Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
many: jo znáš ho :-D a díky za ty informace
Odpovědět
tak zitra letime dom, tak mam pred sebou tyden planovani, uz se nemuzu dockat az zase par veci zajistim, zaplatim a odskrtnu. A ktomu jeste jdem se segrou behat po svatebnich salonech a zkouset jeji svatebni, maj svatbu tri tydny po nas :-D holky musi se obednavat do Caxi a Belli?- na tu se obzvlast tesim.
Odpovědět
Profilova fotka
do Belly jooo, maj to na strankach :-D
Odpovědět
Profilova fotka
katuskaa - není zač ;-) a šatečky už máš vybraný nebo ještě ne ;-) mají nádherný v Litovli ;-) ale zase trošku dražší :-D ale fakt bomba :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bouncig - tak to máte dobrý se ségrou,tak brzo svatbičky po sobě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky bych šla na nějakou svatbičku,ale nikdo se nechce vdávat ani ženit :-| nachápu proč,žjavascript:addEmoticon(':-D','vBody') javascript:addEmoticon(':-D','vBody')e :-D :-D vždyť je to paráááda :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teda nějak to zablblo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
v Litovli jsme byli,máme tam oznámení(dnes už nám přišlo k náhlédnutí :-D ) a zakoukala jsem se tam do krásných prstýnku. Šaty jsou tam fakt pohádkový,jenže právě ta cena. Zítra jdu k p.Nečesalové,tak uvidím.
Odpovědět
Profilova fotka
jo,jo,mě stály 6 000,- :-D ale je to nááádhera a jednou za život :-D :-D :-D :-D tak pěkný vybírání zítra ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mrkni na můj album příprav,tam mám vyfocený,jak jsme si tu hostinu večer nachystali ;-) sice mobilem,ale jde to vidět ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj! My sice budeme mít svatbu v Lanškrouně, ale můj Michal je od Olomouce, takže hodně věcí zařizujeme právě tam. Tak snad se nebudete zlobit, že "jdu" k Vám. Nejsem sice nevěsta v Olomouci, ale budu mladá paní v Olomouci:) Mohla bych se zeptat, kde jste si nechávali dělat dorty? Máte někdo zkušenost s cukrářskou výrobnou v Chomoutově?
Odpovědět
kasp: myslim ,ze nas tady takovych vic, no ja zas v olomouci nebydlim, jen se tam vdavam :-D Jinak pani v chomoutove ti udela na jakej dort si ukazes, teda pokud to nepovazuje za kyc. :-D taky si si snad tento tyden dortik obednam... :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Takže doporučuješ, ju? Našla jsem to na netu. O ničem jiném nevím. A ceny se mi taky nezdály zlý!
Odpovědět
Profilova fotka
kasp: ja tu nebydlim, ani se tu nevdavam... :-D ale neco tu budu zarizovat,takze se citim na to sem nakukovat... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, my měli z Chomoutova z Katriny dort i zákusky a koláčky a opravdu nádherné a výborné, byla jsem nadšená. Dorty moc nemusím, spíš vůbec, ale ten jejich byl naprosto úžasnej, mňam!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,tak mám podnešku asi vybráno. Šaty jsou krásné,opravdu paní Nečesalová má nádherný výběr. Takže oznámení máme,šaty nejspíš taky,asi taky prstýnky:-),místo na oslavu(i když kdyby bylo něco lepšího,nezlobila bych se:-),o kytce mám už taky jasnou představu,no už to může vypuknout :-D
Odpovědět
No pani na me zapusobila, tak uvidim , ted jsem si jeste vymyslela , ze chci maly kulicky dortiky okolo hlavniho (viz album) tak jsem zvedava co mi na to rekne :-D asi si tam objednam vsechny sladkosti at to mam z krku.... ted jeste najit poradnou kvetinarku, maja: psalas irence o tech ruzich?
Odpovědět
Profilova fotka
bou: ja na tebe zapomnela :-N napisu ji zitra, slibuju :-D
Odpovědět
maja: tak honem , at muze ve ctvrtek nebo nekdy rict te babe co s deje, jo....
Odpovědět
Profilova fotka
a jo, to me nenapadlo, ze to tak specha... :-N
Odpovědět
maja: nasla jsem prodejnu david austin v nemecku, ale pac ani jeden neumime nemecky tak mame smulu, nemaj to v anglictine, ale na nasi , pisuo , ze je pozno je objednat ze sousednich statu, tak by to melo byt mozny je nekde sehnat...snad.....moc, moc je chci.... 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
zitra to zkusim...napis mi kdyztak do IP tu nemeckou adresu...Martin nemecky umi... :-D
Odpovědět
Tý jo, holky, kdy máte svatbu, že už zařizujete dortík. Já doufám, že jsem ještě nic neprošvihla.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) katuskaa - teda šatečky máš vybraný krásný,jestli jsou to teda ty pro který ses už rozhodla ;-) i tamty jsou nááádherný co by se ti líbily ;-) a nejsou k sehnání :-( jinak vidím,že svatbičku chcete červenou,že ;-) jsou pěkný ty věci co máš v albíčku ;-) a kde to je,tam kde chcete mít hostinu ;-) to nepoznávám :-| to určo není v Uničově,že :-) tak už vím,kterýho máš Jirku ;-) tak moc pěkný přípravy a už se těším na svatební fotečky :-) uteče to jako voda a už tady bude ten den D :-D jééé já bych si to fakt hned zopákla,si musím pustit nějaký den dvd ať zavzpomínám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
many: Ahojky,tam jak mám ty fotečky tam bude jen obřad a je to v Horizontu a hostinu budeme mít v Hanačce v Troubelicích. Děkuji za pochvalu :-D přemýšlím ještě nad jedněma,ale ty jsem na fotce nenašla. Dá se říct,že už skoro všechno máme. Je to tak lepší mít to dopředu než se stresovat pak na poslední chvíli. Jo tak už víš? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, nemohla by jste mi některá doporučit DJ od Olomouce? Marně hledáme:)
Odpovědět
kaspi : no ja taky, nakonec asi budeme mit prazaka, jmenuje se DJ KUBA, jinak si muzes napsat na info radia hana, tam by ti mohli poradit. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kaspiu: my mame kluka ze Vsetina DJ MLN, cetla jsem tu na neho docela dobry ohlasy a ani neni moc drahej.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) Katuskaa - v Horizontu jsem nikdy nebyla,ale vypadá to teda krááásně,no musíme se tam zajet někdy v létě podívat,slyšela jsem na to velkou chválu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,tak už máme doma oznámení :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?