hodne stesticka a at je to zivot plny radosti!
Odpovědět
katusko a bouncing - moc gratuluju x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
zdenula: Děkuji :-D a moooooooooooooc krásný boty mají v Caxe,ale myslím jen napůjčení,ale krásný.....Já měla balerínky,protože do jiných jsem se nevešla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mara a rosina: Holky děkuju!
Odpovědět
Katu a Bou jsou uz pani!!! hura! gratuluji :-) a co svatebni cesty? jste uz pryc? :-)
Odpovědět
Ahoj holky, potřebovala bych prosím poradit s cukrovím. Moje mamka si domluvila paní, ale vůbec se na nic nezeptala. Jen nahlásila počet osob - bude nás 30 a potřebujeme ještě výslužku mimo to pro 20 lidí - a paní jí řekla, že podle toho to přiměřeně napeče. Je v tom 30 druhů drobného, rolády a řezy. Když jsem se jí ptala, jestli ví kolik to bude stát, když už neví jaké množství čeho bude, tak ani to nevěděla. Pak paní volala a prý 10 tisíc. Není to nějak moc =-) Nebo se tady tak ceny pohybují?
Odpovědět
Profilova fotka
marti: My jsme jet měli,ale nakonec jsme to vzdali,jednak kvůli počasí a skrz prcka,už jsem měla strach. A tak jezdíme jen po výletech :-)
Odpovědět
Profilova fotka
xneli: Ahojky,my jsme měli zhruba 18 kg cukroví,dort pro rodiče a svatební a dva řezy a dvě rolády a platila jsem 6.100,záleží kolik toho máš. Já jsem měla myslím kolem 20 druhů a od každého druhu zhruba 15 kousků pro 40 lidí. A včera jsme ještě zamražovala :-D
Odpovědět
xneli - 10 tisic? :-o no to je teda dost moc :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, no mě asi bude stát cukroví cca 10tis, ale budu mít cukroví pro 75 lidí a co jsem zjišťovala, tak mám ještě dobrou cenu ;-) Ještě sháním cukrářku na pečení svatebního dortu s minidortíčky. Včera jsem byla na zkoušku šatů družiček v Caxe....družičky si to užívaly a já také... x-) Mám 2 - jedna má 2 roky (ta byla rozkošná) a druhá má 9. Ta malá se stále opičila po té starší, napadobovala ji....no prča :-D Také mi už dorazil závoj, svatební bižu a samodržící krajkové silonky... Ovšem botičky stále řeším, ale něco jsem si sehnala na netu. Nejspíš to risknu a objednám si je a budu doufat, že mi padnou a budou vypadat jako na fotce ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
xneli: My měli mít původně taky cukroví pro 30 lidí + kolem 20 výslužek, ale nakonec to bylo míň a původní cena baly také kolem 10 tis. a to jsme si to nechavali od jedne pani péct doma. Tak že si myslím, že takhle ta cena je asi docela normální, jde také o to, jak velké chceš výslužky. Jinak jsem se ptala i tady v chomoutově a tam mi paní psala myslím 350 Kč/kg, ale už si nejsem jistá.
Odpovědět
Profilova fotka
10 tis???!! Ja jsem teda uplne v soku, to bych urcite do cukrovi nedala...ja si myslim, ze se to stejne moc jist nebude...my vysluzky nedelame (mamka si je teda dela, ale my jsme si je nepraly, takze to s nami nema co delat) a jen objednavame jeden medovnik, 24 kousku jahodovo-smetanove zele kostky a 24 kousku ovocnych kosicku pres cukrarnu. Ja napecu nejake linecke a taky delam svatebni dort (male dortiky), kamaradka napece vanilkove rohlicky a pak jeste u jedne pani objednavame tak 150 kolacku (a to i pro muzikanty a misto obradu, nebot tihle lide jsou vazne zlati) a mozna 6 frgalu a koncime...a to si stejne jeste myslim, ze to prehanim a mozna neco i uberu...mame kolem 40 hostu...podle meho nazoru, restaurace serviruje zmzlinu a palacinky, tak jestli nekdo ma malo, muze si doobjednat..pevne verim, ze se do 4 tis vejdeme... xneli- mozna zkus jeste pohledat v okoli a zeptat se na ceny u jinych, protoze tahle pani si ceny asi dela, jak chce a vy nemate na cem stavet, tak vam muze cukrovi predat s usmevem a rict si o 15 tis....hodne stesti!
Odpovědět
Profilova fotka
jinak holcicky, ja jeste taky nemam boticky a zacinam byt nesva z mych satu...ach jo! A to nemluvim ani o doplncich...bude to jeste sranda ;-))
Odpovědět
Ahoj holky, děkuju za odpovědi. Dneska jsem se od mamky dozvěděla, že ta paní chce ještě navíc dodat 250 vajíček a ořechy. rurunka: bude nám to péct taky jedna paní doma. Peče to nějak po sadách v sadě je 30 druhů. Takže do výslužek pro těch dvacet lidí, co nebudou na svatbě budou 3 sady tj. 90 kousků plus prý udělá přiměřeně řezy a rolády. Asi se do toho budu muset vložit, protože máti neví nic, a i když mě naši prve úplně setřeli, že prý to moc pitvám, že snad ví kolik toho má upéct a že se to se tak na dědině nedělá ptát se na cenu dopředu, tak teď jim to začíná vrtat v hlavě, že vlastně nic neví. Mě se to zdá strašně moc, když jsem našla na jiných diskusích, že cena za ty už dražší minizákusky je 6,- Kč, tak to by musela napéct minimálně 1600 kousků ??? Co bysme s tím dělali. Anebo si nasadila takovou cenu, že nás vyjde jeden malý kousek cukroví na 15 korun. V těch 10 tis. nejsou žádné dorty, žádné koláče, pouze drobné cukroví a řezy a rolády.
Odpovědět
Profilova fotka
xneli: me prijde vazne ta castka prehnana, opravdu do toho zasahni, protoze ta pani vas natahuje jak muze...a neptat se na cenu? Pardon, ale ja myslim, ze na to mate plne pravo! Stuj si za svym a jdi po tom. Hodne stesti!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, chtela bych se zeptat, nevite o nejakem malem Marquee na pujceni? Potrebovala bych jej v pripade deste..diky!
Odpovědět
xneli - mne to prijde taky strasne drahy! zkus vic cukraru a srovnat ceny :-) my si cast peceme sami, cast nam bude pect jedna pani z Bohunovic. mara - za svych satu jsem taky nejista a boty taky nemam :-D
Odpovědět
xneli - no takova cena a jeste chce dodat 250 vajicek??? 8-( 8-( 8-( 8-( na to bych se vykaslala, je to strasne moc... kdyz v te cene nemas ani dorty... jen za cukrovi je to dost silena cena... :-S Z vlastni zkusenosti ti muzu rict, ze v lete v tom horku nikdo na tolik sladkeho stejne nebude mit chut, takze podle me je to uplne zbytecne ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?