Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jéjda tak to máš super ruru! A kolik za ni dáte dohromady?
Odpovědět
Ruru super ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zuza: Měly by jsme se vejít do 7000 Kč a budeme mít 300 fotek na CD a cca. 120 vyvolaných. My totiž zavrhli kameramana, tak že mi ta cena neva. Ale i tak si myslím za takové množství fotek to není nijak drastické, jeden pan fotograf, chtěl za stejné množství asi 15 tis.
Odpovědět
Ruru vy jste zavrhli kameramana? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Market: Mluvila jsem včera s Hankou Duškovou o té výzdobě a zatím jsem z toho spíše v rozpacích :-( , protože moje kombinace jí přijde strašná, no mám občas divný nápady a vůbec neměla organzu v barvičce, kterou chci, tak že nám tam něco nachystá na stůl, co by šlo a ve středu se máme přijít kouknout a já mám doma organzu už dlouho objednanou, tak že jí mám přinýst a když tak to bude z ní.
Odpovědět
Profilova fotka
žežul: Jo zavrhli, protože mám strach, že to fakt natočený nebudu chtít mít. Stahuje se to k tomu, že tam bude pár momentů, který budou dost trapný.... A to si fakt připomínat nemusím. Na těch fotkách to poznat nebude.
Odpovědět
ale no tak, prece nebudes pocitat s tim, ze tam bude neco trapneho.... My jsme video chteli, ale asi po dvou mesicich po svatbe nam volala fotografka, ze je vykradli a byla ukradena i kazeta s nasi svatbou.... a protoze to jeste nemeli zpracovane, tak pry nemaji ani zalohu..... :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je blbé. Jen by mě zajímalo, k čemu tomu lupičovi ta kazeta byla ]-( Já s tím počítat musím, protože to je jedna, respektive dvě věci, kvůli kterým jsem se tak dohádala o víkendu s mamkou. :-(
Odpovědět
no nevim k cemu mu byla, ale vzhledem k tomu, ze mi ta zenska rekla, ze jim ukradli jen vybaveni a nasi kazetu, tak bych rekla, ze ta kazeta byla porad v kamere.... proste ji za 2 mesice nebyli schopni vytahnout a zpracovat.... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to bych taky řekla, že jí měli v té kameře. A nebo to byl nějaký tvůj tajný ctitel, co nechtěl ať se vdáš :-D
Odpovědět
jeden takovy je, ale ten nevi vubec nic :-D :-D :-D ja myslim, ze ta kazeta skoncila nekde vyhozena v kosi, protoze proste nikomu k nicemu nebyla :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ruru ajakou jsi chtěla kombinaci? A popravdě - hanka ví co dělá a nechala bych to asi na ní! Pozdravuj ji, ju?! A můžu Ti říct, že my kameramana neměli a teď toho lituju! Kdybych to mohla vrátit, kameraman by byl a fotograf - te´d by pro mě byl byl nejdůležitější co NEJ fotograf, NEJ kameraman a NEJ šaty!
Odpovědět
Článek se načítá
ruru: Blanku Martinovskou jsme měli taky, je skvělá. Manžel nesnáší focení se (no já to taky extra nevyhledávám), ale báječně jsme si to užili ;-) . Kameramana jsme taky neměli, dva kamarádi vzali kamery a jsou to super přirozený "nenastrojený" záběry a situace, které by profes.kameraman nikdy nenatočil,ani by se k nim nedostal :-D hihi.
Odpovědět
Market tak toho nej fotografa jsi mela a nej saty taky ne? ja jsem tady prave cetla, ze temer vsichni, co kameramana nemeli toho pak lituji.... ja se tomu chtela vyhnout a stejne :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
No já chtěla světle zelenou s růžovou, ale fakt to byl asi blbej nápad. Ale i tak jsme říkali, že zůstanem alespoň u té zelené,ale chceme světlou, jako mám v albu tu organzu a oni tam v takové barvě mají jen vlizelín a ten nejde namačkat, musel by bít na stolech rovný a to se nám nelíbí. Teď doufám, že jsem ta názvy neotočila, pořád v tom mám chaos.
