Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holčiny,tak to máme za sebou,všechno je v pořádku. Akorát jsme se rozhodli,že k tomu všemu zvracení si přidáme ještě pěknou rýmu :-) Ale hlavně,že miminko je zdravé
Odpovědět
Profilova fotka
rosi: Ahojky,jj k Polákovi,mají tam všichni moc fajn přístup,tak to má být
Odpovědět
Katus: Tak to je super!!!!!!! to se i ta ryma lehcejc snasi co? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
katus, jeee, super x-) x-) x-) vyfot pupek a dej nam ho do alba :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Maja: Tak bříško ještě není nic moc,spíš vypadám jako hodně najezená :-D ,ale dám tam fotku z ultrazvuku,ju.
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo jo x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jeee, napapanej pupicek ma krasne x-) x-) x-) taky takovouhle mam, je to kraaaaasnyyyy x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No bylo to úžasný slyšela jsem i srdíčko a pořád sebou házelo,asi se mu nelíbilo jak mi tam tlačil tím ultrazvukem :-D .Maji co říkáš na šaty?
Odpovědět
Profilova fotka
to verim, uz se hrozne tesim az zase budu tehotna x-) x-) x-) me se saticky libi... :-) nemas mu je ukazovat a byl by pokoj :-D budes zkouset jeste jiny nebo si nechas tyhle a budes doufat, ze az te v nich uvidi nazivo, ze mu spadne celist? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D no asi tak.Jiný nemůžu,tady ty budou hezky sedět na bříško :-)
Odpovědět
Profilova fotka
katus, ale tak nasly by se, ale hlavni je, ze se v nich budes citit ty..myslim, ze stejne az budes nacesana, namalovana...sedne na prdel aj kdybys sla v pytlu od brambor (ale ty tvoje saticky jsou mnoooohem hezci :-D ) dneska jedem vecer do Olomouce, uz se tesim (teda zitra mam zkousku, tak na to ne) x-) x-) x-)
Odpovědět
kaci: me se taky libijou, azte uvidi tak mu stejne spadne celist, tomu mymu se moje saty taky napred moc nezdali. ale me to bylo jedno pac stejne beztak bude bulet jak zelva, hlavne je se v nich citis ty? kde si je pujcovala? maja: nejapomen na ty lucernicky, udelej i par fotek jo?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
bou, no to mi rikas brzo, mam vybity baterky :-N ach jo, to abych sla najit nejakou nabijecku :-D
Odpovědět
maja: tata doma mit fotak nebude?
Odpovědět
Profilova fotka
nevim, oni jsou nekde v Orlove nebo co na zapase s Honzou... :-) a nevim kdy se vraci, takze radsi vezmem nas.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj budoucí nevěsty:-) Tak já se vdávám v Lipníku nad Bečvou v kostele Sv.Jakuba:-) Termín je 10.4.:-) Zdraví 123verix:-)
Odpovědět
boucing - to bys byla moc hodná!:)
Odpovědět
ali: jdu to najit ;-)
Odpovědět
ali: mas to tam ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky... katuš - držím palečky, aby vše tak skvěle s mimi vycházelo x-) rosina - kámoška měla celou svatbu (obřad+hostina) na zámku ve Velké Bystřici a bylo to SUPER 8-) Určitě budeš spokojená, uvidíš...
Odpovědět
boucing - ještě jednou moc děkuji:) Katuška, to musí být super, slyšet srdíčko svojeho mimiška. Já už jsem několikrát slyšela, jak to zní, když jsem byla u doktora a zrovna tam byla nějaká maminka na poslechu. Ale slyšet vlastní je určitě něco jiného:) Možná mi to tady uniklo.... máte už vybrané jméno? My s Lukym plánujeme mimi až tak za dva roky, až si dodělám Ing. (jestli se mi to povede) a už jména vybrané máme :-D
Odpovědět
kaci, gratuluju k dobrym vysledkum x-) x-) x-) x-) saty mas nadherny :-) zdeni, diky za reference, asi to tam udelame nakonec, je tam totiz i levne ubytovani ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ali: Holčička by měla být Nikol a chlapeček Jakub :-)
Odpovědět
Profilova fotka
rosi: Moc moc děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kači...jméno Nikol je SUPER, mě se také strašně moc líbí x-) Je to také jeden z mých favoritů... (do budoucna) ;-)
Odpovědět
I Jakub je krásné jsméno. My máme dopředu vybrané tři pro kluky a jedno pro holku - Venoušek po mojem tatínkovi, Adam a Tadeáš, a holka Viktorka. Na to, že s rodinou počítáme za dva ročky, to asi vypadá švihle :-D Jo a ten počet - já mám takovýho tucha, že budou samý kluci, tak proto tři kulčičí, to holčičí je vymyšleno kdyby náhodou. ;-)
Odpovědět
to je sranda, my uz taky vymyslime, ale mimi jeste tak 3 roky neplanujem. pro holku mame jen na klukovy se nemuzem nijak zhodnout, no nastesni mam jeste dlouho na to ho presvetcit ze mam pravdu :-D kaci: moc pekny :-D ali: viktorku sem taky chtela, ale doma my rekli ze to bude jak viktorka u splavu a lea ze doma kralovnu viktorii nechce.....
Odpovědět
Profilova fotka
jeee, resime miminka??? x-) x-) x-) x-) my mame vybranych asi 100 jmen, ale prevazne holcicich... :-D takze budeme mit beztak samy kluky :-D
Odpovědět
bboucing - jojo, s Viktorkou u splavu jsme to doma měli taky, ale já si to rozmluvit nenechám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
je, holky, zrovna jsem si vybrala porodnici :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?