Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
Na 4. července. Chystám se obejít Ostravu a jestli bude čas, tak i Olomouc, ale třeba se zamiluju do některých hned v prvním salonu... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jo souhlas ruru v listopadu přijdou kolekce a já sama si sice zkouším, ale zamluvení nechám až na konec listopadu, ještě se chci jet podívat do caxy a do jiných salonu, kde jsem ještě nebyla a nemají stránky. 8-)
Odpovědět
tak jo :-) Už se nemůžu dočkat! S přítelem jsme se byli mrknout do Op Prostějov na nějaký oblek, ale on je takový chvistek, že mu buď oblek byl širokej v pase a na tělo, ale dobrý nohavice a rukávy, nebo dobrej na tělo a pas, ale krátké jak rukávy, tak nohavice. Zkusíme ještě pozkoušet někde jinde, a když tak se bude muset nechat oblek ušít.
Odpovědět
Ali zkuste v tescu Sunset suits ;-) Maji tam velky vyber, i prodlouzene delky a kdyz si tam neco vyberete a nebude to uplne sedet, tak vam to zdarma na miru upravi primo na miste ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
S těma oblekam má žežul pravdu, přítel od tama má taky vybranej, ale s nákupem ještě čekáme, kdyby zhubl nebo přibral. A má ho vyhlídlej v olympce, ani nevím, že v tescu jsou taky :-) Zuzabra: Já asi čekat na nové kolekce nebudu, prohlížela jsem si fotky, co jsme nafotily a už asi své favoritky mám, i když je to pravý opak než co mi všichni radili, ale takovéhle šatičky byly můj sen :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ruru: máš je v albu?
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, budou to ty předposlední s tou šlehačkovou sukní ale v bílé.
Odpovědět
Profilova fotka
Jsou krásný, mě se taková sukně taky moc líbí a ty máš z caxy? jseš na tom postavově stejná jako já, takže budeme mít asi podobné šaty, do caxy si chci taky zajet říkali ti tam že jim taky přijde nová kolekce?
Odpovědět
Profilova fotka
Ale teď když se na ty tvoje fotky dívám tak nejvíc se mi líbí na tobě ty první :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, říkaly že ještě na jaro budou mít nové šatičky, ale kdy, to nevím. Ty první byly z ariany, ale přijde mi, že v caxe mají ty šatičky čistší, teda spíš jdem jen o ty lemy dole, kterých si stejně nikdo nevšimne, ale když si je zkoušíš, tak si všímáš všeho. Ale jinak mají i teď obrovský výběr šatů... Já mám velikost 36-38 a těch tam mají spoustu jak bílých tak šampaň. Tam to určitě za návštěvu stojí, ale také jde o to, kdo tě bude obsluhovat.
Odpovědět
Holky děkuji za tip! Dneska odjíždím na víkend za mamčou, tak se tady mějte zatím hezky! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky je nás málo v Olmiku co se budem vdávat, že? A nebo o tomhle sreveru ani nevědí, já na něj narazila taky náhodou. aliciznicka: Já vím, že si to přečteš až po víkendu, ale neva, máš profil na internetu pro svoje kočičky? na miciny.cz? ruru: do caxy se těším, ale bude to asi na dlouho, kolik šatů jsis tam zkoušela ty? Já jsem si popravdě něvšímala jestli jsou špinavé nebo ne, já myslím, že ty co jsem na sobě měla špinavy nebyly a to jsem tam měla i dvě kamošky a taky nic neříkali, tak to jsem měla asi štěstí 8-) :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Já zkoušela v caxe 3, ale měla jsem jich vyhlídlých víc. Ale slečna co mě obsluhovala, si prostě myslela, že ty jedny jsou na mě nej, tak jsem je měla na sobě dokonce dvakrat, ale nakonec budu mít stejně ty druhé, s tou dlouhou vlečkou, i když mě všichni od nich odrazují.Oni ti tam daj na prohlídnutí asi 4 alba a ať si z nich vybereš šatičky, které chceš vyzkoušet. Já měla vybrané původně asi 6, ale jak říkám, slečna byla dost zaujatá na ty jedny. Ale pak tam byla ještě jedna slečna, myslím, že jsem jmenovala Hanka a ta mi doporučovala s tou vlečkou, že mi dělají hezčí postavu. Jinak tady je nás pořád málo v diskuzi, ony tu některé holky chodí jen okukovat a nepíšou.
Odpovědět
Profilova fotka
no žádný okukování holky NAPSAT něco!!!!!!!!!!!!! :-D ruru: no tak uvidíme, ale když už tam budu tak chci vyzkoušet všechny který se mi budou líbit, nebudu se tam vracet :-D
Odpovědět
Ahoj holky ;-) Ja jich v caxe vyzkousela snad 10 nebo mozna jeste vic ;-) slecna vsechny co jsem si vybrala ochotne nanosila do kabinky a pak sama jeste prinasela dalsi ;-) Kdyz se mi treba nejake libily, ale byli mi velke, tak sama prinesla hodne podobne ale v mensim a tak ;-)
Odpovědět
Ahoj, tak už jsem tady. Ani jsem se vám nepochlubila, že jsme o víkendu vdávali moji mamču. Svatba byla super, mamce to moc slušelo. Měla takový meruňkový kostýmek, co jí koupil ženich a hezky vyčesané vlasy, no kočka ;-) zuzabra: na micinách zaregistrovaná nejsem, ale klidně bych se zaregistrovat mohla:) Jinak jsme teď kočky měli sebou na penzionu, kde měla mamča hostinu - on totiž její manžel ten penzion provozuje :-D , tak jsme si vyzkoušeli, jak budou kočky reagovat. Je fakt, že byly ze začátku docela zmatené, ale nakonec lítaly jak čaramury a chrněly s náma v posteli. Jo ještě k té Caxe. Ségra odtud měla taky šaty a taky jich vyzkoušela docela dost. Slečna, nebo paní, která ji obsluhovala, byla moc fajn, navrhovala, co by ji slušelo a nosila a nosila.
