Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
Taky se přidávám k držení palců!
Odpovědět
Profilova fotka
Jen aby jste si holky ty palce neumačkaly, objednávaly se teprv v pátek a dodací doba je cca 2 měsíce. To asi dřív zblázním. :-N
Odpovědět
tý jo, ty musíš mít trpělivost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Rurur, já jsme se rozhodovala měsíc, jestli nechat ušít šaty nebo ne, měla jsem i vybrané, ale neriskla jsme to....Viděla jsme pár alb, ve kterých měly holky ty šaty objednané a ve skutečnosti nebyly takové, jaké jsme chtěla, tak jsem se bála, že budu zklamaná......Obdivuju Tvou odvahu!
Odpovědět
Holky, dneska se mi zdál uplně děsnej sen. Byl můj svatební den a já jsem neměla - šaty, boty, ani svatební spodní prádlo, nebyla jsem učesaná, nalíčená, prostě nic. Tak jsem začala uplně šílet - byla hodina před obřadem a já jsem v nějakém obchodním centru, kde byl jeden zastaralej svatební salon sháněla aspoň šaty a kadeřníka. Lítala jsem tam jako čaramura, abych měla aspoň něco svatebního. Kromě korunky do vlasů jsem nesehnala nic, takže půl hodiny před obřadem jsem ještě sedla do auta (ve zkutečnosti ani nemám řidičák) a jela někam jinam hledat šaty. Pak už se ten sen přesunul uplně jinam, ale teda byly to nervy :-D To mám do svatby 7 měsíců... jsem zvědavá, jaké horory se mi budou zdát týden před. :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Market: No já ty podobné co chci viděla už i z e-bay, měla je ferinka, a myslím, že se jim povedly a když vidím, co vše si tam holky dávají šít za šaty, jak jsou náročné, tak ty moje jsou proti tomu hračka. Teď zrovna přišli šatičky malok a taky jsou moc krásné. Tak snad nebudu zklamaná, maximálně pak budu shánět v půjčovně náhradu. Ali: To mě ještě noční můry nechytly a to to mám už jen necelých 5 měsíců. Jen mýmu přítelovi se teď nedávno zdálo, že v den naší svatby jsme tu byly na námku kouknout na nějakou jinou svatbu a bylo to hoďku před naším obřadem a já mu prý řekla, že nejsem ještě oblečená, učesaná... Mě se jen dnes zdálo, že mi přišli šatičky a zkoušela jsem si je doma a neměl mě kdo vyfotit, abych se Vám mohla pochlubit. Kdyby to tak bylo ve skutečnosti, tak by to bylo myslím v poho. Hlavně, že se mi nezdá, že byly úplně jiné.
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek holky! Nestrašte mě se o svatbě ještě nezdá, ale bloudila jsem obrovský zámkem a byli tam jen samý záchody a koupelny jakýkoliv dveře jsem otevřela tak tam byl záchod, špinavej čistej a koupelny taky, to bylo fakt zajímavý a nemohla jsem najít východ jen schodiště co se rozpadalo a kolem mě chodili vojáci ze zbraněma, chápete to????? :-D
Odpovědět
To jsou horory. No, ten můj sen skončil nakonec tak, že jsme s Lukášem šli po nějaké kamenné cestě, prošli jsme nějakou bránou a stáli jsme na pobřeží a uprostřed obrovského jezera stál nádherný velikánský zámek a za ním zrovna bylo vidět zapadající slunce... Byl to tak krásný pohled, že se mi v tom snu podlomily kolena... tak to aspoň takhle krásně skončilo, i když teda ty šaty jsem neměla :-D Už docela stresuju, že pořád nic nemám :( Chtěla jsem jít dneska vybrat aspoň prádlo pod svatební šaty, jenže venku je hrozná zima a já jsem si jak naschvál dneska nevzala zimní bundu. Ale půjdu zítra. Chci už mít něco doma.
Odpovědět
Holky, huráá, už mám první věc na svatbu :-) Já vím, že to bude znít asi jako blbost, ale dneska jsem si koupila podprsenku pod svatební šaty. Snad mi škola brzy dovolí, abych si nějaké konečně mohla jít vyzkoušet. :-D Si připadám dost pozadu...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj vůbec nejsi pozadu, co mám říkat já? ještě nemám ani šaty a to se vdávám v dubnu :-)
Odpovědět
Ber to tak, že jsou teď nové kolekce, tak máš větší výběr ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky ;-) Tak jakej byl prodlouženej víkend? U mě dobrej, jen to počasí mě sr... A jak pokračujou přípravy, já tento týden čekám závoj tady z bazárku a pak panenku, ta je nová a fotku mám už v albu.
