Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
holky budete si necht delat nehty? Mate typ kde?
Odpovědět
treisi - kooosek od olomoooca. a ty? bounci - ne, mam hezky svoje a pak to vypada blbe, kdyz to sliza...navic me se moc nelibi ty dlouhy paraty :-D ty budes?
Odpovědět
marti: ty se mas!!!! Ja asi budu muset, pac moje se mi hrozne lamou, ale taky nechci drapy, ale zase si je chci pekne nalakovat- potrebuju je jen udelat, nejsem moc prizniivec francouzske, tak si je doma nalakuju vyrazne ruzovou sama, a aspon usetrim tu nebohyni traumatu , ze musi neveste nalakovat nehny jinak nez tradicne :-D uz mam plny zuby jak na me vzdycky vsude blbe hledijou 8-(
Odpovědět
no, ja jsem vcera prijela ze skoly do olom. a bus domu mi jel az za nejakou dobu, tak jsem cestou na trznici od vlaku sla do kazdyho kramu, kterej mi k necemu byl - darka na coko srdicka, par zlatnictvi, obuvi a tam jsem se divala na bily boty - meli tam jedny a ne v me velikosti, pani se ptala co si preji, tak jsem ji rekla, ze bile boticky no a ona ukazala prave na ty bily a ja na to hmmm a jine nemate? tak se na me pani podivala pres bryle jak uuuca: "A vam se jako nelibi"....tak nevim, rads nikam nechodim...jo a odkud mate BOTY?
Odpovědět
marti: tak to je pristup :-D :-D :-D hahaha, jak nekdo muze zamestnavat takovy baby :-D :-D :-D utikalas? ja je koupila na ebay, za 6 liber :-D ale ja jsem boty moc neprozivala, pac nemuzu mit potpatky, byla bych vyssi 8-( ach jo trpaslicek muj. nedavno jsem se divala znovu protoze musim jeste koupit dvoje stejny bili satenovy na potpatku pro holky a meli super, ted jde jen o to cislovani , ze ?
Odpovědět
no ja mam 38 nohu, takze c.5? no utikala co mi nohy a plice stacily:-) a sedi ti ty boty? to zase ja jsem trpaslik, je mezi nama 30cm rozdil, tak to chci aspon trochu zmirnit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,opět Vás zdravím a přeji hezký večer.Boty taky zatím nemám,ale si říkám, že je čas..Dnes mi přišel balíček se svatební soupravou a doplňky - dostala jsem i bonus - podvazek,,bublifuky,stuhy,kamínky na nehty,balonky - měla jsem tady na bazaru štěstí..ale představte si,měla jsem tam i skleničky na svíčky a z šesti přežila dopravu z Prahy k nám na Moravu jen jedna jediná.Ale korunka,náhrdelník,náramek,náušnice - všechno je nádherné,dokonalé a ještě krásnější než bylo na obrázky - děkuji teď již paní Kačence))) bouncig:my uvidíme v neděli,máme s pánem,co provozuje ten zámeček schůzku,tak jsem zvědavá, už to tam neprovozuje každý den,mám na něj snad sto otázek ohledně personálu,vyzdoby,jídla..si mě bude asi dlouho pamatovat zvědavou ženskou 8-)
Odpovědět
Ahojky, já koupila krásné boty v Deichmannovi jen za 549 Kč. Nádherný !!!
Odpovědět
super za tip diky. a kde je v olom.deichman?
Odpovědět
Nevím, já je koupila v Praze... Dala jsem je teď do albíčka...
Odpovědět
Olomouc, Olomoucká 90
Odpovědět
diky, boticky mas kraaasny a hlavne asi krasny saty, nechces je dat cele do alba?
Odpovědět
Článek se načítá
jo a jakou maji www? kdyztak to hod do ip at nemame problemy... dik
Odpovědět
Ne ne, nechci. Jsou od firmy Eden Bridals, výhradní zastoupení v ČR má salon Adina v Praze. Nechávám si je šít od asapa.
Odpovědět
jo aha, tak pak na zacatku cervence jo? :-N
Odpovědět
To byla odpověď na to, jestli ty šaty nechci dát do alba :-). Ale adresu salonu i firmy v USA ti můžu poslat :-). svatebni-saty-adina.cz a edenbridals.com. Po svatbě šaty prodám. Přece jen je lepší mít svoje. Nevíš, v jakém stavu ti je salon před svatbou dá. Nemusím je nikam vracet za 4 dny atd.
Odpovědět
no vsak to moje byla odpoved na tvou odpoved, ze nechces dat tu fotku do alba - ja pak myslela, ze tam das fotky ze svatby prece :-)
Odpovědět
Jo taaaaak. To jo. Dneska přesně za 4 měsíce to máme. Už aby to bylo...
Odpovědět
my neco malo pod 7. nechci to pocitat, i tohle cekani, chystani, uvazovani mi prijde krasny. az prijde svatba samotna, utece tak rychle, nez se stacime otocit...
Odpovědět
Já chci, aby to uteklo rychle. Těším se spíš na svatební cestu a snažení o mimi :-).
Odpovědět
no to ja taky :-) sice svat.cestu asi nepodniknem, ale to mimi bysme chteli oznamit na vanoce rodicum :-) planujete hned po svatbe?
Odpovědět
No možná ještě před svatbou to zkusíme :-).
Odpovědět
fakt? a jak dlouho? aby ti nebylo treba spatne. kamoska blila 2mesice
Odpovědět
No asi mi bude špatně si myslím, protože všem těhotným v naší rodině bylo špatně. :-(
Odpovědět
jeee tak hlavne opatrne, at ti nemusi zenich moc casto chodit drzet vlasy a zavoj 8-)
Odpovědět
No ještě o tom popřemýšlím. Spíš se bojím svatební cesty a těhotenství. Let trvá 11 hodin.
Odpovědět
no tak na to zvlast opatrne, byt vama, tak se na to vrhnu az tam :-D a kam razite?
Odpovědět
USA
Odpovědět
no super :-) a na jak dlouho?
Odpovědět
14 dní
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?