Odpovědět
Profilova fotka
Čauky! ali: tak se tam zaregistruj dáš tam kočičkám fotečky a lidi ti budou posílat myšičky a tvoje kočičky se můžou umístit na nějakým dobrým místě. Jinak do Caxy jdu ve středu dopoledne, takže pak řeknu jaký to tam bylo a snad budou i fotečky. Dneska se jdem zeptat na ten altánek na radinici a zároveň na termín.
Odpovědět
Tak jo, já se na ten web mrknu. Teď se ale musím pustit do jedné seminárky... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Tak koukám, že se tu toho za víkend moc nezměnilo. My byli u přítelových rodičů a vše bylo celkem fajn, až na to, že tam přijel i jeho starší brácha s přítelkyní a ona je taková ...., no prostě jí fakt nemusím, i když mě to trochu mrzí :-( Ale může si za to sama. zuza: Já se taky chystám tento týden ještě do caxy, chci se ještě podívat po šatičkách, zkusit si ještě jednou ty zatím vybrané a když neobjevím hezčí, tak si je i zamluvit ;-) Ale zatím nemám absolutně s kým jít :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak mi byli na radnici a docela zklamaní, když to chceme mít mimo radnici, tak jsou termíny jen první víkend v měsíci a to je vše zabraný, takže jediný volný termín byl na 29.8.2009, což se teda do července moc nehodím achjo nejenže se to posunulo o měsíc a půl, ale ještě k tomu mám strach z počasí, přece jenom konec léta už to není ončo, můžou být bouřky a tak........ ruru: tak mi jdem ze svědkyní ve středu, teda pokud se nic nezmění, ale můžeme jen dopoledne, tak se tam klidně můžeme scuknout ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, já vím, moc za Vama sem nechodím, nějak nestíhám. Mám toho v práci moc :-( tak všem nastávajícím nevěstám přeju krásné přípravy a všem, kterým jsme nestihla třeba popřát a vdaly se mi zatím, vše NEJ! x-)
Odpovědět
Zuzabra - my jsme se brali 29.8. a pocasi jsme meli uplne super ;-) A jestli jsou uz ted terminy na cele leto zabrane (vim, ze jen ty prvni vikendy, ale i tak... ), tak at mi nikdo nerika, ze chystat svatbu rok predem je moc brzy!!! Holky a nechodite nebo neznate nekoho, kdo chodi na Aquaerobic do Delfinka? chtela bych to zkusit, ale nejdriv bych chtela od nekoho vedet jake to je a jestli to za ty prachy stoji....
Odpovědět
Profilova fotka
Zezul, moje kamarádka chodila do Flory anemohla si to vynachválit!
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky! zezul, jo to jsem paní na Floře taky říkala, ona pořád, že jdem moc brzo a tak jsem ji přerušila a říkám, že to byl poslední termín volný mimo radnici, ještě bylo 1.8. ale to nemůžem, Tomovi rodiče se tento den vracejí z dovolené a hlavně nebyl celý prázdný, museli by jsme to mít v 9ráno, což bych asi vypadala jako zoombie. Já jsem slyšela, že oba aquaerobici jsou dobrý, ale musíš se tam objednávat.
Odpovědět
Market do Flory? kde to je? ma to nejake www?
Odpovědět
uz jsem to nasla... ale podle fotek to vypada dost malicke. jen se mi to zda, nebo se tam fakt vejde jen par lidi?
Odpovědět
Profilova fotka
zuza: Díky za nabídku s tou caxou, ale bohužel se mi to zítra ještě nehodí :-( Máím ty naše "ženské" potíže a s tím se mi tam moc nechce. No budu muset někoho někde uhnat, moje svědkyně totiž nemůže, moje mamka bydlí daleko a přítelový máti se to taky teď nehodí. Ach jo.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky! Už mi přišli objednaný věcičky dám je do albíčka tak mrkněte.;-) ruru:No to já mám taky zrovna ženský potíže ale půjdu, to mě naštěstí v ničem neomezuje, jen plavat a cvičit v tu dobu nechodím.
Odpovědět
Ahojky, no já jsem si zatím jenom zkopírovala odkazy na různé internetové obchody a povybírala si, co by se mi líbilo. Teď jen "přinutit" mého chlapa, aby si to se mnou prošel a konečně jsme začali objednávat. Chtěla bych svatbu bílo-krémovou se zlatými a červenými doplňky. Ta červená bude fakt jen v detailech, ať to není moc pestrobarevné:)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, budete mít někdo ty svatební noviny?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?