Odpovědět
Článek se načítá
Ahojky, u mě byl víkend jak jinak než studijní. Začínám být opravdu hodně nervózní z těch šatů:(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak já měla taky úplně šílený sny. Cca v listopadu mi začalo být strašně zle a pořád jsem zvracela a nakonec se ukázalo, že to bylo z nervů ze svatby. Sice jsem byla navenek v klidu a vyrovnaná, ale těch starostí a stresů bylo tolik, že to mé tělo prostě nedalo. A mé sny? Katastrofické scénáře - nepřijel fotograf, v den D jsem šla zkoušet šaty a žádné na mě nebyly, všechny byly pod kolena (a to jsem relativně malá, jen 168 cm), svatebčané vůbec nevěděli, kam jít, výzdoba byla do zeleno-fialova a vypadalo to strašně.....No fakt hrozný....Ale pak to přešlo a v den D jsme byla úplně klidná a vyrovnaná. Mimochodem, Ruru, dnes jdete za Hankou se mrknout na tu výzdobu? Když tak to nafoť a hoď nám sem fotky!
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kde jste si nechali dělat svatební oznámení?? a na kolik asi přijde? a jak dlouho dopředu ? když se vdávám v dubnu stačí v lednu??
Odpovědět
Ahojky! Chtěla jsem se zeptat jestli neznáte některá dobrého fotografa a kolik se tak za fotky platí Pořád hledám a nic nemůžu najít
Odpovědět
Profilova fotka
Verunka8, já myslím, že v lednu by stačit oznamko mělo. KOlik za něj je hodně individuální, záleží jaký by jste chtěli atd......
Odpovědět
My máme v plánu udělat si oznámení sami, ale zase bude záležet na tom, kolik na to bude času.
Odpovědět
Ahoj holky :-) my jsme si oznamko delali sami, svatba byla posledni vikend v srpnu a oznamka jsme rozdali behem cervence... ;-)
Odpovědět
treisi - nas stal fotograf i s fotkama a se vsim vsudy 2640 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. verunka: My budem dávat dělat oznámka v lednu a svatba je taky v dubnu, mám strach, že by třeba zežloutlo nebo tak něco a vyjde nás myslím na cca 1300Kč. treisi: My budem dávat za fotografku 7 tis (cca 120 vyvolaných fotek + cca 300 na CD, focení obřad, skupinky, oběd a pak sami 2 v přírodě, pokud počasí dovolí)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, chtěla jsem se zeptat, dáváte si některá dělat gelové nehty nebo jste je měli na svatbu? Potřebovala bych typ, kde dělají pěkný. Díky
Odpovědět
ruru ja jsem mela ;-) Nechala jsem si je delat naproti Ariane, byly zrovna v akci za 350 (normalne stoji nove okolo 500kc) x-) A vydrzely mi az do rijna ;-)
Odpovědět
tak holky, tady (v Ostravě) už sněží :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, u nás sněžilo teď ráno, paráda, i když jsem řidič sníh mám ráda, je to lepší než Vánoce na blátě! Treisi: u nás v ullici, je prý dobrý fotograf, jmenuje se Melichárek (stejně jako můj Tomášek :-D ) Bydlí na Skupova 1
Odpovědět
zezulicka:dáš mi prosím kontakt?
Odpovědět
Tak dneska další předsvatbení můra. Zdálo se mi, že jsem se vdávala v lososovém kostýmu, který měl tříčtvrteční nohavice a rukávy, prostě děsnej. Taky jsem měla hroznej účes, takovej drdol na stranu... po svatbě jsem to v tom snu obrečela. :-D Jinak ještě k těm fotografiím. Nás bude s největší pravděpodobností fotit Lukyho kamarád, který se focení věnuje jako koníčku, tak snad to bude ok. Moje ségra měla na svatbě profesionálku, ale ty fotky byly...no... tmavé, stíny v obličeji, uřízlé hlavy... Naštěstí tam měly taky kamaráda, který fotil (a teda pak ještě další snad tři foťáky - já, druhá ségra...) a ten jim udělal fakt krásné fotky.
Odpovědět
Ahoj holky! Poradí mi některá, kde v Olomouci sehnat prstýnky za rozumnou cenu? Včera jsme se byli s přítelem mrknout v Litovli a v City a jsme úplně zděšení z těch cen! Co jsme viděli byly třeba úplně obyčejné kroužky, ale protože patří do skupiny "snubní", tak se na nich snaží neskutečně napakovat!!! Kdyby ten samý prstýnek prodávali zvlášť, stál by maximálně dva tisíce, ale protože je snubní, stojí 6! Jsem z toho znechucená a už mě celá svatba začíná štvát... komerce se na nás vrhá ze všech stran... (např. svatební šaty - nové 10.800 / půjčení 5.500 - HRŮŮŮZA!).
Odpovědět
evikaaa - zalezi na tom, kolik za ty prstynky chcete dat... My mame za 8 800 ze studia snubnich prstenu (ul. Ztracena myslim... )
Odpovědět
My máme představu tak do 7 tisíc... :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?