Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
bou - my prave nevime jeste! Nejradeji bych asi konvikt nebo podkovu, pac svatbu mame u Panny Marie Snezne :-) jde nam o to, abysme si mohli dodat vlastni cukrovi, vino a pripadne slany veci na raut, ale to neni podminka :-) v konviktu to jde?
Odpovědět
rosi: jeeee v panne marii snezne je to krasny!!!!! my mame vlastni dort a cukrovi, ktery nam hodijou do lednice uz den predem, vino a merunkovicu mame vlastni ,uctujou nam 15kc lahev za micku, obsluhu atd.... jinak jediny co je tam trochu blby je ze musis pronajmout stoly a zidle , protoze atrium pronajimas od hodiny zvlast od UP a ti nic nemaji, restauracka ted zmenila majitele kterej nakoupil novy talire atd... pac pred tim toho taky nemeli dost a muselo se pronajimat. Jinak je moc vstricnej a domluva je snim zatim super. Na podkovu jsem se taky divala , ale je dost mala....
Odpovědět
Ahoj nevíte nejdo a hezkém místě pro svatební hostinu pod širým nebem v olomouci a okolí. Díky za info Zuzka
Odpovědět
zuzi: primo pod sirim nebem nevim, co kdyz bude prset? ale hotel akademie ve hrube vode, maji party stan a je myslim zadarmo kdyz tam mate hostinu, ty se vetsinou daji pekne otevrit a mas to i pojisteny :-D tanecni parket muzete mit venku ..... vsak se jim mrkni na www stranky najdes to normalne na seznamu :-D
Odpovědět
bou - aha a kolik ten pronajem celkove stoji zhruba?
Odpovědět
rosi: pronajem atria je 2000 za hodinu , da se to usmlouvat na 1000 pokud to mate na celou noc a stoly a zidle asi podle poctu a jaky chces, mi mame kulaty stoly asi pro 80 lidi i s potahem to myslim bylo okolo 12 000. pokud byste pouzili dlouhy stoly a zidle z restauracky tak by to bylo asi zadarmo , ale zase nevim jestli jich tam maji dost, tedka jeste kupujou zahradni nabytek takze jsou schopni udelat venkovni posezeni pro 40 lidi coz je taky myslim zadarmo, takze asi zalezi jak se to nakombinuje a domluvi.
Odpovědět
aha, tak to je husty ten pronajem.
Odpovědět
rosi: vetsina lidi to prej pronajme jen na veceri a pak se premisti do restauracky a ven, ja se bojim to riskovat s destem , pac kdyby lilo tak by to byla hlava na hlave a nikdo by se tam ani nepohnul, kdybych to neukecala aspon na tu pulku tak bych musela hledat neco jinyho. no musim priznat ze jsem hodne vahala, hlavne kdyz jsem si to vsechno secetla, ale byli sme snad vsude a tohle bylo jediny misto ktery ho fakt nadchlo a porad do vseho moc keca tak jsem rezignovala.... Ja jsem chtela pockat na to zrekonstruovani Fontany v parku za mesic uz by to melo byt otevreny...
Odpovědět
bou - to mas pravdu, to je lepsi do toho ty prachy dat. My jsme furt v rozhodovaci fazi, s tim, ze bude krasne v rijnu pocitat nemuzem :-D ale asi taky pockam na tu fontanu a pak se uvidi :-D
Odpovědět
bou - a to ty ruze budes transportovat z Prahy? O Velikonocich vymyslime, kde tu svatbu teda vlastne budem mit .-)) Kostel je jasnej, pac do jinyho nechodim a na pripravu chodime k tamnimu panu farari, mam to tam moc rada :-)
Odpovědět
rosi: no asi to tak vypada :-D rikala , ze rezou normalne a vi ze jsme z olomouca, tak uvidime , ale pocitam s tim , ze je asi budem muset vyzvednout. nemohla slibit , ze budou uz na zacatku cervenca vykvetly tak pokud se nezadari tak nekde budu snanet takovy ty velkokvety ruze . Uvidime. jinak si pamatuju, ze jsi psala , ze nemuzes najit kosmeticku, ja se chtela taky naplacat doma , pac nikomu moc s oblicejem neverim , ale prekecali me at aspon jednu vyskousim, ze je prej moc dobra, doufam, ze na me nanapatla vsechny barvy pod sluncem.... nasla jsi nekoho?
