Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
many: Ahojky,určitě se tam zajeďte v létě mrknout,je tam hezky a ještě hezčí je to po setmění :-)
Odpovědět
katuska: mi jsme se chteli brat 4. a mit hostinu v semiramis, jenze uz to mel nekdo zablokovany na svatbu :-D :-D :-D no nakonec jsme se domluvily na 3.7., a pak jsme se rozhodli , ze je to pro nas moc maly,tak jsme to nakonec zrusili, ale je to tam moc hezky, doufam, ze vam vyjde pocasi! Byla by to bomba !!!! Co uz mate zarizeny? mas uz kvetinarku?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj :-) Katuš krásný oznámení ;-) jinak určo tam letos zajedeme ;-) jak bude teploučko tak udělám výletek :-) holky já vám tak závidím :-) já bych taky chtěla dělat přípravy na svatbu,..... :-D no ale už to mám za sebou :-) a pak budete dělat přípravy na mimča :-D :-D :-D to se taky dobře nakupuje :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bouncig - teda to autíčko co vás poveze je nááááááářez :-) v tom bych se taky chtěla svézt :-D a jak máš tu fotečku jak jsou ty stoly ,tak tak to budete mít ;-) to je taky krááásný ,ikdyž já jsem pro stoly dohromady,ale vypadá to pěkně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a dort taky nááádhera :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bouncig: Ahojky,nooo tak to jsme my,ale budeme tam mít jen obřad,hostinu máme jinde.V počasí taky doufám :-D .Před pár dny nám došlo oznámení,příští týden budou prstýnky,květiny si budu nechávat v jedné uničovské květince,cukroví máme domluvený,šaty mám ještě hudbu nemáme,víme koho,ale musíme tam jít. A co vy,kde máte svatbu atd :-D
Odpovědět
Profilova fotka
many: Děkuji! A na přípravy na mimčo už se nesmírně těším i když vlastně ony už začaly :-D
Odpovědět
many: abych rekla pravdu tak ty auta tak neprozivam, to spis chlapy :-D jinak stoly kulaty mit budeme, jen ta vyzdoba snad bude lepsi, mam nakopeny velky tri ramenny svicny, tak to snad bude trochu elegantnejsi , no nevim jestli ten cirkus tim zachranim, ale aspon pokus bude :-N katy: mi 3.7. na Bouzove, holky nevite o nejake fakt dobre kadernici a vizazistce, asi moc vymyslim, ale to co sem zatim videla, tak nic moc nadsena.....barvu si necham udelat u svoji, tak potrebuju jen nekoho kdo me ucese na svatebni den.
Odpovědět
Profilova fotka
Katuš :-) :-) :-) boncing - mně to taky bylo jedno v čem jedu,ale tady to auto je tada božíí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bouncig - sorry,jsem tu tvoji přezdívku celou zvrzla :-D :-D :-D
Odpovědět
bouncig - perfektni kadernictvi je na ulici Na strelnici, hned u zastavky busu. a super vizazistku maji v Caxe, kdyz tam zajdes daji ti vizitku ;-)
Odpovědět
zezul: na caxu sem nemyslela jeste :-D slecna v ariane mi dela docela hodne a taky ma vizazistku, jenze moc nejsem na stiny a bavicky, i kdyz se maluju docela hodne nechci vypadat jak kanar, tak zkusim tu caxu:) kde je na strelnici? o tom jsem jeste neslysela... :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Ahojky holky, já si do Caxy pojedu vybrat ještě popůlnoční šatičky a taky doplňky k svatebním šatům, na které jsem před tím zpomněla, tak se tam na tu vizážistku taky zeptám. Jelikož nejsem z Olmiku, tak nemám vůbec páru, kde tam co je a není.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Tak my dnes byly zařizovat nezbytnosti v restaraci a ve všem nám vyšli 100% vstříc, tak jsem byla mile překvapená a šťastná jako blecha :-N Jinak kadeřnici už mám zařízenou, budou mě česat ve studiu matrix a mají tam i kosmetičku, tak se asi poptám tam, na kolik by tam vyšlo líčení. Měla bych to aspoň vše při jednom. Jinak jsem si chtěla půjčit kožíšek na šaty, tak jsem byla kouknout v arianě, ale bílý mají jen jedne a teda vypadá děsně. Tak ještě zkusím prior. V caxe mají sice krásný, ale to si já nechávám jako poslední možnost, mám s nima tak trošku jiný vztah.
