Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
diky moc za tip, pujdu to omrknout :) To asi mame tu samou pani :) moc jich asi po Olomouci nebude :) Svatebni obrad mame na Bouzove, kostel nam nevysel. A hostinu mame v konviktu, moc se nam to tam libi, ale vsechno musime pujcit..... doufam, ze se stoly a zidle bodou dat pujcit na miste , pac se jinak nedoplatime.... ty uz mas misto na svatbu a hostinu? jejda to je tak super , ze se tady jde poradit, muj nastavajici uz se mne siliii..... :-D
Odpovědět
katuskaa - diky ;-) bouncig - ja jsem mela kytky z kvetinarstvi vedle Duhy na namesti a vysly nas na necelych 500kc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bouncig: Já jsem taky plno informací sháněla tady, jsou to úplně super stránky :-) My máme obřad na radnici a hostina bude v arigone, spousta holek si to tam chválí, tak snad nezklamou. No nám to bude dělat paní z Ariany i když šaty od nich nemám.
Odpovědět
mi mame taky pani z ariany, ja mam saty svoje, vlastne skoro vsecno uz se zda zorganizovany. Zdobi nam , ale vetsinu mam taky svyho..... Nad arigonem jsme taky premysleli.....
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já se zatím snažím vše si organizovat sama. Obřad bude v Náměšti a hostina zřejmě v hotelu Prachárna. V pondělí tam jdeme na schůzku a domluvit se. Tady jsem na ten hotel žádnou diskuzi nenašla, ale jedna nevěsta psala, že byli úzasní, tak jsem zvědavá, ale doufám, že to klapne. Už je totiž nejvyšší čas. O Konviktu a Arigoně jsem taky přemýšlela. A od pondělka rozjedu kameramana a fotografa. A přemýšlím, jestli mám jít do šatů, protože mě čeká začátkem února operace a minimálně 5 kilo úbytek váhy, tak abych si šaty nevybrala a po operaci nezjistila, že potřebuju o jedno až dvě čísla menší. Chjo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám taky šaty svoje. Nám už teď chybí jen koláče, dorty a kytky. Jinak už máme snad vše zařízeno. Ono člověku příjde, že je spousta času, ale pak to strašně utíká. Holky nemáte náhodou typ na někoho, kdo peče koláčky? Cukroví už máme objednané, ale pani toho má moc, tak nám koláčky dělat nebude a já nemůžu nikoho sehnat. allousek: To bych asi taky měla z těch šatů obavy, ale zas když si teď nějaký zalmluvíš, tak pak by se ti měla ta záloha jen převíst, kdyby si je měnila.
Odpovědět
Profilova fotka
Já třeba doufala, že by mi to zabraly, ale to je asi moc, že? Protože jsem si vybrala na netu šaty, ktery by mi museli už teď zabrat a jak to tady tak pročítám, tak hodně holek píše, že mají menší velikost šatů, než tušily. Asi do toho půjdu. Pak se tam můžu zastavit znovu a kdyžtak přezkoušet a převybrat.
Odpovědět
Rurunka: divala ses na cukrarstvi Katrin, je to u Olomouce, nemuzu si ted vzpomenout jak se ta vesnice jmenuje, ale pani byla moc prijemna a podle obrazku ti udela cokoliv, my kolacky nemame, ale myslim , ze by ti je snad udelala taky....
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, mas IP, kuk nahoru. Maja :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, tak na to jsem se taky dívala. Je to v Chomoutově a asi si tam necháme upíct dort(nebo dva :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem taky o katrin přemýšlela, asi se tam na ty koláčky zeptám. Chtěli jsme tam původně i cukroví, ale nakonec jsme nasli paní, u které je cena o 100 Kč/kg levnější než tady, tak to budeme mít od jinud. S dortama ještě neví, ale ten hlavní asi budem nechávat péct v Přerově, hrozně si nám tam jeden líbí.
Odpovědět
Holky premyslely jste uz o zabave po hostine?
Odpovědět
Článek se načítá
No, já už vybírám písničky. Budem to pouštět normálně z notebooku přes velkej reprák. Ségra to tak měla na svatbě taky a bylo to super.... člověk si vybere jenom to, co se mu líbí:) Jinak jsem uvažovala o nějaké tombole a taky karaoke - možná to zní trochu kýčovitě, ale myslím, že se u toho dá dobře pobavit.
