Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
Ahojda holky,tak už máme fotografa Lukáše Navaru :-) Všude na něj slyším chválu tak jsem neodolala ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Tohle sem moc nepatří, ale nevíte některá, kde by se dala v Olmiku koupit karafa na víno a nemusí být zrovna drahá. Díky
Odpovědět
To Ruru: dnes už karafu seženeš kdekoliv - viděla jsem nějaké dokonce i v OBI, ale zkus třeba Globus... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ruru: karafu seženeš ve všech supermarketech kde prodávají sklenice a hrnky, v Olympii, Globus, možná Tesco, v Prioře v těch domácích potřebách, ale tam to bude možná trošičku dražší.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky.Kde v Olomouci se dá nechat udělat pěkné svatební oznamení?? díky
Odpovědět
Profilova fotka
veru: My jsme se na oznamka ještě nedívali, ale určitě se podívám na nabídku svatebního salonu Ariana a srovnám to s cenou za oznamka co měla budoucí švagrová, nechceme nic extra, buď takový ty klasický nebo s naší fotkou.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak co holky nějak nám to tady upadá.......Co dárky máte? My jsme dnes byli pokoupot poslední a je to!!!! Stromeček už máme a budeme ho zdobit asi dnes, nám připadá, že je to taková lepší Vánoční atmoška, že se předají dárky a už to není ono, Vánoce už jsou pryč a stromek doma straší až do Tří králů, co vy kdy ho zdobíte?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky poslední dobou sem nikdo nechodí :-( asi všichni šílí z Vánoc. Já už dárečky mám. Stromeček jsme si nazdobili už v sobotu, taky mám ráda tu vánoční atmosféru. Jinak 15 ledna si jdu konečně zkoušet svatební šaty. Asi nejprve zkusím Caxu. Má nové internetové stránky.
Odpovědět
Profilova fotka
veru: No to jo taky si myslím, že milé dámy nechali dárky na poslední chvíli :-p Ještě že my jsme to letos vyřešili tak nějak v klidu, já jsem polovinu nakoupila předem a druhou část jsme zmákli dnes, Tak to jsem ráda, že nejsem jediný šílenec co zdobí stromeček9dní před Vánocema, všichni se mi divý a já jen vysvětluju a oni to stejně nechápou :-D :-D 8-) No to mi připomíná, že bych si měla co nejdřív zaplatit zálohu v Arianě,mám sice šaty vybraný, ale záloha nic. Co to oznámení už jsi se někde dívala?
Odpovědět
Profilova fotka
veru jaktože ještě nemáš žádný album :-( :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tož holky já vím, že jsou Vánoce, ale sakryš kde jste????? ]-(
Odpovědět
Urazil se na mne kapr, že ho vážně neberem, nejvíc se ho však dotklo, že ho večer sežerem. Tvářil se moc potměšile, když mě viděl s paličkou, ukazoval na mne z vany sprostá gesta ploutvičkou. Vyhrožoval sebevraždou, že vypustí si vanu, nechce župan ze strouhanky, nesnese tu hanbu! I vyhověli jsme mu přece - v obýváku bazének, ať si s námi oslavuje, ten náš rybí kretének... Krásné Vánoce všem spřízněným duším. ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky přeju vám krásnééé Vánoce a pohodovééé svátky!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) přejeme vám krásné svátky :-) a šťastný Nový rok 2009 :-) a nevěstám krásné přípravy :-) Kozlovi
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem konečně zase u netu. Co nejdřív se chystám do Caxy, tak už se nemůžu dočkat, i když mi to těšení kazí zkoušky, které mi ještě zbývají. Jak se vám povedly Vánoce, u nás super, teď nastupuje učení 8-( .
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, Vánoce u nás taky super, za ježíška jsme si zaplatili zálohu na sedačku :-D a co jste dostali vy holky?
Odpovědět
Já jsem dostala hadříky a taky kosmetiku na ty moje dlouhé vlasiska, takže budu kočka - doufám :-N . Jo a taky velikou kuchařku, tak se těším, až v ní budu hledat inspiraci.