Odpovědět
ruru: v pioru se te zenske nezbavis.... byli jsme tam podivat na saty, narvala jo do priser a hrozne vykladala jak jdou na dracku :-D :-D :-D musela sem se smat a segra chytala nerva :-D :-D :-D je to ta pani kadernice o ktere jsi uz psala? ty jo vy to uz budete mit za dva mesice za sebou co? Uz se tak tesim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jo, je to ta kadeřnici. Na zkoušku jdu 20. března, tak pak dám vědět jak to vypadá.... Ale je to na doporučení kámošky, tak snad to bude O.K. Já v prioru taky byla zkoušet šatky, naštěstí to byl můj první slón, tak pak už to bylo jen lepší :-D Ale pani mi nepřišla nejhorší, možná proto, že tam se mnou byla moje skorotchýně. No už to máme za necelé 2, jsem z toho docela nervozní, ale těšíme se moc. Dneska jsme si v arigone rezervovali i APT na svatbení noc s vířivkou :-D :-D :-D
Odpovědět
bouncig - zkus www.mapy.cz, to je nejlepsi :-D ja moc nevim jak ti to popsat, nevim co tady znas... zadej tam Na strelnici olomouc a ono ti to uz tu ulici najde... ;-) ja jsem v prioru byla taky a byla jsem spokojena. saty se mi libily, i kdyz dvoje ktere jsem si vyhlidla na netu byly zrovna pujcene, pani byla prijemna, ochotna saty jakkoliv upravit... pro me to byla jedna z nejlepsich zkusenosti se salonem, na rozdil treba od Popely nebo Pavliny (ted Chantal)...
Odpovědět
ruru, tak to my budem jak chudi pribuzni :-D taky jsme v arigone, ale nasi hosti si vybrali ty nejlepsi nez jsme se vzpamatovali tak mame jen dvojluzak, doufam, ze to aspon zaridijou podle prani a nenechaji nas spat na dvou malych srazenych k sobe, aby sme nahodou v tom nadseni nepropadli :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To u nás tam nikdo spát nechce, že je to moc drahé, tak tam jsou jen moji rodiče, mají to sem daleko, tak nemají na výběr a pak moje svědkyně se svým bývalým, budou v jednom pokoji, že jim to nevadí a on na to má... Ale pořád je to stejně suprovej kámoš, jako když ještě prachy neměl.
Odpovědět
ruru vy mate aj hostinu v arigone? ja ted slysela hrroznou story! chces ji slyset, vykladala mi to nase cake lady v chmoutove :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo máme tam i hostinu, tak mě neděs. Už jednou jsem cosi slyšela tady od Markety... No povídej, radši to chci vědět předem.
Odpovědět
tak pani cukrarka nam vykladala, ze skoro manzele vyzvedli dort, zakusky, cukrovi, no vsechno den predem a odvezli to do hotelu. A ti to nechali stat cely odpoledne celou noc a cely dopoledne na chodbe takze se to vsechno rozteklo a zkazilo :-N a jeste jak novomanzele dojeli na obed tak nemeli nic nachystany :-N prej to bylo aji v novinach..... no ja bych asi vyletela z kuze.
Odpovědět
no ale aspon to nemate v lete, jak oni. Ale verim , ze si z toho vzali ponaucenou. Takze asi si uz budou davat bacha. 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak teď mám docela po náladě :-( A to jsem měla radost, jak jsme se na všem v klidu dohodli. Ach jo. No stejně pokud to půjde, tak někoho pověřím, ať to tam doveze radši až ráno. Pro jistotu.
Odpovědět
je ruru to jsem nechtela :-( urcite si daji pozor!!! Mas nekoho na zdobeni nebo to nechavas na personalu?
Odpovědět
Profilova fotka
za to ty nemůžeš, mě už dnes naštvala moje máti a teď ještě řešíme se zezulickou práci a vše je na ho... Zdobit nám bude pí. Dušková z Ariany, tak si zas říkám, že když vědí, že ona tam přijde dopoledne, tak že si nic špatného nedovolí.
Odpovědět
ruru: jo, ta je tam srovna :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A nebo pak někdo od nás, přítelův bratr a svědek v jedné osobě by jim pak dal kapky, on je docela prudkej :-D
Odpovědět
hahaha, to by se divili :-D :-D :-D
Odpovědět
holky prosim vas, kde si nechavate nebo nechaly pect cukrovi, svat.kolacky a hlavne dort? diky jo a bouncig_czech - (cetla, jsem kousek diskuze na tema bouzov 20090 loni jsem byla na svatbe kamaradky na bouzove, bylo nas tam pres 100lidi, proste vsichni ji chteli videt, tu nasi nevestu :-) a ti co nemeli misto na sezeni, stali okolo. a nejaky pan tam mel male dite (myslim,ze ani nechodilo jeste) a to zaclo knourat, tak s nim sel do vedlejsi mistnosti, odkud vlastne vychazela nevesta a ta bylaotevrena, takze ani nevrzaly dvere :-), tak to vzkaz tem ostatnim bouzovackam:-) jo a taky tam byla zakazana ryze, mohly se hazet bud ruzove listky a vbarve svatby (pry), my meli bublifuky a pani nas karala, at je poustime az za branou, ale vsichni byli v tak povznesene nalade, ze ji neposlouchali :-) blby ale bylo, ze se nam nevesta fotila a kolem prochazela jina svatba...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?