Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo, to je jasná zpráva, akorát to pak pročítat a já většinou narazím na nějakou hádku a pak to musím všechno vědět a čtu to kvůli jedné věci všechno(pokud to teda nemá 200 stran) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dj je požehnaně, ale teď si správně vybrat.
Odpovědět
Profilova fotka
jj, to je fakt.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem se tu zas nějak zasekli ne :-( Nám mají dnes nebo zítra dorazit oznámení, tak jsem moc nadšená, i když se u toho trápím s chřipkou
Odpovědět
rurunka: jeee, pockej jaka je to uleva jak je jeste rozesles:)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,nějak se tady mlčí :-) . Zítra jedeme do Litovle na prstýnky a objednat oznámení,už se to fakt blíží :-D
Odpovědět
Ahoj holky, my jsme s Lukym minulý týden obešli snad sedm zlatnictví v Ově a v ani jednom nedělají prstýnky na zakázku - teda v jednom jo, ale neudělají nám takový, jaký chceme:/ Ale jistí nám to zlatnictví v Bruntále.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte :-D ja mam prstynky vybrany, jen je zajit objednat, o vikendu jsem si koupila saty na vecer na prevleceni...no pomalu, ale jiste odskrtavam ze seznamu...... :-D :-D :-D ali a jaky prstynky byste radi?
Odpovědět
Já mám prstýnek, který jsem dostala k maturitě, je moc krásný a já ho mám hrozně ráda, takže chceme nechat udělat pro Lukyho stejný, jen bez kamínku. Vypadá jako snubák - je silnější, po okraji má žluté zlato a uprostřed bílé a ještě kamínek.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky tak teprve zítra jdeme vybírat svatební oznámení. Zkusíme Caxu mají tam docela velký výběr. Jen nevím jestli se to platí dopředu anebo až je to hotové? kolik kusů jste si nechali dělat? já to vidím tak nejmíň 40.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jsem sem zase po dlouuuuuuuuuuuuuhatáááááááááááánské době zavítala. Holky, Vy, co to máte před sebou, já bych si to hned zopákla, byl to nádhernej den, fakt krásnej! My už budeme mít s manžou za chvilku roční výročí :-) Šíleně to letí x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj nevěsty a mladé paní :-) taky jsem musela na vás juknout po delší době ;-) jak vám jdou přípravy,......jak píše Markétka ;-) i já bych si to hned zopákla :-D Marki to pěkně teda letí,vy už budete mít první výročí :-) a já bych řekla,že jste se brali nedávno ;-) no a Ladík už bude taky slavit rok :-D no letí to jako voda :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Many, no právě, Ládík už bude mít rok, to je mazec. A to se před chvilkou narodil....
Odpovědět
Profilova fotka
no necelých 14 dní před tvojí svatbičkou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
many: Ahojky,jsem taky z Uničova a mohla bych se zeptat kde jste měli oslavu?
Odpovědět
Profilova fotka
marketas1: Ahojky chtěla jsem se zeptat,jak máš tam ten kalendář početí,vážně to funguje? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
katus, me to vyslo... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) katuskaa - svatbu jsme měli v Gurmáně - u diskontu ;-) a paráda :-) kde máš albumek co ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a neznáme se ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jak jdou přípravy budoucí nevěsty? My už začínáme finišovat. A jak se daří mladým paním v manželství?
Odpovědět
Ruru velmi dobre jak ses mohla vcera presvedcit :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zezul: To jo, u tebe se ani radši neptám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
oprava - u penny,teď už je to změněný :-D rurunka - no už se vám to všem pomalu krátí :-) jinak mně se daří suprově a doufám,že to tak teda zůstane i na dále :-) teď si užívám na mateřské :-) je to bomba :-) zatím si nemůžu stěžovat na nic
Odpovědět
Profilova fotka
šmejdím teď po netu a malej po bytě :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
majatob: Fakt jo :-) ,ty brdo,tak to se na to musím pořádně mrknout :-D
Odpovědět
Profilova fotka
many: my se teprve budeme brát a z příprav nemám,zatím nevím co tam dát. A zná tě můj nastávající :-D
Odpovědět
Profilova fotka
many: a můžu se zeptat,kolik jste tam měli lidí?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj katuskaa :-) a já ho znám taky ;-) :-D jinak na oběd nás bylo 20 a na večeři jsme měli pozvaný kluki s ženskýma z kapely co s nima hraje manžílek a kamarády,těch bylo taky 20 takže na večeři 40 :-) jinak dekoraci,... jsme si vše dělali sami ;-) domluvili jsme se s majitelem,že den předtím tam večer příjdeme a vše si uděláme podle sebe,to víš,já měla žlutou svatbu a chtěla jsem to prostě podle sebe :-D :-D takže jsem tam byli večer po 21.00 a nafukovali balonky a nachystali stoly,...dala jsem si na ně podle sebe jmenovky,.... ale můžeš to i nechat na nich,jak chceš,za nájem nic nechtěl ;-) a nepřišlo nás to vůbec draho no platili jsme to hned večer necelých 18 000,- se vším všudy - oběd,večeře,pití :-) jinak domluva fakt perfektní ;-) byli jsme spokojení,hodně jsme přes den seděli venku,ale oběd a večeři jsme chtěli vevnitř,ať sedíme všichni pěkně pohromadě ;-) no fakt velká spokojenost :-D
Odpovědět
Profilova fotka
oprava - kluky :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak pa pa a zase sem juknu ;-) kdyby něco ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?