Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tajle má právě ty zoubky na konci na obou stranách, tak drží celkem dobře a hlavně se dá i třeba troch přimáčknout...
Odpovědět
ahoj holky :-) korunku jsem taky mela a byla super, drdol bez ni vypadal takovy holy, ale kdyz mi tam dala kadernice perlicky a tu korunku, tak to bylo super ;-) jeste ji mam doma :-)
Odpovědět
tady je to hezky videt, kdybyste mela nektera zajem http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky tak konečně jsem dnes už byla v Caxe. Byli jsme tam už v 9 ráno takže tam nikdo nebyl. Vybrala jsem si tam několik šatů z alba, už měli i novou kolekci. Paní mi všechny nanosila a začla jsem zkoušet. V tom jsme zjistili, že všechny šaty číslo 38 jsou mi strašně velký. Přitom je to moje normální velikost. Pasovali my jen šaty velikost 34, což byl docela omezený výběr, měli tam jen asi tak 10 kusů v tehlé velikosti. Paní byla moc milá, hned mi vybrala šaty které si myslela že mi padnou. A hned druhé mi úplně pasovali, byly fakt nádherné, z nové kolekce, přidala mi k tomu závoj a hned jsem věděla že mám vybráno. Brácha mě začal fotit a v tom říká ale 4.4. už je někdo má. A já říkám si děláš srandu ne? a fakt, taková smůla, měli tam tolik šatů a zrovna tyhle jediný měl někdo na 4.4.2009. Tak začlo hned všechno nanovo. Naštěstí paní donesla další dvoje, a ty druhé mi taky padly, taky moc krásný. Tak jsem měla vybráno. Nová kolekce za 5500 a že jsem si vybrala do 12 hodin tak jsem měla 20 procent slevu. Jinak přístup a ochota úplně super.
Odpovědět
kdyz si vyberes do 12 hodin tak mas slevu? =-) to je proto, aby si zakaznice rychle vybraly a vypadly? :-D :-D :-D skoda, ze to nebylo kdyz jsem tam byla ja, do 12 jsem taky mela vybrano :-D :-D
Odpovědět
Jinak ja jsem tam byla taky hodne spokojena, ostatni salony se nabidkou ani ochotou vubec nemuzou rovnat... i kdyz zalezi na tom, na jakeho narazite cloveka ze... Preju hodne spokojenosti i vam :-)
Odpovědět
verunka: tak tomu říkám pech. S tou velikostí to máš stejné jako já:-) Do Caxy ještě pojedu na popůlnoční šaty a možná vyzkouším ještě některé svatební z té nové kolekce... pořád mi to vrtá hlavou, jsem děsná.
Odpovědět
jo zezul: takhle by se mi to právě líbilo.
Odpovědět
Profilova fotka
Já byla v caxe taky spokojená, když jsem tam byla zkoušet, ale při jiné zkušenosti, no bylo to jiný....horší. Ale je pravda, že jde o to kdo tě obsluhuje, některé holky jsou opravdu příjemné.
Odpovědět
ali: kadernice rikala, ze spousta holek chce tu korunku hodne vpredu, jak se normalne nosi celenky... a nedaji si rict, ze takhle vzadu je to hezci a hlavne praktictejsi... schova to ty neposedne vlasy, sponky a navic z toho neboli hlava, protoze pry kdyz je to v predu, tak to dost tlaci.. zkousela jsem to a fakt je to pravda...
Odpovědět
Ja jsem mela slecnu Misu a ta byla fakt super, zkusila mi saty ktere jsem chtela a pak sama nosila dalsi, ktere byly podobne tem co jsem si vybrala... ani jsem ji nemusela rikat... skoda, ze takove nejsou vsechny a vsude.. mela jsem stesti, narazila jsem na ni pokazde kdyz jsem tam prisla... jen jednou se mi to nevydarilo, ujala se me jina slecna a o tom radeji nemluvim...
