Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
ruru ja ne, ja jsem byla naproti Ariane, maji tam casto akce na gelovky, je tam moc sikovna pani ;-) a ty saty... jednou sis je koupila, tak si je poradne uzij. pro vetsinu lidi je to jen jednou v zivote, takze i kdybys je znicila, tak co.... uprimne, me by bylo lito je po foceni sundat, ja je mela cely den, prevlikala jsem se az v jednu v noci kdyz jsme sli spat.... a kdyby to slo, mela bych je na sobe klidne jeste dyl, byly super. celkem nechapu, ze nekomu neni lito se po obradu, obede a foceni prevlict do neceho jineho... :-)
Odpovědět
koukni sem, i kdyz www nic moc.... http://www.hezky.eu/ byla jsem konkretne u teto pani :-D :-D :-D :-D :-D (jsou tam dve)
Odpovědět
Profilova fotka
Mě by taky bylo líto se hned přesvlíct, ale nehádala jsem se s ní, ať si myslí co chce. Já sice šatičky na přesvlečení mám, ale to spíš jen tak projistotu, kdyby se něco stalo, nebo kdyby mi pak pozdě večer už fakt přišli těžký.Jinak chci být taky ve svatebkách co nejdýl. :-)
Odpovědět
pani se mi nevlozila, tak jeste jednou :-D :-D http://www.timefouryou.com/images/alb...
Odpovědět
no ty moje byly taky docela tezke, ale na to si po chvili zvyknes ;-) Druhy den, kdyz jsme je vraceli, tak je mamka drzela na vesaku a nechapala, ze jsem neco tak tezkeho na sobe tahala cely den :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No oni když jsou na ramínku tak mi taky přijdou o hodně těžší než když je mám na sobě, to na to asi nemyslím ;-)
Odpovědět
jinak uz mate zarizeno vsechno?
Odpovědět
jeste k tomu muzikantovi... nekteri to delaji pro zabavu a ne pro vydelek, takze cena nemusi znamenat, ze je spatny :-) navic na kazde svatbe urcite neco dostane (jidlo, piti... ) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No skoro, v sobotu jedem pro prstýnky a včera jsme objednávali oznámení. Cukroví už máme taky objednané, jen ještě dorty a pak musím oblíknout tohý mýho nastávajícího, ten pořád ještě čeká, že prý ještě do té doby zhubne. No už se nám to krátí, už jen 3 měsíce. To uteče jak voda, teda myslím.
Odpovědět
to utece hned :-) ale uz vam toho moc nezbyva ;-)
Odpovědět
Teda holky, vidím, že kvalitně zaostávám. Já si jdu v pátek teprve vybrat šaty. Doufám, že tam budou ty, které jsem si "vybrala". Jinak se v brzké době chystáme nechat udělat pro nastávajícího prstýnek a taky oblek.
Odpovědět
Profilova fotka
ali: To jdes do CAXY že? Tam maj asi největší výběr, i když některé slečny tam... no nebudu je pomlouvat, ale mám svou zkušenost. Já myslím, že si tam určitě vybereš a teď v lednu nebývá tolik šatů pryč. Které máš vysněné?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj já jdu příští středu do Caxy tak jsem zvědavá jestli si něco vyberu. Už moc času nezbývá, jen 3 měsíce. Ale už nám chybí jen prstýnky, oznámení a objednání květin. Kde jste si nechali dělat oznámení? Ruru máš moc pěkný šaty.
Odpovědět
Profilova fotka
verunka:Děkuji. My máme oznámení z www.svatebni-oznameni.net Jojo, už se nám to blíží. My to máme týden po Vás. A kromě kytek nám ještě chybí dorty a koláčky. Vy už máte objednané cukroví a koláčky? My jen cukroví, pani že prý koláčky nedělá. Nemáš na někoho typ?
Odpovědět
Profilova fotka
Koukala jsem na to oznámení, mají tam velky výběr a jsou pěkný. Tak popřemýšlím. Máme objednané cukroví a dorty u známé z Přerova. Koláčky si upečem s mamkou a babičkou sami. Typ na nikoho bohužel nemám.
Odpovědět
ruru: Jo, do Caxy, mají tam novou kolekci, tak mám vyhlédnuté několikatery šaty (doufám, že na mě budou mít nervy). http://caxa.cz/_data/section-1/2326_4..., http://caxa.cz/_data/section-1/2324_4... (tyhle dvoje jsou favoritky, ale kdo ví, jak to bude vypadat na mě).
