Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
Martina - my jsme si nechavali delat dort naproti Prioru, je tam takova mala cukrarnicka. Maji nafocene album dortu, ktere uz delali, ale muzes si prinest vlastni obrazek a podle toho ti to udelaji. my jsme na bouzove meli zakazane i ty listky... pry tu ryzi a ostatni "bordel" po nas nikdo uklizet nebude :-S
Odpovědět
Holky kde se dají v Olomouci sehant šaty na baculky? Chci si je koupit přes eBay ale nejdřív potřebuju zkusit co mi sedí
Odpovědět
treisi temer vsude maji saty vetsich velikosti ;-) uplne nejvetsi vyber i prave v tech vetsich velikostech ma urcite Caxa
Odpovědět
zezulicka: nechci si trhnou ostudu,mám velikost 54 díky bokům a zadku,bojím se,že na mě nic nebude :-(
Odpovědět
neboj se ;-) v caxe jsou hodne slecny, aspon ja jsem na ne mela stesti ;-) a pokud se opravdu bojis, tak si salony nejdrive obvolej a zeptej se, zda maji saty podobne velikosti, nemusis tam prece rovnou chodit osobne ;-) nakonec bude svatba uz letos? mam pocit, ze jsem nekde cetla, ze jste to chteli odlozit ;-)
Odpovědět
zezulicka: jj vše je na dobré cestě tak jsme jen změnili trošku datum ;-) Měla jsem z toho větší strach JJ dnes budu telefonovat :-D
Odpovědět
tak to je super ;-) no obvolat salony je rychlejsi a jednodussi nez je vsechny obchazet :-D ;-)
Odpovědět
jaký jsou tady vůbec salony?
Odpovědět
Profilova fotka
treisi: Ahojky,tak nejznámější je asi Caxa,pak v Prioru,Ariana,Chantal...Najdeš všechno na netu. Já mám šatky z Uničova a výběr a přístup na jedničku. Tak hodně štěstí při výběru :-)
Odpovědět
treisi - v Ol. je Ariana, Bella, Caxa, Chantal, Popelka, Iris a Inspirace ;-) snad jsem na nic nezapomnela ;-) a do popely a chantal ani nechod, v popele ti daji zkusit max dvoje saty a jeste se budou tvarit blbe, ze sis hned nevybrala ktere si teda vezmes a v chantal ti pro jistotu nedaji zkusit zadne, protoze tam na ne nesmis vubec sahat... kdyz jsem tam byla ja, tak visely na nejakych snurach a byly otocene zady k nam. a kdyz jsem je teda chtela otocit, tak mi zenska vynadala, ze na to nemam sahat a mam si jen ukazovat a ona je bude otacet... jenze kdyz si ukazes a reknes "tamty bile", protoze ze zadu jsou vsechny temer stejne, tak zenska stejne nevedela ktere... :-p no trapne to tam je...
Odpovědět
Ahojky za Caxu se taky přímlouvám ;-)
Odpovědět
ja taky... :-) ale udelejte si cas a prijedte DOPOLEDNE!!! Pak budete opravdu spokojeni ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
a dostanete slevu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,za salon Popelka se taky přimlouvám,děsný přístup. Jinak jsem si dnes uvědomila jak se to pomalu,ale jistě blíží. Dnes jsme změnila barvu z červené na fialovou,takže svatba budu v bílo-fialovém duchu :-D A co vy jak se všem daří při zařizování?
Odpovědět
katuska: ja jsme barvy zmenila asi 5x a nakonec me stejne nikdo neposlouchal 8-( teda krome druzicek, ktery nemeli na vybranou a tchyne :-D pak mi dotoho jeste Lea kecal takze jsme zkoncili tragicky :-N tak ja vsechno co muzu, valim do bila, ale nevim esi to zachranim :-N jinak mi v chantal jsme se otocily na podpadku, v prioru jsme se nemohly te baby zbavit, ve caxe to bylo na 4 hodiny cekani, ale musim rict , ze jsme sly v nejblbejsi dobu, jinak bella byla SUPER! Saty bomba, super slecna, nic nenuti ale hrozne ochotna !!!! Do zbytku jsme pak uz ani nesly :-D
Odpovědět
Ahoj holky, tak u nás přípravy pokračujou zatím jen dekorací, která nám dorazila. My budeme mít svatbu v šampani, chtěla bych červené a zlaté doplňky, ale na ty je ještě čas. Hlavně teď zajistit ten základ a úspěšně složit státnice. Pak mám měsíc na doplňky a dodělávky:)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, zdravím nevěsty, já jsem sice z Olomouckého kraje, ne přímo z Olomouce, ale doufám,že se můžu připojit k Vám? Prostějovsko jsem nenašla..:-(
Odpovědět
Profilova fotka
treisi: ahoj, už jsi omrkla salony?My máme svatbu první víkend v září a říkala jsem si, že mám na shánění šatů čas, věděla jsem, že budu mít asi problém při výběru (moje velikost 48/50) - teď se mi podařilo shodit necelých 10kg asi za tři měsíce, teď váha docela stagnuje a ne a ne dolů.Tak jsem s kolegyní dopoledne vyrazili mrknout do salonu caxa, týden předtím tam bylo narváno, tak jsem si stihla vybrat jen z katalogů (a jela jsem je po velkých velikostech), vybrala jsem asi troje,takže jsem jela na jisto.Před námi nikdo nebyl, hned jsem ukázala katalog, které chci a představ si - dostala jsem se do velikosti 44 a jsem z nich naprosto nadšená! Nejdřív jsem si zkusila champan,ale bílá je bílá - chtěla jsem bílé a ty, které jsou na obrázku - oblékla jsem je a hned jsem věděla, že jsou to ony.Paní byla moc milá, ochotná, potřebovala jsem poradit, jak ještě schovat ruce atd, zkusila pár možností - jak říkám, spokojenost.Takže věc, ze které jsem měla ten největší strach - výběr šatů a obava, že se do žádných nevejdu dopadla na jedničku.Přeji i Tobě štěstí při výběru, kdy máte termín?