Odpovědět
nenasla :-) se desne bojim, ze me sprasijou, tak fakt asi zvitezi samoličení :-D tu ruzovou skolku bych brala tady nekde pobliž.
Odpovědět
Článek se načítá
bou, ale mam už aspoň kadeřnici, velmi milou a sympatickou, o to mi jde hlavně, pač na mý kebuli se nic moc sprasit nedá (aspoň v to doufám :-D )
Odpovědět
no ja se toho ksichtu taky bojim, nechtela jsem ale prekecali me aspon na zkousku, jak me zmaluje jak marfusu tak se od ni taky na svatbu techam namalovat, prece jen mam xletou praxi , tak si fasadu taky klidne nahodim sama. Ja to mam vsechno na jednom miste , proto jsem na malovani svolila, na hlave taky myslim , ze nema co zkazit, pac zadnej velevytvor stejne nechci, jen neco jednodussiho a vzhledem k tomu ze namam ani zavoj ani korunku , tak by to mohlo byt ok, nejsem moc na takovou tu princeznovskou klasiku..... uz mas vybrany saty?
Odpovědět
:-D hehe, saty mam vymysleny a potrebuju jen najit svadlenu, ktera mi je usije :-) dam si podobnej strih, jak na jednech vecernich, holy zada s prekrizenyma raminkama a rozsirena sukne s malou vleckou, nic moc slozityho na usiti, ale sama si na to netroufam :-) a kterou ty mas vizazistku? kdyz to muzes ozkouset, tak je to v cajku, ne?taky nevim, co by mi na tom mym xichte mohli udelat tak jinyho nez zvladnu sama. kkorunku taky neplanuju, zavoj jeste zvazuju, chcu ale dlouhy nausnice :-))) gelovy nehty si urcite delat nebudu, prijde mi to jak z hororu :-D
Odpovědět
jeee to zni hezky :-D zavoje jsou super!!! hlavne ty dlouhy se mi libi, ale me se k satum moc nehodi a nemusim jit za kazdou cenu jak strasidlo.... gelovy nehty asi poridim, pac mam svoje hrozny ale urcite ne super dlouhy a rozhodne ne francouzkou. Ja mam pani co maluje v ariane je to svatebni salon ve ztracene, musim uznat ze to co maji v galerii je presne to co nechcu, ale zas kdyz ji donesu obrazek a vysvetlim , ze chci jen cerny oci tak to snad pujde, hlavne mi slo o ten podklad, pac jestli budu vystresovana tak budu osypana jak blazen a budu potrebovat nahodit poradnou omitku.... hlavne myslim , ze zkouska i liceni v den svatby je 400 , tak to prinejhorsim zas takova ztrata v pomeru k ostatnim vecem nebude...