Odpovědět
Profilova fotka
Ruru, no, zelenorůžová je asi fakt dost divoká. Počkej, co Vám Hanka nachystá! My jsme byli nejdřív za ní a podle jejích fotek se rozhodli, jakou barvu chceme a pak jsme se s ní dohodli, co tam chceme. Ale nechali jsme to čistě na ní. V den svatby nám řekla, že limety nebyly, že tam budoui citróny, ale že to bude moc hezký i tak a bylo to opravdu úžasný! Naprostá spokojenost!A vlizelín, co jsem měla, jsem použila na ozdobení košíčků.... Zezul, fotograf jo, ten byl boží, ale šaty bych si teď vzala z Belly a určo bych chtěla profi kameramana.Co jsme viděla od holek, tak nádhery!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky! Právě mě stálo půl života nelepit folii na okno!!!!!!! Budu ji mít místo záclony a výsledek je super, až na to, že v OBI dělají pěkný čaramůry a neumí to ani uřezat rovně achjooooo, takže to na krajích je nalepený až u rámu a v prostřed je mezera, zkoušela, jsem to zarovnat, ale nůžkama je to na h....!!!!! ]-( ]-( ]-( Ruru tak si aspoň zařiď kamoše který ti to natočí přinejhorším tě to bude stát jen 1000Kč (kazeta+práce) a když se ti to nebude líbit, tak to vyhodíš a když se nic nestane a bude to dobrý budeš za to ráda! A zvlášť když ti to někdo šikovný sestříhá! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Však uvidím, ona nám cosi hned ukázala a fakt to vypadá doce divoce, ale na tý zelený trváme oba. Daví chce mít zelenou košili, tu už má vysněnou asi půl roku a prostě jinou barvu si ani nedokážu představit, možná ještě nějakou oranžovou nebo meruňkovou. Ale určitě světlejší, tmavý barvy moc nemusíme ani jeden. kstablova: Blanka tam má v albu vaše fotky ze skleníku, tak jsem si na Vás hned vzpomněla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zuza: když mi právě žádnýho takovýho kámoše, kterej by měl kameru nemáme :-(
Odpovědět
Profilova fotka
A zelenorůžová, zas není tak špatná, ale asi to chce víc zelený a doplňky růžový, jsem to tady viděla u někoho v albu a bylo to krásný, tak si to tady zkus najít a vytisknout a když ji to ukážeš třeba se ji to bude taky líbit. Já bych chtěla modrou výzdobu a trochu šmrnclou do růžova, jenže nevím nevím, ale chci to doma vyzkoušet...............
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzabra, stejně jseš šikovná, já bych to nenalepila :-D Ruru, my měli jen amatérského kameramana, tak aspoň něco máme! A na zelené trvej, jen ji dolaď bílou nebo šampaň, ne růžovou nebo oranžovou, to by bylo jak pěst na oko. Uvidíš, co Vám Hanka nachystá. Když tak nám to vyfoť,ať se můžem mrknout.... Jdu na poradu
Odpovědět
Profilova fotka
Já chtěla tu růžovou jen v doplňkách, do kytek, kamínky a tak, jinak to mělo být zelenobílé, ale ještě jsem to teda u nikoho neviděla. tak uvidím co ona vymyslí a uvidím s tou naší organzou, ta má totiž barvičku jakou opravdu chcema tu tam ona neměla. Nechám se překvapit, jdem tam příští středu.
Odpovědět
Profilova fotka
Marketas ještě vydrž do oběda mi to klidně může spadnout :-D Ruru to nikdo od vás nemá ani foťák s kamerou, víš co aspoň, ať je tam slyšet vaše ano a pak jak se krmíte a krájíte dort, celkově to třeba nemusí mít ani 20minut, jen to hlavní :-D uvidíš......
Odpovědět
Profilova fotka
No vidíš, to mě ani netrklo, že točit se dá vlastně i na spoustu foťáků :-D Tak to se určitě někdo najde.
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzabra, :-D :-D :-D , snat to vydrží! x-) Ruru, uvidíš :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj včera jsem si taky byla domluvit fotografa v Přerově. Bude to pan Kočí, slyšela jsem že to je nejlepší fotograf v Přerově. Má s ním někdo zkušenosti?? Ukazoval nám svatební alba a fakt nádhera. Bude nás fotit jen během obřadu, pak s rodinami a jestli bude pěkně tak na zámeckých hradbách nebo v parku Michalov. Bude to stát 4000. Kameramana taky nebudeme mít. Točit bude někdo z rodiny.
Odpovědět
Ahojky, nás by měl fotit kamarád Lukyho. Dost se prý o focení zajímá, tak jsem zvědavá... No a kameru máme, takže poprosíme někoho, aby točil a pak za to dostane třeba dort :-D
Odpovědět
Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, jestli někdo neznáte penzion Garnet a hotel Fojtství? Na netu jsem si je vyhlídla jako možné místo pro hostinu, tak by mě zajímalo, jestli to tam někdo nezná. Já se do Olomouce hned tak nedostanu, abych si to tam prohlédla...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj ali. O hotel fojství toho moc nevím, jen to co najdeš na netu. Jinak garnet mám kousek kde bydlím. Není to tam špatný a znám i pana majitele a myslím, že by se s ním nechalo dohodnout. jen nevím, do jaké barvy chcete mít laděnou svatbu, protože tam je to myslím do modré. Jo a mají celkem dobré ceny za ubytování.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky! Ruru hned v naší řadě panelákové prý fotí jeden pán za 6000kč a udělá ti i album a prý nádherně, já budu mít toho kamoše, ale kdyby nevyšel beru ho, jedné známé dělal fotky a na 100% spokojená!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?