Odpovědět
Profilova fotka
ali: určitě budeš! Teda jak koukám moc času holky nemáte, jsem myslela, že je to těma Vánocema, ale teď už by jste měli mít klid, ne, tak kde jsteee?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj pořád je tu mrtvo?:-) já jsem dostala taky hadříky, kosmetiku, a kuchařky. To album musím nějak pořešit. Strašně to utíká, duben se blíží a já ještě nemám šaty :-( ale 14. ledna se chystám do Caxy tak snad něco vyberu, at mám o starost mín.
Odpovědět
Ahojda já tady jsem :-D
Odpovědět
Já se pořád šrotím, mám toho nad hlavu. V pátek mám zkoušku z hospodářské politiky EU...hnus!! Na EU já prostě nejsem - neleze mi to do hlavy. Jinak nám došli mašličky na vývazky - dost do předu, ale co, myslím, že do července vydrží:)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Tak už mi dorazili šatičky od asapa a jsem naprosto spokojená a šťastná. Cena je stejná jak půjčovné a kvalita je dle mě také stejná jak v salónu, kde jsem podobné zkoušela. Fakt jsem ráda, že jsem měla odvahu je objednat.
Odpovědět
Tak to je super ;-) Já mám vyhlédnuté šaty v Caxe, tak doufám, že tam budou a budou volné, až se tam dostanu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky! Tak to je super ruru, tak si je oblíkni a vyfotit vyfotit vyfoti :-D To mi budeme mít asi změnu, svatba bude asi do fialova a zjistila jsem že se mi líbí kytice z tulipánů 8-)
Odpovědět
Až na hodinách půlnoc odbije, celou noční oblohu záře zakryje. Chlebíčky na stole zavoní, skleničky o sebe zazvoní, všichni se na sebe usmějí, štěstí, zdraví si popřejí, roztančí se celý sál, vždyť jsme zase o rok dál! Krásného Silvestra přeje Maruška a Přemek
Odpovědět
Ahoj holky, tak dneska zase svatební noční můra a 3x po sobě. Zdálo se mi, že byl svatební den a já jsem neměla doma korunku, ani závoj a nebyla jsem ani načesaná ani nalíčená, neměl mě kdo načesat a nalíčit.... Nechápu, že se mi nemůže zdát o svatbě něco hezkého. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jak jdou přípravy? U nás už některé věcičky finišují :-) Ali: To nesmíš o tom špatném přemýšlet a oni ty noční můry zmizí. Mě se zdál blbý sen jen jednou a to, že jsem měla krásné, ale zelené šatičky. Teď už jsem celkem v klidu, jen tchýně začíná prudit a shánět kde na čem ušetřit. Když jsme chtěli radu, tak nikdo nevěděl a když jsme si už většinu věcí rezervovali, tak teď máme prý vše drahé.... No jednu bych ji flákla ]-(
Odpovědět
ruru kasli na tchyni ;-) kdyz clovek potrebuje pomoct, tak jsou vsichni slepi a hlusi, ale az je vsechno zarizeno tak jsou vsichni chytri ]-( hlavne ze vy jste spokojeni ;-) jo a super saty!!!!! :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuju zezul. Já z nich mě trochu strach, že budou těžký...., ale když je mám na sobě, tak jou jak peříčko :-) Jen ta vlečka je až moooc dlouhá, ale dá se vypnout, tak to v nich zvládnu :-) Tchýně si myslí, že se budu přesvlíkat hned po focení, že v nich vůbec nebudu tančit abych je prý neponičlia, to pak ale nechápu, proč jsem si je kupovala.... ]-( Baba jedna. Teď nám našla nějakýho muzikanta, že prý bere jen 1000 - 1500Kč. To musí být kvalita...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, chtěla jsem se zeptat, nebyla jste některá nebo vaše kámošky na nehtech u pí. Petrové. Koukala jsem na její stránky a má tam krásný tipy nehtíků. Nemáte některá zkušenost?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?