Odpovědět
soniccko gratuluji k šatičkám:) Já se musím ještě do Caxy dostavit pro doobjednání rukaviček a kožíšku a taky popůlnočních šatů.... ale pořád nemám kdy :-(
Odpovědět
Teda holky,musím vše dočíst...Přiznávám se-zapoměla jsem název diskuze :-N :-D Salony omrklé ještě nemám,musím se domluvit se ségrou Jinak termín máme 24.října a s tou váhou u mě je to asi tak,měla jsem období kdy jsem šla s váhou nahoru a teď mám za měsíc už o 7kg míň tak uvidím jak to bude dál ;-) V Caxe si půjčovat šaty nebudu,jen si odzkouším co mi sedí a šaty si nechám ušít přes eBay Jo a personál z Prioru moc dobře znám,takže tam mě nikdo neuvidí
Odpovědět
Profilova fotka
aliciznicka - děkuji moc. Kdy máte termín?Já všechno sháním jedině díky internetu, jsem pořád v práci:-(. Ale holky,představte si, co se mi včera stalo.V pátek jsem se tady dívala na svatební alba a objevila jsem album,kde měli přesně takovou barevnou svatební kombinaci,kterou my chceme a nevěsta měla dokonalé šperky - říkala jsem si, ty by se mi tak líbily.A včera se jen tam mrknu do bazaru a co myslite, nevěsta je prodává a ještě pořád je má, spojila jsem se s ní a domluvily jsme se.Jupíííí, jsem nadšená.. treisi - držím palečky a moc gratuluji - vůbec netuším, jak funguje šití přes eBay - o co se jedná?
Odpovědět
soni tam se to objedná a oni ti je ušijí na míru a někdy ani ne za moc draho. Jinak kdyby někdo chtěl nějakou zvláštní bižu tak stačí napsat do IP ;-)
Odpovědět
Soni tak to máš štěstí, super! :-) Já sháním taky pořád nějakou hezkou bižu, co by ladila s korunkou (tu taky musím sehnat) a teda komplet k šatům. Představu mám, ale zatím jsem fakt nikde nic nenašla.
Odpovědět
holky ja vam tak zavidim, ja uz se tak tesim az mi ty blby saty prijdou :-( mam znamou ktera mi knim bude delat korunku a zavoj a nechce nic zacinat dokut neprijdou a pak vlasy , nemuzu jit na zkousku dokud nebudu vedet jakej styl korunky a zavoje budu mit, nemelo by to moc cenu. Navic letime dom na posledy , pak az tyden pred svatbou, za 5 tydnu. asi jsem zbytecne vystresovana, ale nedovedu si predstavit , ze budu vsechno delat 7 dni pred svatbou :-N konvikt meni majitele tak tam se snama vubec bavit nechteli a uz jsem od nich neslysela ani nepamatuju. Dj nevi co dela, vikar nas jeste ani nevidel ..... nejak to na me dolehlo :-(
Odpovědět
treisi a o jakou bizu se jedna? napis prosim do IP jo? diky bouncig - nestresuj. sak mate jeste casu...kolik budete mit hostu? hlavni je prece se vzit :-)
Odpovědět
marti: to mi ten muj taky rekl, a ani mu nevadilo, ze pujdu k oltaru nahata :-N
Odpovědět
nahata nepujdes, prinejhorsim skocis v glasgeee do monsoonu, zary a jim podobne a budes mit taky krasne saticky. do vlasu si uvazes masli a ten tvuj te milovat bude porad stejne neboj :-)
Odpovědět
marti: hahaha :-D to je pravda, asi bych na rychle nekde nejaky saty pucila ;-) jen tak dlouho uz na ne cekam a tesim se a porad nic :-( jinak mame asi neco pres 80 hostu, vsichni nam pisou a volaji jak uz se tesijou, vsichni krome nas maji koupeny letenky a ja nemam ani misto na hostinu :-N :-N :-N doufam ze se z te paniky vyspim :-D jak ppokracujete v pripravach vy?
Odpovědět
my? ani poradne nezacali :-) o vikendu jsme skrabali ze sten stary malby :-) zitra frcim do skoly, nic neumim atak no. kde ze tu hostinu vlastne mate? my zaciname uvazovat o senimu - je u toho i hotel....musime to jet omrknout...uz valim spat. 5,45 mi kokrha kohout :-) pa a dobrou
Odpovědět
Profilova fotka
Tak u nas taky nervozita stoupa, ale mame to uz za par. Navic co jsme meli slibene penize od me mamky, tak asi nebudou, tak na rychlo shanime finance a porad se neco se.. Jinak uz chybi jen dort a kytky a hosti. Ti se nam nejak na svatbu nehrnou a nevim proc :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?