Odpovědět
zezul: třeba měla špatný den... třeba taky ne, kdo ví. S tou korunkou věřím, že to musí hrozně tlačit, mě to odstávalo od hlavy a kdyby mi to měla kadeřnice přichytit sponkama tak, aby to u té hlavy drželo, tak nevím, zda bych to vydržela. Dneska se jdu teda na nějakou tu korunku podívat.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky všechny nevěsty z Olomoucka,je tu nějaká červencová? :-)
Odpovědět
me to drzelo perfektne i bez sponek ;-) akorat ty ktere to chteji jinak nez to ma byt "spravne", tak si pak stezovaly :-D
Odpovědět
katuskaa: já :-) Svatbu mám čtvrtého.
Odpovědět
Profilova fotka
aliciznicka: Stejně jako já :-)
Odpovědět
A kde máte obřad? My o půl jedenácté na radnici. Třeba se tam potkáme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem,ale z Uničova víš a máme to v Horizontu na 13:00 :-)
Odpovědět
To neva, stejně je sranda, že máme svatbu ve stejný den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
A kde to máte vy?
Odpovědět
katuskaak - jeee, vy mate svatbu v horizontu? tam je to pry krasne, ale jen kdyz vyjde pocasi...
Odpovědět
Holky my jsme nakonec zajistili hostinu v Fojtství. Mají levné ubytování, jen se bojím, že je to tam trochu malé, ale mají tam velkou terasu, tak se bude pařit i venku :-) Snad bude všechno ok.
Odpovědět
Profilova fotka
zezulicka: jo toho se taky bojím :-) ,ale mají prý i mokrou variantu,no tak snad bude všechno ok :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zezulicka: i vy jste měli krásnou svatbu,večerní Bouzov,je to nezvyklé,ale krásné a hlavně to musela být romantika jako hrom :-)
Odpovědět
Ahoj holky, pridavam se klubu olomouckych nevest :-D nevite nekdo o dobrem kvetinarstvi ? Hledam skoro vsechno po internetu, a moc kvetinarstvi bohuzel nema webove stranky :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj ahoj, taky se přidávám do klubu. Tak o květinářství nevím, ale pokud chceš pouze kytičku nebo výzdobu na auto, tak to najdeš v nabídce svatebního salónu. Já koukala na ty v Caxe a ty jsou fakt nádherny.
Odpovědět
no abych pravdu rekla , nejsem moc priznivec svatebnich agentur, i kdyz slecna zjednoho salonu uz mi par veci organizuje, tak nemuzu utikat ke konkurenci :-D no asi to moc prozivam :-D ale rada bych vedela , ze osoba ktera mi bude delat kytice bude mit jasno co chci. To zni hrozne, co? ale diky za tip ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nezní, já jen jasnou představu nemám a budu si vabírat to, co se mi líbí na obrázku 8-) , ale ta slečna, co to organizuje by měla určitě vědět o nějakym dobrym květinářství, tak se zkus zeptat jí, pokud jsi to teda už neudělala. :-)
Odpovědět
no, taky vazou, ale zatim se mi skoro vsechno co jsem chtela snazila vymluvit :-D asi moje predstavy moc nezapadaji do jejiho stylu, a ani se mi jejich kytky nic moc nelibily....no nedam se :-D , ale trochu se bojim ze kdyz si to nezaridim sama tak toho pak budu litovat.... mas nekoho , kdo ti pomaha s organizaci ? nebo jeste patras?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky. Vítám nově příchozí nevěstinky :-) Tak my zatím také kytky zařízené nemáme, i když už by jsme se do toho měli vrhnout, moc času už nám nezbývá. Jinak, co se týká Caxy, tak tam ti uvážou kytku podle jakékoliv fotky. Také jsem slyšela, že je dobré květinové studio Stela a květinářství u Moritze. Co se týká organizace, tak my si necháme dělat jen výzdobu restauračky a taky nám pani do toho trochu kecala, ale nakonec jsme rádi, ale kytku a květinovou výzdobu si prý můžem zařídit sami a nebo nám pomůže, tak uvidím. Ale myslím, že nejdřív to oběhnem sami. Holky a kde máte svatbu a hostinu, teda jestli už to máte zařízený?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?