Odpovědět
Ahoj holky, tak mám za sebou výběr šatů. Jsem trochu zklamaná, protože moje favoritky spolu s těma druhýma ještě nedorazily, takže jsem si vybrala uplně jiné, taky krásné, ale těšila jsem se vyloženě na ty jedny. Snad bude možné si když tak ty šaty vyměnit - píšou to tak alespoň na svých stránkách, tak budu doufat, že dorazí ve 34, protože 36 šaty mi byly velké :-S . Nakonec jsem teda z těch, které jsem fakt chtěla vyzkoušet zkoušela jenom dvoje (páč všecky byly 36). Ale bylo to tam moc fajn, slečna, která mě obsluhovala byla velmi příjemná a dokonce mi ona vybrala ty šaty, které jsem nakonec "vzala".
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj no tak to jsem zvědavá, já tam jedu ve středu. Snad tam budou mít ty co se mí líbí. Dnes se mi pokazilo auto tak nevím jak se do Vsiska dostanu. Jede tam nějaký bus přímo z Ol?
Odpovědět
Ahoj, tak to nevím. Já nejsem z Olomouce, ale zkus se podívat na IDOS. Jinak ty nové šaty - alespoň teda ty, co jsem chtěla - prý přijdou až na konci ledna, tak snad tam ty svoje najdeš. Já jsem si jedny z té kolekce 2009 zoušela, ale ty další nebyly. Chtěla jsem se zeptat, zapomněla jsem na rukavičky, myslíte, že nebude problém je později dopůjčit a dopsat do smlouvy?
Odpovědět
Teda tady nám to nějak zamrzlo.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Tak hlavně, že máš vybráno Ali ;-) , já se pořád nemohla rozhodnout, tak jsme to nakonec vyřešila koupí. Jinak už mám doma snubní prstýnky, no jsou naprosto nádherný, tak že jsme moc spokojení. Nějak sem hodím fotky,až je vyfotím.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky..Prosím vás, nevíte o nějaké vhodné kapele? Svatba bude v Přerově.. a chtěla bych, aby uměli jak klasický walz, valčík atd..tak i něco současného i nějaké BoneyM, abbu atd.. Je to docela náročné, neznám žádné reference.. Díky!
Odpovědět
ruru: Já si pořád prohlížím ty svoje fotky z Caxy. Pořád mě hlodalo, že by možná byly hezčí ty druhé šaty, ale čím víc se na sebe koukám, tím víc se mi líbí ty, co jsem si teď vybrala :-) . Ale uvidím... Mám plnou hlavu svatby, místo toho, abych se učila - zítra mám poslední zkoušku tohohle semestru a pořád prohlížím, co bych měla koupit a objednat a tak... :-D a to je teprve leden. Ale uteče to jako voda. Jinak o kapele nevím, ale třeba se tu někdo najde.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky. My budeme mít kapelu melody-music (p. Dostál), jsou od Prostějova tak doufám, že to bude O.K., no kdo nespěchá, tak my máme svatbu v dubnu, tak pak Vám můžu říct jaký byly. Jinak můžu na e-mail poslat jejich přibližný repertoár, na stránkách ho nemají.
Odpovědět
Profilova fotka
ali:tak jak dopadla zkouska? A kde vlastně všechny nastávající nevěsty jste? :-(
Odpovědět
ruru: za tři, ale hlavně, že to mám. Už jsem byla tak otrávená z toho neustálého šrocení, že jsem nebyla schopná se na ni pořádně učit. Dneska mám ještě padla a zítra už začnu asi osnovat bakalářku. Chtěla jsem se jít dneska podívat do města na korunku, ale jsem pořád usmrkaná a ukašlaná, tak ještě zůstanu doma v teple a vydám se tam zítra. Navíc venku zase sněží, tak se mi tam ani nechce:/
Odpovědět
Profilova fotka
Já to taky vždy říkám, hlavně když to máš ;-) No s tou korunkou nevím, jestli nebudeš tady v Olmu sklamaná, já tady žádnou nenašla a ty co mají třeba v Olympii, tak ty ceny jsou....no fuj. Ale jinak si ji můžeš půjčit i Caxe nebo, což ti můžu vřele doporučit, objednat přes e-bay, já jsme maximálně spokojená :-)
Odpovědět
Já jsem teď v Ostravě, tak snad tady něco bude. Když tak to ebey, tam je nutná registrace?
Odpovědět
Profilova fotka
Třeba tam něco seženeš. Na ebay moc nevím jak to chodí,ale nějaká registrace nutná je, mě tam objednávala bižu emmili, mám ji v albu a ta korunka mě vyšla i s poštovným a s pojištěním na 330 Kč.
Odpovědět
tak to je hezká cena. Korunka je fakt hezká. Já bych chtěla takovou tu na hřebínku bez těch obrouček (jestli se tomu tak dá říct), protože mi to dost odstává od hlavy a hlavně chci ji těsně u drdollu - nebo co budu mít za účes, takže se bojím, aby mi ty obroučky někde nevylízaly.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?