Odpovědět
to je pravda, 400 to se jeste da :-) ja chcu taky cerny oci jen, neco jak Marta Kubišová ve vrcholné éře :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooooj holky, strašně dlouho jsem tady nebyla, jak se máte, jak se Vám daři?U nás začaly stavební práce na 200%, takže jsem pořád v montérkách a makám. Svatební přípravy, jak jsem předpokládala šly teď trošku stranou...Myslím na Vás, ať se Vám všem všechno daří a zase se ozvu..pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, s výběrem místa na svatební hostinu jsem si užila svoje... Lítali jsme kolem toho cca měsíc :-. Měla jsem představu svatebního obřadu i hostiny pod širým nebem. Musím říct, že NEJ je Hrubá Voda hotel Akademie, tam je to moc krásné.....ale bohužel oddávají většinou v pátek, což má drahá polovička odmítla, bohužel. Ale stále tvrdím, že je to prostě NEJ místo v okolí OL. x-) Další hitovkou byla restaurace (rauty.cz) v Nemilanech - mají to tam udělané moc hezky, moderně - ale až takové umělé a také celkem drahé. Pak se mi zamlouvala Archa, ale tam jsem byla zklamaná přístupem majiteli, kteří mi přímo řekli, že pokud bude pršet....tak mám smůlu - pouze uvnitř restaurace, ale za příplatek :-| Pak jsme řešili Fojtství (Kopeček), Seminaris Horizont (Bystrovany), Podkova (OL), Hotel Bouzov ....nakonec to vyhrála myslivna ve Velkém Újezdě ;-) Je to tam pěkné, je tam i venkovní zahrádka, na které jsem trvala a také ubytování...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky..... Tak už jsem od včera paní :-) Svatba byla naprosto úžasná, jen to hrozně moc rychle uteklo a teď už jen vzpomínáme. Kdyby jste potřebovali s něčím poradit nebo nějakej tip, tak se klidně ptejte. Jinak co nejdřív se budu snažit dodat nějaké fotečky.
Odpovědět
ahoj ruru, gratuluju x-) x-) na fotecky se tesim x-)
Odpovědět
ruru taky gratuluju!!!!!! tesim se na fotky x-) x-) jak ja se tesim az to taky budu mit za sebou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj ruru...moc gratuluji a přeji moře štěstí a lásky... Moc se těším na fotečky. Kamarádka se také vdávala jako ty 11.4. a musím říct, že počasí jste měli LUXUSNÍ...přímo na objednávku :-D
Odpovědět
ahoj holky :-) Potvrzuju, ze svatba rurunky byla uzasna!!! fakt krasna ;-) a pocasi bylo na svatbu uplne dokonale ;-) taky se tesim na fotecky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tesim se na foteckyy :-D :-D :-D :-D me dnes prisly boty...jsou hezky, ale neda se na nich vubec chodit :-N snad se to za toho ctvrt roku naucim :-D
Odpovědět
Jeee Ruru, tak to gratuluju! Napiš detaily;) Já jdu teda hned s jedním dotazem, jen asi nebude přímo na tebe. Mám pocit, že tady někdo někdy psal, že z Ariany přišla nevěstu a snad i maminku a družičky načesat paní, a že byla hrozně fajn... Jelikož nejsem z Olmiku a v současné době se tam nemám šanci dostat, tak bych chtěla vědět, jestli tady má někdo zkušenost. Potřebuju totiž na svatební den někoho, kdo by byl ochoten přijet za mnou na penzion, kde budeme trávit s mamčou a ségrama už noc předem, a kdo by nás teda všechny načesal a nalíčil. Doufám, že to nebude moc drahý, protože o převážnou část rozpočtu se stará můj nastávající a já ho nechci dostat finančně až na dno. Děkuji předem za rady!:)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,tak jsem tak přemýšlela jak se nám to pěkně zkrátilo,teď věnuju čas myšlenkám na prcka a svatba šla jaksi bokem,lae už bych asi měla si objednat takové ty drobnůstky na výzdobu a tak.....No tak uvidím kdy se do toho pustím. Ve středu jdu na genetiku,tak držte pěstičky :-) Mějte se všichni hezky!
Odpovědět
ali: je se taky rozhodla pro arianu, ale mi tam rano dojdem, takze neporadim ale jestli ckces tak ti do ip poslu cislo na kadernici i na vizazistku a muzes se s nema zkusit domluvit. kaci: doufam, ze vsechno dnes probehne bez problemu!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
katus, moc na tebe a mimouska myslim, at vyjde genetika na jednicku :-)
Odpovědět
katus - s genetikou taky drzim pestiska :-) chodis na genetiku k Polakovi? bou - nafot se pak jak te nakaderi a namaluje :-D :-D na konvikt nakonec kaslem, ja to moc drahy ten pronajem se vsim moznym. Uvazujem o armadnim dome nebo pak o hotelu Zamek ve Velky Bystrici :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?