Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
rurunka: Svatba má být bílo-šampaň se zlatými a červenými doplňky. Docela by mě mrzelo, kdyby to tak nemělo vyjít:(. Ceny mají fakt dobré, už jsem počítala, na kolik by nás to vyšlo. No, určitě to budem muset omrknout.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj když se tak dívám tak ten můj fotograf není nejdražší a to se mi zdálo dost peněz. Kde mají největší výběr snubních prstýnků?
Odpovědět
verunka - nejvetsi vyber je urcite ve studiu snubnich prstenu ;-) my je odtamtud mame a i cena byla super ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tady bych řekla, že tam je největší výběr, ale ma máme vysněné od pany Kouřila z Brna, tak že si pro ně zajedem tam. ali: Tam to chce určitě zajít a podívat se, já tam osobně nebila, ale vím, že sedačky modré jsou. Ale jestli třeba budete mít i na židle ty návleky, tak by to asi neměl být problém. Fakt tochce osobně obhlídnout.
Odpovědět
Ty jo holky, tak to vypadá, že se v listopadu na šaty nedostanu:(. Máme toho tolik ve škole, že budu ráda, jestli se na nějaké zkoušení dostanu v prosinci :-(
Odpovědět
ruru pro prstynky do Brna? minimalne dvakrat tam budete muset zajet.... to se vam dost prodrazi ne? Jo a vite jak jsme se tady bavily o te praci.... tak dnes mi zenska z pracaku rikala, ze se k nim dostane jen 20-25% pracovnich nabidek, zbytek si pry lidi reknou mezi sebou a dohazuji si zname.....
Odpovědět
Profilova fotka
Zezul, jasně, ale na pracáku mají pořád nejvíc nabídek.....
Odpovědět
Profilova fotka
Nám to s tím brnem zas tolik neva, bydlí tam přítelův bratr, tak to spojíme i s návštěvou a můžem tam případně i přespat a strašně se nám tam ty prstýnky líbí, je to od pana kouřila. Mě je to jasné, žýe na pracák se dostane jen něco málo, sposta nabídek jde vedle. Já co byla v té cestovce, tak to taky bylo úplně mimo pracák, paní majitelka tehdy našla někde, myslím na jobs, můj životopis a bylo. A hlavně jsme si hned na pohovoru padly do oka, však jsem tam s ní byla hoďku. Na jiným pohovoru jsi 10 - 15min, tak co o tobě můžou za tu chvilu zjistit...
Odpovědět
Market to mozna jo, ale je na tom jasne videt, kolik lidi ziska praci pres zname....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj! Já nevím, jestli se k Vám můžu přidat. Jsem nevěsta z Olomouce jen tak na půl - jsem ze Svitav, přítel je z Olomouce, svatba bude v Lanškrouně a bydlet budeme pak v Olomouci:) Ale hodně toho sháníme po Olomoucku - šaty, ...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky neznáte v Přerově nějakou dobrou kosmetičku?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte!!! kasparci: Jasně pojď k nám! verunka8: neznám :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Veru, se zeptám kolegyně, ona se taky líčila v Přerově. Pak Ti napíšu IP Kasparci, ahojky Zezulko, no to víš, že se toho nejvíc sežene přes známý, já přes známý taky začínala, ale stálo to za houby. Ale třeba u nás v práci jsou taky holky, co se znají z bývalé práce nebo z VŠ atd....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda holky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Čauvec holky!!!! Já jsem si měla jít dnes vyzkoušet na poslední místo šaty a rozhodnout se který si teda vemu, jenže moje milá svědkyně čeká doma na troubu , takže jdu až příští středu a mimochodem řekla mi, že jestli si už nevyberu tak mě zabije jsem hrozná!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Já myslím, že hrozná nejsi. Já taky vybírala pořád dokola a pořád sem na každých něco nacházela za mouchy... Teď už vymýšlet nemůžu a mám klid. Ale je škoda, že tohle si prožijem jen jednou za život :-(
Odpovědět
ruru takze sis uz vybrala? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo, budu mít svoje vlastní.
Odpovědět
a uz je mas doma?
Odpovědět
Profilova fotka
ještě ne, momentálně se na nich pracuje. Ale nemůžu se dočkat. :-N
Odpovědět
a jaka je predloha?
Odpovědět
Profilova fotka
Ty červené co mám v albu, ale samozřejmě v bílé.
Odpovědět
ruru dobry vyber, jsou krasne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No uvidíme pak realitu.... Já vím, že tohle není zrovna častý styl a né každému se tahle sukně líbí, ale on to byl můj sen a v caxe jsem zjistila, že takové šatky si na sebe můžu dovolit, tak holt jsem to riskla. Ted zbývá jen čekat a doufat.
Odpovědět
Profilova fotka
Kde zkoušíte šaty? My jsme byli v Caxe - snoubenec už má oblek objednaný a já se tam chystám koncem měsíce
Odpovědět
Profilova fotka
kasparci: Já byla také v Caxe, ale také v prioru v Inspiraci a v Arianě. Z Ariany asi budem mít výzdobu restauračky a teď tam mají nové šatičky a 29.11. mají přehlídku. Přemýšlím, jestli se nezajdu mrknout, ale vstupné je celkem pálka.
Odpovědět
ruru: a u koho si to nechas sit? Jinak vsechny zdravim, momentalne jsem nemocna, tak mam aspon cas vas sledovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
rosi: šatičky budou z e-bay, tak snad budou povedené.
Odpovědět
jeee, tak to budu drzet palce, at ti sedi, je to dycky risk :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Risk to je, ale ten pocit, že budou tvoje vlastní.... A když nic jiného, tak tím vyrazím dech příbuzným, že jsou moje a cenu jim přeci říkat nemusím :-D A děkuju za palce ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?