Odpovědět
Profilova fotka
My budeme mít kapelu, už ji máme rezervovanou. Tak jsem zvědavá, hrát jsem je ještě neslyšela, jen 2 ukázky na netu, ale termíny mají docela narvané, tak myslím, že nebudou špatní a domluva byla taky v poho. Původně jsme uvažovali o dj-ovi, ale zas si říkám, že na tu svatbu radší něco živýho.
Odpovědět
Profilova fotka
Víc mít nebudem, ani tombolu a karaoke, myslím že "komediantů" v naší rodině máme dost i tak.
Odpovědět
Profilova fotka
Já taky uvažovala o kapele, ale nakonec chci Dj, hlavně kvůli množství písniček, jsme docela rozdílní, co se týče výběru hudby, tak až si každej přijde na své. A taky chci karaoke. Podle mě to bude super, akorát jsem ještě na žádnýho takovýho nenatrefila.
Odpovědět
vcera jsem nakonec jednoho nasla jmenuje se djkuba , je to prazak, psala jsem mu e-mail ale jeste neodepsal, myslim, ze dela aj karaoke,a hlavne slideshow :-D , no docela mi prisel dobrej, tak uvidime.....
Odpovědět
Profilova fotka
alll: karaoke dela aj DJ Jiri Posik, najdes ho na veveve.vecirek.cz :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a neznáš někoho, kdo ho už měl?
Odpovědět
Profilova fotka
nn, neznam, my jsme o nem premysleli,ale cekame jeste na odpoved toho DJ Kuby, co o nem psala bouncig :-) nebo jeste hodne holek tady chvali DJ Bory (tak nejak), ale ten je uplne odnekud z daleka... jinak teda nevim, nebo zkus na strankach toho Kuby, ma tam odkazy na dalsi DJe :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak toho Boryho jsem zkoušela, ale má ten termín obsazen, prej se ještě ozve, jestli se nesplet, neměl u sebe diář :-) , ale myslím, že máme smůlu. A ten Kuba, o něm něco víš? Aspoň jednu kladnou recenzi bych uvítala, protože ta hudba je pro mě hodně důležitá.
Odpovědět
bez na jeho stranky ma tam aj ukazky, ja jsem to jeste nesledovala, me vice mene staci, ze zahraje co chcem a hlavne mluvi anglicky:)
Odpovědět
Profilova fotka
toho Kubu jsem nasla na nejake diskuzi tady, ale kde to uz ti nepovim... vypada, ze hrava na hodne akcich, nejen svatbach, to si myslim je taky dobre...a na me pusobi sympaticky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak mě ukázky moc neřeknou, já bych spíš chtěla vědět, jak s ním kdo byl spokojen a tak. Na toho Boryho jsem našla samou chválu. to majatob: A chválili si toho Kubu? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
alll: tak to uz fakt nevim, zkus najit diskuze typu DJ na svatbe apod. a procist je, me uz se znovu vazne nechce :-D
Odpovědět
toz jsem se sla jeste mrknout na toho borka, ale na svoji strance nema vubec nic......
Odpovědět
Profilova fotka
ono toho je hrozně moc, to je pravda. Asi budu ale muset. :-( když nechci nechat nic náhodě
Odpovědět
Profilova fotka
na svojí ne, taky jsem se koukala, ale když klikneš na ty svatby, tak se ti rozbalí jiná stránka a přes tu si to ty holčiny objednávaly. Jen jedna teda psala, že jí poslali někoho jinýho než ho a ten byl prej strašnej, tak jsem volala přímo mu.
Odpovědět
Profilova fotka
alll. neni nic jednodussiho nez na hlavni stance napsat DJ Kuba a hledej, ono ti to vyjede vsechny odkazy, kde se o nem mluvi v diskuzich... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jeste jsem nasla tyhle www: djcapisto.cz djkalium.cz djadas.cz djmartin.ic.cz djmarty.wz.cz dj-lukas.com ale co jsou zac nevim... :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?